Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deea43 pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
25 - 56 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Love The Way You Lie Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini: 1 ... 2 3 4 5 6
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bravo Tom 8-|
Desteptul curului 8-|
Nu te uiti ma la filme politiste?
Te bagi repede sa pui mana pe cutit 8-|
Ajungi la puscarie,treaba ta,nu ma mai intereseaza :-j

Esti mai prost decat mi-am putut imagina vreodata


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A fost din instinct  
Dar poate avea cale de scapare  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Mai dal in mortii mamii lui :-j

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Am lasat cutitul jos si m-am ridicat spunandu-le politistilor ce si cum,dar tot a trebuit sa merg cu ei la sectie.Mi-au pus catusele la mana si m-au urcat in masina.Intre timp salvarea a venit si l-a luat pe prietenul meu.Eram nervos si totodata ingrijorat pentru ca nu stiam ce va iesi.Cand am ajuns la sectie am fost pus sa dau o declaratie.Martori nu erau,iar ancheta devenea deja grea.Singura sansa era ca prietenul meu sa supravietuiasca si sa spuna adevarul.Pana atunci am fost perchezitionat si bagat intr-o celula peste noapte.Imi era groaza la ce va zice Bill cand va auzi,dar mai ales Andrea.Ca nu ar fi fost deajuns ca numai suntem impreuna si am suferit enorm.Acum o sa creada si altceva.Sigur nu ma va ajuta.Sigur Bill va vrea sa plece ca sa ma ajute si se vor certa.O sa incurc situatia.Sper doar sa nu iasa urat.
Dar dimineata vine si sunt luat de un politist,urcat in masina si dus la spital.Ajunsi acolo mergem in salonul unde era prietenul meu.Cand ma vede face ochii mari si zambeste putin,apoi ramane uimit cand ma vede cu catusele la mana.
X: deci va rog sa imi spuneti,el este cel care v-a injunghiat?
Y: nu:|
X: dar atunci?
Y: au fost un grup de baieti,acei baieti care va dau de furca de cateva luni
X: clanul acela de nesuferiti?
Y: exact,dar el ce a facut?
X: a fost gasit langa tine,plin de sange si in mana avea cutitul cu care tu ai fost injunghiat
Y: probabil ca era in trecere si a vrut sa ma ajute,dar il cunosc prea bine pe Tom,nu ar face asta
T: asa e,am vrut doar sa il ajut,nu sunt vinovat,va jur!
X; mai vedem la sectie baiete,procesul inca nu s-a terminat
T: cat va dura?
X: pana cand ii vom gasi pe ceilalti
T: si daca neaga?
X: nu ma enerva ca te voi inchide si pe tine si pe aia
T: o sa imi fac rost de un avocat bun
X:  sunt greu de gasit si prea ocupati pentru cazuri deastea,acuma mergi,hai
T: puteti sa imi scoateti astea de la mana? Voi fi recunoscut si voi ajunge in presa
X: orice detinut pateste asa
T: sunt Tom Kaulitz
X: inchisoarea nu intreaba daca esti vedeta sau nu


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Hai ca deja o freci,ba 8-|

Esti Tom Kaulitz,asa si?
Mai da-te-n mata
Continuarea buna la ficul asta ar fi ala Bad Boys :|


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Si inca ce buna  
Doar ca Tom sa ia rolul baiatului rau pentru ca Bill nu are motiv  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ai uitat ca si Tom e rau in fic? -_-

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Este,dar are momentele lui  
Razbunare pentru Bill  

T: ce sa zic
X: ai pe cineva din familie care sa vina la tine?
T: mama nu trebuie sa afle asta,si nici tata,ar fi un soc prea mare pentru ei
X: frati,surori?
T: am un frate,dar este stabilit in Japonia si este insurat,vine mai rar pe aici
X: ar trebui sa vorbesti cu el sau il sunam noi
T: nu nu nu,voi vorbi eu cu el,e mai bine
X: o sa iti dau voie doar cateva minute,dar cand ajungem la sectie,acum urca si taci
Fac ce spune politistul si urc in masina.Eram obosit si nu ma simteam prea bine.Locul de acolo imi facea rau si cand ma gandeam la reactia lui Bill mi se facea un gol in stomac.Nu credeam ca voi ajunge vreodata in situatia asta.Marele Tom Kaulitz este pus sub acuzatia de omor din culpa.Ce frumos suna,nu? E un titlu nou,lung si diferit pentru toate stirile,ziarele si tabloidele din toata lumea.In curand vor ajunge si in Japonia,nu-I problema.David daca ar afla ar putea sa ma dea afara din trupa sau ar putea sa ma sustina cu ceilalti.Si chiar si in momentele astea in care enumar persoane apropiate,tot ma simt singur.Ma simt singur si fara ajutor.Tot la Bill ajung sa apelez pentru ca el a vrut sa plece si nu stie ce e cu mine.Si politistul asta conducea cu viteza asa ca ajungem imediat la sectie.Ma da jos din masina si ma baga in biroul lui dandu-mi sa il sun pe Bill.Bine ca ii stiam numarul pe derost asa ca astept sa raspunda.
B: da?!
T: ce faci,Bill? Sunt eu Tom
B: aaa,normal ca esti tu,cum sa nu te recunosc uite bine,am treaba cu Andrea,zi repede ce e
T: trebuie sa vii urgent in Germania…
B: de ce?
T: s-a intamplat ceva cam grav…
B: ce?:|
T: am fost arestat si urmeaza un proces lung
B: poftim?:| bai tu esti nebun? Esti cu capul? Ce ai mai facut Tom? In ce te-ai mai bagat?
T: nu pot vorbi acum prea mult,dar daca vii o sa aflii tot
B: sa vezi ce iti fac cand ajung,pa
T: pa
-Bill se da jos din pat repede si se imbraca intr-o graba pe care nu puteai sa o urmaresti prea bine.-
A: Bill,explica-mi ce s-a intamplat
B: Tom
A: ce e cu el?
B: a fost arestat,nu stiu ce a facut
A: :|
B: trebuie sa ii gasesc si un avocat bun
A: vin cu tine
B: bine,dar repede


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Deci sa inteleg ca Bill se pregatea sa faca sex sau copii        

Vezi acum show ca vine Andrea,ii rupe pe aia de la politie      


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Erau pe cale sa faca sex    

Andrea o sa ii termine pe aia      


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tipa de iese Tom din puscarie imediat    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O iasa si fara bani si fara avocat,fara nimic      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
-Cat se poate de repede cei doi se imbraca cat mai lejer posibil si pornesc spre aeroport cu cel mai rapid taxi pentru a prinde si urmatorul zbor de Germania.Isi cumpara doua bilete,se imbarca si se urca in avion.Pe tot parcursul calatoriei,Bill era agitat si statea ca pe ghimpi cu gandul ca fratele sau,Tom,este in inchisoare.Andrea nu avea acelasi sentiment ca Bill.Era furioasa si debea astepta sa dea ochii cu Tom.Avea de gand sa il invete minte ce are de facut si fara Bill sau ea in preajma.O scotea din sarite si o enerva si mai tare gandul ca va trebui sa se certe si cu aia de acolo,dar se descurca.-
Stau in celula intins pe pat cu mainile sub cap si ochii inchisi.Este liniste.Am noroc ca sunt singur.Inca singur.Desi ceilalti se uita amenintator la mine si rad,probabil facandu-si planuri.Unii imi ziceau ca nu mai am sanse sa ies de aici,altii zic ca ma ajuta sa evadez daca ii voi lua cu mine si tot asa.Sunt prea multe informatii pentru o zi si oricum,nu am chef de ei.Eu astept pe altcineva la mine.Sper ca Andrea sa il lase pe Bill sa vina la mine.Telefonul mi l-au luat astia si nu am cum sa vorbesc.Si in gandurile astea de griji si la ce voi face,adorm fara sa vreau.Dorm aproape pana spre seara cand ma trezesc,auzind o galagie suspecta in sectie.Ma gandeam ca poate cineva s-a luat la bataie sau mai stiu eu ce.Dar nu.Venise Bill si nu singur.Spre surprinderea mea era si Andrea,care nu era prea incantata,ba mai mult,foarte nervoasa.Se indreapta cu pasi apasati spre celula mea si apuca gratiile cu mainile tipand la mine:
A: ce ai facut ba nenorocitule?
T: lasa-ma sa iti povestesc
A: nu vreau sa te ascult!esti un prost,iti faci fratele de ras,esti mai rau ca un copil,ti-am spus ca nu esti bun de nimic si fara mine sau el nu poti reusi sa mergi mai departe,ti-am zis!
B: Andrea,usor ce faci?
T; bine,va asteptam
X: ma scuzati,ce este cu galagia asta aici?
A: dami cheile
X: domnisoara,imi pare rau,nu aveti voie aici decat cu acordul politistilor
A: nu imi pasa,dami cheile ca sa intru la animalul asta!ACUM!
X: daca nu va potoliti,va retin peste noapte aici pentru deranjarea linistii publice
A: ma lasi cu deastea? Am treaba
X; nu va opuneti
A: Bill,tine geanta si stai deoparte
B; Andrea,eu zic sa nu te bagi :|
A: barbate,cumva te indoiesti de mine?
B: nu
A: bine faci,bun,si acum[ii ia cheile foarte usor gardianului si deschide celula intrand la Tom]
T: ai mila de mine
A: cum poti sa razi ba?cum?[il apuca de gulerul tricoului lipindu-l de perete si-l plesneste de cateva ori zdravan] ce a fost in capul tau?! Spune-mi!
T; am vrut doar sa il ajut
A: sa il ajuti?
T: da
A: si cica te-ai uitat toata viata la filme de tot felul,te-ai bagat tu repede :-L cand o sa fii Superman atunci am sa apelez si eu la tine
T: si acuma ai venit sa faci scandal?
A: meriti! Imi vine sa iti crap capul ala ca pe o nuca de cocos,maimuta proasta ce esti
T: ar trebui sa iti fie mila de mine
A: MIE sa imi fie mila de TINE dupa tot ce mi-ai facut?
T: stii ceva,eu nu te-am pus sa vii aici,eu am vorbit cu Bill
A: pardon,ai uitat ca Bill este sotul meu? Am dreptul sa stiu tot si sa merg oriunde vreau cu el
T: nici acum nu te-ai schimbat
A: am devenit mai rea,puisorule ;; ) oricum nu ai fi rezistat cu mine ;; ) si nu sunt mandra cu tine nici ca te cunosc
T: atunci pleaca si lasa-ma aici :-L
A: nu am sa fac asta
T: esti lasa atunci
A: nu dragutule,nu sunt lasa,tin la Bill si nu vreau sa il vad cum sufera din cauza unui nesuferit ca tine
X: nu poate fi scos,trebuie sa fie procesul facut
A: nu ma intereseaza procesul si cautinea! Eu vreau sa fie scos astazi,in seara asta,in momentul asta,fara nimic!
X: nu se poate
A: nu ma provoca ;; ) nu tac pana cand nu ii dati drumul
X: domnisoara,lucrurile nu stau atat de simplu
B: lasa ca platesc eu si gata
A: daca scoti bani din buzunar iti rup mana,nu ma enerva si tu
B: bine:|
A: haideti domnule,nu stie sa omoare,nu e pericol
X: nu promit nimic,voi vorbi cu seful meu
A: mai repede ;; )
T: in sfarsit liber
A: si inca fac prea multe pentru tine,nerecunoscatorule


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Andrea e PE-NA-LA                
Nu numai ca e tare-n clanta dar il domina si pe Tom si Bill e sub papuc      
Seamana cu mine        
Am ras la replicile ei mai ceva ca la un film de comedie,mi-o si imaginez in sectia de politie cum il ia la rost pe gardian sub ochii altora      

Tom e...pui mic    
Bill e speriat ca de bombe        


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Vezi de ce e bine sa studiez cu atentie comportamentul tau si al ei cand tu o imiti?
         
Pentru ca asa ma inspir si dau frau liber imaginatiei      
Bill nu avea voie sa faca nici o miscare    
Iar gardianul era calcat in picioare    

T: nu ti-am cerut ajutorul
A: minti,fata aia de milog pe care o ai in tine ma roaga in genunchi sa te ajut,ochii te tradeaza,stii prea bine ce vorbesc
T: tie ti se pare totul atat de simplu
A: mi se pare simplu pentru ca am gura,am tupeu si stiu cum sa folosesc toate astea,nu ma las calcata in picioare ca tine
B: haide sa nu il mai batem la cap
T:[iesea repede din celula si il imbratisa strans pe Bill,cateva lacrimi plimbandu-se pe fata lui]
B: te rog sa nu plangi,fii puternic pentru ca noi suntem aici
T: nu mai pleca
B: :| nu pot sa fac asta Tom…
T: imi este greu
B: gaseste-ti pe altcineva
A: una mai proasta care sa nu isi dea seama ce faci tu defapt
T: inca nu ai uitat
A: ohooo,sa nu crezi ca am glumit atunci,m-a durut
T: acuma bine mersi esti fericita
A: ti-am demonstrat ca pot si fara tine
T: eu nu pot,imi este mai greu pe zi ce trece
A: si vrei sa te cred? Vrei sa te cred ca nu te mai uiti la filme porno si iti pierzi noptile plangand?
T: nici chiar
A: pai vezi? Cum eu te-am uitat,acelasi lucru fa si tu cu mine
T: te-am iubit si inca te iubesc prea mult
A: la asta trebuia sa te gandesti atunci,ce face ala de se misca asa greu?
Directorul: buna seara,domnisoara
A: buna seara,domnule
Directorul: eu sunt seful si directorul acestei sectii si am fost chemat pentru ca am inteles ca aveti treaba cu detinutul Tom Kaulitz
A: da,vreau sa fie scos
Directorul: pe ochi frumosi nu se poate
A: nu e de ras,eu il vreau liber!
Directorul: ce imi garanteaza ca este nevinovat?
A: nu stiu ce a facut si chiar nu imi pasa,dar el este prost si aerian mai rau ca cineva drogat asa ca iertati-l
Directorul: se va alege cu o amenda destul de usturatoare
A: nici asta nu imi pasa,are bani destui,innoata chiar prin ei
Directorul: haide pustiule,pleaca acasa si ai grija in ce te mai bagi
T: da
A: misca odata
B: yeee:X mersi;; ) [o saruta pasional]
A: n-am chef,sunt obosita
B: mergem la mine
A: asta inseamna sa il vad pe Tom
B: trebuie sa il supraveghez
A: eu am o idee mai buna
B: ce?
A: vorbeste cu Georg si roaga-l sa il lasi pe Tom la el
B: are iubita
A: bagamias!
B: nu pot ramane aici,dar nici prea devreme nu ne putem intoarce inapoi
A: deja se apropie iarna,iar vremea s-a schimbat
B: nu crezi ca ar fi cazul sa facem Craciunul impreuna?
A: ca sa il vad pe Tom cum isi impodobeste bradul si casa alaturi de puicute imbracate in craciunite si el Mos Craciun cu burta plina de bere? Nu mersi[face semn la un taxi si se urca inaintea lui Bill]


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E claaaar,nici casnicia lor nu va rezista :|
Mos cu burta plina      

Doamne,Andrea ii face praf pe toti,de la director pana la sot  
A fost invatata de mica sa se descurce si sa obtina ce vrea  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Acuma e nervoasa,Bill trebuie sa se obisnuiasca si sa nu cedeze    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Dar next mama cand mai primesc?:o3

Hai ma tati maaa :o3


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Scriu next pentru tine imediat  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
-Tensiunea se simtea in taxiul in care erau Bill si Andrea.Tom o luase inaintea lor acasa.Dar atunci cand ajung gasesc casa curate.Tom nu a stat degeaba in lipsa lui Bill.-
B: wow
A: ce?
B: e curat
A: hm,nu ma intereseaza asta,haide sus ca numai pot
B: de ce nu faceti pace?
-La auzul acestor cuvinte Andrea se opreste si intoarce capul uitandu-se la Bill cu o privire nervoasa.Strange pumnul si se incrunta,dar urca sus.Se duce direct la baie,se dezbraca,da drumul la apa si intra in cada relaxandu-se.Era timpul pentru o baie singura.In ultimul timp s-au intamplat destule.Problema putea sa fie alta.La revederea lui Tom ar putea sa mai simta din nou ceva pentru el?Incerca sa il ocoleasca si parca tot simtea asa ceva care ar chema-o la el.-
A: nu! Nu Andrea,nu te lasa pacalita si influentata de faptul ca debea a iesit de acolo.Eu il am pe Bill,pe el il iubesc cel mai mult,cu el trebuie sa continui sa imi traiesc viata.Tom cum m-ar face mandra?[dar toate gandurile fetei sunt amestecate de zgomotul produs de clanta usei care se deschide incet]
B: Andrea,vezi ca eu ma duc sa ma culc ca numai pot :rotlf:
A: ce m-am speriat,credeam ca e Tom
B: e in camera,nu l-am auzit
A: bine eu mai stau
B: ok,noapte buna[se duce la ea si o saruta]
A: mersi lafel[se lasa mai jos inchizand ochii si zambind larg] liniste
Dar eu aveam planuri mari.Nu puteam rata seara asta.Am asteptat ca Bill sa adoarma si m-am dus la Andrea.Stiam ca va ceda odata si odata,era imposibil:
T: ce faci?
A: ce cauti aici? :|
T: am venit sa vad daca ti-a fost dor de mine,poate pe drum te-ai mai gandit
A: iesi!
T: nu,haide Andrea,recunoaste,ma mai vrei ;; )
A: Tom,eu pentru tine numai exist,tu pentru mine esti 0
T: chiar poti rezista? ;; )
A: dupa atatea luni,ohoo
T: Bill nu are muschi ;; )
A: aaa,ia uita-te mai bine,arata irezistibil ;; )
T: jucam dur
A: joci singur,eu vreau sa fac baie
T: dar cu mine ;; )
A: iti fut un picior in gura de zbori pe usa
T: vezi ce inseamna sa numai faci sex cu mine? Trebuie sa te imblanzesc
A: Tom inceteaza si pleaca
T: nu nu nu ;; )[incepe sa se dezbrace si se baga in cada peste Andrea,dar inca nefacand nimic]
A: :|
T: tie frica?
A: daca nu iesi,te bat
T: te fac imediat sa taci [se baga usor in ea facand totul incet si cu grija]
A: Tom,nu!:-L  [il plesneste peste spate si il zgarie,dar nu putea sa iasa,Tom o tinea prea bine]
O vedeam pe Andrea cum ma implora din priviri ca ma vrea asa ca,am inceput mai tare si mai repede asa cum ii place,intr-un final ea cedand.Respira greu si se abtinea sa nu tipe,dar asta nu insemna ca inca m-a iertat.Simteam cum isi infinge unghiile bine ascutite in pielea de pe brate si spate zgariendu-ma pana la sange.Totul devenea rapid si asa am avut parte de sex salbatic,dar in liniste.Asta pana cand Andrea a vrut sa imi faca oralul,dar m-a muscat:
T: aauuu’:|
A: date
T: deja? :|
A: domnu’,ti-a ajuns


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
A: iti fut un picior in gura de zbori pe usa
   

Aoleu,l-a muscat  
L-a muscat pe Tom Jr.  
Andrea esti o bestie  
Daca ar fi aflat Bill ca Tom te-a calarit.... ar iesi cu bombe nucleare      
Da' si Tom asta :|
N-a mai stat pe ganduri si jap intre picioarele ei :|
Bai haplea :-w
Si tu Andrea,femeie maritata :-w
Stai stai:|
Tom n-a folosit prezervativul,nu?:|


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
L-a muscat semn ca s-a terminat si alta data numai primeste      
Tom e agresiv si o tinea bine :-w

Nu,n-a folosit  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Si-a dat cumva drumu?:|

Intreb ca sa stiu daca sa ma astept la ce-i mai rau  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Pai ar trebui sa te astepti la ce-i mai rau pentru ca asta a si fost intentia lui    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Doamneeee :|
Tom are intentia de a avea un copil :|


Vaaleeeeeeu si cand o sa-si dea si blonda seamaaa #-o


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Defapt s-a gandit ca doar asa o va tine aproape de el  
Dar e prost ca complica lucrurile  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
A ajuns cumva in pragul disperarii sau mi se pare mie?:|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Cam da  
In pragul disperarii,dar nu face urat sau alte chestii,doar s-a gandit  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E si asta un tip de disperare daca ajungi sa-ti lasi fosta prietena,actuala sotie a fratelui tau insarcinata :|
Doar pentru a o avea langa tine :|

Desi pun pariu ca Andrea se va incapana si-l va creste singura = ))))))))))


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Si inca cum      
Nu a ajuns la nivelul in care nu poate sa faca nici macar asta    
Vroia sa fie mama,dar nu acum si nu tocmai cu el  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Vroia sa fie mama copilului sau copiilor lui Bill,nu a taranului de Tom  



....



Si Bill avea rabdare -_-'


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da      
Si Tom tot nu se va alege cu nimic din toata treaba asta    
Ba mai mult,va avea o surpriza  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ce...surpriza?:|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Bill e cu obraz si cum o iubeste pe Andrea vor creste copilul amandoi  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
WOW 


Tocmai diva?:|
Valeu :|
Tom o sa-si smulga parul din cap        


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Iti dai seama ce fel va face?      
Tom visa ca se vor desparti si el va ramane cu Andrea,dar relatia dintre ea si Bill e prea bine sudata  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Si asa seamana la fata      

Copilul cand va mai creste se va uita ciudat ca nu seamana cu Bill  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar el va sti ca Bill este tatal si Tom unchiul  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Poate vor avea si ei doi copilul lor    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dacum,vor face    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Poate mai multi    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
3 maxim    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Si cu a lui Tom,4      

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O casa plina de copii      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
Va dati seama cata casoaia or avea? sa faca tripleti))

_______________________________________
Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?



pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cate tipete si plansete de la plozi -_-
Asta ma dispera pe mine :|


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Andrea nu o sa faca acum fara numar de dragul lui Bill    
Pana la urma cresterea unui copil implica multe obligatii si sa nu uitam ca va fi si copilul lui Tom printre ei  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Si cine stie ce comportament va avea ala a lui Tom :|

Ca na,din Bill si Andrea ies copii cuminti:|
Dar din Tom si Andrea...valeu :|
Catastrofa :|
Obraznici foc  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nu o sa aiba stare deloc,o sa adoarma greu    
Cei a lui Bill si a Andreei nu vor face probleme,unde ii lasi acolo ii gasesti  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Intregi,curati si drepti        

Ala a lui Tom va fi plodul minune,supersonic        


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Bill va trebui sa isi ia concediu de urgenta        

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Dar nu poate lasa copilul macar o luna la Tom?    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Depinde de Andrea    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
De ce?:|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ai aflat de ce :>
Am facut muuulte planuri      


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Da si prin urmare Tom e...efectiv un cretin,un dobitoc,un tampit,un imbecil    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
       
Efectiv face numai prostii    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Practic...e la baie      

pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Dar pe aici de ce nu se posteaza? Eu vreau next.
Haideti, e vacanta!!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nu stie sa faca un plan bun      

E vacanta dar am sa pun next maine daca e,eu am program


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
Ok atunci asteptam cu inima,sufletul...ce vrei tu,la gura   

_______________________________________
Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?



pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Raman in cada si o vad pe Andrea cum pleaca din baie intr-un halat.Un zambet imi apare pe buze.Ma simteam mai bine ca niciodata.Si poate ca planul meu va da roade.O sa spuneti ca sunt nebun sau nu gandesc,dar doar asa o pot tine aproape de mine.Pentru ea as face orice.Si uite ca am facut-o si acum.Nu imi pasa daca Bill se desparte de ea,ii voi lua eu locul si tot o sa traim fericiti asa cum visez de mult.Dar cred ca e timpul sa parasesc si eu baia,dau drumul la apa si ma sterg ducandu-ma la culcare.A doua zi vine repede si aud dintr-o discutie a lui Bill ca vor mai ramane ceva timp in Germania.
T: neata
B: ce faci?
T: bine,debea m-am trezit tu?
B: bine,citesc ziarul,nu am mai facut asta de mult
T: de cand cu Japonia aia a voastra v-ati smecherit :-j
B: ce vrei sa spui cu asta?
T: ziarul nu mai e de nasul tau[trece pe langa el luandu-I ziarul din mana]
B: daca ma enervezi si pe mine o sa faci Craciunul singur
T: nu te lasa inima sa pleci
B: creca ai uitat cine e sotia mea
T: tu ai vrut sa fii cu ea
B: o iubesc
T: nu prea iti acorda atentie,sincer
B: visezi
T: frate,la inchisoare s-a vazut cum te tine sub papuc
B: era nervoasa din cauza ta,cap de pluta
T: fraierule,daca comentezi la ea,te bate
B: daca te-ar bate pe tine as fi cel mai fericit
T: ma iubeste prea mult ca sa faca asta
B: te-a uitat complet
T: eu doar atat iti spun: ai grija cu ea,ce face si cu cine umbla,te poate avea la degetul mic si te poate invarti cum vrea ea
B: nu te mai baga in viata mea!
T: frate,eu iti vreau binele
B: taci pana nu te bat[se ridica nervos de la masa si urca sus]
-Andrea se intorsese inapoi in pat sperand ca poate sa mai doarma putin.-
A: iar v-ati certat?
B: nu
A: nu ma minti
B: bine bine,aberatii de a lui Tom
A: spune-I sa taca pana nu il dau afara in curu’ gol
B: dar ce ai?
A: nu ma simt prea bine
B: :|
A: ma doare capul si mie cam greata
B: ai mancat ceva?
A: da,dar nu am dormit prea bine
B: atunci te las sa te odihnesti


-Dupa plecarea lui Bill,Andrea a ramas in camera singura stand in pat cu fata in sus si o perna la piept.Se gandea la tot ce se intamplase aseara.Ii era frica de reactia lui Bill,pe deoparte nu putea sa il minta,iar daca i-ar spune,ar iesi ditamai scandalul.Inchide ochii si expira treptat,imaginile de aseara derulandu-se in mintea ei.Pana cand brusc deschide ochii si se ridica in fund speriata punandu-si o mana la gura.Incepuse sa tremure si sa transpire avand pupila dilatata.Era in cea mai proasta situatie in care a putut sa fie vreodata.Tom nu folosise prezervativul si sunt sanse mari ca ea sa ramane insarcinata.Cum ar fi putut ca tocmai ea sa ii poarte copilul lui Tom,dupa atata timp cat s-a ferit de el?Oare asta a fost intentia lui?-
A: nu! Nu se poate! Poate ca nu a facut asta,desi m-a tinut foarte bine,nu am mai avut timp sa reactionez,a fost prea rapid…ce o sa fac?
B:[deschidea usa aprinzand lumina] esti bine? Te-am auzit tipand
A: da,sunt bine,nu iti face griji,am atipit si am avut un cosmar
B: [se aseaza pe pat si o imbratiseaza,Andrea bagandu-si capul la pieptul lui] esti transpirata si tremuri
A: stiu…
B: imi poti spune ce ai visat?
A: a fost doar un cosmar,atata tot,nu e interesant
B: mai bine ai face un dus sa te linistesti
A: da,ar fi o idee buna[se da jos din pat si se duce la baie facand un dus rapid si intorcandu-se in camera]
B: daca vrei iesim sa ne plimbam
A: Bill,nu am chef de nimic[se imbraca,isi ia banii si telefonul si coboara jos]
B: dar acum unde te duci?
A: pana la o prietena,are nevoie de mine
B: ok,ai grija,pa
A: pa
T:[aparea din gradina din spate] cine stie unde s-a dus,poate are vreo intalnire
B: ma disperi
T: ce imi place [pleaca inapoi si se urca in masina]
B: frumos,am ramas singur
O urmaream pe  Andrea care parea si acum foarte suparata.Mergea apasat si foarte grabita.Atunci cand m-a vazut mi-a aratat semnul pacii si a bolborosit ea ceva,dar nu mi-am dat seama.Recunosc,nu stiu sa citesc pe buze.Nu m-am priceput la asta desi Andrea ma invatase odata.Merg ce mai merg pana cand vad ca intra la o farmacie.Se pare ca treaba e destul de serioasa asa ca ma dau jos si intru dupa ea.
A: iar tu?
T: usor,suntem intr-o farmacie,nu e frumos sa tipam
A: ai dreptate,pleaca
T: nu,avem de vorbit
A: m-am saturat de discursurile tale plictisitoare si fara sens
T; ce imi place cand esti suparata :>
A: sa vezi ce pumn o sa iti dau acum,Tom Kaulitz
T: copiii mei nu vor sa aiba o mama violenta


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Mai lung nu puteai?:|


Bravo Tom,ai facut-o de oaie
Si iar Andrea cade la mijloc pentru ca tu gandesti cu pula NU cu capul 8-|
Si incep certurile,amenintarile,bataile si desigur,plecarea :-L
Ma disperi omule
Niciodata ce faci nu faci cum trebuie,ci pe dos
Esti incaltat cu fesu',pe romaneste ti-o spun
Ai lasat-o pe asta acuma cu burta la gura cu-n copil care-ti va semana cap taiat si la fizic si la comportament :-L
Sigur va iesi al dracu ca samanta ta e plina de draci :-L
Nu-i de mirare ca-i adevarar cand spui "fa,o sa zici ca intra dracu-n tine cand te fut :> "
Doar esti T-O-M K-A-U-L-I-T-Z -_-
Un taranoi venit la oras care nu stie ce mama lui e ala un prezervativ si la ce se foloseste 8-|


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
       
Normal din nextul asta lung trebuiau sa fie doua,dar cum nu am mai scris de ceva vreme trebuia sa recuperez si sa aveti ce citi
Da,deci Tom e asa de nesimtit :|
Dupa ce ca a facut ce a facut,mai are si tupeul sa se duca dupa Andrea
Sa nu o enerveze ca o sa regrete ca intalnit-o  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Ar fi chiar penal sa fie Andrea e insarcinata..
Si saracu Bill, el o iubeste si ea si-o trage cu fratisu':|
Si Tom, vai de mama lui daca afla Bill de ce au facut ei:rotf:
Next!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Stii ce?
Andrea nici macar n-a vrut sa se intample asta,Tom e de vina
A tinut-o bine si Andrea n-avea cum sa scape /: )
Deci numai da vina pe ea


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Asa e
Sa reamintesc ca Tom s-a pus peste ea in cada si s-a lasat cu toata greutatea peste ea
Plus ca o tinea de maini foarte bine
In momentul ala Andrea nu avea ce sa ii mai faca
A fost nevoita sa cedeze,dar asta nu inseamna ca s-a aprins focul pasiunii


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Andrea nu este o curva daca asta crezi ca e de fapt
Il iubeste pe Bill,alt fel nu s-ar mai fi maritat cu el si-si baga picioarele in nunta
Nu e genul care minte sau e pe interes
E sincera si spune-n fata tot



Si vaca de Tom s-a lasat cu toate cele 80 si ceva de kile peste ea 8-|
Baa tampitule!
Daca era Nikoleta o rupeai sub tine :-L


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O strangea din cada cu matura si farasul      
Oricum o sa iasa tot la iveala si din pacate,tot cel care a facut planul va avea multe de indurat
Adica Tom ;; )


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Saracutul ;; )
Iti dai seama ca daca era Sesshomaru in locul lui Bill nimic din asta nu s-ar fi intamplat?        


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ar fi fost mai complicata treaba
Sa spunem ca Tom daca era in inchisoare Bill il scotea
Asa Andrea numai ajungea in Germania pentru era cu Sesshomaru in Japonia    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Aoleu,nici asa nu-i bine:|
Se trezea Bill cu-n copil cu urechi :|


Uuuuuuups          


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dupa aia Andrea trebuia sa dea explicatii      
Asa era cea mai incurcata poveste    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Copil cu urechi de caine,luna-n frunte si par argintiu :|
Lesina diva          


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Moare pe acolo          
Trebuie sa inteleaga ca s-a complicat oleaca situatia  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Dar pana si Tom parca mai merge decat Sesshomaru  
La copilul lui Sess doare la nastere :|
Nu-i om    


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ai dreptate aici    
Ar fi durut-o tare pe Andrea :|


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Iese hanyou,Izayoi a avut dureri      

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Stiu    
Dar a rezistat,desi nu a fost simplu  

Ma pun sa scriu next


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cum vrei :-??

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A: ia-ti gandul de la copiii
T: ii spunem lui Bill?
A: nu te baga
T: ti-e frica sa nu te lase singura?
A: tu o sa ai de inghitit tot
T: mai vedem[iese din farmacie si urca in masina asteptand]
-In timpul asta Andrea cumpara testul de sarcina si iese din farmacie plecand spre casa fara sa il mai observe pe Tom.Nu mai sta la discutie cu el si merge repede intrand in casa.Ascunde testul si bea apa,peste cateva minute ducandu-se la baie.Face testul si asteapta rezultatul.-
B: Andrea,ai venit deja?
A: da,acum lasa-ma,am treaba
B: ok,dar azi te porti cam ciudat
A; ti se pare Bill,ti-am zis ca nu ma simt prea bine
B: vreau sa te ajut
A: cu ce sa ma ajuti? Imi revin
B: ok ok,pe Tom l-ai vazut?
A: da,dar nu ma intereseaza unde s-a dus
B: bine,te las
-Lasata de Bill in pace,Andrea ia testul in mana uitandu-se la el.Ceea ce vedea acum era exact de ce se temea cel mai mult.Era insarcinata.Tom o lasase insarcinata,iar acum era la mijloc intre Bill pe care il iubea foarte mult si intre Tom care o vroia cu orice pret aproape.Se sprijina de usa cu o mana pe fata si se lasa usor in jos cazand in fund.-
A; ce ma fac acum? Cum o sa ii spun toate astea lui Bill? Ce explicatie o sa ii dau? O sa creada ca am vrut sa fac sex cu Tom,ca de asta am stat asa de mult in baie si nu am tipat.Si daca afla adevarul o sa il bata pe Tom,o sa se certe si numai vreau.Dar nu pot face nici avort.Este un copil fara vina.O sa il nasc,iar daca Bill ma paraseste il voi creste singura.Nu am nevoie nici de ajutorul lui Tom[mai sta cateva minute asa si iese din baie]
B: in sfarsit,esti mai bine?
A: da[trece pe langa el si iese afara]
B: hm,ciudat
A: o nu,vine Tom
T: ma asteptai,asa e? ;; )
A: vei fi tata,multumit?
T: pe bune?:|
A: da
T: stiam eu
A:[il plesneste tare] Bill o sa afle,iar eu o sa ii spun totul
T: te-ai lasat,ti-a placut ;; )
A: daca scoti un cuvant in plus si adaugi creatii de ale tale,jur ca te bat eu,si nu el
T: da da,haide inauntru
A: dute tu,fratetu intreba de tine
T: wow,l-a apucat dorul de mine
A: bucura-te de liniste acum cat mai e
T: asta e fericire
A: Tom,eu m-am saturat sa sufar din cauza ta,vroiam copii,cei drep da,dar nu acum! Nu acum si nu cu tine! Eu il iubesc pe Bill,vreau copii lui
T: faci si cu el
A: dispari in momentul asta din fata mea


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Da ba ca Andrea e fabrica de copii:|
Pocneste din degete,departeaza picioarele si iese plodu' :|
Doamne ce mentalitate are asta :|

Tom tine-ti sperma pentru tine si nu o mai arunca pe unde apuci :-L
Tampitule :-L
Vezi acum show a la Diva Kaulitz :|


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Asta imparte sperma de parca are un furtun cu apa :|
Asa de usoara si amuzanta i se pare treaba      

Diva o sa faca urat,asta e clar
Andrea,e una singura si trebuie sa potoleasca doi Kaulitz,iti dai seama?  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Aoleu,doi Kaulitz,doi de Hitler :|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa vezi cum decurge totul    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
T: ce faci bro’?
B: bine,tu?
T: bine,de prin oras
B: Andrea se poarta ciudat azi,am auzit ca a tipat si la tine
T: eh,cine stie
B: nu stii din intamplare ce se intampla cu ea?
T: de parca mi-ar spune
B: ai dreptate,mai bine numai insistam
T: eu ma duc sus
A:[intra in casa fix inainte ca Tom sa puna piciorul pe treptele scarilor] nu nu nu,ramai aici
T: vreau sa fac un dus
A: dusul mai poate astepta,luati loc amandoi
B: de ce?
A: inca sunt calma,asezati-va pe canapea,am ceva sa va spun,in special tie Bill
B: ok[se aseaza pe canapea langa Tom]
A: asa…[lasa capul in jos si trage aer adanc in piept] Bill,aseara dupa ce te-ai culcat,am ramas sa fac baie in continuare,pana cand a intrat Tom peste mine.A inceput cu aberatiile lui si i-am repetat sa iasa pana cand nu il bat,dar s-a incapatanat si s-a impotrivit.S-a dezbracat si s-a pus peste mine tinandu-ma foarte bine.Nu mai aveam nici o putere asupra lui,a trebuit sa cedez fara sa vreau.Tom nu s-a protejat si sunt insarcinata[ridica capul avand lacrimi in ochi]
B: :|
A: te rog iarta-ma,stii foarte bine cat de mult te iubesc,nu am vrut sa se intample asta
T: i-a placut
B: poftim?[se ridica de pe canapea si isi sufleca manecile apucandul pe Tom de gulerul tricoului] ba nenorocitule,de ce ai profitat de ea? De ce ai lasat-o insarcinata?
T: doar asa o pot tine aproape de mine!
A: gata baieti! Bill,lasa-l,nu rezolvi nimic daca il bati
B: stai acolo si nu te baga,sa continui,esti un nimic Tom!Un NIMIC! Esti doar un impostor si mai bine ramaneai acolo in inchisoare! De ce mereu trebuie sa alerg si sa ma bag pentru tine? Ca sunt un prost,deaia!Te-am crezut de prea multe ori si acum credeai ca nu o sa aflu sau ce?
T: frate,ia mana de pe mine,o sa nasca copilul si il vom creste impreuna
B: il cresteti impreuna?
T: pai da,ca sa nu spui ca sunt atat de nesimtit
B: cum poti avea tupeul sa mai spui asta?cum?[incepea sa il plesneasca,sa il traga de codite,sa il loveasca cu pumnii si cu picioarele]
-Andrea,speriata de reactia lui Bill,incearca sa se baga intre cei doi fara a fi lovita si sa ii opreasca cumva.Nu numai ca Bill era nervos si sarise la bataie,dar reactionase si Tom si il lovea si pe Bill.Stia ca o sa se ajunga la asta,iar acum ea era singura sansa si salvare sa ii opreasca inainte ca unul dintre ei sa nu fie ranit mult prea grav.Pana la urma sunt baieti si au putere.Bill care pare firav,are puterea in brate si a avut grija sa mai traga si pe la sala.Tipa la ei,dar nimic din ce incerca sa faca nu avea efect.Ei nu aveau stare si se impingeau in toate locurile posibile.Se duce in spatele lui Bill si il apuca de o mana.-
A: Gata!Ajunge!Opriti-va! A fost deajuns! In ritmul asta o sa va omorati,sunteti nebuni?Bill calmeaza-te si nu il mai provoca,l-ai batut destul,e valabil si pentru tine Tom,nu te mai uita asa urat la mine ca o meritai si pe asta,dar stop!
B: asta e doar inceputul,Tom
T: da bine
B: te urasc
T: si eu,sentiment reciproc
B: [cu mana libera il impinge pe Tom,acesta pierzandu-si echilibrul si lovindu-se in spate in coltul de la masa,cazand puternic pe jos si pierzandu-si cunostinta pentru ceva vreme]


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bill,esti panda?
Bravo :-l
Acum ma iau si de tine,ce i-ai facut ma lu' Tom?:-L
Daca se lovea la cap de alt ceva? /: )
Desteptule :-L
Hai Andrea fii buna si ajuta-l pe Tom :o3
Te rog eu frumoooos
Bill...cu el n-am ce discuta
Deja e prea mult,stiu ca se simte injunghiat dar totusi...


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Andrea il va ajuta pe Tom,nu il poate lasa asa  
E prea mult pentru ea sa il vada pe Tom asa


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
B: :|
A: Bill,ce i-ai facut?:|
B: o nu
A: s-a lovit rau si acum a lesinat,Tom,te rog revino-ti
-Se duce langa Tom punandu-I mainile pe fata si uitandu-se la el.Desi s-a purtat asa cu el pana acum,inima nu o lasa sa il vada in situatia asta si trebuia sa il ajute.Ii face semn lui Bill sa il duca in camera.Acolo Andrea aduce tot ce e nevoie.Ajutata de Bill in continuare,ii da tricoul jos si se uita la ranile lui,apoi il verifica la cap.Totul era in regula,nu avea capul spart,doar ca se lovise mult prea tare in spate si asta ii taiase respiratia pe moment.Incearca sa rezolve cu ranile cat mai repede,apoi ii verifica pulsul.-
B: cum e?
A: pulsul e slab
B: mai bine chem un medic
A: da,raman eu cu el[isi pune capul pe pieptul lui si il strange de mana]trebuie sa iti revii,esti puternic,fao pentru copil,daca nu pentru mine,stiu ca sunt o scorpie si nu ma suporti
-Intr-o jumatate de ora apar medicii la casa Kaulitz.Bill ii conduce pana in camera lui Tom explicandu-le ce s-a intamplat.Andrea statea lipita de Tom si nu se misca.-
X: bun,domnisoara,ne lasati sa il verificam?
A: nu,am facut tot ce era bun pentru el
X: dar nu s-a trezit
A: stiu,poate daca ma aude si stie ca sunt langa el va deschide ochii
X: cateva minute,nu dureaza mult
A: bine
B: hai Andrea jos
A: nu,raman aici,nu plec nicaieri
-Sub privirea ingrijorata a Andreei si a lui Bill,medicii il consulta pe Tom si incearca sa afle de ce a lesinat.Se pare ca aici nu puteam face mare lucru asa ca trebuia dus la spital pentru o tomografie ca sa se asigura ca nu a suferit nici o leziune.-
A: e grav?
X: nu stim inca,ca sa ne asiguram ca totul e bine trebuie sa ii facem o tomografie
A: vin si eu
B: si eu
A: mergem cu masina,acum
B: hai
X: nu pare grav,dar e ciudat ca inca nu s-a trezit
A: faceti tot posibilul ca sa fie bine
X: asa o sa facem
A: Bill,mie frica
B: iar eu sunt ingrozit,nu vroiam sa se ajunga la asta


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Hai fa-o pe rabitul,tu pizda tu :-L
Andrea ma uimesti :|
Te iubeste fata,Tom :>
Tine la tine :>
Poate se aprinde dracului flacara aia dintre ei doi c-ar fii prea...      


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Pai uita-te si tu cat de atasata este acum de el :|
Va sta la spital langa el cat e nevoie      

Vai,deci daca Andrea l-ar iubi iar ca inainte ar fi de coma,s-ar afla intr-o situatie  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Valeleeeeeu,imi aminteste de triunghiul amoros    
Numai ca acum e insarcinata :|


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar dupa ce se naste copilul ar fi culmea sa se duca si la Tom asa oleaca    
Desi mai mult s-ar apropia de el  
Depinde cum se poarta si Tom  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Toanele,nu uita      

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A da        
Daca Bill o lasa pe Andrea cu Tom,ca Tom sa aiba grija de ea intre 6 si 9 luni,e clar  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Aaaaaoleeeeeeeu          
Ai fost foarte atenta azi        


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Desigur        
Sa bag si eu la cap cate ceva      


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bravo            

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Sa imi mai spui cand mai citesti        

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ok,iti dau idei?        

Nu uita,pe la spate        


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1 ... 2 3 4 5 6  

Mergi la