Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sarmaluta2002 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 50 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Love The Way You Lie Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3 4 5 ... 6
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bill isi vede de treaba lui

pus acum 15 ani
   
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
Like always...total absent  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Imi placeeeeeeeee!ADOOOR:X
Foarte tare!!
Bill si bucura pt ei..si To..ei bine..Tom e ,,PA!"
NexXxT`


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Iau un taxiu si ma duc acasa.Ajung si intru nervos trantind  bagajele in toate directiile.Ma descalt si urc sus in camera inchizandu-ma acolo.Ma asez pe pat si ma abtin sa nu fac scandal.Adica e ciudat,se intelege bine cu mine,eu o iubesc,iar ea nu simte absolut nimic pentru mine si tot cu ala umbla.Sincer,cred ca sunt mult mai bun ca el si as putea si eu sa ii ofer multe.De la un timp este indiferenta cu mine,nici nu ma mai baga in seama si nu ii mai pasa de mine cum o facea inainte.Si inca ma intreb ce am facut de am suparat-o,pentru ca ceva are cu mine.Imi pun toate pernele pe cap ca sa nu mai aud nimic.Si cum incepeam sa ma linistesc si sa ma scald in mii si mii de ganduri aud rasete la parter.Bill nu era singur,era cu Andrea si nemaipomenitul Jared.Cu Bill nu avea nici o treaba.Asta pentru ca Bill poate ii era prieten cu adevarat incurajand-o in tot ceea ce face.
A: hai ca faza din taxiu a fost tare
J: da
B: pe bune ca asta s-a intamplat Tom?
T: ce?
B: aaa,vroiam sa ma asigur ca ai ajuns
T; da,sunt,nu se vede?
B: Andrea va ramane in seara asta la noi
T: ok
A: credeam ca te schimbi si tu dar ai ramas lafel
J: e vina mea
A: lasal,moare de ciuda ;; )
T: daca vrei,jucam dur
B: iar incepi?
T: taci.hai sa vedem care si cum poate rezista ;; )
A: eu cel putin am si uitat de tine cat ai fost plecat :- ?? tu esti cel care ma sunai ;; )
T: vrei sa vezi ca vei fi geloasa cand ma vei vedea cu alta?
A: nu-mi pasa,poti sa te uiti si sub fustele lor,eu am viata mea


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Andrea.shut the FUCK up!
O sa mori de ciudat cand Tom va fi cu una /: )
Deci numai minti
Te stiu eu pe tine,fata draga ;; )


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Il incearca pe Tom la reactii    
Ai uitat ca Tom e credul?    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom e...ma rog

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
T: te tii tare :>
A: eu nu sunt ca tine,nu ma ofilesc ca o floare cand te vad ;; ) pentru ca stiu sa fac diferenta dintre un afemeiat si un armasar
T: si vrei sa te cred ca tu il iubesti pe el si nu esti pe interes?
A: da :-?? Dar sa stii ca nu ma supar daca nu ma crezi,stiu prea bine ce fac
B: Andrea,stii ca Tom crede tot
A: asta ma dezamageste cel mai tare la el
T: nu e adevarat
A: o ba da,esti prost,credul si afemeiat,fix ce nu imi place si ma plictiseste
T: si el ce poate sa iti ofere?
A: el imi ofera dragoste,stie sa glumeasca si pun pariu ca stie mai multe pozitii ca tine si nu ma ia mereu cu aceleasi texte;; ) si mai stiu ca ii place adrenalina si imi cunoaste gusturile
T: pai si eu ce am facut pana acum?
A: ai fost xerox mereu,si esti foarte insistent si obositor
T: vorbesc prea mult?
A nu stii cand sa te opresti Tom,te bagi prea mult in sufletul meu si nu imi place
B: incearca sa fii atent la orice detaliu legat de ea
Ma uitam mirat la toti pentru ca numai intelegeam nimic.Andrea avea stari schimbatoare,Jared tacea,iar Bill se prefacea ca imi da sfaturi cand el sigur se ruga noaptea ca Andrea sa ramana cu Jared.Ma apuc sa fac de mancare pentru toata lumea.Le fac cartofi prajiti cu carne si salata pentru cine vrea.Ne asezam la masa si mancam ce vrem si cat putem,eu ramanand ultimul ca deobicei cu responsabilitatea de a spala vasele.Eram atent si la Andrea care urca sus cu Jared pentru a gasi o camera si a sta acolo,eventual sa faca un dus impreuna si aveam de gand sa ii enervez daca tot sau la mine.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Aoleu,Tom pregateste-ti coaiele ca Andrea da,nu doarme    

Jared oricum va dormi ca un porc pe tot patul    
Sau se va vopsi albastru in cap :|
E in stare de orice :|

Xerox :> :>


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
L-a facut xerooox    
Apoi daca Tom nu o lasa pe Andrea sa doarma si o enerveaza s-ar putea sa doarma pe pres desi e casa lui  
Ea vrea liniste,nu cere prea mult  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
LI-NIS-TE :-L

Poate apare Miro la Tom acasa s-o ia pe Andrea in Bulgaria        


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Valeleu      
Si sa apara si cu Azis,si cu Jder si cu Nikoleta    
Toata gasca sa o ia pe sus pe Andrea    
Ce bine mi-ar parea pentru Tom      


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Fa asa daca vrei = )))))))

Azis se da la Bill                

Uscata de Nikoleta cu Jder si frigiderul        


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da      
Ma mai gandesc daca fac asa sau nu desi ideea este super      
O vezi pe Jder cum fura frigiderul cu Nikoleta in timp ce Azis ii tine de vorba pe Bill si Tom,in special pe Bill        


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Daaa            

Nikoleta ce face?:|
Fura? E firava,i se rup mainile    


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Atunci o pune Jder pe post de funie ca de nu,o boxeaza      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Stie box! :-L      

Miro cred c-o ia in Bulgaria pentru un concert    


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Si sa se relaxeze,colegii nu o uita    
Dar daca e sa ramana cu Jder crecaaa...      


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Sa ramana cine cu Jder? Andrea?    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da    
Si mai vine si Azis cu ideea sa isi faca manichiura si pedichiura impreuna cu ele      


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
= ))))))))

Miro o s-o ia pe Andrea sa cante impreuna,siiiigur = ))))))


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Un duet frumos      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Mai ales ca-i blond cu ochii albastrii,apar suspiciuni    

pus acum 15 ani
   
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
O vai Tom....sa nu faci vreo prostie...prea mare.

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nu are ce sa faca daca e sa plece Andrea    
6 contra 1 nu prea merge  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cand pui next? ;; )

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Mai incolo

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Peste cateva zile incep sa ma simt mai bine pentru ca in ciuda faptului ca Andrea continua sa fie impreuna cu Jared venea mai des la noi si mai dormea seara,incepeam sa ne impacam mai bine si sa imi mai dau drumul la vorba.Mai eram ciufut,dar incepeam sa ma obisnuiesc cu ideea,cel putin ca sa para.E greu ca atunci cand iubesti o persoana si vrei sa ii arati nu poti si mai rau de atat,nu te crede.La mine situatia este mai delicata in cazul in care sunt mai afemeiat si nu pot sa ma abtin,vreau mult sex si o relatie nu se bazeaza numai pe asta,ci si pe afectiune.Toate astea le-am invatat din morala pe care a trebuit sa o ascult de la dragul meu frate,Bill.El nu are o iubita,dar stie destule despre o relatie si imi repeta ca nu as avea nici o sansa cu Andrea.Mi se pare stupid ca nici macar nu am incercat,iar ea ma refuza.Asta da de banuit,inseamna ca stie ceva.
Intr-o zi cand afara adia vantul usor,norii fumurii erau pe cer si privelistea era ca de toamna,o aud pe Andrea cum coboara scarile in graba cu telefonul la ureche iesind in strada imbracata doar cu o pereche de pantaloni scurti,un tricou si papuci pufosi in picioare.Imi atrage atentia si de la camera mea deschid larg geamul sprijinindu-ma cu fundul pe pervaz si capul in afara uitandu-ma sa vad ce se petrece.Era aproape de strada facand cu mana intr-o directie,dar nu stiam la cine.Peste cateva minute inchide si in fata casei mele apare o masina neagra si mare din care coboara o gramada de persoane imbratisand-o pe Andrea,ea fiind la mijloc.Radeau si tipau de se auzea pana la mine in camera.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
A venit trupa de soc,pregatiti-va pentru un tsunami bulgaresc    
A venit Azis,fugiti  
Ascundeti-va frigidereleee      


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da      

Z: Andreaaaaa :X[sare in spatele Andreei]
A: stai nebuno :| usor ca ma dai jos din picioare
N: ce faci? :X[o imbratiseaza] ne-a fost dor de tine
Z: sandvis cu Andrea,sandvis cu Andrea :X
A: nu mai dansa ca esti grea si nu te pot tine
Z: scuze
Azis: ce faci fataaaa? ;; ) da sa te pup,muah muah ; ; )[o ia si o pupa pe Andrea cu caldura pe ambii obraji]
A: Azis :X eu bine,ma plictiseam,dar acum ca a-ti venit voi ma simt super
Miro: de cand nu ne-am mai vazut
A: da ce mai e nou prin Bulgaria?
Miro : pai toata lumea te asteapta si chiar as vrea sa te iau cu noi cand plecam ca sa facem un duet
A: da 8-> dar haideti in casa,nu este casa mea,a unor prieteni,dar nu se supara
Vad cum toata lumea intra in casa si cum nu pot lipsi cobor si eu jos alaturi de Jared,si desigur si mai curios decat mine,Bill.
A: bun,baieti ,vreau sa ii prezint pe prietenii mei din Bulgaria ei sunt Zlatka,Nikoleta,Azis si Miro iar el este iubitul meu Jared si doi prieteni,Bill si Tom
T: mama cata lume :|
B; chiar ca dar incantat[da mana cu toti si ii imbratiseaza]
T: de asemenea
J: imi pare bine de cunostinta
Azis: fata,cum ai spus ca te cheama? ;; )
B: pe mine :|
Azis: da;; )
B: Bill
Azis: arati bine,Bill :> mi-am dus o gramada de oje ca sa ne facem frumoase :X
La spusele lui Azis toti am bufnit intr-un ras isteric.Acuma Bill va avea cu cine sa se duca la spa sau cu cine sa vorbeasca,se vor intelege de minune.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bill,cheama-l repede pe Gustav  
Tampita aia de Jder inca oleaca si-o rupe pe Andrea  
Nikoleta e cam cuminte :|
Ma mir cum de Tom n-a observat ca seamana cu Bill    
Mirooo :>
Bun venit Fat-frumos =P~
Jared,stai calm,nu-i nimic la mijloc  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Cel putin Jder si cu Azis au intrat in forta    
Nikoleta o fi obosita dupa drumul lung    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
La uscaciunea ei e normal    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
S-a ofilit pe drum    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Jder,da-i apa :-w

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Jder dupa ce ca are grija frigiderului,mai are si grija sa ia stropitoarea dupa ea    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
             

Putea s-o ude cu o sticla cu apa      


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
De 5 litrii      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ala-i ditamai bidonul :|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Pai asta e si faza      
Jder o inneaca pe Nikoleta    
Sa aiba apa si sa nu mai ceara ca ea uita      


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
           


Doamneee        


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Iti dai seama ce a fost pe drum,in avion si la aeroport?        

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Jder da-i cu pompa :|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Miro sigur a fost cel mai linistit    
Azis a mai facut cunostinta cu lumea,poze,a mai cantat  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Azis e....momaie    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Sa fie in centrul atentiei    
Ei fara Andrea nu pleaca    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
Vai mie Bill!O sa ai concurenta.

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Iii:X
Au venit prietenii din Bulgaria..
Si nu se cupleaza si Tom cu vreo tipa, doar asa..s-o faca pe Andrea geloasa > : )


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom si-ar lua-o foarte dur daca va face o prostie cu Zlatka sau Nikoleta

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Daca va face o prostie de genul asta va regreta ziua in care i-a trecut prin capul ala sec acest gand  
Andrea il poate face foarte usor sa sufere fara sa se oboseasca prea mult  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bitch,next? ;; )

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Acum:>

Pana seara le gasim la toti cate o camera,poate ca vor dormi si cate doi.Andrea a ales sa doarma cu fetele,deci noi baietii vom fi liberi si vom putea vorbi in voie.Am inceput sa ma inteleg mai bine si cu Jared desi tot ma enerveaza si cum asta nu ar fi fost deajuns a mai aparut in peisaj si unul dintre colegii Andreei si bunul prieten,Miro.Am aflat mai multe despre el,dar nu asta este problema care imi da batai de cap,ci faptul ca Andrea parca se topeste cand il vede.Stiam ca ii plac baietii blonzi cu ochii albastrii,dar nici chiar atat de mult.Adica era ciudat ca ii placea de Jared,de Miro,Azis ca e foarte nebun si Bill ca e bland.Numai eu am ramas ala fara atentie.Seara vine repede si cum statea toti in living,fiecare cu ale lui,deodata linistea este sparta de Zlatka:
Z: frigideruuuul :X
A: vai nu
N: laso ca acum a prins curaj cu el,inainte nici nu vroia sa il vada
T: ce e cu frigiderul?
M: tie foame?
Z: nu:-?? Dar ce ascundeti in el? ;; )
T: mancare :|
Z: doar atat? :|
T: da dar ce ai vrea?
Z: pfff,eu il folosesc pentru altceva :-??
A: nici nu vreau sa ma gandesc pentru ce
Z: iti spun mai tarziu
N: va fi o noapte luuunga
Z: fii sigura :>
B: [cobora in fuga de la etaj] scapati-ma de el :|
Azis: hai fata ca oja asta ti se potriveste ;; )  uite,te prinde bine si nu te mai plange :-w
B: ok ok,dar mai tarziu ne dam cu oja
A: haide Bill,Azis nu iti face nimic rau
T; vorbiti si voi ca intre fete :>
B: ce gluma buna[arunca cu o perna in el]
T: uite cine e ciufutul acum
A: sunteti frati!:-L
J: termina unul,incepe celalalt
B: eu sunt ok
T: si eu lafel
Z: linisteee![se urcase pe frigider si se juca pe telefon]


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Jder creca ascunde vibratoarele acolo:|
Le tine la rece            

Acum mai sta si cocotata ca gaina pe el    
Azis,leaga-l data viitoare pe Bill    
Mi-l si imaginez cum alearga dupa el in chiloti roz cu danteluta    


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da        
Mai mult ca sigur Jder nu tine mancare in frigider,asta e clar    
Dar alte lucruri poti gasi acolo    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340

٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠ a scris:

Jder creca ascunde vibratoarele acolo:|
Le tine la rece            

Acum mai sta si cocotata ca gaina pe el    
Azis,leaga-l data viitoare pe Bill    
Mi-l si imaginez cum alearga dupa el in chiloti roz cu danteluta    


Foarte tare..
Chilotei roz cu dantelutza..
Si cu niste bigudiuri in cap..

Foarte tare!
Asa, revenim la fic..
Pur si simplu il adooor!!
E super


Modificat de ♡→˘ħř˘řℓă†έ ħř†→♡ (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Si nextu' cand?!

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Next am sa pun mai incolo,ma apuc sa scriu

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Si Zlatka ne-a facut sa radem cu lacrimi in acea zi cunoscandu-ne si mai bine si distrandu-ne de minune.Dupa o saptamana Andrea a plecat la ea acasa impreuna cu trupa de soc plus Jared,eu ramanand cu Bill.Nu stiu ce au facut acolo dar stiu ca intr-o zi m-am trezit cu toti la usa,cu bagajele facute.Pe chipul meu aparuse un zambet crezand ca vom pleca cu totii intr-o vacanta,dar nu a fost asa.Andrea avea sa ma anunte ca impreuna cu prietenii ei si cu Jared pleaca in Bulgaria si nu stie sigur cand o sa se mai intoarca.In momentul ala am simtit cum se formeaza sub picioarele mele o groapa mare si adanca in care cad si mai pica si cerul peste mine.Dupa  ani de zile si incercari de zor de a ma apropia si mai mult de ea totul a fost in zadar.Ba mai mult,s-a si indepartat de mine fara motiv,iar acum aveam sa o pierd complet.Il avea pe Jared,iar colegul si prietenul ei Miro,era si el unul din preferatii ei.Intra in casa si se duce dupa Bill pupandu-l cald pe ambii obraji,imbratisandu-l si mangaindu-l pe cap spunandu-I sa aiba grija de el si sa fie cuminte.Cand ajunge la mine doar imi zambeste si imi face cu mana iesind din casa,plecand.Am urmarit-o pana a plecat apoi am lasat capul in pamant strangand pumnul.

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cunosc sentimentul,Tom
Dar ba...tu stii STILUL FUTAI    

Se va intoarce :>


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
STILUL FUTAI rupe!      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Stai stai = ))))))))))
Stilul FU-TAI        


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Si stiu si cum ar face Tom        

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ai stat cu el langa tine    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dacum      

Vazand ca sunt mai nervos ca niciodata,Bill,ca un frate bun vine spre mine si imi pune o mana pe umar incercand sa se uite la mine:
B: bro’,esti bine?
T: ma simt foarte bine
B: hai ma nu mai fi asa,se va intoarce
T: sincer,nu cred ca ai fi vrut sa fii in locul meu,sa vazi cum ma pupa si ma imbratiseaza si apoi sa speri si tu macar o imbratisare si cand surpriza: iti face cu mana
B: e bine si atat decat nimic,prostule
T: nu,nu mai este aceeasi Andrea
B: si cine e vinovatul in toata chestia asta?
T: Jared.De cand cu el s-a schimbat total
B: sa fim seriosi Tom,si cand a fost despartita era lafel
T: mda
B: se pare ca tu te-ai obisnuit sa ii vezi numai partea aia copilaroasa si sa stea cu tine mereu,dar are si ea o viata,o viata pe care sa o traiasca la maxim,sa faca ce vrea
T: nu ii interzic sa iasa in cluburi sau altele
B: o ba da,esti foarte foarte gelos,cred ca mai gelos decat mine :|
T: tu sa taci ca pe tine te draganeste de parca ai fi copilul ei
B: sunt si mai mic
T: si ai fost rasfatat mereu,eu a trebuit sa le suport pe toate,dar pana cand?
B: nu te mai plange,fii barbat
T: era sa zic eu acuma ceva,mai lasama cu textele astea “sunt Bill Kaulitz si vreau sa ii dau sfaturi fratelui meu mai mare” nu imi folosesc la nimic,Andrea ma ignora
B: dute dupa ea
T: esti nebun? O sa zica ca nu mai are liniste din cauza mea
Imi iau cheile si ies nervos din casa urcandu-ma in masina si plecand.Nu stiu unde ma duceam dar stiu ca ma plimbam pe strazi,prin tot orasul,ca aveam viteza si muzica era data la maxim si telefonul inchis.In momentul ala nu mai vroiam sa mai aud de nimeni si nimic.Deja imi pierdeam speranta ca Andrea va mai fi a mea desi de fiecare data cand ma gandeam la ea mi se punea un nod in gat si imi venea sa plang.Am fost tare mult timp,dar acum nu mai suport.Sunt hotarat sa o uit si sa revin cu orice pret la vechiul obicei.Deja ea pentru mine este istorie.Sper ca atunci cand isi va mai aminti si se va intoarce sa o doara lafel de mult ca si pe mine.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Esti BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU!
Te urasc eu dara mite Andrea :-L
Bine Tom,iti sapi singur groapa

Cine stie cum va mai arata Andrea cand va veni din Bulgaria


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da,cine stie cu ce gand vine      
De ce il urasti?  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ca-i prost :-L
Andrea va fi BOMBA plina de sex appeal cand se va intoarce :-L


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Poate ca il va vrea pe el,nu se stie    
Si el ca prostul iar se arunca in bratele tarfelor :|


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Pana la 12 noaptea ma plimb ca un nebun prin oras,dar ma intorc acasa pentru ca sigur Bill era ingrijorat,dar eu chiar nu aveam chef sa vorbesc asa ca intru in casa inchizand usa incet,ma descalt si arunc cheile pe canapea urcand sus in camera.Era intuneric asa ca nu ma mai obosesc sa aprind lumina si ma urc in pat imbracat asa cum eram,ma inveleam si stateam pe o parte uitandu-ma afara la cerul senin.In scurt timp adorm gandindu-ma la ce o sa fac in continuare.


-In Bulgaria Andrea se simtea ca acasa: concerte,interviuri,sedinte foto,petreceri alaturi de prieteni,cumparaturi si multe altele.Peste tot unde se ducea era insotita de trupa de soc.Dar seara cea mare a venit.Urma duetul cu Miro,preferatul ei,asa ca tinuta si tot ce era legat de acea seara trebuia sa fie impec abil.Cei doi au cazut de acord ca sa se imbrace in alb,fiind una dintre culorile preferate ale Andreei,Miro facandu-I pe plac ca intotdeauna.Miro avea sa se imbrace cu o pereche de blugi albi mulati cu o curea argintie si o geaca alba pana deasupra curelei,scurta la maneci,dar pana la cot.Andrea,cum mereu surprinde lumea a vrut ceva cu totul si cu totul special pentru ea,sa fie peste asteptari.Avea o rochie alba si lunga pana in pamant dintr-un material superb cu pietricele si dungi negre zimtate pe alaturi,cu un decolteu generos care sa ii scoata bustul perfect in evidenta si umerii gen ascutiti,iar la maneci atarnand fasii din acelasi material completand superba rochie,si ele lafel cu pietricele.Parul il avea prins ca o printesa si machiajul era facut pentru ai scoate in evidenta toate trasaturile frumoase.Atunci cand momentul a venit ca cei doi sa sustina duetul de mult asteptat au intrat pe scena acompaniati de un fum gros si mii de aplauze.Amandoi erau superbi,perfecti,aproape ca un cuplu.-


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bine ca Tom nu prinde Planeta TV :|

Ca-l apucau dracii  

Jder nu m-a chemat la concert,pedeapsa :-L
Sa pupe frigiderul :-L


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Iti spun eu ca Jder pazeste frigiderul ala de la Planeta Derby      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ala cu bautura?      

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da,fix ala      
Sta lipit de el,il imbratiseaza    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Foarte dragutz:X
Tom e un prost
Si Andrea e..frumoasa
Astept Next:o3


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
-Duetul celor doi si acea seara a iesit peste asteptari,dar exact asa cum vroia Andrea demult.
Zilele,saptamanile si lunile treceau parca in disperare si asa se ajunsera la aproape 3 luni de cand Andrea era plecat si inca era in Bulgaria.Cu cariera totul ii merge foarte bine,din ce in ce mai bine,clipuri,colaborari,concerte.Dar relatia ei cu Jared nu mai mergea asa bine,parca trageau amandoi sa mai iasa ceva asa ca se despart in secret cu promisiunea de a ramane prieteni.Si totusi Andrea cu ocazia asta era libera si putea sa stea linista si sa gandeasca limpede.Mai putea vorbi cu cele doua prietene ale ei,Zlatka si Nikoleta: -
Z: si acum ce ai de gand sa faci?:|
A: vreau sa stau ceva timp libera,cred ca mi-a ajuns pana acum
N: pacat ca v-ati despartit
A: crede-ma ca nimic nu mai era ca la inceput
Z: nu te intorci in Germania?
A: vrei sa plec?
Z: nuu
N: ne gandeam ca acolo este Tom si na’ :>
A: sa stiti ca totusi ii simt lipsa desi nu dadeam doi bani pe el cand eram acolo
Z: :|
A: ce?
Z: nu pot sa cred ca ai spus asta :|
A: eh,uite ca ai auzit acum asta din gura mea
N: wow,deci il placi
A: intr-un fel da
Z: pai si ce mai astepti? :>
A; daca ma duc acolo o sa ma innebuneasca iar,are stilul ala de a se baga in sufletul omului
N: lasa asta,oricat de insistent ar fi tu dute acolo si stai cu el 
Z: daca iti face ceva sau nu are grija de tine promit ca il lipesc de frigider :-L
A: ok,am sa ii transmit
N: doamne Jder
Z: asa,sa fie baiat cuminte ;; )
A: pai o sa  ma duc
Z&N: in sfarsit :| [cele doua prietene o imbratiseaza pe Andrea cu caldura spunandu-I ca totul va fi bine]
-Si asa cum au vorbit Andrea isi face bagajele si este condusa la aeroport de cele doua.Era noapte cand Andrea calatorea spre Germania,si cu cat se apropia mai mult,parca cu atat mai mult vroia sa il vada pe Tom si nu stia de ce.Scoate telefonul din buzunar si ii trimite un mesaj sa o astepte la aeroport.-


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Jder esti BOMBA    

Amenintarea merita Oscarul  
Il bati pe Tom lipit de frigider cu un peste  

Andrea,chiar asa de doritoare esti? ;; )
Eu cred ca duci lipsa = ))))))
Tom sigur e cu tarfele si se lasa pipait si mangaiat peste tot  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Creca si-a inchiriat un club numai pentru el    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cata mitocanie
Ce nesimtire
Pute a pesteeee!                


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da            
Dar nu iti zic ce se va intampla mai departe pentru ca tu sigur crezi ca Tom va fi un nesimtit    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Stai sa ghicesc,romantic? -_-'

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nu chiar  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Eram intr-o camera de hotel facandu-mi de cap cu trei fete cand telefonul imi suna,era un mesaj asa ca intind mana spre telefon,dar imi este oprita de mana unei fete:
X: lasa telefonul,Tom ;; ) noi suntem mult mai importante decat mesajul ala
T: poate o fi ceva important
X: iti dau cu el de cap :-L
Y: continua ;; )
Q: hai armasarule ;; )
T: nu sunt obligat sa fac ce spune-ti voi,ok?[ia telefonul de pe noptiera si se duce la baie]
Nu stiam cine imi putea trimite mesaj la ora aia,dar cel mai socat si surprins am fost cand am vazut ca era de la Andrea.Se intorcea din Bulgaria dupa atata timp si vroia ca eu sa o astept la aeroport.Era ceva foarte ciudat,de ce ar apela ea la mine?Stau cateva minute gandindu-ma dupa care ies din baie si ma imbrac:
T: fetelor,imi pare  rau,trebuie sa plec dar ne mai vedem si alta data ;; )
X: in vise,baiete:-L
Ies din hotel si ma urc in masina.Ajung acasa si fac repede un dus,ma fac fresh si ma imbrac cu haine curate dupa ma duc la aeroport pentru a fi primul acolo.Asa a si fost pentru ca eram chiar foarte singur.Imi iau o cafea si un ziar si ma asez pe o banca citind.Nu stiu cum a zburat timpul dar aud ca zborul de Bulgaria a venit asa ca ma ridic si ma intreb spre intrare.Din avion o vad pe Andrea coborand cu bagaje si o expresie serioasa.Nu stiam ce urma,dar fara sa imi spuna nimic lasa bagajele jos si ma imbratiseaza strans strangandu-ma usor de muschi si punandu-si capul pe umarul meu.Timp de cateva minute sta asa,probabil ca avea ochii inchisi,probabil ca plangea asa ca ma hotarasc sa vad ce e cu ea:
T: Andrea,esti bine?[spune asta in timp ce isi pune o mana pe spatele ei lipind-o de el]
A: acum ca te vad,da
T: dar ce s-a intamplat de ai venit asa brusc si ai apelat la mine?
A: nu conteaza,mi-ai lipsit
T: :|


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ooooo -.-'
T...T...WTF!?:|
Andrea -_-
A dat dragostea-n tine asa de tare?:|
Tormai pe Tom il iubesti?  

Sau poate joaca teatru :-?
Sigur e teatru -_-

Sau nu:|

Aoleu,Andrea!O chem pe Jder = ))))))))


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Jder va poate rezolva problemele prin terapie cu frigiderul      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
O vezi cu ochelari de avocat,creion si foi in mana    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da    
Si incepe cu intrebarile si desenele    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Z: ce vedeti aici?
Andrea: un punct,Jder,un punct :-L
Tom: o pula roz din fier cu luminite @-)

           


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Tom e la stadiul avansat        

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Adica la retardati mintal?    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Cam asa ceva      
Daca el confunda un punct cu o pula roz din fier cu luminite e clar  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
OMFG      

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
E cam grav dar sa speram ca se va acomoda cu frigiderul    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
OMFG OMFG OMFG    ar fi prost rau daca ar zice ceva deplasat

_______________________________________
Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?



pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Next

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa scriu

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Duoaaaa :X:X
Vreau si eu neeeeext :X:X:X

Niext niext niext :X


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ok        

Ma strangea si mai tare si imi coboram o mana pe spatele ei,ajung cu ea pe fund,dar fix cand imi era lumea mai draga se dezlipeste de mine uitandu-se frumos in ochii mei cu o mana pe fata,apoi ia bagajele si mi le da mie luandu-ma de brat.Asta si fac si ii iau bagajele indreptandu-ne spre masina.Afara batea vantul,dar era racoare asa cum imi placea mie.Pun toate bagajele in portbagaj si ne urcam in masina pornind spre casa.Tot drumul a fost tacuta,probabil era si obosita pentru ca statea cu capul lipit de geamul din partea ei gandindu-se,dar nu stiam unde.Dar aproape de casa nu mai avea stare asa ca incepea sa se foiasca,sa umble pe telefon si sa trimita mesaje.Cand ajungem ii dau cheia si se duce prima in casa,eu venind din urma cu bagajele.Inchid masina si intru in casa lunad-o in brate incepand sa ne sarutam salbatic.Isi pune mainile in jurul gatului meu si continua sa ma sarute tragandu-ma de codite.Zambesc  strengar si urc sus la mine in camera unde numai aprind lumina,dar o intind pe pat si ma pun peste ea incepand sa ma dezbrac.O sarut pe gat,pe umeri,ea ma musca de gat si ma imi da jos tricoul zgariendu-ma pe abdomen.Intr-o fractiune de secunda ajunge deasupra mea dandu-si si ea bluza jos punandu-si mainile pe umerii mei,masandu-I apoi coborand tot mai jos pe abdomen,se apleaca si isi plimba varful limbii pe mine.Deja eram in extaz,simteam cum explodez de placer,dar brusc se opreste si se da jos de pe mine ducandu-se sa faca un dus.Raman pe pat nedumerit uitandu-ma dupa ea.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom da' te iubeste fata nu gluma :|
TU PORCULE CARE INAINTE TI-O TRAGEAI CU 3 PIZDE USCATE! :-L
Tampitule,asta inca oleaca si ti-o lua in gura iar tu....ma rog      
Sa nu continui  
Andrea e cam..nerabdatoare :|
Ma cam sperie = )))))
Asa de repede? = ))))))
Tom s-a inselat amarnic la inceput cand zicea ca nu-i da atentie  
Uite aici atentie  

Hai ti luoooooog inca un niext :o3
Muciiii :o3


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ok      
Muci si puchini :X
Pai Andrea debea acum il pune pe jar si mai tare      

Trantor fiind mai stau cateva minute in pat pe intuneric ca un liliac,dar in final ma dau jos si aprind lumina,deschid dulapul si ma dezbrac schimbandu-ma in ceva mai lejer.Dau drumul la televizor si desigur ca era lasat pe programul cu filme pentru adultil.Pana vine Andrea am ce face.Peste cateva minute apare si ea intr-un prosop:
A: auzi,ia hai intoarce-te oleaca cu spatele si nu trisa
T: de ce? :|
A; vreau sa ma schimb
T: asa si?
A: acum Tom:-w
T: bine bine
-Andrea isi da prosopul jos si scoate din bagaje o pereche de chiloti si un tricou apoi se urca in pat si ii pune mainile la ochi sarutandu-l pe gat:-
T: deci sa inteleg ca esti gata
A: da
T: continuam? ;; )
A: ne,poate alta data
T:   pfff
A: tu crezi ca o sa ma las din prima ca apoi sa te plictisesti?
T: da,dar astept de atata timp :|
A: ma mai gandesc
Ne intindem pe pat fata in fata si imi pun o mana peste ea,mai exact pe spatele ei si o trag mai aproape de mine.Isi baga capul in pieptul meu,iar cu o mana statea pe abdomenul meu,dar isi plimba varful unghiei incet ba sus,ba jos.Deja ma treceau fiorii:
A: esti bine?
T; eu? Da
A: cam tremuri
T: inca am ramas…
A: te exciti repede :|
T: numai cand te vad
A: ok Tom,am inteles acum sunt obosita,deci nu vei primi nimic
T: dar o sa mai pleci?
A: nu stiu
T: promit ca o sa fiu cuminte
A: sper,dar ia spune-mi,ce ai facut in lipsa mea? ;; )
T: :| e asa de important?
A: da,ascult
T: am facut multe lucruri
A: cum ar fi?
T: m-am distrat
A: a si tot duci lipsa?[il plesneste usor peste fata] nesatulule :|
T: hei,nu e vina mea ca tu ai plecat asa


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Trantor fiind mai stau cateva minute in pat pe intuneric ca un liliac

                 

Ador replica asta  

Asta se excita numai cand o vede,cand ii plimba unghia pe piele deja intra-n fibrilatie    
Il si vad pe Tom cum tremura dupa ce face sex cu ea    


pus acum 15 ani
   
Pagini:  1 2 3 4 5 ... 6  

Mergi la