Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login
POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Ada_net pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 47 ani |
|
| Autor |
| Mesaj |
Pagini: 1 2 3 4 ... 5 |
|
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Sesshōmaru-Este un demon asasin,foarte tacut iar daca nu-I intelegi tacerea nu-l intelegi pe el.Rapid si foarte inteligent,anticipa miscarile rivalului.Detine o putere inimaginabil de mare.Nu poti sa-l omori cu absolute nimic.Daca nu vrei sa mori inainte de vreme e bine sa nu-l enervezi.Atunci cand simte un pericol mare isi arata adevarata forma-un caine demon imens.I se spune “Lord Sesshomaru” si uraste muritorii.Desi are 700 de ani,este foarte tanar.
Shilo-demon si zeita focului, mama baiatului lui Sesshomaru.Se iubesc insa nu vor sa arate.Locuieste in palatul lui de cand s-a nascut cel mic insa spre binele copilului,l-a dat unei femei sa aiba grija de el.Are doar 250 de ani.
Bill-copilul celor doi.Nu stie nimic despre tatal lui Sesshomaru,doar despre mama lui,Shilo pentru ca a avut grija de el dar de la distanta.Crede ca are 20 de ani insa in realitate are 100.
Parerea despre personaje si dupa prima parte ;; )
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 1. -Intalnirea cu tatal-
Bill:Mama,pentru ce m-ai adus aici?[Intreaba baiatul speriat tinand-o pe mama lui de mana mergenad prin padurea cea deasa si verde] Shilo: ai incredere in mine,Bill?[se opreste] Bill: desigur ca am,doar esti mama mea…nu? Shilo: da,sunt mama ta Bill: atunci am incredere in tine Shilo: stiu ca va fi un soc dar…e timpul sa-ti cunosti tatal Bill: tata?[face ochii mari] Shilo: da,si fi atent,este o persoana foarte importanta Bill: m…in fine
Shilo se intoarce cu spatele la Bill si traseaza o dunga in aer cu un deget,imediat o poarta se deschide si-l ia de man ape fiul ei tragandu-l inauntru: Shilo: totul va fi bine Bill: sunt…nervos Shilo: stiu cum e,uite,asta este palatul Bill: cate scari Shilo: stiu dar hai...una cate una,nut e teme,sunt eu aici Bill: o sa obosesc Shilo: hai am zis Bill: ok,imediat
Urca Bill fiecare treapta si cu cat se apropie mai mult de poarta devine mai agitat. Ajuns insa in pragul portilor inalte de 6 metri,se uita la ele ca sic and s-ar uita la cer.La brat apare mama lui zambindu-I si pasind inauntru. Peretii palatului erau parca interminabili,albi c-o tenta de albastru stralucitor si coloane argintii cu perle sustinand structura cladirii. Incet incet ajung si la sala tronului.Portile se deschid singure cei doi continuandu-si drumul pe covorul rosu.Ajunsi la baza scarilor tronului,Shilo ingenuncheaza: Shilo: Lord Sesshomaru… Sesshomaru: Shilo,ridica-te,nu-I nevoie sa-mi ingenunchezi Shilo: [se ridica bagandu-si cate o mana in fiecare maneca de la chimonoul lung] acesta este fiul tau
Bill zambeste fortat si speriat: Sesshomaru: ai crescut[se ridica de pe tron] Bill: ce mare esti[se sperie facand un pas inapoi] Shilo: Bill,nu-ti face nimic
Barbatul inalt si solid incepe sa coboare cate o treapta: Sesshomaru: ingenuncheaza Bill: ce? Eu Bill nu ingenunchez pentru nimeni Shilo: Bill,fa cum spune Bill: nu Shilo: te rog Bill[ii pune o mana pe umar]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 2. -Testul-
Bill: bine bine[se lasa in jos punand o man ape genunchi,celalalt lasandu-l in pamant sa aiba punct de sprijin impreuna cu palma stanga stand cu capul in jos]
Sesshomaru isi scoate sabia din teaca dar nu apuca s-o indrepte cu varful in sus ca mana lui Shilo o simte pe incheietura lui: Shilo: te rog,lasa sabia Sesshomaru:[nu baga in seama vorbele ei si indreapta varful sabiei spre capul lui Bill] Shilo: Sesshomaru…e fiul tau Sesshomaru: ridica privirea,baiete
Cum Bill ridica privirea si i se taie respiratia.Se uita la tatal lui si la sabie care avea reflexia mamei sale ingrijorata in ea: Bill: ce vrei sa fac acum? Sesshomaru: ma respecti? Bill: nu…stiu,ar trebui? Sesshomaru: atunci vei muri[ridica bratul sabia departand-o de Bill] Shilo: Sesshomaru,nu![tipa speriata] Bill: te rog,nu[ii cade la picioare] promit ca te voi respecta Sesshomaru: ridica-te Bill: [se ridica indata uitandu-se la tatal lui stergandu-si lacrimile] Sesshomaru: salutati slujitorii[arata cu mana in partea dreapta unde se aflau 12 persoane] Bill: salut[zambeste larg si face cu mana]
Rapid fiind,Sesshomaru il taie pe baiat la brat cu sabia,sangele ramanand pe lama sabiei: Sesshomaru: sa vedem care sange l-ai mostenit[linge dara de sange lasata pe sabie] Bill: [se uita pierdut la tatal lui,cu cata cruzime a putut sa faca asta,cum de poate sa guste sangele de pe sabie dar ciudat ca rana nu-l durea,ba din contra,deja se inchisese] Shilo: sperii copilul Sesshomaru: vreau sa stiu daca…da,are sangele meu Bill: pot sa stiu ce inseamna asta? Sesshomaru: inseamna ca esti un asasin inascut Bill: eu nu pot omora nici un tantar,dara mite sa fiu un asasin Sesshomaru: asta pentru ca nu ti-ai dat seama inca de puterea sangelui ce-ti curge prin vene.Sange de asasin,putere de demon,simturi dezvoltate si abilitati necunoscute de tine…deocamdata.Dar toate la timpul lor,fiul meu Bill: [deja simtea fiori pe sirea spinarii] Shilo: Bill,hai cu mine sa-ti arat camera ta Bill: bine mama[imediat o ajungea din urma] mi-e frica Shilo: te-ai descurcat…bine,fata de altii care i-au calcat pragul
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Bill: bine bine[se lasa in jos punand o man ape genunchi,celalalt lasandu-l in pamant sa aiba punct de sprijin impreuna cu palma stanga stand cu capul in jos]
Sesshomaru isi scoate sabia din teaca dar nu apuca s-o indrepte cu varful in sus ca mana lui Shilo o simte pe incheietura lui: Shilo: te rog,lasa sabia Sesshomaru:[nu baga in seama vorbele ei si indreapta varful sabiei spre capul lui Bill] Shilo: Sesshomaru…e fiul tau Sesshomaru: ridica privirea,baiete Asta da test :| Imi place de Sesshomaru ca nu se lasa cu una,cu doua Trebuie el sa fie hotarat in privinta lui Bill Il imiti suuuuperb :X:X
Cum Bill ridica privirea si i se taie respiratia.Se uita la tatal lui si la sabie care avea reflexia mamei sale ingrijorata in ea: Bill: ce vrei sa fac acum? Sesshomaru: ma respecti? Bill: nu…stiu,ar trebui? Sesshomaru: atunci vei muri[ridica bratul sabia departand-o de Bill] Shilo: Sesshomaru,nu![tipa speriata] Bill: te rog,nu[ii cade la picioare] promit ca te voi respecta Sesshomaru: ridica-te Bill: [se ridica indata uitandu-se la tatal lui stergandu-si lacrimile] Bill si cu Shilo s-au speriat ingrozitor :| Dar cum spuneam,Bill are de aflat multe,creca va fi soc pentru el Sesshomaru trebuie sa aiba rabdare cu el
Rapid fiind,Sesshomaru il taie pe baiat la brat cu sabia,sangele ramanand pe lama sabiei: Sesshomaru: sa vedem care sange l-ai mostenit[linge dara de sange lasata pe sabie] Bill: [se uita pierdut la tatal lui,cu cata cruzime a putut sa faca asta,cum de poate sa guste sangele de pe sabie dar ciudat ca rana nu-l durea,ba din contra,deja se inchisese] Shilo: sperii copilul Sesshomaru: vreau sa stiu daca…da,are sangele meu Bill: pot sa stiu ce inseamna asta? Sesshomaru: inseamna ca esti un asasin inascut Bill: eu nu pot omora nici un tantar,dara mite sa fiu un asasin Sesshomaru: asta pentru ca nu ti-ai dat seama inca de puterea sangelui ce-ti curge prin vene.Sange de asasin,putere de demon,simturi dezvoltate si abilitati necunoscute de tine…deocamdata.Dar toate la timpul lor,fiul meu Bill: [deja simtea fiori pe sirea spinarii] Asta a fost maxim Bill a ramas... Lord Sesshomaru ca deobicei calm Macar Bill se va distra pe seama lui Jaken daca e sa fie aici
Din nou spun ca ador ficul asta =P~ :X:X:X:X Si Sesshomaru este 8->
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 3. -Adevarul-
Bill: nu inteleg cum de ai putut sa faci dragoste cu el Shilo: Bill,atunci cand iubesti pe cineva nu-ti mai pasa cum e cu adevarat,dar cu mine,in ciuda comportamentului,se poarta foarte frumos Bill: spre deosebire de el tu esti foarte blanda si imi cer scuze ca te-am facut rea cand am fost mai mic Shilo: nu-I nimic Bill,da,Sesshomaru este aspru cand vine de antrenamente Bill: antrenamente?Ce antrenamente?[se opreste din mers] Shilo: antrenamente pentru luptele cu demonii[rade usor] Bill: lupte? Shilo: acum ca a aflat care sange ai mostenit,va vrea sa te faca lafel de bun ca el Bill: dare u nu vreau sa ma lupt,sunt pacifist Shilo: copilul meu,aici e o lume total diferita de cea in care ai fost obisnuit sa traiesti,la tot pasul sunt demoni care pandesc Bill: mi-e frica… Shilo: insa in jurul palatului e liniste si pace Bill: bun,pentru ca ii spun nebunului astuia ca eu nu ma voi lupta Shilo: e tatal tau,nu-I spune asa Bill: e un maniac Shilo: te iubeste Bill:n-as prea crede Shilo: asculta Bill,el e tacut iar daca nu-I intelegi tacerea nu-l vei intelege nici pe el,tace si face Bill: aha Shilo: uite asta va fi camera ta Bill: e..imensa
O camera mare cu-n balcon spatios,un pat inalt ca de pe vremea printeselor insa alb,un dulap care cuprindea numai kimonouri si alte haine,o oglinda in perete,o masa si un scaun din argtint.Marginea oglindei era cu perle sidefate mari iar pe scaun era o perna rosie ca sangele din catifea.
Shilo: tatal tau a pastrat-o special pentru tine,a stiut ca intr-o buna zi,vei veni.Fiecare fiu de demon se intoarce cand acesta este aproape de a implini cei 100 de ani. Bill: 100?[rade] am deabea 20 Shilo: nu Bill,tu ai 100 de ani,dar pari mai mic,mult mai mic de 20 Bill: dar tata cat are? Shilo: 700 de ani Bill: sa….sapte sute de ani?! Shilo: si crede-ma ca nu va muri prea curand,demonii pot trai mult,pana la 4000 de ani sau mai Bill: woau[ramane mut] Shilo: atat vei trai sit u,asta daca vei avea grija Bill: voi avea,iti promit,dar tu cati ani ai? Shilo: eu?250[chicoteste] Bill: m-ai facut la 150 de ani?Dar erai tanara si inca esti,mai ales ca ai o frumusete rara Shilo: semeni exact cu tatal tau la vorbe
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Bill: nu inteleg cum de ai putut sa faci dragoste cu el La faza asta Bill a dat maxim pe sistem Saracul,inca este derutat si nu stie ce se petrece,nu-i vine sa creada ca Sesshomaru este tatal lui Dar trebuie sa fie mandru si norocos ca are un asemenea tata :> Ca si el are puteri si va lupta :> Dar sigur e paralel Shilo: nu-I nimic Bill,da,Sesshomaru este aspru cand vine de antrenamente Bill: antrenamente?Ce antrenamente?[se opreste din mers] Shilo: antrenamente pentru luptele cu demonii[rade usor] Bill: lupte? Shilo: acum ca a aflat care sange ai mostenit,va vrea sa te faca lafel de bun ca el Bill: dare u nu vreau sa ma lupt,sunt pacifist Shilo: copilul meu,aici e o lume total diferita de cea in care ai fost obisnuit sa traiesti,la tot pasul sunt demoni care pandesc Cum ziceam,Bill nu le are cu luptele El daca are ceva de rezolvat spune in fata si incepe sa tipe si etc Va fi una dintre cele mai grele incercari pentru el :| Plus ca Sesshomaru nu prea are rabdare desi este fiul sau :| Trebuie sa se obisnuiasca unul cu celalalt,n-au incotro Dar e asa de tare numai cand mi-l imaginez pe Bill cu sabia in mana luptandu-se cu un demon sau dusman Va fi greu sa il faca multumit pe Sesshomaru si mai apoi mandru Dar Shilo e asa de blanda si calma cu el :X:X Defapt cu amandoi :X
O camera mare cu-n balcon spatios,un pat inalt ca de pe vremea printeselor insa alb,un dulap care cuprindea numai kimonouri si alte haine,o oglinda in perete,o masa si un scaun din argtint.Marginea oglindei era cu perle sidefate mari iar pe scaun era o perna rosie ca sangele din catifea. Camera este absolut superba :| Este perfecta =P~ =P~ Sigur ii va placea lui Bill,adica e imposibil,camera e mare
Bill: 100?[rade] am deabea 20 Shilo: nu Bill,tu ai 100 de ani,dar pari mai mic,mult mai mic de 20 Bill: dar tata cat are? Shilo: 700 de ani Bill: sa….sapte sute de ani?! Shilo: si crede-ma ca nu va muri prea curand,demonii pot trai mult,pana la 4000 de ani sau mai Bill: woau[ramane mut] Si eu daca as fi in locul lui Bill as avea impresia ca totul este un vis Nu-i trecea lui prin cap ce il asteapta aici si cine este tatal lui,e cineva mare si puternic :> Dar are niste parinti grozavi :X:X
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Va mai aparea un personaj,tot asa o bunaciune 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 4 -Adevarul II-
Bill: a avut gusturi bune Shilo: inaintea mea a mai fost cu 2 zeite,tot frumoase,una cu parul blond si cealalta bruneta,erau zeitele Soarelui si a Noptii Bill: sit u tot o zeita esti,nu? Shilo: da,a focului Bill: adica te poti juca cu focul? Shilo: aha,uite[indreapta o palma in sus aparand o forma de dragon din flacari] Bill: ce cool Shillo: nu atinge,te poti arde Bill: [zambeste tamp] deci aici voi sta de azi inainte? Shilo: nu stiu,acum depinde de tatal tau ce va spune Bill: [se ridica de pe pat si se duce la dulap deschizand usile] ce-s astea? Shilo: kimonouri,cum avem toti,bine,tu nu vei avea inca armura pe care tatal tau o are Bill: dar nu e grea? Shilo: nu Bill: dar am observat ca are blana aia pe umar,ce e? Shilo: aia se numeste moko-moko si este o parte din blana lui Bill: poftim? Shilo: tatal tau cand se transforma devine un demon caine foarte mare,aia este adevarata lui forma iar blana se ….lipeste sa zicem de el Bill: un fel de coada Shilo: putem spune si asa Bill: mama,dart u cand te transformi cum arati? Shilo: devin o vulpe iar la incheieturile labelor am flacari si coada e toata din flacari Bill: ce tare,numai eu n-am puteri Shilo: o sa ti le descoperi[ii face cu ochiul] Bill: a da,tot in legatura cu tata[isi dregea vocea] cat are inaltime? Shilo: in jur de 2 metri Bill: si cand se transforma? Shilo: vreo 6 jumate,poate 7,oricum e mare Bill: e colossal,nu mare,mare e putin spus Shilo: cum spui tu,a da,aici nu faci baie decat cu apa de la rau,deci san u te plangi Bill: apa rece pe pielea mea? Shilo: avem si un izvor cu apa calda Bill: pe ala il iau Shilo: vara ai sa vrei sa faci baie in lac,crede-ma Bill: dar zi-mi,aici ce se mananca? Shilo: tot ce doresti Bill: macar cu asta sa ma multumesc Shilo: ma duc sa vorbesc cu tatal tau,va veni la tine una dintre servitoare cu prosoape si haine pentru tine Bill: adica voi purta ki…chestii deastea? Shilo: kimono,da,asa e aici,toti poarta,si e mai bine sa faci cum iti spun pana nu se supara tatal tau Bill: ce rahat Shilo: vocabularul
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Sunt curioasa ce personaj Adica ma gandesc la cineva dar nu sunt sigura si oricum astept momentul potrivit,nu ma grabesc Oricum ficul e plin de bunaciuni 8-> :X:X:X
E clar ca lui Sesshomaru i-au placut femeile de a mai avut doua inaintea lui Shilo Dar vorba lui Bill,are gusturi bune ca doar si el e bun :>
Bill: dar am observat ca are blana aia pe umar,ce e? Shilo: aia se numeste moko-moko si este o parte din blana lui Bill: poftim? Shilo: tatal tau cand se transforma devine un demon caine foarte mare,aia este adevarata lui forma iar blana se ….lipeste sa zicem de el Bill: un fel de coada Shilo: putem spune si asa Sigur lui Bill i se pare totul ciudat Ma gandesc cum o sa fie atunci cand va trebui sa renunte la hainele lui :| O sa faca el mofturi dar de dragul lui Sesshomaru tot trebuie sa se imbrace
Bill: a da,tot in legatura cu tata[isi dregea vocea] cat are inaltime? Shilo: in jur de 2 metri Bill: si cand se transforma? Shilo: vreo 6 jumate,poate 7,oricum e mare Bill: e colossal,nu mare,mare e putin spus Sesshomaru este foarte mare :| Mare si puternic :X Iar cand se enerveaza,ohoo Dar are si partile lui bune :X E protector si iubitor desi nu arata :X Sunt sigura de asta Si sigur il iubeste pe Bill
Faza cu lacul a fost Bill: apa rece pe pielea mea? Eram sigura ca o sa comenteze Adica e Bill care e obisnuit sa faca baie in cada sau la dus,cu spuma si etc Partea buna este ca are la dispozitie orice mancarea vrea si sa fie norocos ca are slujitori,adica e ceva Va fi tratat pe masura,sa nu se planga 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Eh,nu cred ca va face mofturi Nu cunosti personajul care va intra,te asigur 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 5 -Adevarul III-
Bill: nu ma pot dezobisnui Shilo: controleaza-te macar de fata cu el Bill: bine Shill: te-am lasat[iese din camera inchizand usa in urma ei]
Bill ramane singur pe pat si inspecteaza toata camera cu privirea.In cateva clipe aude un ciocanit in usa care intrerupe tacerea: Bill: intra Servitoarea: buna ziua,printe Bill: nu ma lua cu printe,nu e nevoie,banuiesc ca ai venit pentru a-mi lua hainele noi si a ma insoti pana la iaz,nu? Servitoarea: da[deschide dulapul si scoate un kimono alb imaculat cu un model albastru si o esarfa tot albastra pe care sa i-o lege in jurul taliei] dupa dumneavostra[se apleaca] Bill: [o lua inainte pe scari dar da de tatal sau] m… Sesshomaru: [se opreste in fata lui uitandu-se incruntat la el asteptand] Bill: [se uita lung la el fara nici o miscare] Servitoarea:[se apropie de Bill si face din nou o plecare] Lord Sesshomaru… Sesshomaru: [face din mana semn sa plece indreptandu-si privirea inapoi spre fiul lui] Bill: ma sperii Sesshomaru: ai de gand sa faci ceva sau nu? Bill: ce? A da[se pleaca dar scurt si isi vede de drum]
Ajuns in spatele servitoarei o intreaba: Bill: aici este..iazul? Servitoarea: da Bill: apa calda presupun Servitoarea: [da din cap aproband si se da in laturi] Bill: te superi daca… Servitoarea: [se intoarce cu spatele la baiat uitandu-se spre Shilo care ii facea cu mana zambind] Bill: [se dezbraca punand hainele pe o piatra din jurul iazului si se baga in apa cea calda de unde ieseau aburi]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Inca nu s-a imbracat cu ele : ))
Chapter 6 -Kaede-
Servitoarea ii ia hainele si I le impatureste asteptand linistita ca baiatul sa-ti termine baia: Servitoarea: aici aveti solutia pentru corp cu care va puteti spala Bill: gel de dus? Servitoarea: poftim? Bill: in timpurile mele asa se spune,dar mersi,din ce e facut? Servitoarea: miele de albine,suc de cirese,petale de trandafir,lapte si apa Bill: woau,e chiar misto amestecul Servitoarea: [nu stia la ce se refera Bill cu vocabularul lui] Bill: imi poti spune cum te cheama? Servitoarea: Kaede Bill: frumos Kaede:[lasa capul putin in jos rosind] Bill: pari foarte tanara,cati ani ai? Kaede: 16 Bill: chiar ca esti mica,de cand il slujesti pe tata? Kaede: de la 7 ani Bill: si nu ti s-a acrit? Kaede: niciodata,Lord Sesshomaru este cea mai buan persoana pe care as fi slujito vreodata Bill: cum se poarta cu tine? Kaede: normal,e tacut Bill: eu as lua-o la fuga in locul tau Kaede: nu-l parasesc pe Lord Sesshomaru pentru nimic in lume Bill: ok Kaede: [se intoarce iar cu spatele la el ca Bill sa se imbaieze cum trebuie]
Dupa alte 20 de minute baiatul iese punandu-si un prosop in jurul taliei: Bill: si acum? Kaede: o sa te rog sa-ti dai prosopul jos pentru a te imbraca cu kimonoul Bill: adica nu port nimic pe sub? Kaede: nu Bill: libertate,deja imi plac kimonourile[rade] Kaede: nu ma uit mai jos de gatul tau Bill: ok[zambeste larg imbracandu-se cu kimonoul] si acum? Kaede: urmeaza asta[ii infasoara de doua ori esarfa in jurul taliei dupa o leaga in fata facandu-o funda] Bill: arat ca un samurai Kaede: un samurai frumos si puternic Bill; imi plac manecile ca-s largi Kaede: acum sper ca nu e cu suparare dar am porunca sa-ti prind parul in coada Bill: mi-l prind singur,multumesc pentru tot,te poti duce la treaba ta acum Kaede: [se apleaca in fata lui cu hainele in brate plecand]
Se uita la el si I se parea ciudat sa fie in picioarele goale.Dar mama lui apare in fata lui cu o pereche de “sosoni” ca ai tatalui lui: Shilo: arati excellent,uite,astea sunt pentru tine Bill: seamana cu ce are tata in picioare Shilo: incaltate si vino dupa mine Bill: bine Shilo: iti sta atat de bine in kimono Bill: [zambea ca un copil] Shilo: acum hai[o lua inaintea baiatului]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 7 -Sepiroth-
In curtea de ciresi a palatului se aflau Sesshomaru si Sepiroth,un tovaras de lupta si conducatorul armatei palatului: Sepiroth: pentru ce m-ai chemat,Sesshomaru? Sesshomaru: vreau sa-l antrenezi pe fiul meu[se uita la trunchiul unui copac stand cu spatele la Sepiroth] Sepiroth: a deci micutul demon a venit Sesshomaru: da si de aceea te pun pe tine sa te lupti cu el Sepiroth: dar Sesshomaru,nu pot face asta,nu are experienta Sesshomaru: vreau sa-I arati ca aici nu este bal mascat si ca oricand se poate ivi o lupta,dup ace termini cu el ma ocup eu Sepiroth: si ce vrei sa fac pentru inceput? Sesshomaru: o lupta fulger,sabie la sabie,nu ma intereseaza daca se lasa cu varsare de sange,vreau sa vad de ce e in stare Sepiroth: stiu ca a mostenit sangele tau Sesshomaru: da,si deja au venit
Sepiroth intoarce capul si-o vede pe Shilo in al carei urma era Bill c-o privire speriata: Sepiroth: Shilo,de cand nun e-am mai vazut Shilo: Sepiroth,nu ma asteptam sa vi azi Sepiroth: Sesshomaru m-a chemat pentru ceva,iar tu trebuie sa fi Bill,Sepiroth[uitandu-se la el serios] Bill: de ce toti se uita asa la mine? Shilo: sperii baiatul,zambeste Sesshomaru: nu e nevoie sa zambeasca,baiete,tine[ii arunca o sabie obisnuita de soldat] Bill: ce?[prinde sabia dar cade in genunchi] de ce nu mi-ai spus ca-I grea?! Sesshomaru: [nu schiteaza nici o expresie pe chip] Bill: [se ridica cu greu sprijinindu-se in sabie] si acum? Cum vrei sa manuiesc dracovenia asta? Sesshomaru: descopera singur Bill: da,mersi de raspuns…tata
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Ti-am citit si eu ficul.Imi place mult ideea <3 si personajele..si eu mie imi place mult Sesshomaru <3 si intotdeauna mi-au placut ficurile anime : )) cu toate ca ma deranjeaza ca scri cu B: S: X:...acum asta e ; )) Sa revin la actiune:Bill mai are mult de invatat [-( tare as vrea sa il vad in kimono 8-> next.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Nu scriu B si S :| Scriu numele intregi si oricum,asa m-am obisnuit,fiecare cu felul lui de-a scrie
Next maine Sau poate putin mai incolo cat mai scriu la el Macar sa mai fac 2-3 pagini
Da Sesshomaru,bunaciunea suprema 8->
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Stiu,dar mi-e lene sa le scriu intregi xD in fine,astept next.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 8 -Lupti sau mori-
Sesshomaru: [o ia pe Shilo de brat asezandu-se la baza unui copac] Shilo: Sesshomaru,ce ai de gand? Sesshomaru: sa vad de ce-I in stare baiatul meu Shilo: l-ai adus pe Sepiroth doar ca sa se lupte Bill cu el? Sesshomaru: intocmai Shilo: [intoarce privirea spre Bill care statea neputincios in fata lui Sepiroth la o distanta mare] Sepiroth: sa te vad de ce esti in stare,copile[se arunca-n aer scotand sabia indreptand-o spre Bill]
Cum vede asta o ia la fuga.Sepiroth ajunge pe pamant si se uita razand la Bill.Shilo isi pune o mana peste fata semn ca-I dezamagita,Sesshomaru scoate doar un “hm” si se ridica: Sesshomaru: Bill[ridca tonul] Bill: [se opreste] da? Sesshomaru: ce e cu tine? Bill: ti-am zis ca nu vreau sa ma lupt!Nu stiu sa tin o sabie in mana[arunca sabia pe jos] nu-mi place,ma duc in camera[dar cum da sa se intoarca,un bici luminos I se infasoara in jurul taliei,intoarce capul si ramane uimit,”biciul” provenea din unghia tatalui sau] ce..ce-I asta? Sesshomaru: nu pleci pana iti spun eu ca s-a terminat antrenamentul,continua Sepiroth Sepiroth: asculta pustiule,tine sabia cu ambele maini,coatele departate putin dar tine bratele incordate Bill: asa? Sepiroth: asa,acum cand voi lovi sabia ta vreau sa ma impinge cu toata forta ta Bill: ok Sepiroth: dar ai grija sa ai echilibru in picioare Bill: da ma am!hai odata,loveste-ma Sepiroth: tu ai cerut-o [alearga spre Bill care statea cu sabia pregatita insa inghitea ins ec,I se simtea frica ce-l curpindea pana-n maduva oaselor,puternic fiind,Sepiroth loveste lama sabiei de cea a baiatului]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Cum vede asta o ia la fuga.Sepiroth ajunge pe pamant si se uita razand la Bill. Partea asta ma amuza tare mi-l si imaginez pe Bill asa. next <3
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Mai pe la pranz
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Nu:| Mi-e prea somn sa mai scriu
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 9 -Lupti sau mori II-
Era confuz,parca uitase tot ce-a vorbit cu Sepiroth,nici de opus nu se mai opunea,Cade in genunchi: Bill: nu pot s-o fac
Luand parte la toata actiunea,Sesshomaru se indreapta din nou spre cei doi: Shilo: Sesshomaru…
Nu se intoarce: Sepiroth: vine tactu’ Bill: e clar,incepe cu predica Dar nu-I asa.Ii ia sabia lui Sepiroth din mana si intr-o fractiune de secunda,sabia lui Bill se rotea in aer.Toate privire erau atintite spre cer dar numai Sesshomaru revine si pune varful lamei la gatul lui Bill: Sesshomaru: inveti sau mori Bill: a…ha[inghite in sec] Sesshomaru: nu vreau giumbuslucuri,nut e prostii ca nu esti la circ dar daca vrei circ,iti arat Bill: nu,nu-I nevoie Shilo: Sesshomaru![pune mana pe sabie] nu intelegi ca nu-I facut pentru asta? Sesshomaru: Shilo,Shilo,Shilo,are sangele meu[zabeste in coltul gurii,semn ca nu-I bine] deci va trebui sa lupte[revine la expresia frustrate si apasa varful in gatul baiatului] fie ca vrea fie ca nu,eu sunt imparatul aici,tot ce spun eu se face,inclusive el va face ce voi porunci,cand va fi cazul il voi lua in lupte Sepiroth: si daca moare? Sesshomaru: daca moare,asta e,nu voi fi eu de vina ca nu am ascultat ce am spus Bill: ce inima rece poti avea Sesshomaru: demonii n-au inima,baga la cap,continua Bill: mai bine mor! Sesshomaru: chiar vrei? Bill: nu nu nu nu[zambeste] glumeam,revenind[isi ia sabia de pe jos si o loveste de-a lui Sepiroth] Sepiroth: daca nu vrei sa vina el in locul meu ai face bines a ii dai drumul la forta,crede-ma,el nu-I rabdator ca mine Bill: am vazut!crezi ca-s prost? Sepiroth: nu stiu ce-a fost in capul lor de te-au facut Bill: asta ma intrebam si eu
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Sepiroth: nu stiu ce-a fost in capul lor de te-au facut Bill: asta ma intrebam si eu
Mi-a placut asta. : )) Iti ador ficul <3 hai ma Bill,fi mai in forta. next xD <3
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Ahahaha Debea aştept >: )
Modificat de کAleera .ך (acum 15 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 10 -Tupeul-
Reiau antrenamentul dar nici pana la miezul noptii Bill nu a reusit sa faca ceva,doar sa-I provoace nervi lui Sepiroth care era la capatul rabdarii.Pe de alta parte,tatal sau zambea ironic: Sesshomaru: am vazut destul[pleaca din curte] Bill: adica am scapat? Gata? Yey Sepiroth: in locul tau nu m-as bucura,asta inseamna ca de maine o sa ti-o iei rau de la el Bill: ma bate? Sepiroth: mai rau,se lupta cu tine si nu in forma asta,ci in marimea naturala Bill: ete scart[se sprijina in sabie] numai pot eu,e doar un caine Sepiroth: da,cum zici tu Bill: ma dor bratele si am facut basici in palme de la sabia asta,o urasc[o loveste cu piciorul] aaauuu’,blestemata fii dracovenie de fier Sepiroth: mi-ar fi rusine sa te am ca urmas Bill: e vreun apropos? Sepiroth: mai esti si tare-n gura[isi baga sabia in teaca si pleaca] Bill: sabie de rahat,urasc locul asta!E plin de...nici numai stiu cum sa le zic Shilo: Bill,nu te mai plange si du-te sa faci baie Bill: dar e noapte Shilo: si? Bill: mi-e frica,d’haa Shilo: voi sta eu cu tine Bill: a da,tu faci chestiile cu focul Shilo: hai mai repede ca in 20 de minute e gata cina Bill: acum acum,stai,si hainele? Shile: am eu altele noi Bill: a,mersi[incepe sa se dezbrace aruncand hainele pe stanca intrand in apa cea calda]
In timp ce se imbaia,mai vorbea cu mama lui despre diferite chestii: Shilo: hai sterge-te cu prosopul si imbraca-te Bill: grabita mai esti Shilo: numai comenta si misca-te
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Bill: ma dor bratele si am facut basici in palme de la sabia asta,o urasc[o loveste cu piciorul] aaauuu’,blestemata fii dracovenie de fier Sepiroth: mi-ar fi rusine sa te am ca urmas
Deci e prea penal imi place mult de Sepiroth...vai imi si imaginez ce se va intampla cand Bill va luapta cu Sesshomaru` Next <3.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 11 -Tupeul II-
Baiatul se imbraca repede si se intoarce catre Shilo: Bill: seamana cu cel a lui tata Shilo: stiu,doar ca n-are acelasi model la guler Bill: sunt cool Shilo: lasa cuvintele astea sofisticate sis a mergem[il ia de brat intrand in palat]
Ajung amandoi in sala de mese unde se afla Sesshomaru: Shilo: apleaca-te Bill: eu? Shilo: da tu,fa-o Bill: urasc chestia asta,ma simt umilit[da ochii peste cap dar se apleaca] acum pot lua loc[se aseaza in celalalt capat al mesei]
Imediat Sesshomaru se ridica: Sesshomaru: afara! Bill: ce? Sesshomaru: nu repet Bill: dar n-am auzit Shilo: draga,lasa-l,abea a venit si nu stie ce sa faca Sesshomaru: nu stiu cum de e al meu si mi-a mostenit sangele Bill: nu-s prost Sesshomaru: taci! B: bine[ramane uimit] Sesshomaru: numai demonii adevarati reusesc sa stea in capul mesei,dispari de acolo Bill: nu vreau Sesshomaru: [loveste palmele de masa] mi te impui,sange-mal?[cu-n ton autoritar] Bill: uite ca da[se lasa mai in josul tronului cu bratele la san] Sesshomaru: nu stiu de la cine ai mostenit incapatanarea asta dar vei scapa de ea cat de curand,nu ma pun eu la mintea tuturor prostilor ca nu merita timpul meu pierdut[inchide ochii,expira si se aseaza pe tron] Shilo: doresti sa-ti aduc ceva anume?[isi pune o mana peste cea a lui Sesshomaru care se afla pe masa] Sesshomaru: nu[isi pune cealalta mana a lui peste a ei] ar fi bines a facem alt mostenitor,asta nu-I bun de nimic Shilo: Sesshomaru,nu spune asta,va invata,trebuie doar sa ai incredere in el Sesshomaru: nu voi avea incredere in el pana cand nu va omora un demon cu o simpla sabie Shilo: dar e greu
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Vai Bill cat de prost poate fi in ficul asta . : )) Imi place cum a reactionat Sesshomaru :> Sesshomaru: nu[isi pune cealalta mana a lui peste a ei] ar fi bines a facem alt mostenitor,asta nu-I bun de nimic
Ee buci,poate numai poate nici Shilo saraca. : ))
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Andreea .
◦Aυтσмαtіc
 Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
|
|
Am citit si eu in sfarsit ficul acesta si tot ce pot spune e ca este unul genial...Imi place actiunea, imi plac personajele,mai ales de Sesshomaru si de Sapiroth ;X..Ai niste idei geniale...Dar si Bill e foarte,foarte incapatanat dar si tupeist.. "Sesshomaru: numai demonii adevarati reusesc sa stea in capul mesei,dispari de acolo Bill: nu vreau Sesshomaru: [loveste palmele de masa] mi te impui,sange-mal?[cu-n ton autoritar] Bill: uite ca da[se lasa mai in josul tronului cu bratele la san] Sesshomaru: nu stiu de la cine ai mostenit incapatanarea asta dar vei scapa de ea cat de curand,nu ma pun eu la mintea tuturor prostilor ca nu merita timpul meu pierdut[inchide ochii,expira si se aseaza pe tron]" Imi place ca nu se da batut (Sesshomaru) Shilo,saraca nu are ce face,asa l-a nascut pe Bill,asa il are So,I love this fic ;X !
next !
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 12 -Demonul isi arata coltii-
Sesshomaru: [arcuieste o spranceana dar fulger] Bill Bill: [ridica privirea] da? Sesshomaru: “Respecta-ma ca sa te respect” Bill: ce-I cu asta? Sesshomaru: afla singur Bill: ma disperi[da ochii peste cap din nou] Sesshomaru: ai noroc de mama ta ca alt felt e-as fi alungat din imparatie Bill: habar n-am frate de ce am acceptat sa vin aici Sesshomaru: nu te juca cu rabdarea mea Bill: numai pot eu,ma doare-n cot de rabdarea ta,urasc locul asta!
Auzind asta,Sesshomaru secat de rabdare ii da o privire infricosatoare lui Bill,darn u cu ochii obisnuiti,ci rosii iar pupila albastra aratandu-si coltii.Cand vede,Bill amuteste,incepe sa tremure si simtea mii de fiori pe spate,pielea i se facea de gaina iar gura I se usca.Ochii ii avea mari iar pupila dilatata la maxim.Inima ii batea cu putere mai sa-I iasa din piept iar palmele ii transpirasera. Shilo intoarce capul spre iubitul ei si-I punea o man ape fata.Ca prin magie,Sesshomaru isi revine si se uita in ochii fetei: Sesshomaru: stii ca te iubesc nespus de mult,dar nu ma mai poti tine ca un caine in lanturi Shilo: cum vrei ca Bill sa-ti vorbeasca daca tu il sperii,mai sa moara la masa? Sesshomaru: trebuie sa stie de frica mea Shilo: e ingrozit de tine Sesshomaru: bravo lui Shilo: dar daca vrei sa-I fie frica de tine asta nu inseamna ca trebuie sa-ti arati si cealalta latura Sesshomaru: maine va fi o zi cu totul si cu totul speciala pentru el Shilo: ce ai de gand sa faci? Sesshomaru: nut e priveste Shilo: ba ma priveste,e si copilul meu Sesshomaru: tu doar vei asista ca spectator Shilo: fii bland
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Sarca Shilo ;x cum indura ea atatea. ; )) Sunt curioasa ce se va intampla maine,desi imi imaginez :> Next. <333
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Next alta data,am pus destul azi : ))
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 13 -Cele 3 sabii-
Sesshomaru: bland n-am fost niciodata,nici macar cu tatal meu Shilo: a da,Lord InuTaisho nu vine? Sesshomaru: te rog,nu pomeni de el,nici macar nu vreau sa vad javra aia batrana plimbandu-si blana pe aici Shilo: dar trebuie sa tii legatura cu familia ta Sesshomaru: nu merita,mai ales dulaul ala,i-a dat nerecunoscatorului de semi-demon Tetsusaiga si mie Tenseiga Shilo: da dar Tenseiga,spre deosebire de Tetsusaiga poate omora 100 de demoni dintr-o singura lovitura si poate inviat 100 de persoane Sesshomaru: pentru mine tot inutila ramane Shilo; da-i-o lui Bill Sesshomaru: n-a stiut sa manuiasca o simbla sabie,si oricum Tenseiga nu poate fi manuita decat de mine si Tetsusaiga lafel,adica,doar de InuYasha Shilo: ai dreptate,dar cand va trece testul,o sa-I faci o sabie si lui Bill? Sesshomaru: ma mai gandesc Shilo: ce zici de Tokijin? Sesshomaru: [isi intoarce privirea spre ea speriat] nu pot sa i-o dau,e blestemata,are si o aura demonica Shilo: pai si Bill e tot demon Sesshomaru: Bill nu e ca mine sau ca tine,nu stiu,nu pot sa fac asta,Tokijin ar fi prea puternica pentru el si l-ar controla Shilo: Sounga? Sesshomaru: nu!Sounga in nici un caz!Sounga e numita Sabia Iadului,Tetsusaiga este Sabia Pamantului iar Tenseiga este Sabia Raiului,toate cele 3 i-au apartinut batranului si au fost impartite,desigur,potaia a ramas cu Sounga Shilo: dar Sounga n-a fost adormita la nasterea ta? Sesshomaru: da,a fost dar sigiliul a fost rupt iar singurul care o poate manui este tata Shilo: pai si pentru el?
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Pentru Bill _|_ Că altceva nu merită şi ami e şi prost pe deasupra.. Vorba lu' Sesshomaru el nu ştie să mânuiască o sabie normală,da păi una din sabiile ălea 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Cred ca din cauza ficului multa lume o sa-l urasca pe Bill 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Oare Bill ce o face in timp ce vorbesc ei? Probabil se uita ca la straini, Ce mi-a placut cik "potaia" Inuyasha. Next ma. <333
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 14 -Tupeul III-
Sesshomaru: pentru el trebuie sa-mi smulg un colt Shilo: si asa-ti creste intr-o jumatate de zi Sesshomaru: doare cand ti-l smulge,ai uitat? Shilo: da Sesshomaru: sabia pe care o folosesti tu este facuta si din coltul meu si din al tau Shilo: stiu Sesshomaru,stiu si iti multumesc inca o data ca ma protejezi Sesshomaru: orice pentru tine[se ridica de la masa si pleaca la iaz] Bill: a plecat? Despre ce vorbeati? Mai e suparat pe mine? Ce a zis?Maine pot dormi cat vreau? Shilo; incet Bill,a plecat sa faca o baie,am vorbit treburi de-ale noastra,nut e intereseaza pe tine Bill: ma intereseaza, hai spune Shilo: nu trebuie sa stii tu tot ce misca aici Bill: dar sunt curios Shilo: ai mancat? Bill:[se uita in farfuria lui] m…nu…prea Shilo: pune mana si mananca[batand cu unghiile in masa]
Se intoarce si se aseaza pe tron mancand.Mesteca si se uita pe sub sprancene la cei din sala.Dar cum intoarce capul observa ca mama lui parasea incaperea: Bill: unde se mai duce?[se ridia de la masa stergandu-se la gura cu mana]
Incepe s-o urmareasca pe Shilo numai ca,in fata lui apare Sesshomaru inalt ca bradul: Sesshomaru: e trecut de ora ta de culcare Bill: nu sunt un bebelus![bate din picior]
Fara sa mai zica nimic,il plesneste peste fata pe Bill.Uimit,imi pune mana pe obraz: Sesshomaru: vrei sa te duc pe sus in camera? Bill: nu-I nevoie…tata Sesshomaru: acum fa-te ca dispari ca prin magie Bill: ce glume proaste ai in tine Sesshomaru: pentru inteligenta ta care-I limitata la zero,aceea n-a fost o gluma Bill: adica ma mai si insulti Sesshomaru: pui totul la suflet[expira] hai du-te
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Fara sa mai zica nimic,il plesneste peste fata pe Bill.
Rau : )) oricum mertia,dar totusi. :-s Next.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Bill merita batut din prima dar va vedea el cum stau treburile cu tasu'
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Si nu cred ca voi afla in seara asta,nu? :o3
Modificat de мαﻮ∂αℓєηα. (acum 15 ani)
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Andreea .
◦Aυтσмαtіc
 Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
|
|
Da ce tupeu are Bill Chiar ar merita o bătăiţă bună ! Dar asta e,nimeni nu-l poate schimba Eventual daca taica-so ii face ceva vraja
Next !
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
meyou
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
|
|
Bill are muuult tupeu! Si nu vrea sa invete nimic. Il ia pe " nu pot" in brate si gata, problema rezolvata Nici tata nu ar avea atata rabdare NEXT!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
In epoca aia copii erau trimisi la lupte inca de la 9 ani 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
11 avea Kohaku in desen 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 15 -Incapatanarea pereche n-are-
Bill: unde-I mama? Sesshomaru: nut e intereseaza Bill: ba ma intereseaza[arcuieste o spranceana] si n-am sa plec de aici pana cand n-ai sa-mi spui Sesshomaru: o faci pe durul,crezi ca voi ceda daca o sa te impui Bill: cum se face ca-mi ci Sesshomaru: ca-ti citesc gandurile?Eh,pot spune ca am mai multe cunostiinte decat tine[inchide un ochi] Bill: aaahh,te urasc Sesshomaru: stiu asta Bill: adica…da,ai dreptate,degeaba ma chinui,stii ce gandesc Sesshomaru: in capul tau e pustiu
Dar cum da sa se intoarca cu fata la tatal sau,are parte de-o surpriza,este luat pe sus de Sesshomaru: Bill: lasa-ma jos!
Nu-l baga in seama si urca scarile catre etaj cu el pe umar.Crezand ca daca se va zbate va scapa asa ca incepe sa-l loveasca cu pumnii in spate: Sesshomaru: de ce te incapatanezi? Bill: lasa-ma jos am spus! Sesshomaru: bine[ii da drumu in fund pe jos in camera] Bill: prostule!asta a durut Sesshomaru: inceteaza odata cu smiorcaielile,nici de erai fata nu faceai asa Bill: de ce nu m-ai facut fata? Sesshomaru: asta pentru ca am samanta buna Bill: da vai ce sa zic,tu marele potent Sesshomaru: dezbraca-te Bill: p…poftim!? Mai esti si pedofil pe deasupra,pleaca![facea cu mana in sus si-n jos din incheietura ca o fetita] Sesshomaru: de ce eu?[il ia pe Bill de gulerul kimonoului cu ambele maini si-l ridica in aer] Bill: te rog nu ma arunca de la balcon Sesshomaru: nici gand,am prea multa treaba cu tine ca sa te arunc[il aseaza pe pat] ai 10 minute pana la culcare Bill: da sigur,uite ca nu vreau sa ma dezbrac
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Sesshomaru: asta pentru ca am samanta buna Bill: da vai ce sa zic,tu marele potent
Cat imi place de Sess' = )) e prea penal zau. Si Bill. Next. xD
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Sesshomaru: asta pentru ca am samanta buna Bill: da vai ce sa zic,tu marele potent
Cat imi place de Sess' = )) e prea penal zau. Si Bill. Next. xD
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Trebuia sa existe niste replici mai "hahaha" 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
meyou
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
|
|
Bai Bill, copilule ai niste replici in tine de ne doare capul. Aia cu pedofilu a fost bestiala, Parca mi'l imaginez pe Bill ca arata ca un pusti de 5 ani pe langa Tasu' Ai o imaginatie care intrece orice limita. Bravo! NEXT!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Bill oricum e mai mic decat Sesshomaru cu o gramata de ani dar daca-i nesimtit mare nu-si da seama ca trebuie putin respect din partea lui,adica touri,tasu' este Lord
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Andreea .
◦Aυтσмαtіc
 Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
|
|
Bill: de ce nu m-ai facut fata? Sesshomaru: asta pentru ca am samanta buna Bill: da vai ce sa zic,tu marele potent
Doamne Bill,cum poti vorbi asa cu tatal tau ? Nici eu nu as vorbii asa cu tatal meu Cred ca asa mi-ar da o palma..
Sesshomaru: dezbraca-te Bill: p…poftim!? Mai esti si pedofil pe deasupra,pleaca![facea cu mana in sus si-n jos din incheietura ca o fetita] Sesshomaru: de ce eu?[il ia pe Bill de gulerul kimonoului cu ambele maini si-l ridica in aer]
Cica "Mai esti si pedofil".. Doamne,ce nesimporc poate fii Bill Saracu Sesshomaru,nu are de ales
Bill: te rog nu ma arunca de la balcon Sesshomaru: nici gand,am prea multa treaba cu tine ca sa te arunc[il aseaza pe pat] ai 10 minute pana la culcare Bill: da sigur,uite ca nu vreau sa ma dezbrac
Daca ar fi copilul meu,asa i-as da o bataie,de sa ma tina minte ! Next !
Modificat de Andrushka ;X (acum 15 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Andreea .
◦Aυтσмαtіc
 Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
|
|
Scuze de dublu
Modificat de Andrushka ;X (acum 15 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 16 -Invata sa-ti inchizi mintea-
Deja ajuns la capatul rabdarilor lasa capul intr-o parte: Bill: ce? Sesshomaru: repetam scena din sala de mese? Bill: ma schimb,ho Sesshomaru: si numai spune ca sunt prost Bill: nu-mi mai citi gandurile! Sesshomaru: invata sa-ti inchizi gandirea Bill: cum? Sesshomaru: o sa ma apuce durerile de cap,Jaken!
Imediat in camera lui Bill apare un demon mic si verde,ceva ca o broasca cu ochii mari cu un sceptru in mana: Jaken: da,lordul meu? Sesshomaru: invata-mi fiul cum sa-si inchida gandirea Jaken: ce? Sesshomaru: [se lasa la nivelul lui Jaken intr-un genunchi punandu-I o man ape cap] daca n-o faci,iti scurtez viata cu 500 de ani Jaken: [se alarmeaza] dada,desigur,acum il invat,deci[isi drege vocea] Bill: te rog,te implor foloseste guma Jaken: scuza-ma? Bill: zici ca mananci din gunoi Jaken: Lord Sesshomaru,fiul imparatiei sale m-a insultat Sesshomaru: te supara devarul,Jaken? Jaken: nu,din contra[zambea tamp] Bill: bai stiti ceva?Ma obositi,e tarziu si n-am chef de explicatiile voastre filozofice,valea Sesshomaru: vezi tu maine Bill: dad a,pa[inchide usa in urma lor] Jaken: stapane,dar ce copil…obraznic,cum indrazneste el sa va dea afara din camera? Sesshomaru: Shilo e de vina,l-a aparat prea mult Jaken: da,ea e de vina Sesshomaru: du-te de aici Jaken: imediat stapane[o ia la fuga]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Daca si acum Bill refuza sa inceteze cu incapatanarea atunci e clar Nu il asculta deloc pe Sesshomaru :| Ceea ce ma face sa ma gandesc ca urmatoarea zi va fi poate cea mai grea si lunga pentru Bill Sigur il va lua tare de dimineata,ca la cat de calm e
Sesshomaru: o sa ma apuce durerile de cap,Jaken!
Imediat in camera lui Bill apare un demon mic si verde,ceva ca o broasca cu ochii mari cu un sceptru in mana: Jaken: da,lordul meu? Jakeeen :X Prostul de Jaken,bine,nu ma iau de el dar e asa de..
Jaken: [se alarmeaza] dada,desigur,acum il invat,deci[isi drege vocea] Bill: te rog,te implor foloseste guma Jaken: scuza-ma? Bill: zici ca mananci din gunoi Jaken: Lord Sesshomaru,fiul imparatiei sale m-a insultat Sesshomaru: te supara devarul,Jaken? Jaken: nu,din contra[zambea tamp] La faza asta Bill i-a dat maxim lui Jaken Ca na',cine stie pe unde umbla Sesshomaru n-are treaba cu el,desi mereu trebuie sa il scoata din belele ca incepe Jaken sa planga Si sa il vezi pe Jaken cum alearga si la un moment dat se impiedica ar fi prea Dar mie frica ca Sesshomaru sa nu se ia de Shilo :|
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Jaken o sa fie marioneta lui Bill,cred 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 17 -Inca o noapte de neuitat-
Dar totul revine la normal in palat,Bill adoarme iar Sesshomaru se duce in camera unde-l astepta Shilo pe pat intr-un kimono rosu desfacut.Cum o vede se opreste uitandu-se la ea ca la o zeita: Shilo: te asteptam Sesshomaru: [zambeste in coltul gurii si incepe sa se dezbrace in timp ce inainta spre ea]
Se ridica in fund uitandu-se la iubitul ei cum scapa de haine si intinde o mana spre el dar Sesshomaru i-o da laoparte: Sesshomaru: in seara asta vei fi a mea
Shilo ridica privirea si se uita adanc in ochii lui aurii unde focul pasiunii ardea intens.Buzele le erau pline de dorinta,cum ajunge peste ea,trupurile lor se ating simtindu-si caldura sufleteasca si bataile inimilor ca si cand ar vrea sa fie una langa cealalta.
Atat de nerabdatori erau incat incepeau sa se sarute cu foc,salbatic,pasional si sexy.Totul era facut perfect de catre el care pur si simplu o innebunea pe Shilo.Atingerile,gemetele si cum isi plimba varful limbii pe pielea ei.
In ciuda faptului ca erau captivi intr-un amor nebun,faceau liniste ca Bill sa nu auda.
Inca de la rasaritul soareluri pe cer,Sesshomaru era primul care lua micul dejun urmat de Shilo care era oarecum tacuta: Sesshomaru: s-a intamplat ceva? Shilo: nu Sesshomaru: sigur?
Fara sa mai zica ceva paraseste sala de mese ducandu-se in curtea de ciresi: Sesshomaru: servitoare,strange masa si trezeste-l pe fiul meu,spune-i sa vina in curtea din spate Servitoarea: de-ndata,lordul meu[face o plecaciune]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 18 -Adevarata fata a demonului-
Se ridica de la masa si pleaca in curtea din spate oprindu-se in mijloc,parca masurand cu privirea totul.
Dupa un chin groaznic pentru servitoare,Bill cedeaza,se aranjeaza si ajunge in curtea din spate dar morocanos cu sabia in mana tarand-o: Bill: ok,pentru ce m-ai adus aici?[stand la o distanta mare de tatal sau]
Fara sa mai zica nimic,din postura sa dreapta,Sesshomaru este invaluit de un vant puternic albastru care,parca iesea din pamant.Incet incet fata lui se schimba,forma corpului lafel.Bill ramanea uimit si terifiat de ce vedea.In scurt timp in fata lui apare un caine demon imens.Alb c-o blana bogata,ochii rosii,luna pe frunte si dungile pe obraji.Era atat de mare incat acoperea si soarele. Se uita pierdut la el cu o privire pierduta inghitind in sec: Bill: ce ma fac? Acum ca bestia era scoasa la lumina,face un pas inainte de se cutremura pamantul: Bill: te rog nu ma omora
-Trebuie sa-l infrunti asa cum e-se aude in spatele lui Bill.Era Sepiroth: Bill: bine c-ai venit,ajuta-ma Sepiroth: imi pare rau,n-am cum,nu ma bag,e testul tau,tu trebuie sa-l infrunti Bill: de ce tot timpul eu? Sepiroth: numai pune atatea intrebari si lupta! Bill: frate,te urasc Sepiroth: eu nu sunt frate cu tine Bill: ce sa zic,tu marele luptator
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Sa speram dar la cat de smiorcait e Bill... 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
O sa fie cam greu ca acum e total alta persoana 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
meyou
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
|
|
Daca eram in locul lui Sepiroth ii dadea un capac si dupa isi revea, sau incepea sa planga de durere. Nu stiu daca Bill se va cuminti vreodata, sa il asculte si el pe tasu'. NEXT!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Andreea .
◦Aυтσмαtіc
 Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
|
|
Dupa un chin groaznic pentru servitoare,Bill cedeaza,se aranjeaza si ajunge in curtea din spate Cred ca ce circ i-o fi facut Bill,de cred ca si aia ii satula de el
Fara sa mai zica nimic,din postura sa dreapta,Sesshomaru este invaluit de un vant puternic albastru care,parca iesea din pamant.Incet incet fata lui se schimba,forma corpului lafel.Bill ramanea uimit si terifiat de ce vedea.In scurt timp in fata lui apare un caine demon imens.Alb c-o blana bogata,ochii rosii,luna pe frunte si dungile pe obraji.Era atat de mare incat acoperea si soarele. Se uita pierdut la el cu o privire pierduta inghitind in sec: Bill: ce ma fac? Ce faci ? Inveti sa lupti,asta faci
-Trebuie sa-l infrunti asa cum e-se aude in spatele lui Bill.Era Sepiroth: Bill: bine c-ai venit,ajuta-ma Sepiroth: imi pare rau,n-am cum,nu ma bag,e testul tau,tu trebuie sa-l infrunti Bill: de ce tot timpul eu? Sepiroth: numai pune atatea intrebari si lupta! Bill: frate,te urasc Sepiroth: eu nu sunt frate cu tine Bill: ce sa zic,tu marele luptator
Doamne,doamne ! Taci acolo si incearca sa lupti sau macar sa faci ceva
Next !
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Am asa o lene sa scriu = )))
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Bill,prost te-a mai făcut măta ! :| Ce încăpăţânat eşti :| Sesshomaru cu Shilo :> Mă vă aude Bill şi vrea şi el dupaia Vaaai Bill,ce să zic Vai de capu' tău Acum vezi tu ce păţeşti Next !
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Maaa nu te lua de Shilo:-w Nu-i vina ei ca Bill a iesit asa
Chapter 19 -Chinul continua-
Sepiroth: ba numai comenta Bill: nu ma ajuti deloc!Tu nu vezi ca in fata mea este un imens sac de purici? Sepiroth: ai face bines a-ti tii gura Bill: de ce? Sepiroth: uite…ai grija!
Cum intoarce capul Bill primeste o lovitura puternica din partea lui Sesshomaru punandu-l la pamant: Sepiroth: ti-am zis doar Bill: du-te si lasa-ma Sepiroth: o sa stau aici si-o sa privesc dar fa-o mandra pe mama ta care se uita la tine de la geam[arata cu mana spre un turn] Bill: [o zareste pe mama sa apoi se uita la Sesshomaru] ai vrut lupta,lupta primesti,demon urat Sepiroth: stiam eu ca plodul asta e in stare
Alearga spre tatal sau cat de repede il tin picioarele,cand da sa-l loveasca cu sabia,reuseste si ca sa-si vada rezultatul,se uita la Sesshomaru.Imediat ii dispare zambetul de pe buze si primeste o alta laba de cade din picioare: Sepiroth: sau…poate nu
Revine la normal intorcandu-se in palat.Ajutat sa se ridice de jos de catre Sepiroth: Bill: m-am saturat,nu joaca cinstit,uita-te la el,a plecat Sepiroth: asta pentru ca il plictisesti Bill: ma dispera fiinta asta Shilo: Bill![striga de la balcon] vin-o inauntru,am ceva sa-ti dau Bill: ce mai e acum?[baga sabia in teaca si intra si el in palat]
La intrare il astepta Shilo cu-n arc si cateva sageti: Bill: sa nu-mi spui ca trebuie sa fac si treaba asta acum,dupa ce ca…ma chinui de atata vreme sa-l loveste p’asta acum imi mai dai si niste sageti.Ce crezi c-as putea sa fac cu niste bete si o bucata de lemn arcuita?Hm?A da si inca ceva,nu am tinta buna!
Isi primeste frumos o palma de la mama sa care-I intoarce capul: Shilo: tine-le si numai ridica tonul la mama ta,haide[i-o ia inainte mergand cu bratele bagate intr-o maneca si-n alta a kimonoului albastru]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Bill după ce că e prost mai şi semnalizează Trebuia să-l bată Să se înveţe minte Auzi la el...sac de burici Păi dacă eram în locul lu' Sesshomaru nu se mai ridica de jos Mâncami-ar şoseta Bine i-a făcut Shilo >: ) Next .
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 20 -O mica prezentare-
Bill o urma dand ochii peste cap si oftand.Nefiind atent se loveste de mama sa: Shilo: cascatule,uite,aici vei face incalzirea Bill: ti-am spus ca nu sti…bine bine voi incerca Shilo: asta-I baiatul meu[clipeste si-l bate pe umar] te-am lasat,am multe d efacut pentru reuniunea de familie din seara aceasta Bill: reuniune? Shilo: da,bunicul tau si bunicele tale vor fi prezente plus unchii tai Bill: stai stai stai,bunicele? Da’ cate am? 3000? Shilo: ce pot spune,bunicul tau a iubit femeile Bill: dad a,lafel ca tata Shilo: da dar numai cu mine a facut un copil care din pacate tu esti ala,sincer,ma asteptam la un alt comportament din partea ta,tinere Bill: ma rog,si care-s bunicele mele? Shilo: InuKimi mama tatalui tau si Izayou mama unchiului tau Bill: niste nume mai caudate nu a gasit? Shilo: vrei sa taci? Bill: scuze scuze Shilo: sin u-ti fa sperante ca-l prostesti pe bunicul tau,stii,el nu-I lafel ca Sesshomaru Bill: da’ pe bunicamiu’ cum il mai cheama?KimiFacalet? Shilo: nu dragul meu[il trage de ureche] InuTaisho Bill: aaahh,au au auu,doare,da-mi drumu’ Shilo: InuTaisho este un mare lord,ai MARE grija cu el Bill: deci InuKimi este bunica mea,si Izayou? Shilo: Izayou este mama unchiului tau Bill: mai pe intelesul meu Shilo: unchiul tau este semi-demon,tatal este InuTaisho si mama lui Izayou care este muritoare Bill: la dracu ce familie incurcata am Shilo: vocabularul Bill: mda Shilo: numai da ochii aia peste cap c-am sa-ti dau eu motiv sa-I rotesti,pune mana si f ace trebuie cu arcul si sagetile alea Bill: pai pleaca odata Shilo: Bill nu ma enerva[pleaca dar il trimite pe Sepiroth sa stea cu ochii pe el] Sepiroth: mai mai mai,micutul Bill a fost tras de ureche de mamica lui Bill: ai venit cumva sa ma enervezi? Sepiroth: uuu uita-te la mine,tremur de frica Bill: am un arc si-o sageata Sepiroth: pe care nu stii sa le folosesti[se aseaza pe-o piatra de sub un copac] stii pustiule,chiar ma amuzi Bill: ce ti se pare asa de amuzant la mine?! Sepiroth: esti impiedicat dar crezi ca le stii pe toate,exact ca unchiul tau Bill: care dintre ei?[da ochii peste cap iar] Sepiroth: “fratele” tatalui tau,InuYasha Bill: Inu cum? Sepiroth: InuYasha,baiete chiar esti batut in cap Bill: altul cu nume ciudat,mai intai InuKimi,apoi InuTaisho acum InuYasha,frate de ce toate incep cu Inu?Ma enerveaz ala culme,sau stai,daca ma chema InuBill eram varza totala,pe tata de ce-l cheama Sesshomaru sin u InuShomaru?InuSesshomaru si tot asa? Sepiroth: nu stiu,nu eu le-am ales numele,InuBill[doar de dragul sa-l enerveze] Bill: Bill simplu!Bill!B-I-L-L Sepiroth: esti disperat de viata,stiai asta?
|
|
| pus acum 15 ani |
|