Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil andrum94
Femeie
24 ani
Galati
cauta Barbat
27 - 80 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Love The Way You Lie Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3 4 5 6
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da            
Si daca o sa dea,nu o sa ii mai placa    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Uuuu
Ce dragutz:X
Sex baby...Sex ;; )
L-am citit de ieri, dar am uitat sa comentez
Next, please!
,,Next baby..next!"


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Puchiiiiiiiiiiin,next :-w

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa scriu    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Trimit armata de muci dupa tine :-w

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nuuu

A doua zi vine cat ai bate din palme.La cum dormea,inca o auzeam pe Andrea cum se foieste langa mine.Nici macar nu ne venea sa ne trezim,dapoi sa ne mai si privim.Aveam ochii mici,eram muscat peste tot si ma simteam foarte obosit,dar fericit.Andrea,ca deobicei,este prima care se trezeste,se spala,se imbraca,mananca si trage de mine ca sa ma trezesc.Si daca nu fac asta se pune peste mine si ma chinuie in fel si chip ca sa ma convinga.Somnoros cum sunt,ma dau jos din pat,ca doar na’,trebuie sa ii fac pe plac.Dar eu aveam alt motiv pentru care nu vroiam sa ma trezesc: azi era curatenia generala care stiam ca ne vor epuiza toata energia si seara va veni foarte greu.Dar cum Andrea e fata buna m-a mai lasat sa imi revin,sa mananc,sa fumez si dupa sa hotaram ce si cum.
T: deci ce facem azi?
A: mai intai incepem cu stersul prafului,apoi aspiram,spalam vasele,stergem geamurile,schimbam patul,aranjam lucrurile,facem curat in garaj si curte,spalam masinile si cam atat
T: ce?:|
A: ti se pare mult atata timp cat suntem doi?
T: nu chiar
A: o ba da,esti asa de lenes
T: daaa
A: nui nimic,lasa ca cu mine o sa iti revii imediat ;; )
T: pai si cum facem cu camerele?
A: tu faci o camera,eu alta si tot asa
T: si diseara trebuie sa mergem si la cumparaturi?
A: clar :|
T: de ce azi?
A: pentru ca aseara am venit aici si oricum de asta nu scapai
T: dar mie lene
A: Tom :-w
T: mai stau o ora si dupa
A: trebuie sa te conving intr-un fel[se pune in poala lui incepand sa se frece usor de “el” in timp ce il saruta pe gat,iar unghiile cele lungi si ascutite si le infingea in pielea de pe umerii lui]
T: aaahhh,daa!! =P~
A: iti place,nu?;; )[urca cu muscatul pana la ureche]
T: e perfect =P~
A: dar stii ca ce este prea mult strica asa ca acum la treaba ;; )
T: nu mai continui? ;; )
A: poate mai tarziu daca faci totul cum vreau


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
A: iti place,nu?;; )

       

Imi aminteste de un film    
Lenesul asta 8-|
Am impresia sau e fudul? :-?
La sex inainte,la munca inapoi  
Vad ca lui ii arde numai de sex dar pe Andrea nici ca vrea s-o ajute
Ba,daca e sa ai copii cu ea ce faci?
Te plimbi si ea face toata treaba?
EXCELENT exemplu de tata al anului /: )
 


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da    
E ca si cand el ar fi singurul care vrea sex,Andrea nici nu vrea sa auda    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar dupa atata lene pe care o aveam in mine motoarele pornesc si ne punem pe treaba.Eram de neoprit si faceam tot ce imi spunea Andrea.Si uite asa am participat si eu la o curatenie generala alaturi de iubita mea.Cu ea este mult mai bine decat cu Bill care nu stia decat sa dea ordine.

Timpul trece,lunile lafel,eu tot cu Andrea sunt impreuna si vara deja a venit.Urma sa fie micul ei turneu in Bulgaria si sa revada cu colegii si prietenii.M-am hotarat sa merg cu ea pentru ca fix peste o luna urma sa incep eu turneul si trebuia sa am bateriile incarcate.

La ordinul ei,intr-o zi mi-am facut bagajele si am plecat.Am mers la casa ei pentru prima oara si sincer atunci cand am coborat din avion,mai exact la aeroport,eram fascinate ca un copil mic.Andrea ma tragea de mana,iar eu cascam ochii peste tot,inca putin si ma impiedicam.Era cald si frumos acolo,mai ceva ca in alte tari unde am fost.Dar ce sa spun,eu daca ii recomand lui Bill o tara unde sa cantam nu vrea sau nu poate,el trebuie sa aibe loc unde sa se desfasoare si sa fie tratat bine de parca ar fi nu stiu ce printesa.Si deci v-ati dat seama ca in Bulgaria nu am fost niciodata,si daca nu era Andrea,nu auzeam eu de tara si nici nu stiam ce frumusete se ascunde acolo.Acuma ca am ajuns urma sa mergem la ea acasa si sa ma prezinte tuturor colegilor de breasla,pentru ca se zvonea peste tot ca Andrea numai este singura din nou,iar baietii de acolo erau innebuniti dupa ea.Deci eram mandru atunci cand mergeam cu ea.Si cel mai mult imi placea ca ma lauda ca sunt talentat,si nu imi convenea atunci cand sunt prostut.
Ajunsi acasa la Andrea,am ramas prost.Era o casa foarte mare.Cred ca de doua ori mai mare ca cea din Germania.Dormitorul ei era imens cu un sifonier lung si aproape pana in tavan,iar atunci cand l-am deschis mi-a picat fata.Era plin de haine si foarte foarte multe rochii.Care mai de care.Sa numai zic de pantofi si alte chestii de ale fetelor.Patul era ca din povesti,ce mai,deja adoram casa ei.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom,regula numarul 1: NU te atingi de pantofii ei
Regula numarul 2: NU te atingi de hainele ei
Regula numarul 3: faci curatenie unde ai fost
           

Te lauda fata ca doar na,e cu obraz    
Sa vezi tu show adevarat a la Andrea :>


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Tom s-ar putea sa ramana mai prost decat e    
E clar ca Andrea are o casa foarte mare si daca a fost singura pana acum asta nu inseamna ca nu se ocupa de intreaga casa deci Tom fii barbat bun si ascult-o  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Atat de emotionat eram ca am ajuns in Bulgaria si ca sunt intr-o casa atat de mare pe care Andrea o intretinea singura,incat am intrebat-o unde dorm.Pentru aceasta intrebare mi-am luat un capac zdravan peste ceafa.
A: cum adica unde dormi?
T: pai intrebam si eu asa din curiozitate
A: aha[stand cu mainile incrucisate la piept,uitandu-se serioasa la el cu o spranceana ridicata]
T: pe bune,casa asta este foarte mare
A: esti prost!cel mai prost! Ma enervezi la culme cand pui intrebari deastea
T: dar ce am facut?
A: suntem impreuna de atatea luni si tu intrebi acum cand te aflii in casa mea unde dormi?
T: cu tine?
A: da normal,aolo Tom,ce ma fac cu tine?
T: si asta e debea inceputul
A: incearca doar sa nu ma enervezi,aici am treaba pe bune si va trebui ori sa stai in casa ori sa mergi cu mine
T: raman acasa 
A: pentru inceput da,dar ai grija ce prostii faci
T: sunt cuminte
A: daaa ma duc sa fac baie,pana atunci,asta va fi dulapul tau,success
T: mersi
Cat Andrea facea baia relaxanta ca doar era la ea acasa,eu studiam marele dormitor aranjandu-mi hainele in unul dintre dressinguri,apoi ma schimb in ceva lejer si cobor jos la bucatarie.Casa era atat de mare incat puteai sa te ratacesti in ea.Deci cu siguranta nu stiam cum ma voi descurca atunci cand Andrea era plecata.Singura solutie era sa raman sus la etaj.Dar daca ma auzea ca ma plang in halul asta zburam in secunda doi din casa ei.Ce-I drept,a muncit mult pentru casa asta sau poate ca a primit-o mostenire de la parintii ei.Am vazut ca in Bulgaria lumea sta foarte bine cu banii.Atunci cand am ajuns in bucatarie ma plimbam si studiam tot ce se poate,totul era impecabil,facut pe gustul Andreei,frigiderul mare si plin.Cand am deschis am gasit multa bautura,dar si mancare si fructe.Un pepene mare mi-a atras atentia asa ca l-am scos,am taiat din el si m-am pus la masa sa mananc.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
A: esti prost!cel mai prost! Ma enervezi la culme cand pui intrebari deastea

Seamana cu mine          
Bine i-a spus  
Imi si imaginez casa 8->
Cred ca a luat-o din banii de la sedinta Playboy  
Tom,daca interiorul e asa,asteapta sa vezi curtea ce imensa trebuie sa fie  
Acum ca esti pe terenul ei,joaca dupa regulile ei si vei ramane cu picioarele si mainile intregi  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Saraca,nici bine nu a ajuns acasa si deja gata,Tom a inceput sa o enerveze      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645

-Andrea iese din baie doar cu un halat pufos pe ea si se duce in camera.Vede ca Tom nu este acolo,isi da seama ca este in ispectia casei asa ca profita ca el nu este si ca e liniste deplina si se baga in pat adormind imediat.-

Termin de mancat si strang.Ma gandesc sa ies si oleaca pe afara sa vad cum e treaba cu garajul si curtea,pentru ca restul camerelor din casa aveam timp sa le vad.Si cum am spus,am iesit afara.Acolo am avut un soc.Curtea era imensa,cu flori si un balansoar frumos plus un hamac.Garajul era si el lafel de mare,dotat cu de toate si nu era gol.Era masina Andreei acolo.Imi placea privelistea pe care o avea Andrea acolo desi mai erau si alte case in zona.Era multa verdeata,copaci,soarele batea perfect si liniste.Multa liniste.Era un cartier super.Casele erau de o parte si de alta,doar o strada despartatea celalalt sir de case.Ba colorate,ba albe,ba simple,dar toate erau mari.Aici se pare ca terenurile sunt mari si se vand bine,iar Andrea la cat de mult munceste si la cat de putin da pe acasa nu prea are treaba.Dar ca tot am vazut ma decid sa intru inapoi in casa.Si bingo,m-am descurcat singur sa ajung sus in camera ei,care acum va fi a noastra.Cand intru o gasesc dormind asa ca ma gandesc sa ma bag si eu langa ea in pat si fara sa vreau adorm.

<<Seara se asterne repede peste Bulgaria si splendida sa capitala,Sofia.Muzica incepe sa se auda din centrul orasului,iar strazile sunt invadate de locuitori,turisti si multe lumini.Asa e aici in fiecare seara.E multa viata si te plimbi cu drag.Au magazine mari de haine si alimente,parcuri,cluburi si locuri imense pentru concerte.>>

A: ma gandeam ca in seara asta sa iesim oleaca sa iti arat orasul
T: nu credeam ca o sa mai spui asta
A: ba din contra,aici seara se iese cel mai mult
T: imi place cum suna
A: credema ca o sa iti placa atat de mult incat o sa mai vrei si ca sa fie si mai frumos,vom merge pe jos
T: imi convine,asa nu ratez nimic
A: hai imbraca-te si vedem dupa unde mergem
T: e frig afara?
A: e racoare
T: imi iau un hanorac la mine pentru orice eventualitate
A: fa ce vrei,la mine o sa mai dureze
T: tu ai o scuza buna,muuulte haine
A:


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom,deja ma enervezi
Vorbesc serios
Am impresia ca esti prost -_-
Dar nu stiu de ce

Esti bland,prea bland si prea bleg
Andrea poate oricand sa te modeleze
Si la cat de gura casca esti pun pariu ca o sa te opresti din mers si fara sa-ti dai seama ai sa te pierzi

Te credeam barbat,nu muiere
Esti ca o carpa
Andrea e barbatul aici


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Apoi daca se rataceste prin oras,Andrea o sa il bata de o sa ii sune apa in cap    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
N-are decat

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Oricum partea urmatoare nu va mai fi asa de roz  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Da? ;; )
Intervine cineva? ;; )


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nu,dar se vor certa  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Pacat,era frumos daca venea altul ;; )

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Sau alta pentru Tom,de ce nu?

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cum vrei

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar amandoi ne imbracam cu ce stim,ne luam ce trebuie la noi si pornim spre oras.Era de nedescris.Deci alegerea Andreei de a merge pe jos a fost foarte buna.Ne plimbam pe aleea cu case care ducea spre centrul orasului.Aproape la toate casele din zona luminile erau aprinse pentru ca lumea venise de la servici.Cum aleea se termina se auzea muzica,se auzeau oameni tipand si razand,multe masini,care mai de care.Asta mi-a atras atentia oprindu-ma, asa ca intr-o fractiune de secunda m-am ratacit fara sa imi dau seama.Cand am intors capul Andrea numai era.M-am uitat mai bine sperand ca imi face vreo gluma sau se ascunde.Am inceput sa intru in magazinele de acolo stringand-o,dar nimic.Am incercat sa ma inteleg cu oamenii,dar nu multi vorbeau engleza.M-am mai plimbat pana m-am lovit de o fata.
T: scuze
X: nu-I nimic
T: in sfarsit cineva care vorbeste engleza :|
X: ai nevoie de ceva si vrei sa aflii?
T: m-am ratacit de iubita mea,eu nu sunt de aici,am iesit sa vad orasul,ai vazut-o cumva? Este inalta,blonda,frumoasa cu ochii verzi si bine facuta,defapt este cantareata voastra celebra,Andrea
X: aaa,Andrea,am inteles
T: deci ai vazut-o?
X: nu ;; )
T: ok,atunci mersi oricum
X: stai,nu pleca;; ) daca tot lipseste,ce zici sa bem un suc?
T: nu cred ca e momentul potrivit,pe bune,sigur ma cauta si ea
X: e fata desteapta,o sa te gaseasca;; )
T: bine,hai,dar nu stam mult
X: nu stam;; )[deja statea la bratul lui Tom ca si cand s-ar cunoaste de mult]
T: asa,deci[dadea din picior]
X: esti nervos,hai incearca sa te relaxezi,totul va fi bine ;; )
T: sunt ok,nu iti face griji pentru mine
X: vezi ca iti vibreaza telefonul
T: a da,alo?!
A: unde esti?
T: la cafeneaua aia din centru,de pe straduta unde este si pizzeria,te ajuta cu ceva?
A: ma descurc,ramai acolo
T: ok,pa
A: pa
X: sa nu-mi spui ca vine dupa tine
T: o ba da,stiam eu ca nu ma lasa asa
X: dar pana atunci avem timp sa bem ;; )
T: nu imi este sete,daca vrei ia-ti tu,eu raman aici
X: raman cu tine,nu te pot lasa singurel ;; )[se apropie de Tom si il saruta amandoi lasandu-se purtati de val]
-In momentul pasional pe care Tom il traia cu acea domnisoara apare Andrea care se schimba la fata brusc:-
A: ce faci aici?
T: :| Andrea,nu credeam ca ajungi asa de repede
A: eu te caut ca disperata si tu iti dai limbi cu asta?!
X: calmeaza-te,nu ti-l fur
A; tu sa taci ca iti intorc gura aia la spate,pleaca de aici
X: sa stii ca e foarte bun,pa ;; )
T: pa[se uita dupa ea,iar cand intoarce capul Andrea deja please,o luase inainte lui] Andrea,stai!
A: nici sa nu te aud!
T: Andrea,lasa-ma sa iti explic
A: ce sa imi explici Tom?ca te ratacesti ca prostul de langa mine mai ceva ca un plod de doi ani,iar apoi iti gasesti alinarea cu o tarfa oarecare de pe strada?
T: nu nu,ea a tras de mine
A: desigur,tu esti ala sfant si aia s-a catarat pe tine
T: incerc sa iti spun adevarul!
A: asculta bine: daca erai barbat adevarat care sa ma iubesti asa de mult cum spui nu te lasai purtat de val
T: am gresit,recunosc
A: si pe mine ma doare,scuza-ma ca iti spun
T: haide baby
A: nici un “baby”,nu mai sunt “baby” a ta si nu mai ai ce discuta cu mine


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ooooo,duuuuur
Dur Andrea,bravo    
Ultima replica gata,a rupt tot  

Tom,esti papagal,iar reluam povestea de aseara 8-|
Iti dai limbi cu una care habar n-ai pe unde a fost inainte si gata,tot tu esti ala ranit 8-|
Hai las-o-n pizda masii de treaba 8-|
Daca eram Andrea iti trageam un dos de palma de sa ma tii minte toata viata ta :-L
Nu merita ba nesimtirea ta!
Mai intai Jared acuma TU!
O sa creada ca nu exista dragoste adevarata pentru ea doar din cauza voastra,a baietilor misogini cu TINE in frunte :-L
Dar lasa,poate o sa-si gaseasca unul mai bun decat tine :-L
Si cat de gandesti ca s-a lasat penetrata de tine 8-|
S-a lasat atinsa de tine :-L
NENOROCITULE! :-L




pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
     
Si ce nopti fierbinti au mai avut :|
Si sa vezi ca tot Tom e ala tupeist  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ia sa vad ;; )

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Uite  

T: nu inteleg de ce trebuie sa te superi chiar asa
A: [la spusele lui Tom,primeste din partea ei o palma zdravana] baiatule,tu ai o problema
T: ia uimeste-ma
A: eu imi fac griji pentru tine,ca la cat de babalau esti cine stie prin ce directie te duceai si cand ajung: SURPRIZA!
T: dar eu ce sa mai zic? Atunci cand erai cu Jared si eu sufeream
A: pardon? Eram cumva impreuna si nu stiam eu? Tom,nu incerca sa gasesti scuze penibile ca nu iti merge cu mine
T: ti-am spus ca imi pare rau
A: nu e deajuns,si mai rau,ti-am dat timp sa te schimbi,chiar am crezut ca ti-ai revenit si ca pot avea incredere in tine
T: a fost o mica scapare
A: de la o mica scapare se poate ajunge la mai multe.Daca plec si te las singur in casa cine stie cate tarfe iti aduci
T: sa fim seriosi,nu m-am mai futut de atata timp cu altele
A; dar nu ma intereseaza!eu cand sunt ocupata si nu fac sex nu ma plang
T: esti fenomenala
A; ce ar fi acum sa ma duc si sa ma sarut cu taximetristul ala? Sau cu vecinul? Ti-ar conveni?
T; nu
A: ma bucur ;; ) acum misca,vezi tu acasa
T: ma bati?
A: nu ma face ca te trimit impachetat la fratetu’ asa cum ai venit
T: si daca plec imediat o sa te duci prin cluburi,desiguuur
A: ce ai spus?[ii mai da o palma si isi infinge unghiile in mana lui]
T: ce ai auzit
A: acum mai ai si tupeul sa ma faci curva
T: nici tu nu esti sfanta,recunoaste
A: eu nu te insel
T: mda
A: te iubesc,dobitocule! Am ajuns sa te iubesc mai mult decat il iubeam pe Jared inainte![lacrimile isi fac aparitia in ochii ei]


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
:|


Sincer,la cum se poarta Tom,Andrea isi iroseste dragostea degeaba
Sa se desparta,nu-l merita,e prea mancator de pizde incat s-o trateze pe Andrea cu respectul cuvenit
Nu e o papusa gonflabila,este o persoana foarte care merita dragoste,respect si fidelitate
Tom,inainte sa fii cu Andrea,ai face bine sa ai o relatie asa de "pregatire"
Se pare ca tu nu vei mai avea acces la ea,mai ales in alte zone
Acum sta picior peste picior,nici macar cu-n inel de logodna n-ai s-o mai convingi


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Daca Andrea i-ar mai da timp sa faca eforturi sa scape de obiceiuri o sa se plictiseasca si iar o va pierde

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Stii ce?
Mai bine sa se desparta,nu e de nasul lui :-L
E prea stilata pentru un golan fara maniere ca el


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Din pacate pentru Tom lucrurile vor lua o intorsatura neasteptata
Asa ca Tom ar trebui sa se mai bucure de zilele petrecute alaturi de Andrea


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Asa ;; )

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar pana cand o sa mai scriu eu urmatorul next,las la imaginatia ta    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Pfff 8-|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ce? :|

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Ai ma Tom! Esti un dobitoc, un cretin, un fraier, un idiot, un stupid, un penibil, un..
Fata te iubeste si pe tine te doare-n..:|
M-am si sup pe uh
Next!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
A trecut aproape o saptamana ;-w ;; )

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa scriu diseara

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
T:[face ochii mari si se duce sa o imbratiseze]
A:[in momentul acela Andrea ii da o palma si mai usturatoare decat cealalta] sa nu te mai atingi de mine!
T: nu sunt asa cum ma crezi
A: dar cum esti ma? Cum esti? Crezi ca ma fraieresti pe mine?atat de proasta ma crezi?
T: nu o sa se mai repete!
A: Kaulitz,fii atent la mine,eu te stiu in stare de multe si am vazut cum te porti cu fetele si inainte sa fim impreuna,stiam in ce ma bag dar credeam ca o sa te schimbi si tu
T: asta fac
A: stii ce?dute si lasama
T; acasa discutam
A: vezi tu discutie:-L te-am avertizat,daca calci gresit,din casa de la mine sifonat iesi,treci acasa[il trage de tricou dupa ea prin multime si il fugareste pana acasa]
T: hoo nebuno numai trage asa de mine:|
A: m-ai facut cumva nebuna,draga domnule Tom Kauliz Trumper?;; )[il impinge in casa si il plesneste din nou]
T: pai daca tipi si ma tragi pe strada dupa tine de parca as fi ultimul om
A: asta ai ajuns ba:-L un nenorocit care nu stie ce faca cu viata lui,eu nu te mai inteleg,cred ca tu nu ai sentimente fata de nimeni
T; o ba da,am multe!
A: aratami-le si mie,ca poate sunt chioara si nu vad
T: ti le-am aratat mereu
A: cand? In fiecare seara cand erai deasupra mea? Alea nu sunt sentimente,boule! Vreau iubire,dragoste adevarata,se poate face si sex,dar vreau sa fii si tu tandru cu mine,grijuliu,nu sa ma intrebi daca sunt obosita si daca nu sunt normal,hai in pat,rupem patul
T: auzi,hai nu exagera ca si tu faceai asa
A: eu trebuie sa fiu cumva si barbat si femeie? Pai atunci nu mai eram cu tine si ma iubeam singura,ce zici? Imi sta bine cu mine?[se imbratisa singura uitandu-se ironic la Tom]
T: nu[dand ochii peste cap]
A: m-am saturat de gesturile si fitele tale de mare vedeta![incepe sa il plesneasca si se ajunge la o bataie cum Andrea nu credea ca o sa bata vreodata]
T; opreste-te!ce crezi ca rezolvi cu asta?
A: nu o sa ma uiti niciodata:-L pentru ca o sa ma casatoresc si o sa plec departe unde tu nu ma vei mai deranja
T: si ma rog,cine e noul ales?
A: nu te priveste
T: spune-mi!
A: Bill! Bill care e linistit,e la locul lui,stie sa iubeasca si sa aprecieze


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bai deci Andrea l-a SPART pe Tom      
L-a facut cu toate ingredientele    
Toate,TOATE replicile ei sunt fantastice        
A meritat pauza    

Sa nu faca greseala sa fie cu Bill :|
Sau :-?
Daca e,sa-l faca gelos pe Tom,bine :-??    
Cica "hai in pat,rupem patul"              


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645

Trebuiau sa se stranga ideile          
Deja saraca Andrea devenise din nervoasa,ironica        
Tom se balbaia,nici o sansa      


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Doar asta stie sa faca,sex pe banda,bere si tigari :-L

Asta o sa ajunga sa faca sex cu tigara-n mana si cu berea in cealalta mana:-L      


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Poate sa faca ce vrea dar cu Andrea nu o sa mai ajunga sa experimenteze    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ce ma bucur ;; )

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
T: virginul ala care este indragostit de spa si are fantezii cu truse de machiaj?
A: mai bine un virgin cu fantezii dragute decat un obsedat ca tine
T: ce sa zic,ti-am facut toate poftele
A: da da,astea nu ma ating la inima,mi-au provocat orgasmul
T: tot e fericire
A: pun pariu ca atunci cand te-ai bagat prima oara in mine ai spus ca stiu foarte multa meserie si imi place la nebunie,dar sa stii Tom,ca nu sunt facuta numai pentru sex;; )
T: lasa ca vroiai din ce in ce mai mult
A: ai ceva impotriva?
T: esti o mincinoasa :-j
A:[ii dadea un sut in fund si il apuca de ureche urcand sus cu el]
T: au’ au’ au’,dami drumul
A: pune mana si fa-ti bagajele in momentul asta
T: ce?:|
A: hai Tom ca nu repet si in plus mai am si altele de facut
T: dar…
A: nici un DAR! Esti in casa mea si te dau afara cand am eu chef
T: bine Andrea:-L
A: uite cine s-a enervat;; )
T: crezi ca nu o sa regreti?
A: nu eu o sa mor de ciuda,ci tu
T: o sa regretam amandoi
A: tu mai mult pentru mine,ratatule,haide mai repede,nu vreau sa te mai vad:-L
T: acum acum[isi face toate bagajele si coboara jos iesind din casa]
A: a da,uite niste bani pentru drum,ca poate ramai fara si nu uita un lucru de la mine: nu esti bun de nimic si nu m-ai satisfacut pe nici o parte;; )
T: daaa


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Pe orizontala,Tom,pe orizontala        

Si l-a dat afara din casa,yeeee        
Asta e Tom,sa vedem ce placa de parchet mai futi ;; )


Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru Sesshomaru
                                     
         


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
         
Totusi vreau ca situatia sa se complice    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ca de exemplu ce?:|
Andrea sa fi ramas insarcinata cu Tom?      


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Cum de imi citesti gandurile?      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
:|











































































O NUUUUUUUUU! ! ! ! :| :| :|


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
                                             

Deci iti dai seama    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu acum :|
E prea...devremeeeeee :|

Vai NUUUUUUUU X_x


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
De ce nu?    

Tu ce ai fi vrut?    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu stiu dar un copil deja e...repede :|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Atunci am o alta varianta  
Dar ma mai gandesc  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ce varianta? ;; )

Hai ca te ajut ca la teza      


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da    

Peste ceva timp sa aiba o aventura scurta cu Tom,din intamplare,nu stiu,e ceva mai complicat,ca va fi si cu Bill si trebuie sa ma gandesc ce si cum    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Adica un fel de menaj?:|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Poate    
Nu ar fi o idee rea  
Dar Bill si beat stie sa se protejeze  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ma mir,diva nu foloseste orice tip de prezervativ  

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
E special facut pentru el,sa nu se irite si etc    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Sa nu-l stranga      

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Vrea sa fie tratat ca o adevarata diva,e clar      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Am parasit casa Andreei si Bulgaria cu lacrimi in ochi,nervos si respirand greu.Nu intelegeam de ce mi-a facut asta,de ce de la un sarut s-a suparat asa de tare.Poate ca ma iubea prea mult si nu putea sa exprime in cuvinte,eram deja a ei,apartineam si atunci totul s-a rupt.Ma gandeam la ce e mai rau,nu stiam ce va face,ce se va alege de mine in continuare si ce ii voi spune lui Bil,care chiar spera ca eu si Andrea,candva,sa intemeiem o familie.Cand am coborat din avion si am ajuns acasa,era liniste,lafel de liniste ca in Bulgaria,doar ca mai tarziu.Bill dormea asa ca nu l-am mai trezit si am ramas in living cu lumina aprinsa.M-am dus la chiuveta unde am luat un pahar care l-am umplut cu apa si m-am asezat pe canapea.Lacrimile mele curgeau siroaie,iar gura era lipita de pahar uitandu-ma in gol.In fata mea se derulau fara incetare toate clipele alaturi de Andrea,toate zilele,tot ce am facut: vorbe,rasete,sex,plimbari,absolut tot.Un nod mi s-a pus in gat si simteam cum nu aveam cale sa ma descarc,nici Bill nu ar putea sa ma ajute si nu prea cred ca ii mai pasa lui acum de mineAm ajuns singur,disperat si toate sacrificiile astea pentru Andrea care acum s-au dus.Dar ea nu trebuie sa plece,poate ca e vina mea,dar o vreau langa mine.Sa o vad si sa o aud mereu.Nu cred ca as suporta sa o vad inca o data cu altul.Ar fi deja prea mult.

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E vina ta,animal fara par 8-|

S-a suparat pentru ca insemnai mult pentru ea si ti-a dat o sansa desi stia cum esti
Pana la urma s-a inselat,ai ramas acelasi nesatul cum erai inainte.
Scenele alea o sa ti se deruleze mult timp de acum incolo
Greseala asta ti-a fost ultima miscare pe tabla de sah,acum Andrea poate spune Sah Mat


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
E vina ta,animal fara par 8-|
         

Da
Din pacate pentru Tom de acum calvarul va incepe
Pe deoparte mie greu sa il vad asa
Dar doar asa va stii ce sa faca in viitor cu alta,asta daca va mai avea


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Chantelle il asteapta cu bratele deschise :-??

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ar fi culmea sa isi fi gasit si aia pe cineva intre timp      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Si cu greseala asta si sentimentul de regret am sa traiesc mult timp de acum incolo,toata viata chiar.O sa ma chinuie si o sa ma sfasie pe dinauntru mai rau ca o fiara care vrea sa isi vada prada la pamant.De cate ori pun capul pe perna si inchid ochii Andrea imi apare in fata si parca o aud cum rade.Adorm cu ea in gand si tot cu ea ma trezesc.Cosmarurile deja ma bantuie si presimteam ca ceea ce va urma ma va distruge psihic.Zilele si saptamanile au trecut,cu ajutorul lui Bill si a prietenilor mei m-am linistit si m-au scos din starea in care eram.

Intr-o zi cand soarele maret era pe cer si anunta o zi frumoasa,ma trezesc bine dispus si imi fac micul-dejun.Dau drumul la televizor si urmaresc emisiunea de dimineata,cand toata concentrarea mea este sparta de un zgomot.Cineva batuse la usa.Ma ridic mergand spre usa dar tot cu capul la televizor.Rotesc cheia in iala si deschid usa,iar cand intorc capul raman socat.Ochii mi se maresc,inima incepe sa bata cu putere si ma abtin sa nu zic ceva.In fata mea era Andrea cu bagaje dupa ea,care ma da laoparte si urca sus fara ca macar sa ma salute.Nu inteleg ce a fost asta dar o urmaresc pana la etaj.Acolo am vazut-o cum a intrat in camera la Bill cu zambetul pe buze.Ma asez pe scari si dau cu pumnul in perete acoperindu-mi fata cu ambele maini.Mai rau de atat nu se putea.Deja mintea mea o lua razna si imi treceau fel si fel de ganduri,de la cele mai bune pana la cele mai rele.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Aoleu,AOLEU :|

Asta mai lipsea acum :|

Tom,spanzura-te :|
Andrea,chiar asa de rea esti?:|
Ma faci sa-mi fie mila de Tom :-L


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
     
Faza e ca Andrea de atunci si pana acum nu a mai avut absolut nici o legatura sau conversatie cu Tom  
Mintea lui de atunci are ceva lipsa  

A: Bill,trezeste-te[lasa bagajele langa usa si se aseaza in pat langa el dandu-I parul de pe fata laoparte]
B: mmm,ce s-a intamplat?[deschide ochii incet,privirea lui inca fiind in ceata]
A: sunt eu,Andrea am venit la tine
B: Andrea?:| ce dor mi-a fost de tine[se ridica in fund si o imbratiseaza strans]
A: si mie,mi-ai lipsit enorm,cel mai mult[dar Bill are o surpriza si primeste din partea fetei un sarut pasional]
B: pentru ce a fost asta?
A: tu ai mai ramas Bill,tu esti singurul in care mai am incredere si cu care vreau sa imi traiesc viata asa cum visam de mult
B: da dar…
A: ce?
B: cu Tom cum ramane?ce v-a spune? Debea si-a revenit
A: crezi ca imi pasa de Tom? Pentru mine Tom este egal cu zero,nici trecut nu il pot numi,pentru mine nu a fost nici un Tom
B: si acuma il urasti asa de tare?
A: n-ai idee,o persoana pe care o ai la inima si care te tradeaza te face sa te schimbi total
B: si asta inseamna ca noi doi vom fi impreuna?
A: da,vreau sa ne casatorim in secret si sa plecam cat mai departe de aici
B: unde mai exact?:|
A: in Japonia
B: vaaaai :X:X:X
A: stiam ca iti place
B: da:X
A: dar asta inseamna sa nu ii spui lui Tom absolut nimic,cu trupa vei continua ca pana acum
B: sper sa ma descurc
A: fao pentru mine,atat iti cer
B: bine
A: tu nu esti ca Tom,stiu foarte bine asta,chiar daca te porti ca o diva esti mult mai bun
B: o sa am grija de tine si te voi iubi cum el nu a facut-o niciodata
A: iti multumesc pentru tot,el nu mi-a zis asemenea cuvinte niciodata[se incrunta incercand sa numai planga si intoarce capul spre geam in camera lasandu-se o liniste de nedescris]
B: te rog sa numai fi trista,a trecut
A:[inspira adanc pe chip aparandu-I un zambet] ai dreptate,vom incepe amandoi o alta viata
B: exact asteptam momentul asta de mult,dar nu am vrut sa ma bag intre tine si el
A: mi-a demonstrat ca defapt nu ma iubea,dar hai jos sa mananci
B; hai
-Iesind din camera impreuna,cei doi se tineau de mana si radiau de fericire coborand scarile pe langa Tom care ramasese in acelasi loc,nemiscat,incercand sa asculte ce vorbisera:-
B: neata frate
T: neata
B: ce-I cu fata asta in tine?
T: nimic
A: m-a vazut pe mine,cu siguranta
T: da,si uite,mor de fericire
A: ai face bine sa nu ma enervezi
T: macar lasa-ma sa te imbratisez
A: poftim? Nu crezi ca ai cam mult tupeu? Tu nu o sa ma mai atingi niciodata!
T: dar a trecut ceva timp
A: si crezi ca imi pasa? Ai noroc de Bill care este un frate super


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Japonia+Bill=SEX          

Bill s-ar putea sa faca sex cu Japonia    
Asa de mult iubeste tara aia    

Tom esti LAT
Bill castiga teren
Andrea si mai mult,se va marita cu el si-i va lua numele
Nu v-a mai fi domnisoara Rumenova,ci doamna Kaulitz
Vei avea un soc mare candva dar asta e :-??


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Bill debea va astepta sa ajunga in Japonia      

Lui Tom o sa ii mearga din ce in ce mai rau asa ca...  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645

T: si daca nu ar fi fost Bill ce s-ar fi intamplat?
A: in casa asta nu mai calcam,deci nu ma mai vedeai
T: s-au inventat televizoarele
A: de parca tare des folosesti televizorul
T: recunosc,mai mult pentru meciuri
A: si filme XXL,in nici un caz sa ma vezi pe mine,inca sunt o fantezie reala in mintea ta:-L
T: si vei fi mereu,dar eu te iubesc
A: mintea iti joaca feste,Tom,poftim Bill[ii pune farfuria in fata si il saruta]
B: mersi
Vazand toate acestea imi iau cheile si il iau pe Chupo ducandu-l la plimbare.
Andrea s-a instalat bine de tot la noi ramand ceva vreme.Peste cateva saptamani,intr-o zi nu prea frumoasa ma trezesc si gasesc langa mine un bilet si un costum pregatit plus niste pantofi negrii.M-am speriat asa ca m-am pus sa citesc ce scria.Bill ma chemase pe malul marii,in dupa-amiaza asta la 4 sa vin imbracat la costum si aranjat,dar singur.Nu stiam ce sa fac.Mi se parea ciudat.El nu ar fi facut niciodata asta si mi-ar fi spus in fata,sau in fine,m-ar fi anuntat inainte cu cateva zile daca este vreun eveniment important,dar era scrisul lui.Ma dau jos din pat si ma duc sa fac un dus,sa ma spal,sa mananc si apoi ma imbrac in costum ducandu-ma in fata oglinzii si uitandu-ma cum imi sta.Un zambet imi apare pe buze si deja ma imaginam ca in ziua nuntii,cand as fi putut sa o vad pe Andrea la altar langa mine,ea imbracata in rochie de mireasca.Dar toate visele imi sunt spulberate de telefonul care suna intr-una:
T: da?!
B: ce faci? Te-ai imbracat cu costumul?;; )
T: chiar acum sunt in fata oglinzii
B: si iti place?
T: m,da
B: iti este potrivit?
T: ohoo
B: sunt mai ceva ca o sotie ;; )
T: da,dar de ce nimeni nu este acasa si de ce trebuie sa ma imbrac in costum?
B: eh,e ceva important,nu iti pot spune acum,doar ca nu vreau sa intarzii
T: Bill,ma sperii
B: ai incredere in mine
T: da,dar e ciudat,intalnire pe malul marii la costum
B: sunt mai unic
T: e vreo emisiune,ceva?
B; nu chiar hai Tom,vei veni si o sa vezi,prea multe detalii strica,te-am lasat,pa
T: pa


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom,o s-o vezi pe Andrea mireasa dar nu la bratul tau si nu av fi sotia ta    

Aoleu,nunta pe plaja la apusul soarelui :|


Vaaaai :X
Murdareste rochia :-L


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa aiba covoare dealea gen ca la Hollywood     

-In partea cealalta a orasului,in casa Andreei din Berlin,ea impreuna cu Azis si cele doua prietene ale ei,Zlatka si Nikoleta se chinuiau cu ultimele detalii care tin de rochie,machiaj si par-:
Azis: vai fata a venit ziua cea mare :|
A: nici macar nu imi vine sa cred
Z: stai cuminte ca mai am oleaca :-w
A: ai grija poate mi-l arzi
Z: nuuu
A: eu am terminat cu machiajul
N: astea sunt bijuteriile care se potrivesc cu rochia si dupa iti punem si voalul
Azis: eu sunt printul asa ca lasa-ma sa te incalt ;; )
A: ma descurc :|
Azis: azi tu esti cea rasfatata :-w
A: ma simt ciudat,sunt obisnuita sa fac totul singura
N: dar acuma ai ajutorul nostru,doar deasta suntem prietene
Z: am terminat,am reusit,am invins,stiam eu :X:X:X
A: ok Jder :| mersi pentru tot
N: arati splendid :X
Z: da:X acuma te-as fura :X
A: mai e pana la restaurant
Azis: imi vine sa plang:-<
A&Z&N: de ce?:|
Azis: ca te mariti:-<
A: lasa ca o sa ne mai vedem
Azis: asa:>
N: cred ca e timpul sa mergem,Bill nu trebuie sa te vada
Z: iar limuzina cu sampania ne asteapta :>
A: aveti dreptate,haideti

-Pe plaja Georg impreuna cu Gustav si David plus alti prieteni terminau de aranjat decorul si baloanele,iar invitatii erau astepati.Bill soseste primul imbracat la costum alb,radiand de fericire,da cate un toast cu fiecare in cinstea lui si a Andreei si este felicitat pentru pasul maret pe care il va  face fiind primul din trupa care se insoara.Toti erau cu zambetul pe buze si faceau glume pe seama lui,acum cat mai e burlac si poate sa se mai simta liber.Dar Bill nu avea o problema cu asta pentru ca dintotdeauna a fost “insurat” cu muzica care acum este pe locul doi.Andrea fiind in varf.Isi va incepe o viata noua cum nu visa niciodata.I-a luat locul fratelui sau si desi era ziua cea mare cand emotiile isi faceau loc si era cu zambetul pe buze,simteam o neliniste si era agitat in legatura cu reactia lui Tom.Nu ii spusese nimic din ce se va intampla.-


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Sper ca ambulanta e pe acolo :|

Jder e dementa,a castigat,VICTORIEEE  
Bill se insoara,Bill se insoara :>
Culmea ca e si cel mai mic din toata trupa :|


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da :|
El e mai indraznet,iti dai seama      

Si mie imi este teama de reactia lui Tom,nu se stie ce va iesi  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
Mama nu cred ca o sa reactioneza foarte bine ))sa rupa costumul de pe el)
Nush ce sa zic...ea cu Bill ?nu prea mi se pare ca merge dar sa vedem ce va iesi)


_______________________________________
Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?



pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ar fi culmea sa divorteze Bill de Andrea pentru ca ii este dor de Tom si sa se bage el cu frasu'                    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
:|
Doamne deci ar fi              
Parca il aud pe Bill          


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cauza divortului: Mi-e dor de Tom!

       


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
         
Andrea o sa fie satula      

Timpul a trecut ingrozitor de greu dar se face ceasul 15:30 asa ca ma urc in masina si pornesc spre destinatia pe care mi-o lasase Bill in biletel.Am avut noroc ca traficul a fost usor si am ales o scurtatura asa ca am ajuns inainte de ora 4.Parchez masina si ma dau jos mergand spre mal.Lume nu mai era prin zona,dar ma simteam aiurea imbracat in costum.Oriunde puteau fi paparazzi si ar fi crezut altceva.Mergand tot inainte am dat de un covor rosu,apoi am auzit multe voci,muzica,am vazut bautura si apoi oamenii.Andrea era imbracata intr-o rochie de mireasa,iar Bill la costum alb.In momentul ala am vazut negru in fata ochilor asa ca m-am asezat pe un scaun.Ceea ce mi-a facut Bill si faptul ca mi-a ascuns ma doare enorm.Simteam cum mi se face un nod puternic in gat si un gol in stomac.Cei din trupa impreuna cu Bill se indreapta spre mine cu paharele de sampanie:
B : haide sa ciocnim,Tom
T: [ii da cu mana peste pahar,acesta cazand jos,spargandu-se]
B: ce e cu tine?:|
T: nimic
B: Tom
T: nu ma asteptam sa imi faci asta
B: sa iti ascund atata timp?
T: stiai ca sufar,ca inca tanjesc dupa ea,si acuma ce faci? Ma chemi la nunta voastra? Sa vad cat de fericiti sunteti? Cat de fericita e lumea?
B: Tom,nu trebuie sa te superi,o sa te ierte
T: nu imi intelegi durerea,m-ai tradat,m-ai mintit,m-ai distrus
B: esti Tom/
T: sunt deja terminat,stii ce-I aia?
B: poti sa incetezi cu drama asta?!
T: am pierdut-o pentru totdeauna! Si asta numai din cauza ta,nu trebuia sa faci asta asa de repede…
B; uite ca vine Andrea
A: bine ai venit Tom,nu servesti nimic?
T: nu mersi[statea cu capul in jos]
A: fii fericit pentru mine azi,macar atata sa mai faci si tu,nu vreau sa te mai vad asa
T: poate ca o sa fie ultima oara cand o sa ma mai vezi,cine stie
A: Bill,ce are?
B: e suparat,ca noi doi ne casatorim
A: oofff,nu te-ai schimbat deloc Tom
B: vorbim dupa aia,trebuie sa inceapa ceremonia
A: asa e

Sub ochii mei ceremonia a inceput.Bill zambea cu gura pana la urechi,Andrea plangea de fericire,iar eu…eu eram lipsit de viata,nu puteam sa mai zambesc.Aveam privirea fixa care incet incet se umplea de mii de lacrimi de regret.Lacrimile imi curgeau siroaie pe obrajii cei palizi de acum.Vroiam ca totul sa fie doar un cosmar si sa ma pot trezi.Vroiam sa ma impotrivesc,dar nu puteam.Era ceva tare care ma tinea sa tac,aproape ca ramasesem fara glas,iar picioarele imi tremurau.Dar trebuia sa resist.Stateam undeva prin spate pe un scaun,langa mine nu era nimeni deci nu aveam de ce sa ma ascund.Azi trebuia sa fie o zi in care sa fiu fericit pentru fratele meu,dar nu aveam de ce.Mi-a luat femeia pe care am iubit-o enorm.Singura femeie pentru care eram hotarat sa fac orice.A fost prea cruda cu mine,a exagerat si nu m-a m-ai lasat macar o data sa o conving.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Poate te trezesti acuma sa tipi ca nu e de nasul lui Bill,sa te duci la ea,sa-i iei verigheta din mana lui Bill si sa spui: acum de fata cu acesti oameni,te cer de sotie
:|

Ai fii prea...      
Acum sincer,mi-e mila de Tom,e o imagine pe care nu a vrut s-o vada el,ci Bill


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Tom ar fi facut si o nebunie de genul,dar se abtine    

Din pacate a trebuit sa ia parte la asta,trebuie sa suporte presiunea
Si ceremonia dureaza ceva


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Preotul: cetatene Bill Kaulitz-Trumper,de buna voie si nesilit de nimeni o iei in casatorie pe domnisoara Teodora Andreeva Rumenova si juri ca ii vei fi alaturi la bine si la rau pana cand moartea va va desparti?
B: da[zambind larg]
Preotul: domnisoara Teodora Andreeva Rumenova,de buna voie si nesilita de nimeni il iei in casatorie pe domnul Bill Kaulitz-Trumper si juri ca ii vei alaturi la bine si la rau pana cand moartea va va desparti?
A: da!
Preotul: puneti-va verighetele si poti saruta mireasa
-In fata preotului si a tuturor invitatilor cei doi,Andrea si Bill,se saruta pasional si lung,fericiti ca in sfarsit erau impreuna.Stateau imbratisati zambind,razand si soptindu-si cate ceva la ureche.Toata lumea striga si ii felicita,Zlatka facea poze,iar Azis intretinea atmosfera impreuna cu ceilalati baieti.Atunci cand Bill si Andrea intorc capul spre invitati,vad ca cineva lipseste.Lui Bill i se sterge zambetul de pe buze vazand ca,fratele sau,Tom numai era.-
B: unde e?:|
A: ce s-a intamplat?
B: Tom,Tom a plecat,numai e
A: :|[se uita agitata si in stanga si in dreapta,dar Tom era de negasit] a plecat de tot…
B: nu cred,sigur s-a dus acasa,doar ca nunta nu s-a terminat,trebuia sa ramana,debea acum mergem la restaurant
A: si daca nu s-a dus acasa?
B: e imposibil,sigur nu a dormit bine si e obosit,adica nu ar avea unde sa se duca
A: era agitat si suparat
B: stiu,de asta nici eu nu prea sunt in apele mele
A: acum ce facem?
B: mergem la restaurant si pana acolo il sun eu
A: bine[il imbratisa stand cu capul pe umarul lui,uitandu-se la locul unde,acum cateva minute,Tom statuse]
-Dupa ce s-a terminat ceremonia,toti invitatii impreuna cu proaspetii casatoriti ciocnesc cate un pahar,apoi cu o limuzina pleaca la restaurant.Bill plecase cu masina lui si incerca sa dea de Tom.Era ingrijorat in privinta lui.Probabil ca ceremonia la deranjat dar acum mai mult ca niciodata isi dorea sa ii auda vocea la telefon,dar nu raspundea,isi inchisese telefonul.-


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Iar drama 8-|
Iar telefon inchis 8-|
Iar plange Bill 8-|
Tom,totusi,era nunta lui 8-|
Trebuia sa fie fericit nu ingrijorat 8-|

Doamne,ce ma fac cu tine? /: )
Casa de piatra si copii de ciment :X


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
       
Copii nu cred ca vor face acum    

Bill nu o sa mai insiste,va trebui sa se duca la restaurant si dupa imediat urmeaza luna de miere
Adica stabilirea in Japonia


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
Mi ar placea sa plece Tom undeva in Africa si sa se intoarca cu o mulatra de aia sexoasa rau sa le cada astora plombele in maini))

Modificat de αηtoniα ♀ (acum 15 ani)


_______________________________________
Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?



pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ar face o mare greseala
Mai sus a existat o scapare a Andreei si s-a vazut ca inca mai tine la el,dar nu ca inainte


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
Da,dar probabil el ar faceo ca sa vada ea ca poate si fara ea)si dupa pierd amandoi...

_______________________________________
Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?



pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ar fi ceva,dar nu promit nimic  
Ideile mele nu sunt stabile  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397


_______________________________________
Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?



pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nu imi era frica sa dau ochii cu Andrea.Si nici cu Bill sau cu altcineva.Ci rana din suflet se facea tot mai adanca daca continuam sa vad acele imagini.Asa ca am hotarat sa ma intorc acasa.Stau in cada cu apa pana la gat asteptand sa ma trezesc.Impresia ca totul este un vis m-ar linisti,dar nu.Si totusi pentru prima data in viata mea in suflet simteam durere,simteam gol in inima,in stomac,un nod in gat care ma distrugea.Imi era frica,stiam ca o sa o pierd.Va pleca si il va lua si pe Bill de langa mine.El este singurul lucru care mi-a mai ramas.Singurul sprijin si singurul care ma incuraja si ajuta ori de cate ori aveam nevoie.Acum regret si poate ca am deschis ochii si m-am trezit la realitate cum imi zicea si Bill.Acum se strang toate si stiu ca desi ne certam,ne bateam sau injuram tot il iubesc si e fratele meu.Avea dreptate.Nu l-am ascultat niciodata cand imi spunea sa ma las de proastele obiceiuri.

-In timp ce Tom era distrus si chinuit de ganduri,Bill se intoarce la restaurant asteptat de Andrea si ceilalti si asa petrecerea poate incepe:-
A: ai dat de el?
B: nu,nu raspunde,banuiesc ca este acasa,dar nu m-am mai dus sa verific
A: o sa fie bine,ai sa vezi
B: si daca face vreo prostie?
A: e destul de mare Bill,stie ce are de facut,acum tu ai o viata,trebuie sa stai fara griji
B: ne vom mai intoarce pe aici?
A: da,poate in vacant
B: ok
Z: ia hai numai stati asa si la dans cu voi :-w
Azis: mirii sa deschida seara:>
N: da:>
A: haide
-Cu aplauzele invitatilor si pe valul muzicii,Bill si Andrea incep sa danseze.Erau fericiti si asta se putea citi pe chipurile lor.Erau ca un print si o printesa.Totul mergea asa cum stabilisera.Nu erau deranjati de musafiri nepoftiti,iar restul au putut pastra secretul,simtindu-se si ei bine la randul lor.Andrea trecuse peste drama cu Tom si acum avea sa inceapa o poveste incredibila de dragoste alaturi de Bill care stia ca nu o va dezamagi si stia ca ceea ce ii va oferi va fi diferit de Tom.-


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom,taie-ti venele    
Bill,na,felicitari
Andrea,ai grija

Sa fiti fericiti :-??


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da    
Tom sa doarma acolo  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Heeei lumee!!

Am revenit

Am avut pc-ul stricat, dar asta nu conteaza..

Am citit tot ce a pierdut...si bine..mi se parea normal ca Andreea sa se supere..Dar nici chiar asa..Si in nici un caz sa se casatoreasca cu Bill..

Acum ca tot au facut-o..Sa fie ferciti!

Dar dupa petrecerea de la restaurant, pleaca direct in Japonia??


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
-Nunta celor doi a decurs asa cum visau de la inceput.Lunile au trecut,iar Bill si Andrea sunt de mult in Japonia.In luna de miere au vizitat multe locuri,iar acuma si-au cumparat un apartament in Tokyo,intr-un cartier mai linistit.In fiecare seara cei doi ies sa se plimbe si sa faca cumparaturi si sunt in culmea fericirii ori de cate ori se imbratiseaza si se gasesc unul pe celalalt intr-o camera.Bill din cand in cand se mai duce in Germania cu treaba la studio,iar Andrea ramane singura ocupandu-si timpul cu laptopul,filme si melodii noi.Odihna e cea mai importanta pentru ea,se anunta un sfarsit de an aglomerat si iarna va veni in curand.Deja vorbise cu Bill si au cazut de acord ca de ziua ei sa mearga in Bulgaria pentru ca acolo are cei mai multi prieteni.In Japonia inca nu s-au imprietenit cu nimeni si prefera ca situatia sa ramana linistita ca pana acum.-


Ma tem ca m-am obisnuit cu ideea ca pe Bill il voi vedea mai rar,iar pe Andrea deloc.Sper doar ca David sa ne dea mai multa treaba,doar sa mai vina si el pe aici,dar Andrea refuza.Asa ca fiind inca singur si ramanand doar cu prietenii din cartier am iesit sa ma plimb.Pe jos chiar.Am iesit din casa si am luat-o pe alea ce dreapta mergand mult timp drep inainte.Apoi am facut dreapta si am intrat pe alta strada,luand-o printr-un gang.Deobicei acolo ma intalneam eu si cu baietii mei.Aveam o gasca mare,ieseam la meciuri pe stadion,iar cand echipele erau in deplasara mergeam sa bem o bere vizionand sau fiecare acasa.Dar din seara aceea viata mea avea sa se schimbe si sa ia o intorsatura neasteptata.In timp ce mergeam pe acolo am auzit niste tipete si multa agitatie.M-am oprit uitandu-ma in toate partile pentru ca nu stiam ce se intampla.Am asteptat ca totul sa se termine si asa a si fost.Imi era teama,dar m-am dus in locul unde acum cateva minute se auzisera acele zgomote ciudate.Cand ajung acolo raman impietrit.Unul dintre cei mai buni prieteni de ai mei zacea injunghiat pe jos,deja pierdand mult sange.Am inceput sa il strig,il plesneam peste fata si ii repetam sa fie puternic.M-am asezat langa el si l-am tras cu capul in poala mea.Ma murdarisem de sange,dar ce conta? Trebuia sa il ajut.Se pare ca cei ce facusera asta lasasera cutitul acolo,poate din fuga l-au uitat.Am pus mana pe el fara sa imi dau seama ce va urma.Am sunat la salvare,dar inainte de asta a aparut politia.Deja numai aveam ce sa fac.Intrasem intr-o incurcatura de unde greu aveam sa ies.
X: Politia!Nu misca!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Pagini:  1 2 3 4 5 6  

Mergi la