Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
bruneta_mara
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
27 - 64 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Love The Way You Lie Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3 4 5 6
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa zici ca nu a purtat haine in viata lui si ii este frig de moare      
Dar cand colo se trage de la placere      

Eh,mai incerc si eu sa fac ficul amuzant din cand in cand    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Mie povestea asta de dragoste intre Andrea si Tom mereu mi-a placut pentru ca e plina de scantei,e o tensiune mare intre ei    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da    
Si nu stii cand totul poate lua o intorsatura neasteptata    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Da:|
Sunt plini de surprize :|
Mai ales cand apare si Bill,atunci totul parca ia foc    


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Atunci apare problema tuturor relatiilor      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bill estia sa un snob :|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Gelozia este pe primul plan    
Si e tare rau atunci cand doi frati,gemeni,iubesc aceeasi fata  
Parca uita ca ei sunt frati si devin dusmani :|


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Totul parca devine un concurs :|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da :|
Si Andrea este premiul care nici macar nu a vrut sa se ajunga la asta :|


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E implicata in "jocul" lor fara sa vrea    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Si iti dai seama ca si unul si celalalt sunt lafel de buni    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ce are unul n-are celalalt si tot asa    

pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Ce dragutzi sunt amandoi!!

Serios, Next!!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Asta-i tot?

Atat ai avut de comentat?

A pus doua nexturi si tu ai scris doua randuri,atat
Pe bune,comenteaza si tu macar asa mai mult
Ce ti-a placut,ce nu ti-a placut
Ce ti-ar placea sa se intample in continuare,ce ai vrea sa faca Tom sau Andrea

Nu doua-trei cuvinte si dupa next :|


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Exact
Nu am nimic impotriva,chiar m-as bucura daca mi-ati sugera si alte idei
Eu pot lega ideile daca e ceva
Si next pun mai tarziu


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A: si daca am plecat asta nu inseamna ca trebuie sa iti iei lumea in cap,Tom Kaulitz
T: chiar trebuie sa iti amintesc ca aveai un iubit pe nume,Jared?
A: stiu asta,dar tu creca esti cel care nu stie si a uitat ca noi doi eram prieteni si suntem chiar daca aveam vieti separate
T: am fost gelos dintotdeauna
A: data viitoare nu te mai lua de Bill
T: cu el de ce te porti altfel?
A: nu ma port foarte diferit,dar el este mai mic si nu prea iese ca tine
T: ce sa zic,o face pe ranitul
A: Tom inceteaza
Ma aplec si o sarut pe gat,dar imi pune o mana pe umar si ma impinge arajandu-si perna sub cap,invelindu-se pana la talie si adoarme pe o parte.Sting si eu televizorul si ma culc tragand-o mai aproape de mine.

O noua zi incepe,dar imi era prea lene sa ma trezesc asa ca dorm mult.Dar deschid ochii incet si o vad pe Andrea cum isi aranja hainele in dulapuri.Zambesc si ma linistit pentru ca o clipa am crezut ca a plecat iar.Ma simteam atat de bine cu ea langa mine,stiam ca este in siguranta,ca o pot avea oricand si ca nimeni nu puteam sa mi-o ia acum.Trebuia sa am grija si sa ma abtin de la unele chestii.Peste jumatate de ora o vad cum intra in camera cu micul-dejun pe o tava pregatit special pentru mine.
A: hai somnorosule,trezeste-te[lasa tava pe noptiera si il freaca incet pe Tom pe spate]
T: neata
A; neata,cum ai dormit?
T: foarte bine,tu?
A: bine,dar nu am mai avut somn asa ca mi-am gasit de treaba
T: pai te-am vazut acum ceva timp
A: suntem singuri
T: Bill unde e?
A: a plecat la spa
T: vaai,nu din nou dar suntem singuri ;; )
A: da,dar nu vom face nimic ;; )
T: de ce esti asa rea cu mine?:|
A: nu sunt rea si nu te mai plange atata,fii barbat:-L


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Zoe,fii barbata!    

Tom nu forta nota,Andrea iti poate intoarce spatele oricand sau mai pe intelesul tau isi pune piciorul unul peste celalalt si nu vei mai avea acces  

Sunt singuri totusi:|
O cheama Andrea,il cheama Tom :|
Si mai rau,Bill e plecat    
Nu o cred eu asa de sfanta pe Andrea  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Stii doar ca Tom are talentul ala innascut de a supara sau enerva o persoana foarte tare    

T: asa am sa fac
A: ma bucur ;; ) acum mananca,pofta buna
Iau tava de pe noptiera si incep sa mananc.Andrea se pricepe la gatit desi nu face prea des asta si doar cand are chef,dar acum nu stiu ce a patit.Mananc tot si ma frec pe burta zambind si razand semn ca mi-am facut plinul asa cum trebuie.Ma dau jos din pat si duc tava la bucatarie unde o spal apoi urc din nou sus si ma duc la baie sa ma spal si sa ma fac fres.Ma intorc inapoi in camera si ma schimb cu alte haine curate pentru ziua de azi,dar ma urc in pat sa mai stau ca oricum nu aveam ce face.Iau telefonul si incepand sa umblu prin el,dar deodata simt cum Andrea se pune peste mine si imi ia telefonul din mana punandu-l pe noptiera:
A: ai treaba?
T: nu,de ce?
A: acum ca am venit sper sa fii liber,ai avut timp destul sa te destrabalezi cu “fetitele” tale cat am fost plecata
T: si acum o sa ma pedepsesti pentru ca am fost baiat rau? ;; )
A: hm,nu stiu daca o sa fac asta
Nu apuc sa mai spun nimic pentru ca ma saruta lung,iar la sfarsit ma musca de limba.E rea si imi place asta.Dintotdeauna m-a provocat si m-a tinut pe jar cum nu am crezut ca se va intampla niciodata.Andrea este o fata speciala din toate punctele de vedere fata de celelalte.Stie ce vrea si mai presus de toate,stie cum sa obtina acel lucru indiferent daca tu vrei sau nu.Daca I se pune pata pe tine ramai a ei,iar daca calci stramb risti sa pierzi tot.Imi da tricoul jos si ma saruta pe gat si umeri,ma musca de brate,pectorali si abdomen.Ma ridic si ii dau jos bluza si sutienul.In sfarsit dupa atata timp puteam sa o vad asa cum imi doream dintotdeauna asa ca numai stau pe ganduri si incep sa imi plimb mainile pe corpul ei cel perfect si pielea cea fina ca petalele unui trandafir.O sarut usor peste tot,fac totul asa cum trebuie si nu ma grabesc pentru ca acum puteam face ce vreau.Imi sopteste ceva la ureche,dar ma mut in spatele ei si imi pun o mana pe sanii ei masandu-I,iar cu cealalta incercam sa o scap de celelalte haine.Atunci cand am ramas fara haine ma asigur ca nu o sa fac o prostie din prima asa ca ma echipez cum trebuie si ne punem amandoi fata in fata imbratisa-ti.Incep sa o penetrez usor,apoi din ce in ce mai repede si tare,ea saltandu-se si apasandu-se in mine ca o bestie.Tipa si gemea de placere zgariendu-ma pe spate aproape pana la sange.O trag de par dandu-I capul pe spate si o musc tare de gat in timp ce totul era din ce in ce mai intens.Dar dupa cateva minute ne oprim si ma impinge punandu-se ea peste mine.
A: acum vei vedea ce o sa patesti daca incerci sa ma inseli si ce o sa pierzi daca calci gresit
Nu stiam ce va urma,dar ma ia prin surprindere si se pune peste mine lasandu-se cu totul si apasandu-se mai ceva ca inainte.Facea fel si fel de miscari,inainte si inapoi.Simteam ca explodez de fericire si tipam strigandu-I numele.O mai las sa isi faca treaba apoi o pun capra si de aici domin eu.Nu o lasam deloc,ma impingeam in ea si stiam ca trebuie sa recuperez mult.O auzeam printre gemete cum imi spune ca ma vrea mai mult,sa ii arat ce stiu si ma straduiam sa o fac fericita.Termin si o iau in brate punand-o pe pat.Ii ridic un picior pe soldul meu sarutand-o usor pe el pentru ca stiu ca este o zona mai sensibila si incet incet ajung in zona X.Acolo dau tot ce e mai bun din mine si incep cu doua degete in opturi,apoi cu limba,Andrea isi pune o mana pe capul meu,iar cu cealalta strangea de cearceaf.Am provocat-o atat de tare incat ma opreste si ma ia de mana si ne dam jos din pat,ea se pune in genunchi in fata mea si imi face un oral cum nu am mai avut eu in viata mea.Lafel ca si ea,o las pret de cateva minute apoi o iau in brate si o lipesc de perete,ea cu picioarele in jurul taliei mele.Isi pune mainile pe umerii mei dand capul pe spate si incepe sa se lase usor usor,se mai ridica si mai facea si cate un opt.E buna de iti vine sa te sufoci de placer.Am continuat si in pozitia asta cu saruturi,muscaturi,apucaturi de fund si plesnituri aproape un sfert de ora apoi ne urcam in pat si mai facem si acolo cate ceva pana cand ajungem la orgasm si ne sarutam lung.Se opreste si trage cearceaful peste ea adormind.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
SEEEEEEX =P~

Bai Tom ai epuizat biata fata    
Sex intens si dur cum numai ea stie sa-ti ofere si numai el stie sa te satisfaca  
Tom daca o inseli ai belit pula de-a binelea
Asta te va face sa-ti mananci adidasii intregi :|
Oricand poate deveni o bomba super sexy,s-o ia altul si tu sa ramai ca magarul   
Iti rozi adidasii cot la cot cu Chupo    
Cand va veni diva iar va incepe cu "fata" a lui si il va bate la cap pe Tom si-i va pune intrebari ce-a facut  
E ceva logic la el,pardon,ea  

Dar Tom inca o data FELICITARI ;; )
Sa-ti traiasca  
Acum asteptam sa vedem ce zice ea,daca esti bun sau nu  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Acum chiar a facut-o numai a lui    
Au tras o partida la care Tom nici macar nu se astepta    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Dar totusi,Andrea este o fata cam ocupata si el nu cred c-o sa pupe sex asa de des    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar cand o sa il prinda recupereaza,nu-i problema      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Andreea .
◦Aυтσмαtіc

Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
Citesc de mult ficul tau si ce pot sa spun este ca-mi place la nebunie
Mai ales capitolul asta
Descrii super fain.. ai o imaginatie , de nedescris
Dar am o intrebare : ce inseamna "si incep cu doua degete in
opturi,apoi cu limba" ... cum adica in opturi ? :-/


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Mersi mult  

A pai in opturi adica,cum sa iti explic,e usor de inteles,trebuie sa iti folosesti si imaginatia,acuma nu stiu ce o sa intelegi tu de la mine ca eu nu prea stiu sa explic,dar stiu ce vorbesc,e atunci cand misti incet dar in forma de 8 pentru ca din cate am citit in zona X o chestie de acolo este mai elastica si in fine  
Poti sa te documentezi si pe net,sunt multe trucuri si miscari care sa provoace orgasmul :-??


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Andreea .
◦Aυтσмαtіc

Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
Ioi , da , am inteles 

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Deobicei orgasmul nu este profocat numai de miscarea aia = )))
Inafara de opturi mai sunt si cercurile
Adica atunci cand baiatul o tine pe fata deasupra lui de solduri si ea face miscari circulare cu bazinul provocandui placere.
Mai sunt si barele adica sus si jos,asta e cea mai usoara  


pus acum 15 ani
   
Andreea .
◦Aυтσмαtіc

Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
Oo , da voi v-ati documentat , nu gluma

Modificat de ßüßℓℓέ§ wò®ℓd (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Oricum sunt multe      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu e vorba de documentare
Dar o fata de 16 ani ar trebui deja sa stie ce si cum desi inca n-a pus in practica

Adica pana si pustoaicele de 12 ani stiu asta


pus acum 15 ani
   
Andreea .
◦Aυтσмαtіc

Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
Dar stiam , dar nu chiar atat de multe : D

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Poate ca nu stiai faza cu opturile  
Acum nu stiu daca se zice si altfel
Dar e bine sa stii
Pentru ca atunci cand va veni momentul,trebuie sa stim,nu sa stam si sa ne intrebam ce face ala sau ce trebuie sa facem  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Andreea .
◦Aυтσмαtіc

Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
Pai da ...
Si ce se mai intampla in continuare in fic ? ;; )
I-a placut Andreei partida ? ;; )


Modificat de ßüßℓℓέ§ wò®ℓd (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Tu ce crezi?  
Nu spun ce se intampla mai departe ca poate in timp imi schimb ideea

Vei vedea cand o mai fi


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Andreea .
◦Aυтσмαtіc

Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
Eu cred ca da 
Abia astept continuarea
Si inca o data .. felicitari pentru fic


Modificat de ßüßℓℓέ§ wò®ℓd (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ma bucur foarte mult ca va place  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Da, ne place

Scuze pentru ca nu am comentat mai mult..Doar ca am niste treaba si nu prea am timp de forum, de aia nici nu am prea intrat..si nici nu am comentat prea mult.

Sincer, chiar imi pare rau :|

In rest ador ficul

Si mie mi se pare ca Andrea e rea, dar stiu ca poate sa fie si mai rea

Imi place momentul dintre cei doi..Foarte dragutz

Am sa astept Next.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Varuleee,next?:|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Acum varuleee

Dupa doua ore de somn ne trezim si noi.Se uita frumos in ochii mei si ma saruta:
A: ai fost bun,cel mai bun[se pune iar peste el si incepe sa il sarute pe abdomen]
Era normal sa fiu foarte bun odata ce am asteptat atata timp sa fiu cu ea,iar atunci cand mi-am dat drumul nu stiu cum am facut,dar am fost o bestie.De ea numai zic care este o minune,este unica,a fost ceva de nedescris,nu am cuvinte.Aproape cand era iar sa facem sex,usa de la camera se deschide si intra Bill:
A: :|
T: ce faci aici?:|
B: :| fataaaaa :X sper ca a-ti folosit prezervativul :-w
T: normal
B: asa ;; ) nu vreau nepoti acum
T: ce ai mai facut?
B; vai fata am fost la spa :X
T: asa si?
B: acolo m-am intalnit cu Rihanna :X
A: aolo
B: am facut poza cu ea si mi-a dat si autograf :X
T: parca ai innebunit
A: i-ai cantat melodia?
B: desigur,am evantai special,uite[isi scoate evantaiul din geanta si cu o mana in sold incepe sa isi faca vant] na na na come on ;; )
T: divo :|
B: crede-ma ca ma simt extraordinar asa ;; ) dar nu mai avea culoarea mea preferata  ca sa imi faca manichiura:-L
A: lasa ca ti-o face eu
B: da? :X
A: aha
B: vaaai :X:X
A: dar mai incolo,acum mai stau in pat cu el
B: bine,te astept ;; )
T: asa,am scapat
Ma urc peste ea si incep sa o musc usor pe unde apuc,ea gemand dar si razand.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Andreea .
◦Aυтσмαtіc

Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
Ooo , daca nu apare Bill era asa de bine , ca puteau continua ; )) , dar l-a sfarsit au continuat :X
Dar m-a amuzat faza
:B; vai fata am fost la spa :X
T: asa si?
B: acolo m-am intalnit cu Rihanna :X
A: aolo   
B: am facut poza cu ea si mi-a dat si autograf :X
T: parca ai innebunit 
A: i-ai cantat melodia?
B: desigur,am evantai special,uite[isi scoate evantaiul din geanta si cu o mana in sold incepe sa isi faca vant] na na na come on ;; )
T: divo :|
B: crede-ma ca ma simt extraordinar asa ;; ) dar nu mai avea culoarea mea preferata  ca sa imi faca manichiura:-L
A: lasa ca ti-o face eu 
B: da? :X
A: aha
B: vaaai :X:X

Bill e asa , cum sa spun .. Na , ca nu-mi vine acum ... No , in fine ..
E super nextul !


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Baaai Bill,faceau astia doi iar sex si i-ai intrerupt tu    

Tom s-a suparat  
Rihannaaa :X:X:X
Vai cred ca si-a pus mana-n cap cand l-a vazut si auzit pe Bill cantand  

Baaai eu vroiam iar sex de la ei doi,pusca meaaa    

Sex pe masina    
Am gandul departee    


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa mai faca sex,stai linistita        

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Asaaa 8->

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar sa ma gandesc ce si unde desi pentru tine nu cred ca o sa conteze,numai sex sa fie  
Dar Andrea va avea treaba cu diva,manichiura pe primul loc  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Vaii fata, da' Bill fata e o fata, FATA!!!



foarte tare..n-am cuvinte...Dar sa vina Andrea sa-mi faca si mie unghiile...si sa-ami aduca next..:X


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Neeext sau te musc :-L

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Imediat Imediat

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
Am terminat si eu de citit acum...nu ma asteptam sa se incinga atmosfera asa tare intre cei doi...of Bill...apari in cele mai nepotrivite momente fata  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Eu raman in pat invelit,iar Andrea se ridica si se imbraca cu ceva lejer iesind din camera.Trebuia sa se duca la Bill ca sa ii faca manichiura,ca altfel incepea sa tipe ca o muiere desi era acasa si nu avea nici o programare.
A: am venit
B: asa,ia loc ;; )
A: ce faci?
B: te asteptam ;; )
A: deci,te-ai gandit ce culoare vrei?
B: da,albul asta asa
A: dar cate ai pe aici :|
B: ohoo,si nu sunt toate
A: hai intinde mainile si lasa-ma sa imi fac treaba
-In timp ce Andrea se ocupa de unghiile lui Bill,el statea cuminte si nu facea decat sa o priveasca.Nu mai erau nevoie de vorbe,ea era superba si cand era cazul ca Bill sa stea in preajma ei era foarte cuminte,numai sa profite de timp si sa stea cat mai mult impreuna.Dar liniste era sparta de el:-
B: si deci esti impreuna cu Tom dupa atata timp
A: da,am zis ca este cazul
B: ma bucur pentru voi,doar sa ai grija ce si cum
A: sunt obisnuita si stiu sa il imblanzesc
B: dar e Tom
A: sa stii ca nu este asa cum se spune
B: dar atunci?
A: e chiar simpatic si de treaba :X am vazut cat m-a chinuit sa ma aiba
B: asta asa e acuma ar trebui sa nu isi mai doreasca nimic
A; e treaba lui,dar cand vine vorba de relatie ar trebui sa fie serios
B: sa vedem si cat va rezista si cat de sincer va fi
A: [se opreste brusc facand ochii mari] ce vrei sa spui cu asta?


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bill,taci! :-L
Iar iti bagi coada de drac?
Iti place sa faci oamenii sa sufere,esti AS la asa ceva    

N-o enerva ca-ti strica manichiura,are o pensula in mana  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Bill trebuie sa spuna ceva      

B: ce te miri asa? Nu stii? ;; )
A: ce sa stiu? Bill,e ceva ce voi imi ascundeti,iar eu ar trebui sa stiu?
B: nu,doar ca Tom,stii cum e,poate sa te minta,te poate insela oricand,dar poate sa joace teatru si sa nu dea nimic de banuit
A: auzi:-L ma crezi atat de blonda incat sa nu imi dau seama cand e ceva suspect?!
B: nu ma refeream la asta:|
A: credema ca cel care este cu mine,daca ma inseala,pierde tot,nici o sansa,nimic altceva
B: asta ar trebui sa ii spui lui,nu mie
A: are un cap mare pe umerii aia lati,sa il foloseasca si la altceva decat sex
B: acum calmeaza-te,vroiam sa te avertizez
A: tu creca nici acum nu stii cu cine vorbesti si cine sunt eu cu adevarat,ai uitat ca Jared a zburat din viata mea atunci cand a calcat gresit?
B: si atunci de ce a-ti fost iar impreuna dupa?
A: pentru ca m-a prins intr-o dispozitie buna? Gelos? ;; )
B: eu nu am de ce
A: ma bucur
B; hai continua;; )
A: stii ce? Ia hai fa-ti unghiile singur[se ridica de la masa lasand si iese din camera trantind usa]
B: Andrea,stai!
A: lasa-ma :-L sa nu te aud
B: dar…
T: ce e aici?
A: nimic[cobora jos]
T: Bill,ce ai mai scos pe gura aia?
B; eu? :| nimic,dute si vezi ce are
T: pai asta si aveam de gand sa fac,Andrea?
A: ce vrei?
T: ce ai?
A: nimic,sunt ok!
T: hai vino la mine
A: tu nu poti sa te deplasezi?
T: te-ai certat cu el?
A: nu


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
A: are un cap mare pe umerii aia lati,sa il foloseasca si la altceva decat sex
       

Andrea,de ce esti asa cu Tom?:|
El n-a facut nimic...inca :|
Deocamdata e cuminte,i-al mai usor
E mic si prapadit  

Desigur ca pe Bill l-a mancat intre coaie ._.


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Andreea e foarte rea. Prea rea :|
Si Tom chiar nu facuse nimic, momentan:|
Bill, frate, esti un prost :|
Te rog pune next inainte sa-l iau pe Bill la suturi:|


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Andrea oricum e o BITCH

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Pe Bill mereu il mananca      
Andrea e putin cu nervii la pamant dar isi revine    

T: pai si atunci de ce esti asa botoasa?[se ducea la ea si o imbratisa]
A: spune-I  lui fratetu’ ca de acum sa nu se mai bage el in relatia noastra si sa imi spuna ce si cum sa fac
T: lasal,el e mai muiere asa si are impresia ca eu nu pot avea o relatie
A: te rog ca niciodata sa nu imi ascunzi nimic[il strange usor si isi pune capul pe umarul lui] pentru ca eu te iubesc
T: nu o sa iti ascund :| am luptat atat pentru tine si acum cand te am sa renunt si sa pierd tot?
A: Tom,eu am incredere in tine,stiu ca poti fi si fidel,doar ca tentatiile sunt mari
T: stiu,dar am invatat sa ma abtin
A: asa te vreau   stii,tu esti mai special pentru mine
T: adica? :|
A: noi ne cunoastem de mai mult timp,imi esti drag chiar si atunci cand faci o prostie sau ma enervezi
T:
A: dar asta nu inseamna ca trebuie sa profiti :rotlf:
T: nu,dar o sa iti fac multe surprise
A: aolo
T: diseara mergem undeva
A; unde? :|
T: eh,e secret,sa ma mai gandesc
A: a deci tu hotarasti pe loc? :rotlf:
T: cam asa
A: atunci sa ma pregatesc macar vom avea liniste
T: numai pentru noi doi ;; )


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Aoleu,unde dracu o mai duce?:|
Striptis masculin?:|
Iaht?:|
Petrecere cu mai multi baieti?:|
Club cu bara?:|
Concert? = )))))))

Tom,calci pe coji de oua,deci ai MARE grija ce si cum faci ;; )
Da iubitule?;; )


pus acum 15 ani
   
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
Unde o duce?Nici nu vreau sa ma gandesc  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Are noroc ca Andrea nu este pretentioasa,are incredere in Tom,deci el sa zica bine mersi    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Asta pana cand o va da in bara cu ceva    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Crede-ma ca o sa o dea in bara,e imposibil    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Iii:X
Tocmai l-am cunoscut pe Tom cel dragutz:X
Si imi place:X
La fel ca un next:o3


Modificat de ♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫ (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611

Ińů_YąśħąLōvė a scris:

Crede-ma ca o sa o dea in bara,e imposibil    



Il cheama Tom Kaulitz-Trumper = ))))))


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Si cum scapa de sub control si numai este nesupravegheat,gata    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ehm ehm ;; )
Next ma sheri?;; )


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar seara se asterne peste marea Germanie,iar eu ma pregateam de zor si speram sa nu o dau in bara pentru ca era pentru prima data cand faceam asta,trebuia sa ii fac o impresie si mai buna Andreei.Ne imbracam amandoi si iesim din casa lasandu-l singur pe Bill acasa.Ne urcam in masina si pornim.Andrea era putin agitata,dar si nerabdatoare pentru ca mereu imi spunea ca din partea mea se asteapta cam la orice si la ce minte si ganduri am eu…cine stie.Dar vroiam ca acum sa fiu mai serios ca niciodata.Dupa jumatate de ora opresc masina in parcarea unui restaurant si ma dau jos ducandu-ma pe partea cealalta deschizandu-I usa Andreei si intinzandu-I un brat:
T: hai frumoasa mea ;; )
A: restaurant?:|
T: nu iti place?:|
A: nu e vorba de asta doar ca la restaurant nu ma asteptam
T: eh,uite-ne aici sa mergem
O iau de brat si mergem pana la intrare.Ajunsi in restaurant aveam un loc rezervat asa ca chelnerul ne conduce pana acolo.Vroiam sa fie ceva mai discret si intim,nu era foarte multa lume in zona unde ne rezervasem locul.Era un restaurant rafinat cu tot ce vrei,muzica si atmosfera buna.Andrea putea sa aiba parte si de o serenade si un dans din partea mea inainte sa mancam.Ea era uimita,dar mereu cu zambetul pe buze.Se pare ca am facut-o sa se simta mai bine ca niciodata.Poate ca nu imi statea in fire ca sa aduc o fata la un restaurant,cand puteam sa optez pentru un club,e mai rapid,si ma imbatam pana cand nu mai stiam ce e cu mine.Dar ea e mai speciala asa cum am zis mereu,deci vroiam sa ii arat cate fac pentru ea si sper ca a bagat de seama absolut orice detaliu.Fata de masa era verde,una dintre culorile ei preferate.Tinusem minte si ce fel de pahare ii plac.Chiar si sampania si un meniu pe gustul ei.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
T: hai frumoasa mea ;; )
A: restaurant?:|

       
Ce fel a reactionat      

Tom,ma uimesti ;; )
Andrea sigur e multumita ;; )
Mai ales daca ai fost atent la detalii cum este ea ;; )
Bun baiat,ai un os ;; )


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Il duce capul daca vrea sa faca impresie buna      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
E bine...ma gandeam ca cie stie unde o va duce...o...cand danseaza?

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Zi-mi repede cu ce e imbracata Andrea :|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Rochita neagra ca cea de la Dansez pentru Tine  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Ce dragutz e Tom:X
Andrea porfita de el acum cat mai potiiii!!
Ca nu se stie cand mai prinzi alta ocazie
Imi place mult de tot ce idee a avut Tom, ce sa zic..Are si o parte romantica..
Next!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611

Ińů_YąśħąLōvė a scris:

Rochita neagra ca cea de la Dansez pentru Tine  



Aia cu franjuri?:|


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da :X:X:X

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu-i o alegere prea buna,e scurta si pentru restaurant....nu stiu,ceva mai lung,mai fin,sau poate mulat = )))))

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ma mai gandesc  
Atunci cand vor dansa Tom o sa aiba grija sa ne sopteasca ce si cum    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Asa ;; )
Twitt twitt ;; )


pus acum 15 ani
   
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
Cand ne pui next-ul?  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Se vedea pe fata ei ca era chiar surprinsa si mai mult decat atat,multumita.Nici macar nu vroiam sa o aud cu “nu era nevoie sa faci asta pentru mine” deoarece ea chiar merita.Ne asezam frumos la masa,chelnerul vine si ne toarna sampanie in pahare si ciocnim amandoi gustand din ea.Apoi deschidem meniurile si ne hotaram ce sa comandam.Pana cand mancarea va fi servita cad de acord cu Andrea sa dansam oleaca si ma rugam sa nu o dau in bara pentru ca la dans sunt cam varza.Mana mea stanga cu mana ei dreapta se impreuneaza,iar ea isi pune mana stanga pe spatele meu.Acum ca eram si mai aproape si fata in fata puteam sa zic ca este mai mult decat superba.Imbracata cu o rochie neagra,lunga,mulata si cu spatele gol,parul intins,un machiaj care sa ii scoata ochii in evidenta si buzele bine conturate,ea te purta intr-o alta lume.Sa numai zic ca are pielea fina si miroase superb de fiecare data.Se uita in ochii mei si imi zambeste,dar nu imi spune nimic.Ne lasam amandoi purtati de val si dansam acompaniati de muzica.Eram putin incordat asa ca simt cum mana ei urca pe umarul meu si ma strange putin semn sa ma uit la ea.
A: de ce esti asa incordat si ganditor?
T: n-am nimic
A: Tom
T: ok ok,vreau sa iasa totul perfect,nu sunt genul care sa faca asta
A: stiam deja,si pentru mine este mai importanta dragostea decat facutul lucrurilor perfect
T: stiu ca tu esti mai perfectionista de felul tau
A: da,dar asta legat de cariera mea si restul,pe tine nu te oblig sa faci asta,iti cer sa fii tu,asa cum esti:  sincer, amuzant,copilaros,prostut,dar sa fii tu
T: ok
A: acum hai sa ne oprim,deja a venit mancarea
T: da,pofta buna
A: mersi lafel
T; ai mai fost pe aici?
A; da,dar nu asa des,nu prea obisnuiesc sa ies la restaurant cand sunt singura
T: gatesti?
A: cat imi permite timpul
T: sper ca nu trebuie sa mai pleci
A: nu stiu sigur,oricum stiu ca sunt ocupata,apropos,cand incepi turneul?
T: mai am o gramada pana atunci
A: a bun


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ce show ar fi daca asta care i-a condus la amsa sa ii dea in gat si sa vina niste fane disperate la Tom la masa      

Rochia aia:X
Deja stiu cum arata :X
Tu dasatorule ;; )
Ma doare capul ;; )
Cand o sa plece Tom in turneu,Andrea parca vad ca va innebuni = ))))))
Mai ales daca divei ii mai vine vreo idee GENIALA :| -_-
Tom desigur ca acum va manca precum un porc = )))))))
Ca aia de la White Chicks = ))))))))))))))))
Tom,Andrea pleaca deobicei in Bulgaria vara cand e turneul ala de la Planeta Payner :-?
Deci pana atunci bucura-te = )))))


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Tom o sa manance calumea    
Pai dupa ce Andrea va termina turneul din Bulgaria peste vreo luna-doua incepe Tom deci e clar  
Timp nu prea o sa mai aiba pentru ei  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
O sa rupa patul fix in ultima saptamana inainte ca Tom sa plece    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Creca o sa schimbe patul foarte des      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Hai ma Tom ca nu e chiar asa de greu sa fi romantic!!!!!!
Fi tu )
Next!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Marieeeeee,next :-w

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Am o lene sa scriu next dar hai ca scriu,cat mai am timp    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Asa:-w
Ca si eu am pus next aseara pe la 1 si ceva,aproape 2 ;; )


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Next pentru tine    

T: dar ma gandeam ca acuma daca suntem impreuna ar fi o idee buna sa vii cu noi ;; )
A: eu zic ca nu
T: de ce?
A: pentru ca turneul vostru este mult mai lung ca al meu si nu stati locului,nu ma plang,dar e obositor
T: al tau este inaintea mea
A: pai da,si dupa trebuie sa ma odihnesc
T: al meu incepe la o luna diferenta
A; nu stiu Tom ce sa zic,ma mai gandesc
T: e mai misto sa traiesti un turneu decat sa vezi clipurile pe net
A: logic dar sa te fereasca sfantul sa te dai la tarfe sau sa faci sex sub pretextul ca te imbeti ca nu stiu ce iti fac  :-L
T: nuu :|
A: te cheama Tom laso si tu mai usor cu bautura si gata
T: orice pentru tine ;; )
A: mai vedem
Dar revenim la mancarea noastra si continuam sa ne facem plinurile,eu cel putin mancand mult si bine ca deobicei.De parca imi pasa mie ca Tom Kaulitz a ajuns la restaurant si maine voi aparea pe prima pagina a ziarelor cum ca mananc ca un flamand,ca Andrea nu ma hraneste sau Bill nu ma lasa la frigider.Andrea mereu mi-a spus sa mananc mai usor ca sa nu mi se aplece.Bun,dupa mancare este bine venit si un desert ca altfel nu se poate.Terminam cu cina si plecam de la restaurant urcand in masina.Stau cateva minute pe ganduri,nu aveam chef sa mergem acasa.Ea statea si se uita la mine nedumerita si nu stia ce voi spune.Acasa era Bill,vroiam sa fim singuri,dar a da,imi pica fisa ca Andrea avea o casa aici in Germania la care mai statea din cand in cand.Pornesc spre casa ei stiind ca acolo vom avea intimitatea necesara:
A; unde mergem?
T: la tine
A: vai de cand nu am mai fost bine ca am cheile la mine
T: acasa e Bill,deci mai bine la tine,vom fi singuri
A: da,noroc de casa mea
T: poate in curand va fi a noastra
A: vrei sa te muti cu mine aici de tot?
T: dar ce are?
A: nimic daca vrei poti de maine,oricum trebuie sa fac curatenie
T: te ajut
A: oricum te puneam la treaba,stai fara grija;; )[il bate cu o mana pe umar]


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom n-o forta pe Andrea daca nu vrea
Oricum devine agitata daca e sa fie in turneu cu tine pentru ca va fi si Bill in autocar si daca mai incepe si el cu fitele lui.... -.-
HAMESITULEEEE      
Mangeare,it it      
Era mai misto daca Andrea nu avea cheile la ea  

Vor face sex? ;; )


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Sex pe masa,canapea si fotolii      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ooooohhh 8-> ~_~

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
E bine nu?    
Vor avea o noapte lunga  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E bine ca-l tine 

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Acuma ma concentrez la delatii,sper sa imi iasa    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ok :|

Si eu scriu la Only If I Knew You = )))))


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A bun,o sa avem ce citi    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
T: si ce primesc in schimb?;; )
A: era sa zic eu ceva acuma,taci ca oricum facem amandoi treaba
T: tu ai lasat curat cand ai plecat,nu poate fi atat de greu
A: se pune praful Tom,plus ca maine trebuie sa mergem si la cumparaturi
T: luam toate magazinele la rand
A: de mancare
T: normal :| haine numai vreau
A: Bill?
T: pai normal
Intr-un final ajungem si la casa Andreei.Coboara prima din masina si intra in curte deschizand usa si intrand inauntru,aprinzand lumina.Termin si eu,verific masina si intru dupa ea:
T: ce liniste e
A: cred si eu,de cand nu am mai fost aici vecinii sigur au fost fericiti
T: ce faceai mai exact?
A: nu faceam decat sa ascult muzica la maxim,sa tip cand ma enervez si sa fac sex,simplu :-??
T:  vor auzi si acum,sa vada ca ai venit ;; )
A: deci vrei sex,armasarule ;; )
T: sex mai nebun ca niciodata ;; )
La spusele mele Andrea nu mai sta pe ganduri si se dezbraca direct,apoi sare in bratele mele cu picioarele incolacite in jurul taliei mele sarutandu-ma salbatic si dezbracandu-ma cat putea ea de repede.Totul a mers bine pana la curea unde s-a enervate pentru ca nu mai se deschidea asa ca a tras de ea pana a rupt-o,dar eu nu ma supar.Atunci cand sunt gol,se da jos din bratele mele si ma ia de mana spunandu-mi sa ma urc pe masa cu fata in sus.Ma pun asa cum mi-a zis si cu genunchii putin indoiti o las pe ea sa isi faca treaba cum stie mai bine.Se salta repede si tare,se baga cu totul in mine si o simteam adanc.Adoram cand ritmul era mai incet,ma facea sa innebunesc de placere,sa tip,sa ma sufoc,sa imi musc buza.Isi punea mainile pe umerii mei strangandu-ma tare,apoi zgariendu-ma in timp ce se apasa tot mai tare.Dadea capul pe spate si continua,stia ce face.O auzeam cum tipa lafel de tare ca si mine,ba mai mult,gemetele ei le acopereau pe ale mele,respira greu si vroia tot mai mult.Ma hotarasc si ii soptesc la ureche sa mergem pe canapea.Zis si facut.Ajunsi acolo o intind pe ea pe canapea si preiau eu controlul ridicandu-I picioarele pe soldurile mele impingand tare.Atat de mare era placerea incat auzeam cum zgarie canapeaua cu unghiile,asta cu o mana,pentru ca cealalta o tinea pe fundul meu.Cateva minute facem si asta,dar minute bune.Si observam ca cu cat faceam sex mai mult cu atat ne doream si mai mult.Ma opreste si imi face semn sa mergem pe fotolii.Acolo mintea mea explodeaza de idei asa ca o pun in genunchi cu fata la canapea iar eu in spatele ei.Incep sa imping tare si adanc,sa ma undui slow.Cu o mana stateam pe talia ei tinand-o lipita de mine,iar cealalta mana se juca cu sanii ei.Dadea capul pe spate tipand tot mai tare asa ca o musc de gat.In pozitia asta am stat cel mai mult.Dupa toate astea inca nu ne saturasem asa ca am hotarat sa mergem pe blatul din bucatarie care ne oferea tot locul.Andrea s-a urcat acolo si m-a tras brusc spre ea incepand singura.Aproape doua ore au fost pline de pozitii care mai de care,un oral parca din ce in ce mai bun.Andrea m-a zgariat tot timpul,m-a muscat si m-a tras de codite.Extenuati dupa partida incinsa ne hotaram sa ne culcam asa ca urcam sus si adormim.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
A: deci vrei sex,armasarule ;; )
T: sex mai nebun ca niciodata ;; )

Haidaaaaa        


Totul a mers bine pana la curea unde s-a enervate pentru ca nu mai se deschidea asa ca a tras de ea pana a rupt-o
Are o forta pizda asta cand trage          
Palme,pumni si restul,mai ales de haine        

Sex la parter :>
Dirty :>
Tom,asta devine mai buna pe zi ce trece    
De eram baiat plangeam dupa o partida ca asta cu Andrea,SIGUR      
A da,Tom:-?
Te domina ;; )
Bulgaria calca in picioare Germania ;; )
Esti bun ma:>
Dar ea mai buna :>


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Pai Andrea nu mai sta pe ganduri,direct la fapte    
Lasa ca Tom nu moare fara curea    
Nu e dupa el  
Iti dai seama daca o enerveaza ce ii face lui?    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Il rupe?        

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa tipe si de durere si de placere        
Dar e clar ca nu o sa o uite    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Il bate cu biciul       


Da Andrea cu biciu-n mine!            


pus acum 15 ani
   
Pagini:  1 2 3 4 5 6  

Mergi la