Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
irina_dragalasa Profile
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 65 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Love The Way You Lie Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini: 1 ... 3 4 5 6
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Foarte multe idei      

Numai pe la spate ca altfel nu se poate      
Fac un bine copilului si nasterea mai usoara    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Muuuuult mai usoara,desi e usor si sa-i faca alt copil :|         

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Vai      
Atunci ar enerva-o la culme      


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
De ce?
Placerea e prea mare        


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Poate        
Daca nu ar fi insarcinata ce i-ar face    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Valeu ce-ar mai tavali-o :|

pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Cica la Bill ,,nu vroiam sa se ajunga la asta", nuuu, deloc, de aia mai devreme il luasei la bataie
Foarte dragutz
Tom merita si mai mult, adica totusi..Fratisu il scoate din inchisoare, si ramane special sa petreaca Craciunul cu el, si el ce face?!
Mda..Andrea, saracuta..Mai e si insarcinata, asta asa..ca un bonus
Next!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Astept next,poate-l scrii in weekend ;; ) promit ca nu trag cu ochiul ;; )

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa il scriu in weekend,ai voie sa tragi cu ochiul    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu trag,nu trag,stau cuminte :-"

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa ai rabdare?    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Am ;-??
Daca-mi dai sa fac ceva,da    


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Vedem noi cum facem    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Oficial e (aproape) weekeend..
Next?


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Las-o omule sa se gandeasca,probabil vrea sa schimbe ideile si sa gaseasca altele mai noi,mai interesante
Nu scrie next pe banda ca o fabrica de paine


E greu sa scrii un fic si sa fii stresat cu "next"

Cut her some slack


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645

Peste cateva ore ma trezesc la spital intr-un salon inconjurat de Bill si Andrea,plus o asistenta si acompaniat de niste perfuzii foarte frumoase si subtiri pentru venele mele.Toti erau fericiti ca m-am trezit,dar nu intelegeam ce se intamplase.Stiu doar ca m-am certat cu fratemiu,iar Andrea m-a oprit,dar brusc s-a rupt firul si am fost plecat intr-un loc intunecat,cel mai negru.Nici bine nu m-am trezit ca asistenta a chemat doctorul ca sa ma consulte.Pana atunci am fost surprins de o chestie.Cred ca stiti si voi foarte bine ca eu si cu Andrea nu prea ne intelegem asa bine,dar acum era chiar foarte incantata ca mi-am revenit,dar in acelasi timp parea si ingrijorata si ma pupa pe toata fata sub privirea lui Bill care era fara semnal.Mai bine aveam parte in continuare de sarutari scurte,decat de toate intrebarile pe care mi le-a pus doctorul atunci cand m-a vazut treaz.Eram confuz si ma uitam ba la el,ba la Bill si dupa la Andrea,care era asa de adorabila,zambea ca un copil.I-am facut pe plac si i-am raspuns la intrebari si asa peste doua zile am fost externat.Ma simteam in regula.Memoria inca o mai aveam buna.Nu uitam si eram acelasi eu.Dar lunile au trecut.Burtica Andreei incepea sa creasca usor usor,dar nu foarte mare,pentru ca trecusera aproape doua luni si eram fascinat de asta.Bill se purta ciudat si nu prea ma lasa in preajma ei.Asa ajungeam sa ne certam aproape zi de zi,dar Andrea avea grija sa ne tina departe unul de celalalt.Ma gandeam ca poate viitorul copil o sa aiba doi tatici in conditiile in care eu si Bill nu ne suportam si vroiam ca amandoi sa avem acces.Dar cum cineva de sus ma iubeste,intr-o zi Bill a trebuit sa plece cu treaba din oras,trimis de David.Atunci am ramas eu cu Andrea si avea sa fie o zi lunga:
T: bun,acum ca a plecat Bill,suntem singuri
A: adica nu chiar singuri,stii,mai este cineva pe aici
T: da,dar nu chiar langa noi[ma apropii de ea sa o iau in brate,dar primesc o palma usturatoare]
A: ai spus ca ma iubesti
T: dar te iubesc,ce e cu tine?
A: iar ajungem la aceeasi poveste,esti prost
T: pot sa stiu de ce?
A: vrei sa stii de ce?
T: pai normal
A: pentru ca te lasi calcat in picioare de fractu’ ceea ce nu suport,adica esti barbat in toata firea,ala o muiere careia ii este frica sa nu supere pe careva,dar stie sa comande
T: e vorba ca nu ma apropii de tine asa de tare precum vrei?
A: cam asa ceva,Tom..am zis ca poate acum daca tot sunt insarcinata sa mai primesti un fel de sansa,sa vad cum te porti cu gandul ca peste cateva luni vei fi tata,chiar daca Bill nu o sa te lase sa ai grija de el asa cum trebuie
T: tu desigur ca o sa ii permiti asa ca doar na’,sunteti casatoriti si va iubiti
A: nu fi patetic,devii chiar enervant de acum
T: spun adevarul,ar trebui sa imi fii recunoscatoare si sa ma iubesti pentru ca ti-am facut un copil[o pocneste peste fata]
A: poftim?! Cu ce ocazie sa iti multumesc? Ca aproape ma violai in baie? A trebuit sa ma las pentru ca nu aveam incotro,Tom..dar eu nu sunt tarfa nimanui
T: aaa nu,dar tot la Bill tragi,si ti-a placut si cu mine,sa fim seriosi
A: [il apuca de barbie si il strange bagandu-si unghiile in pielea lui] nu uita ca ai fost cu mine,si mi-am desfacut picioarele pentru tine cu un scop anume
T: am fost cuminte si loial…chiar
A: daaa,cum sa nu
T: tu te-ai grabit si uite acum in ce incurcatura te aflii[isi pune mainile pe fata ei si o saruta salbatic]
A: imi place sa fortez limitele,Kaulitz[isi pune picioarele in jurul taliei lui]mereu am facut asta si niciodata nu am cedat[il apuca de codite dandu-I capul pe spate si il saruta pe gat]tu nu ai stiut niciodata ce ai tu defapt langa tine[il musca de barbie] ai fost ratat si m-ai pierdut si ai ramas lafel,acelasi Tom care se preface ca iubeste[il plesneste tare]
T:[ridica privirea nervos,cu ochii mari,incrundu-se,ochii avandu-I inlacrimati] sunt o fire mai ciudata,asa cum esti tu si cu Bill
A: nu avem aproape nimic in comun,nu te iubeam la inceput,am facut-o sa nu te mai tii dupa mine,dar in timp am inceput sa te iubesc
T: l-a mine s-a intamplat tocmai invers
A: mincinosule[il zgaria pe brate]
T: auzi,nu eu am fost cel care te refuza cu orice ocazie sau nu te bagam in seama[ii punea mana la gat ridicandu-I capul si privirea in sus]
A: aveam pe altcineva langa mine,nu eram obligate sa fac ce vrei tu[il apuca de fund si il strange]
T: dar cum timpul a trecut acum e imposibil sa nu ma mai iubesti[ii da bluza jos]
A: nu vei afla ce simt cu adevarat,niciodata[il saruta din nou tragandul de buza la sfarsit si isi baga mainile sub tricoul lui]


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Da deci...next mult :|
Foarte mult sincer :|
Dar asta e.trebuie sa ma obisnuiesc cu tine si cu ficul asta = )))))))))


Acum sincer,situatia e asa de..."Jonny,baga-mi-as pula-n mata! >>What the fuck!?<<" :|
Ok,si-a revenit dar cred ca perfuziile alea l-au afectat RAU de tot pe Tom,creierul lui si sa nu uitam vestita pula a lui :|
Frate cum a plecat Bill jap pe Andrea :|
Bine,nici aia nu-i mai sfanta :-j
I-a placut pula asa ca....no comment,man = ))))))))))
Bun :-?
A da...ba ce dracu ma?:|
Vrea s-o futa cu orice pret dar e violent :|
Cause you feed me fables from your hand
With violet words and empty threats

Inca n-o ameninta dar nici mult nu cred ca mai are
E rau man,rrrrrau :> durrrr :>
Vezi poate razi de mine= )))))))
Totusi,e gravida :-?
Aproape,hai sa zicem in 3 luni:-?
Bill nu s-a atins de ea deloc pe parcursul asta :-?
Iar Tom cum e un ticalos nenorocit fara rusine e clar ca n-o sa astepte pana va naste s-o mai puna in anumite pozitii = )))))))
Deci Tom,ba de data asta FOLOSESTE IN CRUCEA MATII PREZERVATIVUL!


Bill vezi sa nu te trezesti cu nevasta lasata cu burta la gura iar ca si ea e mai aeriana desi e cum e = )))))))
Sigur toatenele sunt de vina si-o fac sa fie excitata si cu pofta de sex iar neamtul Kaulitz abea asteapta sa dea un gol la poarta = ))))))))


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar ce viteza aveai la scris          
E asa de lung si comm-ul tau :|S
Aproape cat un next,cand dadeam eu portii mici    
Da deci...Andrea nu a mai avut parte de sex de cand a ramas insarcinata  
Si pentru o fata la varsta ei e cam rau cand esti invatata sa faci sex cu sotul tau  
Dar cumnatul le rezolva pe toate ca doar de aia e cumnat    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Mda...Un next mare, asa cum imi place mie
Ma bucur ca Tom si-a revenit, adica medici asa spun..
Eu insa cred ca a ramas la fel de pervers
Si Andrea ar avea nevoie de un consult, pentru ca nici ea nu prea mai e pe treaba ei..
Probabil de la sarcina..Are pofte...Pofta de sex, mai ales ca nu a primit deloc de cat a ramas insarcinata..
Un singur lucru nu inteleg, Bill de ce nu a divortat de Andrea? Adica pana la urma l-a inselat cu propriul lui frate, a ramas si insarcinata cu el, si culmea culmilor e ca oricum o sa ( sau ar trebui ) aiba grija de copiul lui, chiar daca e casatorit cu Bil..:-??
E ceva ciudat..adica e un fel de..Andrea e a mea, copilul e al tau..
In fine, oricum imi place foarte mult, abia asteptam sa pui next, si acum ca ai pus sunt sigur ca o sa mai dureze ceva pana pui alt next, dar macar de data asta a fst unl mai mare..


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Poate vor divorta,cred ca si relatia dintre ea si Bill s-a racit destul de mult

pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Iti dai seama
Daca nici sex nu au facut deloc


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nu au divortat,oficial inca mai sunt impreuna
Dar nimeni nu stie cum se vor schimba lucrurile


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ei figureaza impreuna doar in acte

pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Pai : ))
Si Tom mai e frate cu Bill tot doar prin niste acte, si printr-o mare coincidenta, ca eu aceleasi rude : ))


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da  
Poate ca se mai iubesc,dar nu asa de mult ca la inceput


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bill si Tom sunt uniti prin sange,suflet si minte

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Categoric
Amandoi gandesc cam lafel si au tendinta si sa faca poate si aceleasi greseli


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Desi gurturile in materie de moda si muzica sunt total opuse
Bill prefera lucrurile extravagante si scumpe,care sa atraga privirile pe cand Tom tinde sa fie simplu,cu gust,cateodata o mai da in bara.


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Se mai intampla sa aiba si zile proaste  
Dar Tom nu cere foarte multa atentie,adica nu prin felul cum se imbraca
El e multumit cu ce are
Si bine ca a ramas cu picioarele pe pamant  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
T: nu am nevoie de vorbe,faptele spun tot
A: si daca ma prefac,ce faci?
T: te cunosc mult prea bine
A: serios?[se dadea jos de pe el]
T: da,dar ce faci?
A: credeai ca mai raman,credeai ca voi continua,asa e?
T: hm…da
A: te lasi dus de val prea mult
Asta nu insemna ca totul s-a terminat aici.Era hotarata sa plece si sa ramana in camera,dar am apucat-o la fix de mana intorcand-o cu fata la mine,pocnind-o din nou.Aveam lacrimi in ochi de ura,de invidie,de gelozie,de regret,de iubire si dorinta care ma ardea pe dinauntru.Totul devenea mult prea greu,era o povara enorma pentru mine si se ajunsese departe.Dar cum Andrea a fost dintotdeauna o fire puternica nu s-a lasat doborata de mine ci m-a impins in perete incepand sa ma loveasca.Ma gandeam ca am ajuns la faza cand sa ne batem pentru iubire,cand nu stim ce e cu noi,nu stim ce vrem cu adevarat si nu stim cine pe cine iubeste.Ne minteam reciproc si am ascuns atata timp facandu-ne rau singuri.Am fost despartiti,am trecut prin clipe grele,eu si mai grele cand am fost singur.Ma lovea cu pumnii in piept,din cand in cand dadea si cu palma in perete dar puternic,atat de puternic,incat tresaream.In momentul de fata nu mai aveam nevoie de cuvinte sa ne spunem cat de mult ne iubim,cat de mult am lipsit unul in viata celuilalt.Am apucat-o de cap sarutandu-o salbatic,ea punandu-si un picior pe soldul meu.Simteam cum de jos urc din nou sus si ma hotarasem ca de data asta sa ma tin bine de tot si sa nu imi mai dau drumul.La mijloc era copilul nostru.Asta ma facea sa lupt si mai mult.Dar iar s-a oprit brusc ca dintotdeauna.Imi dadea fiori mici pe sira spinarii.Mergea calma dar s-a oprit brusc si s-a intors la mine cu o privire nervoasa.Odata ce am intrat in jocul ei,scapare nu mai aveam.Defapt era jocul nostru de iubire.Un asa zis ritual pe care doar noi puteam sa il facem.Cand m-am apropiat de ea deja plangea,dar in privirea ei se putea citi destul de bine nelinistea,nesiguranta.M-a apucat de codite lipindu-ma de ea si mi-a rostit la ureche printre dinti ca relatia cu Bill nu era ceea ce visa ea.Ma vroia pe mine mai mult ca niciodata.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Se iubesc prea mult ca sa-si vai bata capul cu alte treburi sau ganduri
Acum Bill chiar numai conteaza,s-a dus totul...toata starea aia roz de liniste si parfum al iubirii...
Dragostea asta nebuna pe care Andrea si Tom o impart e una...violenta,amenintatoare,dramatica si trista
Nu prea au o poveste de iubire vesela asa cum au altii
E greu,el o iubeste dar nu-si poate stapani ura,cred ca imaginea ei cu Bill il face sa poarte o lupta in interior
Lafel si ea,desi e maritata cu Bill...totul a fost facut la nervi,nu de buna voie,a rut sa-i dovedeasca ceva dar nu cum trebuie acum au ajuns sa stea unul in fata celuilalt fara sa-si spuna mai nimic,tensiunea inca existand.
Sigur au asa un sentiment de "du-te dracu,te urasc",le este greata sa se mai priveasca dar tot isi poarta iubirea care a fost la inceput,nu una reusita dar a existat,una de care Bill n-a avut parte.
Mereu am stiut ca ei doi se potrivesc desi au caractere diferite,temperamente ascutite dar sunt exact ca o tornada si un vulcan,atunci cand se intalnesc nimeni nu stie ce se poate intampla.


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Exact
Acum pentru Andrea,Bill numai conteaza
Numai conteaza nici daca va intra in momentul ala pe usa si o sa o vada cu Tom
Mai mult conteaza ca ea este acum cu Tom si ca vor avea un copil
Ea desi nu a vrut sa se ajunga la asta si nu a suportat ideea,tot il iubeste si e fericita,dar nu arata


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
Dar mie imi pare rau pt Bill dar ma bucur si pentru ei
Ma gandesc ce o sa faca Bill de acum incolo,cred ca o sa se simta singur....sper ca va intelege pan' la urma
La partea asta a fic-ului merge melodia CIA-unde e ea


_______________________________________
Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?



pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nu
Parerea mea este ca cel mai bine se potriveste "Eminem ft Rihanna-Love the way you lie"
Numele ficului nu l-am ales oarecum
Dar acum fiecare cum crede
Pana la urma fiecare avem o melodie de suflet,preferata


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Melodia aia exprima tot cum trebuie 

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da,la asta ma gandeam si eu
Este o melodie perfecta care cuprinde toate sentimentele
E o poveste de dragoste mai rar intalnita :X


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
T: dar trebuie sa ramai cu Bill,el e sotul tau acum
A: si crezi ca-mi pasa in momentul asta ca Bill este sotul meu?
T: el va vrea sa creste-ti copilul impreuna
A: nu!In ultima vreme s-a schimbat...tu nu stii dar de o luna se uita urat la mine ca si cand l-as dezgusta,parca i-as provoca greata
T:[se incrunta putin,apoi se aseaza pe un scaun]si toate astea din vina mea,nu meriti sa fi tratata asa...sigur se gandeste ca si tu te-ai lasat atunci si acum imi porti copilul
A: i-am tot spus dar nu ma crede.Aseara a dormit in alta camera[ofteaza]
T: se poarta prostec,chiar nu il inteleg,cu mine trebuie sa discute daca are ceva de spus
A: macar nu umbla cu alta pizda,asta mi-ar mai fii lipsit
T: intr-un fel te iubeste,dar mai ciudat,si am auzit ca o sa plecati iar
A: [ii trage o privire taioasa lui Tom] sa plece el,eu raman
T: vreau sa fie totul ca la inceput,fara el
A: numai e lafel Tom [se incrunta incat sa-si tina lacrimile sa nu se prelinga pe obrajii ei] era alt fel atunci,nu era un copil la mijloc,eram liberi,tineri si lipsiti de griji
T:[dadea cu pumnul in masa tare] dar putem fi din nou impreuna.Nu vreau sa ajung ca Bill sa se drept tatal lui si eu sa le fiu unchi,nu!Sub nici o forma,eu te iubesc prea mult,intelege
A; spui totul ca si cand ar fii foarte usor...iubirea...o urasc
T: atunci...cel mai bine ar fi sa incercam din nou sa ne uitam
A; [la auzul acelor cuvinte,Andrea incepe sa planga dar fara sa-si dupa mainile la fata,doar strangand pumnul]
T:[se duce la ea stergandu-i lacrimile cu mainile lui] e mai bine pentru amandoi[apoi isi coboara mana pe burtica ei] si pentru copil..tu nu trebuie sa suferi acum,mai ales acum
A; tu ma faci sa sufar si sa plang![il loveste cu pumnii in piept pe urma punandu-si capul in locul unde l-a lovit] nu am crezut c-o sa ajung vreodata in situatia asta
T: vezi? eu sunt cauza,prezenta mea e prea puternica pentru tine,iubirea asta ne doboara,nu mai putem asa
A: taci[ii spune cu o voce fina aproape putand s-o auda,se uita la el si-i pune un deget pe buze] tine-ma strans in brate,atat vreau.Ma ascund sa nu aud vorbele dureroase din trecut care nici acum nu mi-au dat pace.Pe care tu mi le-ai spus la nervi si poate si eu te-am insultat...de foarte multe ori dar acum ca am ajuns unul in fata celuilalt simt din nou acei fiori care ma innebuneau inainte,tu,prezenta ta,parfumul tau,privirea ta si zambetul tau...
T:[o imbratisa strans incepand sa planga,dar nu lasa ca toate astea sa il dea de gol] nu imi pasa ca m-ai jignit,eu am regretat ca ti-am spus acele cuvinte,stiam ca te-am ranit mult prea mult ca sa te mai intorci la mine,niciodata nu mi-ai dat pace,te vroiam mai mult pana am crezut ca o sa innebunesc
A: stii,inainte sa fim impreuna nu te-am placut deloc,te credeam de umplutura in trupa si in viata lui Bill,sa numai zic de casa,dar cu timpul...poate chiar inainte de a incerca sa fim impreuna,compasiunea mea pentru tine a crescut dar am fugit de acele sentimente pentru ca n-am vrut sa ma leg de ceva care sa ma tina...dar tot am ajuns sa te iubesc,sa fiu cu tine asta pana m-ai ranit.Te stiam in stare de multe dar...e si vina mea...ti-am dat prea multa libertate[ofta greu strangand tricoul lui in pumni] avem acelasi comportament,atitudine...ne completam intr-un fel,esti calm,ai rabdare,eu nu,sunt opusul tau de aceea am nevoie de un echilibru in viata,nu vreau sa te mai pierd,nu vreau sa ma mai uit inapoi dupa tine si sa-ti vad expresia trista a fetei.Numai vreau...
T:[lacrimile ii curgeau continuu pe fata,dar era serios,ascunzand toata durerea ca Andrea sa nu vada asta] mereu am visat la ceva frumos si mereu muream de ciuda cand te vedeam cu altii,dar cand a venit randul meu stiam ca de acolo inainte va fi asa cum imi dorisem,dar am calcat gresit,urat chiar din partea mea,si Bill ca un frate bun ce e,a acceptat din prima sa fie cu tine,momentul in care voi doi v-ati casatorit,iar eu nu am stiut a fost cel mai dureros... [respira adanc]
A: e vina mea...eu l-am bagat pe Bill in asta dar imi pare rau ca ti-am bagat bete-n roate,te-am injunghiat pe la spate si ti-am aruncat vorbe grele.Poate ca daca nu eram asa viata noastra impreuna putea fii mai buna
T: mai este timp sa o facem buna   
A: [inghitea in sec] imi lipsesc noptile fierbinti de care aveam parte seara de seara
T: eu nu m-am mai atins de nici o pizda de cand ne-am despartit,iar cum acum Bill e plecat ne putem iubi in voie


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ai uitat ultima replica :o3
Recunosc,am plans de mama focului desi am incercat sa ma abtin :|

E prea multa emotie in ficul asta :|


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A iesit magnific :|
Cealalta replica va fi in continuare


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ok
Da :| :X


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ai fost geniala,ce mai...      

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Chiar ca genial
Totusi nu inteleg ceva, se iubesc, o sa aiba un copil, ce-i impiedica sa fie impreuna?
Bill? Bill ii impiedica? Nu cred :| Eu cred ca daca i-ar spune sa se dea la oparte s-ar da:|
Imi pare rau ca amandoi sufere degeaba...
In fine, oricum ramane ficu meu preferat
Next!


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A: dar...copilul?
T: copilul va fi in siguranta,o sa am grija si de el
A: atunci[isi pune mainile pe bratele lui puternice strangandu-l usor] iubeste-ma pentru ca mi-a fost dor de tine
T: o sa profit de fiecare secunda,acum cat esti cu mine[o saruta]
A: voi fi mereu cu tine,iubitule
T: nu o sa mai pleci niciodata de aici
A: Bill nu are decat sa faca ce vrea
T: va ramane aici,probabil
A: nu ma mai intereseaza
T: sau poate o sa se mute
A: o sa fim o familie fericita,te am pe tine,atata vreau sa stiu
De acolo totul a luat o intorsatura neasteptata.Era cea mai fericita zi din viata mea.Fericirea era tripla fata de cea pe care am simtit-o cand am inceput o relatie cu Andrea.Stiam ca este momentul nostru.A fost pastrat special pentru noi.Printre vorbele grele,dulci,amintiri frumoase si grele,printre lacrimi ne-am dezbracat si ne-am unit corpurile formand numai unul.Iubirea pe care o simteam era una de nedescris.Am facut dragoste avand grija de copilul nostru.Andrea scapase de griji,se simtea tot mai bine in bratele mele.Din cand in cand se mai oprea si ma mai saruta.Atmosfera pe care am creat-o ne-a facut sa ne iubim din ce in ce mai mult si toata ziua am petrecut-o iubindu-ne de zor.Parca totul era prea frumos sa fie adevarat.Pentru o clipa am crezut ca totul va ramane asa,dar mi-am adus aminte ca inca Bill era la mijloc,care nu stia nimic.Reactia lui ma cam ingrijora,dar trebuie sa inteleaga.


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bai Tom,ai stricat atmosfera cand ai amintit de Bill = ))))))))

Bravo ba,faci dragoste,e ceva,pe bune = ))))))
Faci rar dar bine[cred]  
Cata dragoste pe ei    


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa faca din cand in cand,dar acum aveau nevoie de ceva usor ca sa isi intre in ritm    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Sfat: Tom tine-o pe Andrea departe de tocuri  

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Tentatia e maaaare      

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Fa-o Tom,doar nu vrei sa-i masezi picioarele de 3 ori pe zi    

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa aiba de facut masaj de o sa ajunga sa aiba diploma de avansat    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1 ... 3 4 5 6  

Mergi la