Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login
POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sarmaluta2002 pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 50 ani |
|
| Autor |
| Mesaj |
Pagini: 1 2 3 4 5 ... 6 |
|
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Bill isi vede de treaba lui 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
|
|
Like always...total absent 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чřůя ℓίέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
Imi placeeeeeeeee!ADOOOR:X Foarte tare!! Bill si bucura pt ei..si To..ei bine..Tom e ,,PA!" NexXxT`
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Iau un taxiu si ma duc acasa.Ajung si intru nervos trantind bagajele in toate directiile.Ma descalt si urc sus in camera inchizandu-ma acolo.Ma asez pe pat si ma abtin sa nu fac scandal.Adica e ciudat,se intelege bine cu mine,eu o iubesc,iar ea nu simte absolut nimic pentru mine si tot cu ala umbla.Sincer,cred ca sunt mult mai bun ca el si as putea si eu sa ii ofer multe.De la un timp este indiferenta cu mine,nici nu ma mai baga in seama si nu ii mai pasa de mine cum o facea inainte.Si inca ma intreb ce am facut de am suparat-o,pentru ca ceva are cu mine.Imi pun toate pernele pe cap ca sa nu mai aud nimic.Si cum incepeam sa ma linistesc si sa ma scald in mii si mii de ganduri aud rasete la parter.Bill nu era singur,era cu Andrea si nemaipomenitul Jared.Cu Bill nu avea nici o treaba.Asta pentru ca Bill poate ii era prieten cu adevarat incurajand-o in tot ceea ce face. A: hai ca faza din taxiu a fost tare  J: da B: pe bune ca asta s-a intamplat Tom? T: ce? B: aaa,vroiam sa ma asigur ca ai ajuns  T; da,sunt,nu se vede? B: Andrea va ramane in seara asta la noi T: ok A: credeam ca te schimbi si tu dar ai ramas lafel J: e vina mea  A: lasal,moare de ciuda ;; ) T: daca vrei,jucam dur B: iar incepi? T: taci.hai sa vedem care si cum poate rezista ;; ) A: eu cel putin am si uitat de tine cat ai fost plecat :- ?? tu esti cel care ma sunai ;; ) T: vrei sa vezi ca vei fi geloasa cand ma vei vedea cu alta? A: nu-mi pasa,poti sa te uiti si sub fustele lor,eu am viata mea
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Andrea.shut the FUCK up! O sa mori de ciudat cand Tom va fi cu una /: ) Deci numai minti Te stiu eu pe tine,fata draga ;; )
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Tom e...ma rog 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
T: te tii tare :> A: eu nu sunt ca tine,nu ma ofilesc ca o floare cand te vad ;; ) pentru ca stiu sa fac diferenta dintre un afemeiat si un armasar T: si vrei sa te cred ca tu il iubesti pe el si nu esti pe interes? A: da :-?? Dar sa stii ca nu ma supar daca nu ma crezi,stiu prea bine ce fac B: Andrea,stii ca Tom crede tot  A: asta ma dezamageste cel mai tare la el T: nu e adevarat A: o ba da,esti prost,credul si afemeiat,fix ce nu imi place si ma plictiseste T: si el ce poate sa iti ofere? A: el imi ofera dragoste,stie sa glumeasca si pun pariu ca stie mai multe pozitii ca tine si nu ma ia mereu cu aceleasi texte;; ) si mai stiu ca ii place adrenalina si imi cunoaste gusturile T: pai si eu ce am facut pana acum? A: ai fost xerox mereu,si esti foarte insistent si obositor T: vorbesc prea mult? A nu stii cand sa te opresti Tom,te bagi prea mult in sufletul meu si nu imi place B: incearca sa fii atent la orice detaliu legat de ea Ma uitam mirat la toti pentru ca numai intelegeam nimic.Andrea avea stari schimbatoare,Jared tacea,iar Bill se prefacea ca imi da sfaturi cand el sigur se ruga noaptea ca Andrea sa ramana cu Jared.Ma apuc sa fac de mancare pentru toata lumea.Le fac cartofi prajiti cu carne si salata pentru cine vrea.Ne asezam la masa si mancam ce vrem si cat putem,eu ramanand ultimul ca deobicei cu responsabilitatea de a spala vasele.Eram atent si la Andrea care urca sus cu Jared pentru a gasi o camera si a sta acolo,eventual sa faca un dus impreuna si aveam de gand sa ii enervez daca tot sau la mine.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Sa ramana cine cu Jder? Andrea? 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
= ))))))))
Miro o s-o ia pe Andrea sa cante impreuna,siiiigur = ))))))
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Mai ales ca-i blond cu ochii albastrii,apar suspiciuni 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
|
|
O vai Tom....sa nu faci vreo prostie...prea mare. 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Mai incolo 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Peste cateva zile incep sa ma simt mai bine pentru ca in ciuda faptului ca Andrea continua sa fie impreuna cu Jared venea mai des la noi si mai dormea seara,incepeam sa ne impacam mai bine si sa imi mai dau drumul la vorba.Mai eram ciufut,dar incepeam sa ma obisnuiesc cu ideea,cel putin ca sa para.E greu ca atunci cand iubesti o persoana si vrei sa ii arati nu poti si mai rau de atat,nu te crede.La mine situatia este mai delicata in cazul in care sunt mai afemeiat si nu pot sa ma abtin,vreau mult sex si o relatie nu se bazeaza numai pe asta,ci si pe afectiune.Toate astea le-am invatat din morala pe care a trebuit sa o ascult de la dragul meu frate,Bill.El nu are o iubita,dar stie destule despre o relatie si imi repeta ca nu as avea nici o sansa cu Andrea.Mi se pare stupid ca nici macar nu am incercat,iar ea ma refuza.Asta da de banuit,inseamna ca stie ceva. Intr-o zi cand afara adia vantul usor,norii fumurii erau pe cer si privelistea era ca de toamna,o aud pe Andrea cum coboara scarile in graba cu telefonul la ureche iesind in strada imbracata doar cu o pereche de pantaloni scurti,un tricou si papuci pufosi in picioare.Imi atrage atentia si de la camera mea deschid larg geamul sprijinindu-ma cu fundul pe pervaz si capul in afara uitandu-ma sa vad ce se petrece.Era aproape de strada facand cu mana intr-o directie,dar nu stiam la cine.Peste cateva minute inchide si in fata casei mele apare o masina neagra si mare din care coboara o gramada de persoane imbratisand-o pe Andrea,ea fiind la mijloc.Radeau si tipau de se auzea pana la mine in camera.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Da
Z: Andreaaaaa :X[sare in spatele Andreei] A: stai nebuno :| usor ca ma dai jos din picioare  N: ce faci? :X[o imbratiseaza] ne-a fost dor de tine  Z: sandvis cu Andrea,sandvis cu Andrea :X A: nu mai dansa ca esti grea si nu te pot tine  Z: scuze  Azis: ce faci fataaaa? ;; ) da sa te pup,muah muah ; ; )[o ia si o pupa pe Andrea cu caldura pe ambii obraji] A: Azis :X eu bine,ma plictiseam,dar acum ca a-ti venit voi ma simt super  Miro: de cand nu ne-am mai vazut  A: da ce mai e nou prin Bulgaria? Miro : pai toata lumea te asteapta si chiar as vrea sa te iau cu noi cand plecam ca sa facem un duet  A: da 8-> dar haideti in casa,nu este casa mea,a unor prieteni,dar nu se supara  Vad cum toata lumea intra in casa si cum nu pot lipsi cobor si eu jos alaturi de Jared,si desigur si mai curios decat mine,Bill. A: bun,baieti ,vreau sa ii prezint pe prietenii mei din Bulgaria ei sunt Zlatka,Nikoleta,Azis si Miro iar el este iubitul meu Jared si doi prieteni,Bill si Tom T: mama cata lume :| B; chiar ca dar incantat[da mana cu toti si ii imbratiseaza] T: de asemenea  J: imi pare bine de cunostinta Azis: fata,cum ai spus ca te cheama? ;; ) B: pe mine :| Azis: da;; ) B: Bill  Azis: arati bine,Bill :> mi-am dus o gramada de oje ca sa ne facem frumoase :X La spusele lui Azis toti am bufnit intr-un ras isteric.Acuma Bill va avea cu cine sa se duca la spa sau cu cine sa vorbeasca,se vor intelege de minune.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
La uscaciunea ei e normal 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
-]V@nRo[-
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 263
|
|
Vai mie Bill!O sa ai concurenta. 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чřůя ℓίέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
Iii:X Au venit prietenii din Bulgaria.. Si nu se cupleaza si Tom cu vreo tipa, doar asa..s-o faca pe Andrea geloasa > : )
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Tom si-ar lua-o foarte dur daca va face o prostie cu Zlatka sau Nikoleta
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Acum:>
Pana seara le gasim la toti cate o camera,poate ca vor dormi si cate doi.Andrea a ales sa doarma cu fetele,deci noi baietii vom fi liberi si vom putea vorbi in voie.Am inceput sa ma inteleg mai bine si cu Jared desi tot ma enerveaza si cum asta nu ar fi fost deajuns a mai aparut in peisaj si unul dintre colegii Andreei si bunul prieten,Miro.Am aflat mai multe despre el,dar nu asta este problema care imi da batai de cap,ci faptul ca Andrea parca se topeste cand il vede.Stiam ca ii plac baietii blonzi cu ochii albastrii,dar nici chiar atat de mult.Adica era ciudat ca ii placea de Jared,de Miro,Azis ca e foarte nebun si Bill ca e bland.Numai eu am ramas ala fara atentie.Seara vine repede si cum statea toti in living,fiecare cu ale lui,deodata linistea este sparta de Zlatka: Z: frigideruuuul :X A: vai nu  N: laso ca acum a prins curaj cu el,inainte nici nu vroia sa il vada  T: ce e cu frigiderul?  M: tie foame?  Z: nu:-?? Dar ce ascundeti in el? ;; ) T: mancare :| Z: doar atat? :| T: da dar ce ai vrea? Z: pfff,eu il folosesc pentru altceva :-?? A: nici nu vreau sa ma gandesc pentru ce  Z: iti spun mai tarziu  N: va fi o noapte luuunga  Z: fii sigura :> B: [cobora in fuga de la etaj] scapati-ma de el :| Azis: hai fata ca oja asta ti se potriveste ;; ) uite,te prinde bine si nu te mai plange :-w B: ok ok,dar mai tarziu ne dam cu oja A: haide Bill,Azis nu iti face nimic rau  T; vorbiti si voi ca intre fete :> B: ce gluma buna[arunca cu o perna in el] T: uite cine e ciufutul acum A: sunteti frati!:-L J: termina unul,incepe celalalt B: eu sunt ok T: si eu lafel  Z: linisteee![se urcase pe frigider si se juca pe telefon]
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чřůя ℓίέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
Si nextu' cand?!
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Next am sa pun mai incolo,ma apuc sa scriu
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Si Zlatka ne-a facut sa radem cu lacrimi in acea zi cunoscandu-ne si mai bine si distrandu-ne de minune.Dupa o saptamana Andrea a plecat la ea acasa impreuna cu trupa de soc plus Jared,eu ramanand cu Bill.Nu stiu ce au facut acolo dar stiu ca intr-o zi m-am trezit cu toti la usa,cu bagajele facute.Pe chipul meu aparuse un zambet crezand ca vom pleca cu totii intr-o vacanta,dar nu a fost asa.Andrea avea sa ma anunte ca impreuna cu prietenii ei si cu Jared pleaca in Bulgaria si nu stie sigur cand o sa se mai intoarca.In momentul ala am simtit cum se formeaza sub picioarele mele o groapa mare si adanca in care cad si mai pica si cerul peste mine.Dupa ani de zile si incercari de zor de a ma apropia si mai mult de ea totul a fost in zadar.Ba mai mult,s-a si indepartat de mine fara motiv,iar acum aveam sa o pierd complet.Il avea pe Jared,iar colegul si prietenul ei Miro,era si el unul din preferatii ei.Intra in casa si se duce dupa Bill pupandu-l cald pe ambii obraji,imbratisandu-l si mangaindu-l pe cap spunandu-I sa aiba grija de el si sa fie cuminte.Cand ajunge la mine doar imi zambeste si imi face cu mana iesind din casa,plecand.Am urmarit-o pana a plecat apoi am lasat capul in pamant strangand pumnul.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Cunosc sentimentul,Tom Dar ba...tu stii STILUL FUTAI
Se va intoarce :>
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Dacum
Vazand ca sunt mai nervos ca niciodata,Bill,ca un frate bun vine spre mine si imi pune o mana pe umar incercand sa se uite la mine: B: bro,esti bine? T: ma simt foarte bine B: hai ma nu mai fi asa,se va intoarce  T: sincer,nu cred ca ai fi vrut sa fii in locul meu,sa vazi cum ma pupa si ma imbratiseaza si apoi sa speri si tu macar o imbratisare si cand surpriza: iti face cu mana B: e bine si atat decat nimic,prostule T: nu,nu mai este aceeasi Andrea B: si cine e vinovatul in toata chestia asta? T: Jared.De cand cu el s-a schimbat total B: sa fim seriosi Tom,si cand a fost despartita era lafel T: mda B: se pare ca tu te-ai obisnuit sa ii vezi numai partea aia copilaroasa si sa stea cu tine mereu,dar are si ea o viata,o viata pe care sa o traiasca la maxim,sa faca ce vrea T: nu ii interzic sa iasa in cluburi sau altele B: o ba da,esti foarte foarte gelos,cred ca mai gelos decat mine :| T: tu sa taci ca pe tine te draganeste de parca ai fi copilul ei B: sunt si mai mic  T: si ai fost rasfatat mereu,eu a trebuit sa le suport pe toate,dar pana cand? B: nu te mai plange,fii barbat T: era sa zic eu acuma ceva,mai lasama cu textele astea sunt Bill Kaulitz si vreau sa ii dau sfaturi fratelui meu mai mare nu imi folosesc la nimic,Andrea ma ignora B: dute dupa ea T: esti nebun? O sa zica ca nu mai are liniste din cauza mea Imi iau cheile si ies nervos din casa urcandu-ma in masina si plecand.Nu stiu unde ma duceam dar stiu ca ma plimbam pe strazi,prin tot orasul,ca aveam viteza si muzica era data la maxim si telefonul inchis.In momentul ala nu mai vroiam sa mai aud de nimeni si nimic.Deja imi pierdeam speranta ca Andrea va mai fi a mea desi de fiecare data cand ma gandeam la ea mi se punea un nod in gat si imi venea sa plang.Am fost tare mult timp,dar acum nu mai suport.Sunt hotarat sa o uit si sa revin cu orice pret la vechiul obicei.Deja ea pentru mine este istorie.Sper ca atunci cand isi va mai aminti si se va intoarce sa o doara lafel de mult ca si pe mine.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Esti BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOU! Te urasc eu dara mite Andrea :-L Bine Tom,iti sapi singur groapa
Cine stie cum va mai arata Andrea cand va veni din Bulgaria
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ca-i prost :-L Andrea va fi BOMBA plina de sex appeal cand se va intoarce :-L
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Pana la 12 noaptea ma plimb ca un nebun prin oras,dar ma intorc acasa pentru ca sigur Bill era ingrijorat,dar eu chiar nu aveam chef sa vorbesc asa ca intru in casa inchizand usa incet,ma descalt si arunc cheile pe canapea urcand sus in camera.Era intuneric asa ca nu ma mai obosesc sa aprind lumina si ma urc in pat imbracat asa cum eram,ma inveleam si stateam pe o parte uitandu-ma afara la cerul senin.In scurt timp adorm gandindu-ma la ce o sa fac in continuare.
-In Bulgaria Andrea se simtea ca acasa: concerte,interviuri,sedinte foto,petreceri alaturi de prieteni,cumparaturi si multe altele.Peste tot unde se ducea era insotita de trupa de soc.Dar seara cea mare a venit.Urma duetul cu Miro,preferatul ei,asa ca tinuta si tot ce era legat de acea seara trebuia sa fie impec abil.Cei doi au cazut de acord ca sa se imbrace in alb,fiind una dintre culorile preferate ale Andreei,Miro facandu-I pe plac ca intotdeauna.Miro avea sa se imbrace cu o pereche de blugi albi mulati cu o curea argintie si o geaca alba pana deasupra curelei,scurta la maneci,dar pana la cot.Andrea,cum mereu surprinde lumea a vrut ceva cu totul si cu totul special pentru ea,sa fie peste asteptari.Avea o rochie alba si lunga pana in pamant dintr-un material superb cu pietricele si dungi negre zimtate pe alaturi,cu un decolteu generos care sa ii scoata bustul perfect in evidenta si umerii gen ascutiti,iar la maneci atarnand fasii din acelasi material completand superba rochie,si ele lafel cu pietricele.Parul il avea prins ca o printesa si machiajul era facut pentru ai scoate in evidenta toate trasaturile frumoase.Atunci cand momentul a venit ca cei doi sa sustina duetul de mult asteptat au intrat pe scena acompaniati de un fum gros si mii de aplauze.Amandoi erau superbi,perfecti,aproape ca un cuplu.-
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Bine ca Tom nu prinde Planeta TV :|
Ca-l apucau dracii
Jder nu m-a chemat la concert,pedeapsa :-L Sa pupe frigiderul :-L
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чřůя ℓίέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
Foarte dragutz:X Tom e un prost Si Andrea e..frumoasa Astept Next:o3
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
-Duetul celor doi si acea seara a iesit peste asteptari,dar exact asa cum vroia Andrea demult. Zilele,saptamanile si lunile treceau parca in disperare si asa se ajunsera la aproape 3 luni de cand Andrea era plecat si inca era in Bulgaria.Cu cariera totul ii merge foarte bine,din ce in ce mai bine,clipuri,colaborari,concerte.Dar relatia ei cu Jared nu mai mergea asa bine,parca trageau amandoi sa mai iasa ceva asa ca se despart in secret cu promisiunea de a ramane prieteni.Si totusi Andrea cu ocazia asta era libera si putea sa stea linista si sa gandeasca limpede.Mai putea vorbi cu cele doua prietene ale ei,Zlatka si Nikoleta: - Z: si acum ce ai de gand sa faci?:| A: vreau sa stau ceva timp libera,cred ca mi-a ajuns pana acum N: pacat ca v-ati despartit A: crede-ma ca nimic nu mai era ca la inceput Z: nu te intorci in Germania?  A: vrei sa plec?  Z: nuu N: ne gandeam ca acolo este Tom si na :> A: sa stiti ca totusi ii simt lipsa desi nu dadeam doi bani pe el cand eram acolo Z: :| A: ce? Z: nu pot sa cred ca ai spus asta :| A: eh,uite ca ai auzit acum asta din gura mea N: wow,deci il placi  A: intr-un fel da Z: pai si ce mai astepti? :> A; daca ma duc acolo o sa ma innebuneasca iar,are stilul ala de a se baga in sufletul omului  N: lasa asta,oricat de insistent ar fi tu dute acolo si stai cu el  Z: daca iti face ceva sau nu are grija de tine promit ca il lipesc de frigider :-L A: ok,am sa ii transmit  N: doamne Jder  Z: asa,sa fie baiat cuminte ;; ) A: pai o sa ma duc Z&N: in sfarsit :| [cele doua prietene o imbratiseaza pe Andrea cu caldura spunandu-I ca totul va fi bine] -Si asa cum au vorbit Andrea isi face bagajele si este condusa la aeroport de cele doua.Era noapte cand Andrea calatorea spre Germania,si cu cat se apropia mai mult,parca cu atat mai mult vroia sa il vada pe Tom si nu stia de ce.Scoate telefonul din buzunar si ii trimite un mesaj sa o astepte la aeroport.-
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Stai sa ghicesc,romantic? -_-'
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Nu chiar 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Eram intr-o camera de hotel facandu-mi de cap cu trei fete cand telefonul imi suna,era un mesaj asa ca intind mana spre telefon,dar imi este oprita de mana unei fete: X: lasa telefonul,Tom ;; ) noi suntem mult mai importante decat mesajul ala T: poate o fi ceva important X: iti dau cu el de cap :-L Y: continua ;; ) Q: hai armasarule ;; ) T: nu sunt obligat sa fac ce spune-ti voi,ok?[ia telefonul de pe noptiera si se duce la baie] Nu stiam cine imi putea trimite mesaj la ora aia,dar cel mai socat si surprins am fost cand am vazut ca era de la Andrea.Se intorcea din Bulgaria dupa atata timp si vroia ca eu sa o astept la aeroport.Era ceva foarte ciudat,de ce ar apela ea la mine?Stau cateva minute gandindu-ma dupa care ies din baie si ma imbrac: T: fetelor,imi pare rau,trebuie sa plec dar ne mai vedem si alta data ;; ) X: in vise,baiete:-L Ies din hotel si ma urc in masina.Ajung acasa si fac repede un dus,ma fac fresh si ma imbrac cu haine curate dupa ma duc la aeroport pentru a fi primul acolo.Asa a si fost pentru ca eram chiar foarte singur.Imi iau o cafea si un ziar si ma asez pe o banca citind.Nu stiu cum a zburat timpul dar aud ca zborul de Bulgaria a venit asa ca ma ridic si ma intreb spre intrare.Din avion o vad pe Andrea coborand cu bagaje si o expresie serioasa.Nu stiam ce urma,dar fara sa imi spuna nimic lasa bagajele jos si ma imbratiseaza strans strangandu-ma usor de muschi si punandu-si capul pe umarul meu.Timp de cateva minute sta asa,probabil ca avea ochii inchisi,probabil ca plangea asa ca ma hotarasc sa vad ce e cu ea: T: Andrea,esti bine?[spune asta in timp ce isi pune o mana pe spatele ei lipind-o de el] A: acum ca te vad,da T: dar ce s-a intamplat de ai venit asa brusc si ai apelat la mine?  A: nu conteaza,mi-ai lipsit T: :|
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ooooo -.-' T...T...WTF!?:| Andrea -_- A dat dragostea-n tine asa de tare?:| Tormai pe Tom il iubesti?
Sau poate joaca teatru :-? Sigur e teatru -_-
Sau nu:|
Aoleu,Andrea!O chem pe Jder = ))))))))
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
O vezi cu ochelari de avocat,creion si foi in mana 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Adica la retardati mintal? 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чřůя ℓίέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
Next
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
O sa scriu
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Duoaaaa :X:X Vreau si eu neeeeext :X:X:X
Niext niext niext :X
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Ok
Ma strangea si mai tare si imi coboram o mana pe spatele ei,ajung cu ea pe fund,dar fix cand imi era lumea mai draga se dezlipeste de mine uitandu-se frumos in ochii mei cu o mana pe fata,apoi ia bagajele si mi le da mie luandu-ma de brat.Asta si fac si ii iau bagajele indreptandu-ne spre masina.Afara batea vantul,dar era racoare asa cum imi placea mie.Pun toate bagajele in portbagaj si ne urcam in masina pornind spre casa.Tot drumul a fost tacuta,probabil era si obosita pentru ca statea cu capul lipit de geamul din partea ei gandindu-se,dar nu stiam unde.Dar aproape de casa nu mai avea stare asa ca incepea sa se foiasca,sa umble pe telefon si sa trimita mesaje.Cand ajungem ii dau cheia si se duce prima in casa,eu venind din urma cu bagajele.Inchid masina si intru in casa lunad-o in brate incepand sa ne sarutam salbatic.Isi pune mainile in jurul gatului meu si continua sa ma sarute tragandu-ma de codite.Zambesc strengar si urc sus la mine in camera unde numai aprind lumina,dar o intind pe pat si ma pun peste ea incepand sa ma dezbrac.O sarut pe gat,pe umeri,ea ma musca de gat si ma imi da jos tricoul zgariendu-ma pe abdomen.Intr-o fractiune de secunda ajunge deasupra mea dandu-si si ea bluza jos punandu-si mainile pe umerii mei,masandu-I apoi coborand tot mai jos pe abdomen,se apleaca si isi plimba varful limbii pe mine.Deja eram in extaz,simteam cum explodez de placer,dar brusc se opreste si se da jos de pe mine ducandu-se sa faca un dus.Raman pe pat nedumerit uitandu-ma dupa ea.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Ok Muci si puchini :X Pai Andrea debea acum il pune pe jar si mai tare Trantor fiind mai stau cateva minute in pat pe intuneric ca un liliac,dar in final ma dau jos si aprind lumina,deschid dulapul si ma dezbrac schimbandu-ma in ceva mai lejer.Dau drumul la televizor si desigur ca era lasat pe programul cu filme pentru adultil.Pana vine Andrea am ce face.Peste cateva minute apare si ea intr-un prosop: A: auzi,ia hai intoarce-te oleaca cu spatele si nu trisa  T: de ce? :| A; vreau sa ma schimb T: asa si?  A: acum Tom:-w T: bine bine -Andrea isi da prosopul jos si scoate din bagaje o pereche de chiloti si un tricou apoi se urca in pat si ii pune mainile la ochi sarutandu-l pe gat:- T: deci sa inteleg ca esti gata  A: da T: continuam? ;; ) A: ne,poate alta data T: pfff  A: tu crezi ca o sa ma las din prima ca apoi sa te plictisesti? T: da,dar astept de atata timp :| A: ma mai gandesc  Ne intindem pe pat fata in fata si imi pun o mana peste ea,mai exact pe spatele ei si o trag mai aproape de mine.Isi baga capul in pieptul meu,iar cu o mana statea pe abdomenul meu,dar isi plimba varful unghiei incet ba sus,ba jos.Deja ma treceau fiorii: A: esti bine?  T; eu? Da A: cam tremuri  T: inca am ramas
 A: te exciti repede :| T: numai cand te vad  A: ok Tom,am inteles acum sunt obosita,deci nu vei primi nimic T: dar o sa mai pleci? A: nu stiu T: promit ca o sa fiu cuminte  A: sper,dar ia spune-mi,ce ai facut in lipsa mea? ;; ) T: :| e asa de important? A: da,ascult T: am facut multe lucruri  A: cum ar fi? T: m-am distrat  A: a si tot duci lipsa?[il plesneste usor peste fata] nesatulule :| T: hei,nu e vina mea ca tu ai plecat asa 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|