Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login
POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: dela_dela din Bucuresti
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 24 - 48 ani |
|
| Autor |
| Mesaj |
Pagini: 1 2 3 4 ... 6 |
|
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Personaje Tom Kaulitz-21 de ani,chitarist al formatiei Tokio Hotel
Andrea-22 de ani,cantareata,fotomodel,model,coregrafa si actrita
Bill Kaulitz-21 de ani,fratele geaman al lui Tom,solistul formatiei Tokio Hotel

1 ianuarie 2011-ora 10:00 Incep sa ma foiesc pana cand ma trezesc.Deschid ochii incet,casc si ma intind ridicandu-ma in fund.Stau cateva minute gandindu-ma ce am facut cu doua seri in urma si cat am petrecut.Ma durea capul ingrozitor,dar era normal dupa doua zile petrecute la mine acasa cu toti prietenii.Intr-un final,dupa atata gandire ma dau jos din pat si ma duc la geam,trag draperia groasa de un albastru ca marea si deschid geamul larg inspirand aerul inca rece.Ies din camera taraind picioarele si ma duc la baie,unde imi fac toaleta si dupa dau drumul la robinetul din cabina de dus asteptand sa vina apa.Ma dezbrac si intru in cabina facand un dus scurt.Ies,ma sterg si iau un halat pe mine coborand jos.Nu era nimeni,dar puteam sa admir mormanul de tot felul de chestii: pahare,farfurii,sticle,tigari,haine.Nu mai stau pe ganduri si adun tot ce se poate,incep sa curat pe jos,spal si pun vasele la locul lor,imi fac micul-dejun.Dupa ce termin dau de mancare la caini si ma intorc in camera unde imi iau o pereche de boxeri pe mine,blugi,un tricou si ies din camera.Verific restul camerelor unde se aflau cate 4-3 prieteni dormind bustean,numai intr-o camera ,o prietena dormea singura.Cand o vad imi apare un zambet pe buze,ea a tinut atmosfera si ne cunoastem de mici,la cat de obosita e doarme ca un copil, e linistita si frumoasa ca intotdeauna.As vrea sa o am mereu langa mine,dar suntem doar amici.Vroiam sa intru in camera unde dormea ,dar brusc se aude un zgomot puternic din bucatarie asa ca imi iau gandul si cobor jos.Ma panic degeaba pentru ca era cainele meu,Chupo,care a reusit sa se urce pe masa si sa imi rastoarne cutia cu cereale pe jos.O iau si o pun la loc si urc din nou sus ducandu-ma la aceeasi camera la care fusesem acum cateva minute.Reusesc intr-un final sa intru usor in camera asezandu-ma pe pat,admirand-o.
P.S.: Nu stiu cat de bine va iesi,cu ficurile nu stau prea bine
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
AM vazut multe ficuri facute din perspectiva lui Tom insa asta chiar imi place Cica " nu stiu sa fac fic-uri,nu ma pricep" 8-| Hai mai taci :|
Vreau next repedeeeee ;; ) Desi presimt ca va fi o drama :| Judecand dupa titlu' :|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Mersi Pai ideea mi-a venit ieri,vroiam sa fie ceva gen jurnal dar m-am razgandit
1 ianuarie 2011-ora 12:00 Eram scufundat in ganduri uitandu-ma pe geam,cand simt mainile ei sprijinindu-se de spatele si umarul meu.Se uita la mine si imi zambeste gingas si dupa ma pupa dulce pe obraz asa cum o facea si atunci cand eram mici: T: ce faci? A: bine,m-am trezit si te-am vazut aici,tu ce faci? T: bine,ma plictisesc si asteptam sa te trezesti  A: ai vreo treaba asa de importanta cu mine? T: nu,vroiam sa iti dau primul buna dimineata,dar a trecut de mult A: da[se intinde si isi ia hainele in mana ducandu-se la baie,facandu-se fres si coborand jos sa manance] T: cat ai fost tu la baie tu ti-am pregatit ceva sa mananci  A: mersi,dar nu era nevoie Se apuca sa manance,iar eu ma uitam la ea.Termina de mancat si se ridica imbratisandu-ma,apoi plecand.Ma duc la geam si imi sprijin coatele de pervaz stand cu barbia in pumni uitandu-ma dupa ea.Eram parca vrajit de ea,iar atunci cand o priveam eram scufundat in alta lume.Dar Bill coboara din camera cu restul prietenilor,si ei plecand.Ii salut si le multumesc ca au venit. B: era si timpul sa scapam de ei T: da cum ai dormit? B: ca si tine si Andrea,am dormit singur deci foarte bine[se duce in bucatarie si isi pregateste cafeaua] T: azi ce facem? B: stam si ne odihnim T: ne,eu ma duc la Andrea B: omule,debea a plecat,las-o sa respire,poate mai are si ea treaba  T: da bine,cum spui tu:-j [isi ia telefonul,tigarile si cheile si iese din casa urcandu-se in masina si plecand] B: ciudatule:|
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Sa vezi ce Ameno ii da Tom 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ca de exemplu s-o minta pe Andrea c-o iubeste?:-w Minte-ma si spune-mi ca nu:|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ar fi ceva daca se va intampla ca atunci 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Aaa  Ca ma uitam ca vaca :|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Intr-o ora de plictiseala in care credeam ca nu se mai termina odata si eram nevoit sa o vad pe Chantelle cum imi face cu mana din masina,imi vad iubirea curata asa ca le dau baietilor banii si urc in masina inspirand adanc mirosul curat.Arunc portofelul si ziarul pe bancheta din spate si scot un CD cu muzica care sa ma relaxeze.In sfarsit pot asculta muzica pe care o vreau in voie fara ca Bill sa tipe la mine sau sa puna pe pauza pentru ca mereu imi zice ca nu am gusturi in ceea ce fac.Pornesc usor,dar hotarat spre casa Andreei,nu o sun,dar sper sa mai fie acasa la ora asta.Ea mereu umbla cu treaba si rar o gasesti acasa,este foarte ocupata.Ajuns in fata casei ei,cu un zambet larg pe buze cobor din masina si bat la usa asteptand ca sa imi raspunda: A: imediat![imi deschide usa grabita stand in mana cu o pereche de pantofi] hei,ce faci? Intra T: bine,m-am gandit sa te vizitez  A: ne-am vazut si acum[se uita la ceas] 4 ore  T: stiu,dar acasa e plictiseala,Bill inca se odihneste,se da obosit dupa petrecere A: cu totii suntem,sa recunoastem,a fost super T: te duci undeva? A: da,sunt invitata la radio diseara,dar pana atunci ma duc la coafor T: merg si eu cu tine? ;; ) A: am alta solutie? altfel nu voi scapa de tine T:  A: stai pe canapea si asteapta-ma,mai am oleaca si termin T: bine[se aseaza pe canapea si da drumul la televizorul din living cautand un program de muzica,apoi ia revista de pe masa rasfoind-o]
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Bai o terorizezi,lasa fata-n pace,nici la coafor nu se poate duce linistita ca hop si tu = )))))) Ce vrei? Bigudiuri? = ))))))))
Vai Bill si muzica lui Tom... = )))))))))
Sunt curioasa cum o sa se imbrace nebuna asta = ))))))))))
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Exact
Dupa cateva minute o aud cum coboara de la etaj si imi indrept privirea spre ea.E asa de frumoasa incat straluceste ca o stea.Era imbracata cu o pereche de blugi mai deschisi la culoare,rupti in unele parti de la genunchi in sus,incaltata cu o pereche de pantofi negri cu toc inalt asa cum obisnuieste sa poarte mereu,o bluza cu fermoar care sa ii scoata bustul in evidenta si un sacou de un alb imaculat.Ma ridic de pe canapea si ma duc la ea punandu-i mainile in jurul taliei: T: esti asa de frumoasa A: da mersi,acum putem merge? T: desigur,hai A: [dar nu pleaca inainte de a-si strecura mana in buzunarul lui de la blugi luandu-i cheile de la masina] acum hai ;; ) T: :| A: ce? ;; ) conduc eu,ca pe baza ta mai stai jumatate de ora la semafor si mai studiezi vreo 5 fete T: nu ca sunt cu tine  A: asa de sfant esti? T: nu,dar pentru tine o fac  A: ma dezamagesti [se urca in masina,acuma in locul lui Tom,baga cheile in contact si porneste cu viteza spre coafor fara sa mai stea la discutie cu Tom si fara sa il mai intrece daca ii convine sau nu] Ajunsi la coafor ne dam jos din masina si o urmez pe Andrea.Intram inauntru si imi face semn sa ma asez pe scaun si sa fiu cuminte.Ea se duce la una din coafeze,se pare ca se cunosc pentru ca se pupa si incep sa discute in timp ce ea este aranjata.Parea altfel acum,parca nu mai era lafel,dar orice as face tot o iubesc.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Aaaa gata stiu cum e imbracata = )))))) Deci minune,poarta blugi Golanule,o dezamagesti -_-'
Cum adica...nu mai e lafel?:|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ba n-am citit si nu ma pricep :| Da,ai inceput bine :-?? Stilurile difera,fiecare incepe cum vrea,nu este un anumit tipar :-??
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Am citi şi eu ficu' şi pot să spun că-mi place. Opa,opa..Tom e îndrăgostit de Andrea Săracu' ..presimt că îmi va fi milă de el. Nu face Tom de ea. E bine că măcar sunt prieteni,dacă nu o să fie cu ea,măcar atât. Aştept next . : )
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Dupa aproape doua ore in care Andrea a revenit la culoarea de blond pe care pot spune ca o ador si dupa ce si-a facut si manichiura ma ridic si ma indrept spre ea: T: arati splendid A: mersi sa mergem T: o cunosti pe tipa aia? A: este o prietena mai veche,de ce? T: intrebam,am vazut ca a-ti stat de vorba tot timpul  A: da,ne vedem mai des banuiesc ca tu te-ai plictisit T: nu chiar  A: ok[ies amandoi din coafor si se urca din nou in masina pornind spre studioul de radio unde era Andrea invitata,dar nu inainte de a opri la Mc’ si a-si lua ceva de mancare] T: de cand nu am mai mancat,pot sa iau un cartof? ;; ) A: /: ) nu ;; ) trebuia sa iti cumperi T: te rooog,baby sunt cuminte  A: acum mai sunt si “baby” a ta cate “baby” ai in lumea asta?  T: nu stiu  A: oh shit![loveste volanul cu palma] a inceput iar sa ninga,superb,frumos,magnific T: calma A: taci,eu una urasc vremea asta desi e luna cand implinesc anii,dar fie,asa s-a nimerit T: esti norocoasa,dai startul la petreceri  A: da,numai de petreceri nu-mi arde mie acum  Ma uitam la ea cum mai mananca cate un cartof si mai bea putin din suc,iar la semafor mai musca din sandvis,pentru ca chiar ii era foame si avea nevoie de energie si mai multa.Ajungem in fata unei cladiri mari si inalte cu geamuri late si negre.Intram amandoi,Andrea prima si eu dupa ea.O urmaresc ca un copil mic si mergem pana la lift,urcam in el si apasa butonul ce indica etajul 8.E rapid si cat ai clipi ajungem sus,era cald,liniste si ne indreptam spre o usa unde avea sa fie interviul ei.Bate la usa si ma trage de mana dupa ea,se aseaza si asteapta.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ma gandeama sa Ar fi CULMEA ca Andrea sa aiba totusi pe cineva dar sa nu spuna = ))))))))))
Si mie imi este dor de acel blond a la Andrea :-< Tom cersetorule,la munca nu la intins mana :-L
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Hai mai repede :-L Vroiam si eu un next air :-L
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Seara tarziu iesim din studioul de radio si plecam.O duc pe Andrea acasa,iar apoi ma duc si eu.Intru si urc sus in camera adormind.Zilele trec,incepem sa avem sedinte foto,interviuri,Andrea lafel de ocupata ca noi,aproape ca de doua saptamani nu ne-am mai vazut,dar urma sa fie ziua ei asa ca eu si cu Bill ne-am dus sa ii luam cadouri.
23 ianuarie-ora 20:00 Marea seara a venit asa ca ne grabim,ne facem fres si ne urcam in masina.Pornim spre restaurantul unde avea sa aiba loc marea petrecere a Andreei.Ajunsi acolo suntem intampinati de ea,imbracata cu o rochie lunga de o culoare mov sidefat si cu un zambet larg pe fata ne pupa si ne pofteste inauntru.O data cu venirea a toti invitatii,petrecerea poate incepe si desigur ca Andrea chiar si la petrecerea ei tot canta.Dar totusi,stand la masa ceva mi se pare suspect.Un tip inalt si brunet,bine facut imbracat la 4 ace statea in prezenta ei,dansau,erau foarte apropiati si ceea ce m-a socat a fost ca s-au sarutat.Toata lumea i-a aplaudat,numai eu nu intelegeam ce se petrece.Parea a fi o gluma sau poate ca Andrea avea deja pe cineva.Era fericita alaturi de el,radia,iar cand era cu mine parea plictisita,dar vorbea numai sa nu ma simt eu prost.Bill aplauda de zor langa mine,chiar fluiera,probabil ca era de la bautura,era asa de fericit ca era ziua Andreei incat s-a dus pe ringul de dans.Si wow,eu Tom,nu ma clinteam de la masa.Imi ramasese in minte imaginea cu Andrea si altul care parca ma rodea,nervii ma apucau si incercam sa fiu calm.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ok,cine e tipu'?:| Sunt curioasa,vreau sa stiiiiiiiiiiiiiu :|:|:|:|
E ziua ei :X Cestit rojden den,Andrea :X
Ma apuca = ))))))) Radiaza,pune-ti-va ochelarii de soare 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
E brunet,numi mai fac sperante :-<
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Ma gandeam ca am facut alegerea buna :|
Dupa o ora de dans Bill vine la masa unde ma aflam,dar eu eram mult prea aerian si nervos ca sa il mai bag in seama asa ca tranteste intentionat un pahar cu bautura de masa: B: ce faci? T: bine,tu? B: eu foarte bine,am dansat ca niciodata  T: ma uimesti  B: te indoiesti de mine? /: ) T: poate B: [il loveste usor cu mana in cap] ce ai de esti asa ciufut? Frateee,e ziua Andreei : | T: mai intai de toate,cine e tipul ala? B: cel cu care danseaza? T: da,logic B: nu il stii? T: uite ca nu B: vad negru,nu se poate,apa,repede : | e Jared Leto de la 30 STM,helloooo : | T: a da? B: normal,il cunosc din prima,tipul e super,le sta asa de bine impreuna 8-> T: ma enerveaza la culme B: gelos? ;; ) T: ohoo,imi vine sa tip ;; ) B: hai sa fim seriosi,nu esti de Andrea,nu ai cum sa ajungi la nivelul ei  T: mai vedem Stateam cu privirea parca in gol uitandu-ma la ea si noul ei iubit.Asta sigur mi-a ascuns pana acum.Mi se dusese si cheful de petrecere,dar trebuia sa stau,oricum Andrea nu ma lasa sa plec.Cad in ganduri si parca ma innec,nici muzica nu o mai auzeam,dar simt cum deodata o mana fina ca petalele unui trandafir isi pune mana peste a mea si ma trage: A: e petrecerea mea,numai sta bosumflat hai la dans T: chiar trebuie? A: cel putin in cazul tau da,nu ai dansat mai deloc : | T: :-j A: Tom,ce e cu tine? T: nimic[se uita la Jared] A: a da,am uitat sa iti spun,suntem impreuna de o luna,dar a fost plecat la parintii lui de sarbatori  J: salut T: mda,buna
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ba sictiritule suflami-as mucii-n sapca ta :-L
E ziua ei,faci ce spune deci DANSEZI si lasa tupeul:-L E Jared :X
Diva Bill 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
A: el este prietenul meu Tom de care iti spuneam J: il stiu,deja am vorbit cu Bill A: e fanul tau,deaia deci? T: deci ce? A: deja ma enervezi,treci la dans cu noi,acum[il ia de mana si reuseste sa il ridice de pe scaun] Si cum Andrea este foarte convingatoare de cand o stiu nu am putut sa o refuz fiind si ziua ei si i-am facut pe plac mergand pe ringul de dans alaturi de ea.Prima melodie am dansat-o impreuna,dar dupa a continuat sa danseze si cu Jared,plus sa mentina atmosfera,ocupandu-se si de restul invitatilor.Vorbisem cu Bill ca sa vina si restul din trupa si sa ii facem o surpriza Andreei cantandu-i ceva,dar se pare ca Jared impreuna cu trupa lui ne-au luat-o inainte ceea ce m-a enervat la culme.Bill fredona melodiile de zor si tot se baga in fata mea: B; hai si tu,Tom  T: bai,asta ma enerveaza de acum B: de ce? T: pai uita-te si tu,a aparut aici si acum face ce aveam si noi de gand sa facem B: hai mai taci :-j canta bine si ei si in plus avem toata seara la dispozitie T: da bine,astia deja au captat atentia invitatilor B: vorbesti de parca ai ceva in fund T: un vibrator am,aia am B: bine ca recunosti Jared impreuna cu restul termina in sfarsit de cantat.Nu puteam sa neg,cantau frumos,dar invidia ma rodea pe dinauntru,cel putin pe mine.Era randul nostru asa ca urcam pe scena nu inainte de a se stinge toate luminile ca Andrea sa nu isi dea seama.Odata pregatiti incepem cum stim noi mai bine si luminile se reaprind,Andrea ramanand surprinsa.Dupa 3 melodii terminam si coboram de pe scena,petrecerea continuand cu melodii alese de sarbatorita.Imi mai revenisem pentru ca Andrea a fost atenta la noi cat am cantat si nu si-a luat ochii de la mine.I-am dat cadourile,eu si cu Bill,nu spun ce,ramane secret,dar oricum i-a placut,au fost multe cadouri,iar tortul delicios.Dupa 12 cand am mai tras si eu cateva pahare ma simteam in largul meu si am petrecut asa cum trebuia.Erau multe fete acolo,macar acuma sa ii fac si eu in ciuda,dar nici ca ma baga in seama.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Nu da doi bani pe tine ba = ))))))) Andrea are treaba ei = ))))) Tu si cascatul de Bill cred ca i-ati facut cadou o chestie..indecenta :|
Ca doar esti Tom = ))))))
Vai tu,baga-ti fetele-n cur si fute-te singur :-L Nici la ziua ei nu te abtii :-L
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Lasa ca il taxeaza Andrea :-w
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
-Dar ceea ce credea Tom ca nu se intampla,asta se intampla.Andrea isi petrecerea ziua si se distra alaturi de toti invitatii asa cum stie mai bine,dar asta nu insemna ca il scapa pe Tom din priviri care este un caz mai special.Vazand ca intrece orice masura cu bautura si fetele se enerveaza si il ia de mana pe Jared iesind din restaurant,ducandu-se la hotelul din apropiere unde se dusese si Tom.Aici avea loc sa urmeze o partida nebuna de sex.Le-a fost dor asa de mult unul de celalalt incat Andrea detinea controlul fiind deasupra lui Jared,apasandu-se si saltandu-se tot mai tare,placerea devenind intensa,lafel gemetele si tipetele.Era prea fericita in momentul ala asa ca uita complet de Tom,se dezlantuia ca o bestie si ii arata lui Jared pe cine are alaturi,iar daca calca gresit o incurca.Partida tine spre dimineata,atunci adormind amandoi unul in bratele celuilalt-
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Sex din razbunare :| E din cauza lui Tom,de-aia a facut Andrea asta 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Oricum trebuia sa se intample asta dupa petrecere dar in alte conditii
Petrecerea Andreei a fost super,dar inca este suparata pe mine.Imi vad de treaba mea si incerc sa ma port frumos.Zilele trec repede,cam mult prea repede pentru mine si impreuna cu trupa deja incepem treaba.Plecam in Japonia pentru sedinte foto,concerte si interviuri.Stam acolo cateva saptamani,Bill este cel mai fericit ca revede din nou Japonia si poate sa isi mai ia haine.Eu si cu restul nu avem treaba cu asta,mai mult cu mancarea si pozele.Trebuie sa ramanem cu amintiri frumoase.Pe cand la noi totul mergea conform planului si nimic nu intervenea,in Germania intreJared si Andrea treaba nu era lafel.Imi trimisese mesaj ca a inceput sa se certe cu el si nu se mai intelege: A: ti-am spus de nu stiu cate ori ca nu e bine ce faci!nu este bine![tranteste telefonul pe jos zburandu-i tot] J: daca nu te calmezi nu vom ajunge la nimic A; nu vreau sa ma calmez! Nu ma intereseaza ce spui,trebuia sa ma asculti,dar tu nu J: eram beat A: daa,uite acum J: imi pare rau A: acuma mai ai si tupeu,stii cat a costat masina aia? J: mult A: da bine,tineam mult la masina aia J: iti cumpar alta lafel A: hai mai lasa-ma,apropos,de ce de cateva seri esti mereu obosit? J: multa treaba la studio A: daca ma inseli,iti poti lua adio de la mine,asculta bine ca alta ca mine numai vezi
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Oricare,dar nu Tom,nu?
J: pai si ce naiba ai vrea sa fac acum? Sa ma pun in genunchi si iti cer scuze? A: vreau sa stiu adevarul J: care? A: hai nu te mai preface,ce sa cred eu cand tu esti obosit in fiecare seara?ok,inteleg ca esti obosit,dar mereu cand vreau sa facem ceva sau am treaba cu tine gasesti o scuza J: nu te insel A: sa te fereasca sfantul sa minti ca din casa mea zbori[urca sus nervoasa si numai iese din camera] -Saptamana trece cumplit de greu cu Andrea care era tot mai rece cu Jared,facandu-l sa isi schimbe comportamentul dar nici una din parti nu ceda.Amandoi erau lafel de incapatanati,Andrea vroia sa scape de stres,Jared nu vroia sa o lase.Asta pana cand intr-o zi Andrea a pus punct relatiei- : A: Jared,cred ca e timpul J: timpul pentru ce? :| A: sa ne despartim,eu una numai pot continua asa J: dar… A; e mai bine pentru amandoi,intelege J: ok[isi face bagajele si pleaca] -Ramanand singura,Andrea se aseaza pe canapea bosumflata gandindu-se ce sa faca.Urca sus si face un dus rece dupa care se imbraca si iese la cumparaturi,apoi la spa,iar seara in club.Daca s-a despartit de Jared asta nu inseamna ca trebuie sa stea in casa.Intalnirea cu prietenele ei ii face bine si revin la discutia despre baieti.Si totusi Andrea vroia sa aiba un alt prieten,prin gandul ei erau mii si mii de bunaciuni,numai la Tom batea vantul.Era satula ca il are mereu pe cap,daca e sa fie impreuna ar insemna sa innebuneasca sau dupa o zi sat ermine tot-
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Tom in nici un caz,nu o merita :-L
Jared,hai la mama-n brate :o3 Daca Andrea nu te mai vrea,te vreau eu :o3
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Va fi numai al tau :>
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Eram plictisit desi Japonia este mare si interesanta.Bill era fascinat pe zi ce trece si parca bagajele incepeau sa fie din ce in ce mai multe.Intr-o seara intru extenuat in camera de hotel,imi dau haina jos de pe mine si ma arunc pe pat stand cateva clipe cu ochii inchisi tragandu-mi rasuflarea.Ma ridic si dau drumul la apa,ma dezbrac si fac un dus cald care sa ma inmoaie.Si chiar si asa,fix la dus,cand speram ca o sa il termin repede,iar ma gandesc la Andrea.Mor de ciuda ca acum nu sunt cu ea cand e singura si stiu ca atunci cand voi ajunge va fi prea tarziu pentru ca sigur va avea pe altcineva.Termin,ma sterg si ma imbrac urcandu-ma in pat.Dau drumul la Tv,dar il las mai incet pentru vreau sa vorbesc cu cineva la telefon: A: da?! T: ce faci? A: aaa,Tom,uite bine,ma pregatesc sa ies,tu ce faci? T: eu nemaipomenit de bine,nu stiu cum sa ajung mai repede acasa  A: de ce?fetele de acolo nu sunt bune pentru tine?  T: nici nu le-am incercat  A: wow,minune,sa nu imi spui ca te-ai cumintit T: nu chiar,eu sunt innebunit dupa altcineva ;; ) A: ia-ti gandul de la mine T: pe ce punem pariu ca iti este dor de mine? A; poate imi este dor de tine,dar in momentul asta sunt atat de ocupata incat nu iti simt lipsa T: tocmai mie?  A: e liniste fara tine ;; ) si e si mai liniste ca nu te intalnesc in oras  T: si cand o sa ne intalnim  A: ce o sa imi faci? T: paaai…depinde ;; ) A; sunt prea rapida si nu umblu in orice club,deci scuza-ma acum,dar chiar trebuie sa inched T: ok,ai grija de tine,pa A: da da,pa
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Epic :|
Vreau actiune :-L Vreau un baiat bun pentru Andrea :-L Tom ma fute la creieri de acuma :-L O suna pe Andrea si se plange ca o mamaliga :| Da-o-n pizda masii Tom -_-' Esti barbat -_-' I-ati gandul de la Andrea -________-' Degeaba tanjesti dupa ea -_-" Nu te iubeste! ;; ) Ea vrea armasari,nu martoage ca tine ;; )
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Hai te rog :| Sperantele pentru Andrea+Tom=LOVE au disparut :|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
In realitate,da Dar asa inca mai sunt
-Si cum spuneam,Andrea pleaca in oras,dar asta inainte sa nu uite ceva important: sa isi inchida telefonul.Iese din casa imbracata cu o rochita mulata,fara bretele si perfecta pentru a-i scoate in evidenta bustul generos,talia ca de viespe si picioarele lungi si frumoase incaltata cu o pereche de pantofi cu toc mare.Parul aranjat,machiaj perfect si impecabil pentru ochii verzi ca smaraldul,parfum rafinat si buzele rosii.Se urca in masina si porneste spre un club,nu la oricare cum facea Tom.Odata ajunsa acolo se da jos din masina si intra in club,toate privirile atintindu-se asupra ei.Se duce la bar si comada o bautura tare si isi aprinde o tigara subtire.Deja baietii isi faceau loc prin jurul barului salutand-o si spunandu-i cate ceva,dar nu o impresionau.Ea vroia un barbat adevarat,frumos,destept,bogat,care sa o iubeasca cu adevarat,sa o faca fericita,sa fie un armasar si sa o innebuneasca.Odata primita bautura da paharul pe gat si se duce pe ringul de dans.Incepe sa danseze miscandu-si provocator corpul innebunind pe oricine.Se simtea mai libera ca niciodata si pregatita sa puna mana pe o prada proaspata.-
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Dacum :|
'ai sa te chis in bautura
Sess' :X
Sex :>
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Numai una?:|
Vaaaaaaai,una lunga si buna 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Dar problema cu Sesshomaru e ca...devine posesiv :| Adica pune mana pe ea,gata,e a lui 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Socrul e...stai:| Sa nu ne pripim 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Acum
-In timp ce dansa intra deja in atmosfera clubului.Orele treceau pana cand simte niste maini care ii cuprinde talia si se misca o data cu ea.Nu se intoarce,dar zambeste in coltul gurii continuand sa danseze si mai provocator nevrand sa afle cine e,ci vrand sa il innebuneasca.Revine la pozitia normala si danseaza cum numai ea stie sa o faca.Barbatul care era in spatele ei isi plimba mainile ba sus,ba jos pe picioare,ii atingea pielea cea fina si ii soptea cuvinte frumoase la ureche.Ceva ii era cunoscut,dar nu stia ce asa ca il mai tinea in suspans gandindu-se ca poate a gresit persoana.Se intoarce brusc si face ochii mari privindu-l si zambind.-
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
A deci sa ma linistesc
Jared?:|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Aaaahhh =P~
Hurricane-ul meu mic si blond =P~
Dar crezi nesigur /: ) E alt cineva? ;; )
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Nu Vroiam sa fie surpriza,dar e bunaciunea din Hurricane Uite dovada ;; )
-Era Jared care isi facuse o schimbare de look si era blond cu o freza rebela,mai bun ca niciodata.Isi pune mainile in jurul gatului lui si il saruta spunandu-i la ureche ca ar vrea sa fie intr-un loc numai ei doi,singuri.Zis si facut.Jared o ia in brate si pornesc spre hotelul din zona clubului.Iau cheia de la receptie si urca in lift.O data ajunsi la etaj,intra in camera si o intinde pe pat napustindu-se asupra ei sarutand-o salbatic.Ea ii da tricoul jos zgariindu-l pe spate,isi urca mana mai sus si io pune pe cap apropiindu-l de ea,el muscand-o de gat.Scapa repede de haine si vine partea de mult asteptata.Jared o lipeste pe Andrea de perete si cu picioarele ei in jurul taliei lui incepe sa impinga usor ajung sa fie ca o bestie,ea tipand de placere,respirand greu zicand ca vrea mai mult.O saruta pe umar,coboara mai jos si se joaca cu sanii ei si o mai tine asa cateva minute.Ea se da jos si il impinge pe pat brusc,se urca pe el,apasandu-se si saltandu-se in timp ce isi tinea o mana pe un san,iar Jared o mana pe sold.Tipau amandoi si simteau cum explodeaza de placere.Partida tine aproape doua ore si ceva,aproape de final fiind unul in fata celuilalt,imbratisa-ti.Il musca de gat ultima oara,apoi sarutandu-l.Se invelesc amandoi si adorm.-
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Imediat,stai sa scriu 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Peste o luna departe de casa si de Andrea ne intoarcem in sfarsit in Germania ca sa ne odihnim.Vorbisem cu Andrea sa ne astepte la aeroport,a spus ca nu se stie sigur daca vine,nu imi promite,dar daca are timp ne vom vedea.Stateam cu Bill in avion,eu la geam,rontaind niste bomboane.Aveam laptopul in brate si castile in urechi,doar asa timpul trecea mai repede.Din cand in cand mai aruncam o privire pe geam si vedeam norii cei mari,albi si pufosi cum defilau pe cerul senin.Se face seara si in sfarsit ajunem.Coboram din avion si o vad pe Andrea.Eram cel mai fericit asa ca alerg spre ea si o imbratisez.Dar nu era singura,era cu tipul ala,fostul ei,Jared: T: ce faci?  A: bine,va asteptam,voi? Bill vino si tu incoa’ sa te imbratisez  B: desigur noi bine,defapt sunt obositi,salut Jared J: salut baieti T: cum de sunteti amandoi aici? A: ne-am impacat :-?? T: ce? A: ce ai auzit  B: ce ma bucur pentru vooooi :X A: multumim  T: eu ma grabesc,trebuie sa ajung acasa,pa A: Tom,stai T: ce vrei? A: nu ma lua pe mine cu “ce vrei?”,unde te duci asa grabit? T: chiar conteaza A: pentru mine,da T: ei bine,esti prea ocupata pentru mine,pa B: pa,i-ar suparat A: e ciudat J: mai bine spus gelos nu m-a inghitit de la inceput  A: mda,e prost,haideti sa mergem
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
"Iar" e legat femeie :|
Tom din cauza ta imi fac nervi Esti atat de tampit,sa mor eu 8-| Intelege ca nu te iubeste,nu te vrea :-L Cine esti tu sa-i controlezi viata? ha?/: )
Ma exasperezi bai baiatule 8-|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
|
|
Ce sec s`a despartit prima oara de Jared...si acum se pare ca l`a primit inapoi. Tom devine gelooos.Bill nu are nicio treaba...el e absent.. 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|