٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 47 -Rin II-
Dupa baia calda de care a avut parte,Rin este luata din nou in brate de catre Sephiroth care o infasurase intr-un prosop mare si pufos.In drum spre camera unde va dormi cu ceilalti copii,apare InuTaisho.Acesta se opreste putind ar se apropie incantat de ea: InuTaisho: mai mai,nu esti tu cel mai dragut lucru din lume? Sephiroth: usor batrane,ai nepoti si o sperii[rade dandu-I mana laoparte] InuTaisho: si ea este un copil surpriza? Sephiroth: nu cred,nu seamana cu Sesshomaru si nici semi-demon nu e.Cred ca e om InuTaisho: dar e atat de draguta[se prostea] gadi gadi gadi,cini mic acolo?Da tu esti,da da[o ia in bratele lui si-o legana] esti asa de dulce,imi vine sa te mananc toata[o apropie de fata lui si-si freca obrazul de al ei dupa jucandu-se cu nasucul ei] cati ani ai,ghemotoc? Rin: [zambea larg] 8 ani,tu trebuie sa fii Marele Demon Caine,Inu no Taisho,nu? InuTaisho: iote cine stie istorie[dadea din sprancene] da,eu sunt dar imi poti spune InuPapa,InuPapa o iubeste pe…cum te cheama? Rin: [cu o voce sfioasa] Rin InuTaisho: InuPapa o iubeste pe Rin[draganind-o] o duc in camera copiilor? Sephiroth: da,Bill ii va da haine noi,fiutu’ a salvat-o InuTaisho: de atunci…s-a schimbat mult,hai mogaldeata sa mergem[urca scarile cu ea] imi poti spune ce s-a intamplat? Rin: tot satul a fost atacat de un demon mare,mov cu coarne si ochii rosii,i-a luat pe fiecare in parte si i-a omorat,dupa aceea i-a devorat,parintii mai tinut ascunsa dar am vazut cum i-a prins si pe ei.M-am speriat asa ca am stat cuminte sub niste daramaturi crezand ca n-o sa ma gaseasca.Atunci a aparut el.Cel care m-a salvat InuTaisho: tot nu ti-a zis cum il cheama,nu? Rin: din pacate,nu InuTaisho: il cheama Sesshomaru si e fiul meu cel mare,e lord deci trateaza-l cu rescpect. Rin: am inteles,asa voi face InuTaisho: am ajuns,Bill,ce haine ne-ai pregatit?Uuu uite asta,e roz pentru fetite ca tine,sau nu,uite mov cu fluturasi verzi,sau asta,bleu cu rosu,e asa de adorabil,pe care-l vrei? Rin: il vreau pe…asta[arata cu degetul spre kimono-ul roz simplu] InuTaisho: ok,hai ca te imbrac eu,nut e rusina,am vazut destule la viata mea[Bill adus si kimono-ul alb care se pune pe dedesubt si blana Bill: uite-l pe asta alt,blana ma duc s-o caut InuTaisho: ok,haide,da-ti prosopul jos,ti-am spus,n-ai de ce sa-ti fie rusine Rin: nu mi-e rusine,am avut 3 frati…dar hotii i-au omorat InuTaisho: imi pare asa de rau pentru tine[se uita la ea si-o imbraca]
|
|