Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
geogeorgiana17 pe Simpatie
Femeie
25 ani
Arad
cauta Barbat
26 - 57 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Only If I Knew You... Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini:  1 2 3 4 5
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Presimt că va face Bill ceva 
Că se va întâmpla ceva şi nu bine 
Oooo :>
InuYasha :>
Auzi la el InuBill
   
Bă,bă,bă..prost mai eşti
Sepiroth: esti disperat de viata,stiai asta?
Eu da 


Sepiroth =p~ =p~

:-"


A da,next ! 


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Iti place de el,a?:>

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
L-aş fute odată  =p~  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Poti sa-i futi pe toti dar pe Sessho' il ocolesti    

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Bine,bine  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu de alta dar iese urat    

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
   
Îmi ajunge  Sepiroth


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ok,ma bucur,daca intra Naraku in scena ce faci?    

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Ehm,păi,ah,păi,eu,ehm ...

     


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
   

Daca mai si pun poza cu el plin de muschi cred ca....pe jos te vad    


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                                                          Chapter 21
                                            -I-a fost promisa de la inceput-


Bill: pleaca,lasa-ma!Imi distragi atentia,ma chinui de 10 minute sa pun sageata asta
Sepiroth: cotul sus,privirea dreapta,cotul nu la 90 de grade bizon prost,la 180,asa acum pune sageata pe elastic si tine degetul aratator de pe arc drept
Bill: e bine asta?
Sepiroth: da,acum trage must sageata in spate,inchide ochiul stang,fixeaza locul si tinteste,ba da’ tintesti nu ca o muiere
Bill: da da am inteles,Gizz nu trebuie sa ai o erectie pe chestia asta[face cum i-a spus Sepiroth si ca prin minune,nimereste] yaaay,sunt tare,sunt cel mai tare,uhuu,hip hip ura pentru Bill[sare-n sus de bucurie]
Sepiroth: bravo pustiule,ai vazut ca poti?
Bill: de-ar fi tata lafel ca tine

                          In urmatoarea secunda se trezeste c-o piatra in cap:
Bill: auuu’
Sesshomaru: ce-ai spus,fiule?
Bill: nimic
Sesshomaru: hm?
Bill: am spus ca as vrea sa fi lafel ca el,calm si rabdator
Sesshomaru: sunt dar cum tine nu merita sa-mi bat gura[se intoarce cu spatele la el si pleaca]
Bill: man,asta inafara de a disparea si a aparea dintr-o data nu stie si alt ceva?Pe bune c-am sa ma trezesc cu el in lac fara sa-mi dau seama
Sepiroth: asa face mereu,pe toti ne sperie,numai cu Shilo se poarta alt fel si are de ce
Bill: ce?
Sepiroth: mama ta a fost si inca mai este cea ma dorita fata dintre demoni.Dobandeste o putere mare si e foarte frumoasa
Bill: dar totusi,de ce pe el?
Sepiroth: i-a fost promisa inca de la nastere
Bill: ce prostie
Sepiroth: nu chiar,nu sunt casatoriti dar te au pe tine,se iubesc ca doi nebuni,Shilo tremura cand il vede,nu ma refer ca tremura de frica,ci de placere,dragoste,are acel ceva ce-l imblanzeste,tine bestia inchisa in el
Bill: cum a fost la masa atunci?
Sepiroth: da
Bill: kawaii
Sepiroth: chiar ca dar hai baiete,sa mergem inauntru sa faci o baie si sa te schimbi
Bill: imediat[vine langa Sepiroth care-I pune o mana pe umar]

                         Dupa cativa pasi barbatul se opreste:
Bill: s-a intamplat ceva?
Sepiroth: Naraku…?
Naraku: chiar eu in persoana
Bill: [arcuieste o spranceana dar tare] tu cine mai esti?
Naraku: ai grija cu tupeul nepoate
Bill: cum indraznesti ba' sa-mi spui mie “nepoate”?
Sepiroth: [il trozneste pe Bill c-o palma peste ceafa] nu fi obraznic
Bill: n-ai auzit ba' ca mi-a spus “nepoate”? baaa' cum iti perimiti sa-mi spui asa?
Sepiroth: e unchiul tau,nataraule
Naraku: Shilo a fost beata cand te-a facut
Bill: las-o pe mama in pace!Ciudatule
Naraku: Shilo este sora mea
Bill: minti[se apropie de Naraku]


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Vai ce să zic
A învăţat şi el ceva
Şi Sepiroth îi spune lu' Bill moartea căprioarei ... 
Bill mă face de ruşine în faţa lu' Naraku :-W
Îl bat :-L
Cum poate doamne să fie aşa prost :|


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Partea asta o sa-ti placa    


                                                    Chapter 22
                                                     -Naraku-




              Plictisit si el,intoarce privirea spre Sepiroth:
Sepiroth: iti simt durerea
Naraku: pfa!Ma face de rusine,Sesshomaru e cu nervii la pamant,cred
Sepiroth: oricat de calm ar fi tot se enerveaza
Bill: ehm!Sunt si eu pe aici
Sepiroth: tu vin-o cu mine[il apuca de guler si-l trage dupa el]

             Il taraie pe Bill dupa el in timp ce purta o conversatie cu Naraku.Ajuns in fata portii ii da drumul baiatului:
Bill: in sfarsit!Era sa ma sufoci,prostule
Sepiroth: esti singurul plod care imi da dureri de cap,sa te extermine mai repede un demon ca m-am saturat sa-ti aud gura aia care-ti merge ca o moara stricata!Nici iubita mea nu face asa,esti culmea,esti fata sau baiat?Hotaraste-te odata!
Bill: [amuteste] heeei!Cum iti permiti?Adica stai,ai gagica?
Sepiroth: ti se pare ceva ciudat?
Bill: nu[zambeste si rade[
Sepiroth: deja-mi pierd rabdarea
Bill: imi retrag cuvintele de la antrenament
Sepiroth: tu muiere
Bill: [se uita urat la Sepiroth si intra in palat] mama!
Sepiroth: asa,cheam-o pe mama ta sa ma parasti
Bill: de unde stii?
Sepiroth: e ceva evident la un plangacios ca tine
Naraku: asta chiar e nepotul meu?[c-o expresie nedumerita]
Sepiroth: din pacate da
Naraku: Sfanta Maica Precista!
Sepiroth: stiu stiu,nu trebuie sa spui
Bill: vedeti voi acum,mama!

                  Coboara Shilo scarile in graba:
Shilo: ce ai patit de tipi in halul asta?[se opreste] Naraku…

                   Ridica privirea si-o vede pe sora lui cea mica indreptandu-se spre el cu bratele deschise schitand un zambet de copil si lacrimi de bucurie in ochi.O cuprinde cu cele doua maini puternice ale lui tinand-o strans sa-I simta inima pe care n-a mai auzit-o batand de ani buni:
Naraku: mi-ai lipsit,Shilo
Shilo: sit u mie,dragul meu frate[se uita adanc in ochii lui]

                 Naraku,spre deosebire de Sesshomaru si ea,avea ochii rosii,nu aurii desi era demon.Ca si “cumnatul” lui,avea un machiaj frumos,o nuanta de mov pal aplicata pe pleoape si gene lungi negre.Zambetul lui cald redat de buzele rozalii iti confereau o stare de liniste.
                 Era lucrat de asemenea,inalt cu umeri lati,brate groase si puternice,gatul parand firav dar puternic in acelasi timp.Unghiile nu le avea lungi ca Sesshomaru,ci normale,parul lung si negru parea scos din basme,pielea fina si alba ca laptele iti dadea dependenta sa-l atingi iar structura fetei era ca a unei fete.Un barbat foarte frumos,si el avand o varsta…destul de frageda,370 de ani nu sunt prea multi pentru un demon.Insa un semn in deosebea foarte mult.Pe spate avea ca cicatrice un paianjan mare lasat in urma unei arsuri in timpul unei batalii.In ciuda faptului ca era mare,era sexy chiar.
                 O mai tine in brate cateva clipe dupa-I da drumu sarutand-o pe ambii obraji:
Naraku: si acum explica-mi
Shilo: ce?
Naraku: cum se face ca acest…ciudat e nepotul meu?
Shilo; nu e ciudat
Naraku: dar se poarta ca o fata,mi-ai spus ca-I baiat
Shilo: este dar…cu-n comportament mai dificil


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Narakuuu =p~   =p~  =p~   =p~  =p~   =p~  =p~   =p~
Ce descriere =p~  =p~
Ha ha
Ce să zic Bill ...
Mai spart,sunt numai cioburi
Chiar că se poartă ca o fată
Cum spune Sepiroth =p~
Săraca Shilo   
Are viaţă grea cu el   


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cred ca atunci cad ai vazut poza ai ramas...      

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Te rog frumos
Nu mă mai întărâta :-L
Rămân la Sepiroth  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Da' si Naraku e bun:>
Io-te ce muschi are :>


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Da,da ...este , este     

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Dar ti-l las pe Sepiroth,nu degeaba e din Final Fantasy  

Vezi ca-i fantezia ta finala    


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686


Uite-o şi pe ratata asta
Cică-i Sepiroth       


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Vai nu,te rog frumos,NUUUUU!!!          

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
       
Ce oameni


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Te rooog nu-mi mai baga specimene aici    

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Era un exemplu' de om fără viitor     

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ok dar sa lasam adevartii profesionisti sa-si faca treabaadica personajele    

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Vreau să-i văd în acţiune ;; )

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ce fel de actiune?:|

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Nu te gândi la ce mă gândesc eu     
De care o fi,nuami să fie   


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Eu vreau sa-l vad pe Sessho' facand sex salbatic      

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Şi ce-mi spui mie
Aştept asta din partea ta   
Adică să scrii


















Eu pe Sepiroth :-"
 


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ei pula = )))))
Trebui sa scriu acum la el ca-i reuniunea d efamilie = ))))
O sa am la personaje fel de fel :|


pus acum 15 ani
   
Andreea .
◦Aυтσмαtіc

Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
Ce sexy e Naraku ;X
Imi place de el
Si Bill tot "o fetita"    a ramas 
Abia astept sa vad ce se v-a intampla in continuare

Next !


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                                                    Chapter 23
                                             -"O mana de ajutor"-

Naraku: unde-I Sesshomaru? Vreau sa vorbesc ceva cu el
Shilo: il gasesti in biblioteca
Naraku: mersi[pleaca spre biblioteca unde se afla Sesshomaru]
Shilo: acum,de ce ai tipat?
Bill: las-o balta
Shilo: du-te si fa o baie,mirosi a caine ud
Bill: iar in lac?
Shilo: nu,te duci la etaj sa faci dus
Bill: woau,exista asa ceva la voi?
Shilo: nu ma calca pe coada,Bill
Bill: scuze mama[lasa capul in jos si pleaca spre etaj sa faca un dus sa se revigoreze]

                    Sepiroth lasat singur cu printesa,lasa de asemenea capul in jos dar simte cum Shilo isi strecoara mana firava intre bratul si corpul lui:
Sepiroth: Sh…Shilo
Shilo: ramai diseara,te rog
Sepiroth: stiu si eu…vine familia voastra
Shilo: dar Sepiroth[ii cauta privirea] si tu faci parte din familie
Sepiroth: da?
Shilo: da[isi pune mana la gura chicotind] haide si tu sa faci un dus,sa te schimbi sis a mai stai cu barbatii
Sepiroth: desigur
Shilo: a da,stii ca…diseara e sezonul acela al primaverii
Sepiroth: sezonul cand apa din lacul de ciresi fierbe scotand aburi?
Shilo: exact
Sepiroth: ce-I cu el?
Shilo: ma gandeam ca dupa cina sa iesiti toti barbatii sa faceti o “sauna”  impreuna,asa Bill poate se va mai dezgheta si isi va da drumul la vorba
Sepiroth: bine[isi da pelerina jos urcand si el scarile tinand-o in brate]



pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Bill mă uimeşte pe zi ce trece   
Trebuia să-i dea o palmă Shilo >: )
Sau mai multe >: )
Sepiroth   
Vreau şi eu la , lac cu ei     
Next ;; )


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                                                    Chapter 24
                                             -Reuniunea de familie-

                    Seara se asterne peste palat cerul devenind negru,numai mici sclipiri aparand pe cer.Vantul abea ca adia iar totul era calm si linistit.
                      Invitatii deja isi faceau aparitia.InuKimi,mama lui Sesshomaru era imbracata intr-un kimono alb cu un model roz ilustrand un dragon si cu blana cea pufoasa pe umeri.La bratul acesteia se afla InuTaisho imbracat in armura sa de gala,nimic schimbat.Ii place ca totul sa-l mentina normal.In partea cea dreapta a lui era printesa Izayou,mama lui InuYasha,imbraca si ea intr-un kimono albastru pal iar la gat purtand un medalion mare din aur.
                    In urma lor venea InuYasha,cum totii stim ca vestimentatia lui era cea rosie,acum isi intimpina gazdele intr-un kimono negru cu-n model floral la baza si la maneci,curea avand tot o esarfa alba.
                    Naraku,ca toti ceilalti se imbracase tot cu-n kimono mov inchis cu diferite modele pe el albe si pantaloni negri,lungi si largi,parul avandu-l prins intr-o coada,buclele revarsandu-se pe umerii lui.

                     Masa era deja pregatita.Fripturi,salate,diferite feluri de cartofi si multe multe altele ii asteptau pe invitati care urmau sa manance toate bunataturile ce li se vor servi.
La aranjarea festinului a ajutat si Sepiroth care era acum un barbat la 4 ace.A lasat laoparte perelina cea lunga de piele si pantalonii mulati cu cizme optand pentru o camasa lunga alba si o pereche de pantaloni largi inchisi la culoare.

                      Toate ca toate dar gazdele trebuiau sa straluceasca.

                       Simplu din fire,Sesshomaru isi da jos doar armura ramanand in clasicul kimono alb cu acel imprimeu rosu care-l deosebeste de ceilalti.
                        Shilo,pe de alta parte,se dichisise de zor,trebuia sa arate pe departe cea mai frumoasa din acea seara.
Imbracase o rochie lunga fara bretele,care-I scoata in evidenta bustul generos si talia ca de viespe,culoarea aleasa era auriul,sa-I faca ochii sa para ca scosi din poveste.Pentru a atrage atentia asupra parului rosu ca focul se da cu-n ruj aproape identic cu sangele care-I contura buzele carnoase,ochilor le dadea o forma superba prin a se machia cu-n negru carbune dar nu mult si exagerat,ci putin conferindu-I o privire seducatoare.La gat isi pune un lant din aur cu-n pandantiv din diamante daruit de iubitul ei si ca sa incheie toata “magia” se parfumeaza putin si discret.

                    Iar ultimul,Bill.Ca tot tine la fashion isi alegea un kimono alb pana in pamant,aproape,pana la glezne iar ca pantaloni isi punea o pereche neagra mai fix ape picior.Isi aranjeaza parul si celelalte.
Deviza lui: Nu trebuie sa intelegi moda,ci s-o simti.


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Măi.măi,măi
Ce fashion-işti sunt
Mai puţin Sesshomaru,nu prea îl atrage asta
Oo Sepiroth  la 4 ace :>
Şi Bill ,ok ce să spun
Încă mai aştept să meargă la,lac   


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Eu m-am chinuit sa scriu next-ul asta si tu-mi spui ca vrei scena de la lac :|

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Păi daaa,ok...
Adică ..îmi imaginez că te-ai chinuit să-l scrii
A ieşit ceva frumos,dar am fost sinceră
Adică na,îmi închipui şi na     
Adică tot nu înţeleg , ce e rău în asta ? :| :-s


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nimic 

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
:|
Ok   


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                                                              Chapter 25
                                                     -Reuniunea de familie II-



                    Fiecare invitat intra in palat ducandu-se in sala de mese condusi de Sepiroth care era un adevarat gentelman:
InuTaisho: nu nu nu tinere,aceste doua doamne superbe vin cu mine[face cu ochiul mandru]
InuKimi: taci din gura,caine batran,baiatul vrea sa fie politicos si tu ii distrugi visul
InuTaisho: nu ma mai lovi,iubito
InuKimi: “iubito”?
InuTaisho: da[zambeste larg]
Izayou: si eu ce sunt,mare lord al cainilor?
InuTaisho: tu esti printesa mea,Izayou[o saruta de fata cu prima lui femeie]
InuKimi: ehm[isi drege vocea insistent in spatele demonului] inaintezi…dragul meu?
InuTaisho: imediat[iar afiseaza zambetul tamp]
InuYasho: of frate[da ochii peste cap in urma lor si-si da o palma peste frunte] spune-mi ca se vor potoli,hey Naraku
Naraku: probleme in paradis?[da mana cu el]
InuYasha: mereu se gasesc in ultimul moment,ma’sa lui Sesshomaru e asa o panarama
Naraku: daca te aude zbori de aici
InuYasha: dad a,detalii detalii[isi continua drumul alaturi de Naraku spre sala de mese]

                   Ajunsi acolo,InuTaisho striga dupa fiul lui:
InuTaisho: Sesshomaru![c-o voce dominanta]

                    Se aud pasi indreptandu-se spre ei si din umbra apare baiatul cu parul alb si lung,ochii stralucind in intuneric.La bratul lui se afla incantatoarea Shilo care lumina incaperea cu prezenta ei.Pe umeri purtand un alt kimono dar lung si vaporos de-o culoare deschisa presarata cu sclipici:
Shilo: bine ati venit[afiseaza un zambet cald]
InuKimi: e atat de frumoasa[uimita de aparitia celor doi]
InuTaisho: stiam eu c-am facut o alegere buna[mandru de ce-a facut pana acum]
Sesshomaru: nut e umfla in pene,batrane
InuTaisho: mereu imi spulberi visul,stiai asta baiete?
Sesshomaru: ce rost are sa visezi cu ochii deschisi cand iti poti indeplini visele chiar singur?
InuTaisho: acum imi vorbesti in termini filozofici
Sesshomaru: ia loc si taci[se aseaza in capul mesei]

                     Invitatii isi ocupa locurile,Shilo langa Sesshomaru,Izayou langa Shilo,in partea cealalta se aflau Sepiroth langa InuYasha,Naraku stand langa InuTaisho,desigur ca la masa se mai aflau si alte persoane printre care Bill care era de-a dreptul uimit de buncul sau.


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Ce chinuit e InuTaisho   
Cu două 
Mi-l imaginez pe Sesshomaru la braţ cu Shilo
Vorba lu' InuKimi ... atât de frumosă
Cred că ce mândru este Sesshomaru
Ce discuţie între tată - fiu 
Îmi imaginez moaca lu' Bill    cum se uită la InuTaisho 


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                                                              Chapter 26
                                                     -Reuniunea de familie III-


                     Pe timpul festinului se mai incingeau discutii,barfe intre fete,plimbari,totul petrecandu-se pana aproape de miezul noptii.Atunci Shilo se duce langa Sesshomaru care era cu gura pana la urechi si-I sopteste:
Shilo: du-te cu ceilalti la lacul cu aburi,e sezonul acela al primaverii
Sesshomaru: imediat,barbati,e timpul sa facem o baie sis a continuam discutia acolo unde suntem feriti de ochii si urechile femeilor noastre[ridica un pahar cu vin pe care-l duce la gura,da tot pe gat apoi il aseaza pe masa parasind incaperea urmat de ceilalti]

InuTaisho: hai nepoate,nu fi timid
Bill: dar veti fi toti goi
InuTaisho: ai ceva sa ne ascunzi?[razand de el ca era speriat]
B: nu…

                    Ajunsi la lac,se dezbraca toti lasandu-si hainele pe pietre:
Naraku: ador sezonul asta[dand capul pe spate]
InuYasha: iiip,m-a piscat ceva pe sub apa
Naraku: ala era piciorul meu[arcuieste o spranceana]
InuYasha: aaa[zambeste scurt si speriat]
Sepiroth: liniste si pace
InuTaisho: da,am scapat de femei,Bill nu intri?
Bill: imediat bunicule[se apropie de lac acoperindu-si zona]
Sesshomaru: timid mai esti[il apuca de glezna tragandu-l]
Bill: ia mana de pe mine!
Sesshomaru: daca mai tipi o singura data zbori
Bill: [se uita speriat in ochii tatalui sau si intra in apa] chiar e…bine

                   Sesshomaru isi sprijina coatele de-o parte si de alta a pietrelor lasand capul pe spate udandu-si parul cel lung si bogat simtindu-se bine.Lafel fac si ceilalti.


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Wooow,yay
Ce petrece acolo \: D/
Sigur Bill era cu fetele şi bârfea
 
Lu' Bill îi e frică să nu rămână fără ?   
Bine i-a făcut Sesshomaru


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bill e cam...complexat    

Marimea lui nu se compara cu a lor  


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Cum de nu m-am gândit la asta   
Vaaai,sărăcuţu'    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Demonii sunt demoni,el e prea pizda     

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Woooow cat am pierdut :|
Asta a fost mai mult ca niciodata,sa-mi trag palme      
Valeleu    
Deci:-?
Da,Bill nu se lasa deloc si ii enerveaza pe toti prietenii lui Sesshomaru  
Si te gandesti ca si ei sunt calmi ca el si tot nu reusesc sa ii faca fata pentru ca la un moment dat te dispera    
Pe bune ca te scoate din sarite :|
Daca si pe Shilo a inceput sa o enerveze atunci e clar    
Imi place ca ea stie cum si ce fel sa il potoleasca dar doar pentru moment ca atunci cand il vede pe tasu' iar o face pe viteazul  


Sa nu mai zic ca toti prietenii si ceilalti membrii din familie sunt absolut superbi :X:X:X
Descrierea lui Naraku a fost 8->
Si poza  =P~
Mama,numai cand iti imaginezi  
El si cu Sesshomaru  
Reuniunea de familie a fost prea misto :|
Deci imi plac hainele lor,tot ce tine de traditia lor :X
Bunicii si restul sunt prea tari  
Sunt de treaba,iar Bill nu stie ce pierde :-w
Adica ei stiu ce-i aia distractie si atmosfera misto
Si la ce bunatati au:>
Imi imaginez o masa deaia mare si plina cu tot ce-i bun,tot ce-ti doreste inima :X
Si Bill ar trebui sa aiba simtul umorului ca ceilalti,sa nu se simta exclus ca doar face parte dintr-o familie foarte renumita si puternica si mai ales ca tatal lui nu-i oricine,ci Lord Sesshomaru :>

Shilo a fost cea mai frumoasa si perfecta din seara aceea :|
Si Sesshomaru simplu dar cu gust si stil asa cum le place tuturor si asa cum il stim  
Dar si Bill s-a imbracat cu alb si a fost adorabil :X
Sa numai zic ca faza de la lac a fost =P~
Toti erau relaxati,numai Bill nu    
El ar trebui sa fie mandru si cu ce are,desi tasu' detine puterea si e cel mai bun dintre toti :>
Shilo este norocoasa ca ii are pe amandoi desi Bill inca este capul rautatilor,nici ca se lasa    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Sesshomaru detine controlul peste tot mai ales in pat      


P.S.-mi-ai trantit un comm de...parca lucrezi la redactie = ))))))))))


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                                                              Chapter 27
                                                     -Reuniunea de familie IV-

In scurt timp incep iar sa glumeasca,sa vorbeasca pe diferite teme,mai destind atmosfera.In discutii se mai strecoara si mici gesticulari,lovituri,ca intre baieti.Singurul tacut era Bill care statea si-I privea pe fiecare infricosat.Se gandea cu disperare ca sunt demoni,le masura cu privirea muschii cei mari facuti in timpul luptelor,antrenamentelor si a diferitelor lucruri facute.Dar ce-l atragea si mai tare era frumusetea lor.Cum se face ca demonii sunt mai frumosi decat barbatii normali?

                     Dar numai dureaza mult ca-si da drumul la vorba,mai spunea mici secrete,radea cu ceilalti,ajunsese sa se impace bine cu toti dar tot simtea o teama fata de tatal sau.

                      Il mai privea cu coada ochiului in timp ce vorbea cu ceilalti si ingheta de fiecare data.I se parea ciudat,desi avea zambetul pe buze,tot plutea acea aura demonica in jurul lui.

Bill: ehm..
Sesshomaru: da?
Bill: nimic,lasa
Sesshomaru: n-ai sange in tine deloc,esti ca o tulpina uscata
Bill: ce-ai spus?[incruntandu-se]
Sesshomaru: ce ai auzit[pocneste din degete]

                    Kaede apare in cateva clipe cu o tava pe care se aflau cateva pahare cu sampanie:
Sesshomaru: mersi,poti pleca,barbati,cate putin ca nu vrem s ane bata femeile[rade dar devine serios cand il vede pe Bill]
Bill: ma urasti?

                    Tacerea apare.Toti isi duc privirea asupra lui Sesshomaru care era oarecum amuzat de intrebarea baiatului:
Sesshomaru: tu gandesti cand pui o intrebare sau deschizi gura asa fara noima?
…Bill ramane mut…


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nu inteleg de ce Bill si acum se mai teme de Sess' :|
Adica pana la urma ar trebui sa se obisnuiasca cu el ca doar na',e tatal lui,nu e un prieten sau mai stiu eu ce      
Dar e bine cand isi da drumu,nu il mananca nimeni  
Sess' e asa de relaxat :X
E amuzat de toate intrebarile pe care Bill i le pune    

E prima oara cand Bill sta in lac gol alaturi de atatia barbati  
Si creca cum el se uita la fiecare in parte o sa primeasca si el priviri  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E cam..alba apa aia de la aburi  
Nu se prea vede si e atat de...o are mica  


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Pe langa ei,el da    
Iti dai seama ce fel se simte
Ce stare are
Ca n-are chef de nimic
Nu se simte in largul lui desi face parte din familia aia  
Si cred ca stiu care e teama lui cea mai mare  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Care?:|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Sa nu rada ceilalti de el  
Asa cred eu  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E si asta o teama  

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ca dupa daca il vad asa tacut cine stie ce mai cred despre el  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
El se teme sa nu pateasca ceva ca demonii sunt cam...suspecti si inconjurat numai de barbati sigur va gandi alt ceva,daca ma-ntelegi  

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A da    
Desigur ca am inteles    
Uneori intra in panica prea tare :|
Se gandeste numai la prostii ca e si seara    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Si el provine din timpul ala unde totul e posibil  

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Cine stie ce a vazut sau la ce s-a uitat si ia daunat  
Cam orice minte o ia razna dupa 12 noaptea  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bill stai linistit ca nimeni n-o sa ti-o dea pe la spate    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Iar daca el are chef de sex asta e alta treaba    
Sa astepte sa apara vreo fata sau eu stiu,in visele lui  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
La cum e tasu' nu prea cred c-o sa apuce Bill ceva    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Mai ales la cat de incapatanat e      

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ii fute Sess' un pumn de cade  

pus acum 15 ani
   
K.
Vizitator



Deci,am citit si eu ficul [ restu partilor] dar nu am apucat ca comentez,ca mi-e fost lene deh. : ))
Asa,e prea amuzant ficul asta.Imi place mult de Bill,parca ar fi Inuyasha = )) cu gura mare da bun de nimic.Se pare ca pana si pe Shilo a enervat-o pana ia dat o palma. ; )) Saracul,toti se iau de el. [-( Mi-a placut descrierea despre Naraku =P~ [ ii bun :> ].Vai,la unul din nexturi am avut impresia ca Sepiroth a luat-o pe Shilo in brate si a urcat cu ea pe scari. 8-} In fine...neamul lui Bill are gusturi bune. <33 Shilo normal ca trebuia sa fie cea mia frumoasa. [-(  <3 Sesshomaru simplu si linistit. ^^  Faza cu InuTaisho si sotiile lui a fost prea tare = )) cum ii vorbeau,eu una nu l-as putea imparti pe demonu ala cu alta. = )) Hmm,daca lar fi auzit InuKimi pe Inuyasha ar fi facut crize. x_X Vai,si cum vorbeste Sess' cu tasu' : )) caine batran sau cum i-o fi zis. = ))  Imi dau seama cum se simtea Bill la lac printre atatia barbati demoni. = )) :o3
Sunt curioasa ce o sa-i mai comenteze lui Sesshomaru acum :-?.
Next. xD


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Javra batrana,sac de purici,mos bun de nimic,incompetent-->>adresarea lui Sesshomaru catre InuTaisho (Toga numele real) = )))
Caine nerecunscator,insensibil,persoana mai rea ca el n-a intalnit niciodata si o rusine pentru familie-->>vorbele lui Toga catre Sesshomaru  


Bill e ca speriat de bombe dar cum ziceai si tu,InuYasha varianta "umana" sa zicem desi ambii lui parinti sunt demoni deplini   [cu pedigri sa zicem]


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Mama dar si cand o sa se dezghete Bill    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Vai mai bine nu = )))))

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Crezi ca va fi de rau?    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
La ce temperament are ...-_-'

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ai dreptate :|
Mai bine asa    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                                                              Chapter 28
                                                     -Reuniunea de familie V-


Sesshomaru: mi se pare ca n-ai pic de creier in acel cap al tau si ca totul este in deriva
InuTaisho: nu fi asa rau cu baiatul
Sesshomaru: taci,mosule[radicand mana spre tatal sau dar inca tinand cotul pe piatra]
InuTaisho: tu esti cel prost crescut
Sesshomaru: bai dupa ce ca ai avut tupeul de marlan sa-I dai acestei…corcituri[uitandu-se la InuYasha care prindea muste cu ochii] Tetsusaiga mai ai si obraznicia de a-mi spune ca eu sunt cel prost crescut
InuTaisho: iar vesnica poveste in legatura cu sabiile
Sesshomaru: mi-ai dat o sabie inutila,taranule
InuTaisho: [dadea ochii peste cap] distrugi petrecerile
Sesshomaru: cine vorbea,Lordul InuFustangiu[clipea din ambii ochi]
InuTaisho: nu te intinde,Sesshomaru
Sesshomaru: o vai tremur tot,uita-te la mine[dadea din maini]

                Ceilalti dupa tacere incep sa rada:
Naraku: sigur sunt tata si fiu?
Sepiroth: cred ca nu,mai degraba frati
InuYasha: [ridica mana] Tetsusaiga e a mea!
Naraku: [isi pune o man ape fata inchizand ochii] prostule
InuYasha: ce?
Sesshomaru: acum comanda de “sezi” ar fi fost buna,caine bleg
InuYasha; pe cine faci tu “caine bleg” javra ordinara?[se ridica]
Sesshomaru: mai bine te-ai aseza cu fundu-n apa inapoi pentru ca nimeni nu are chef sa-ti vada inzestrarea
InuYasha: suferi?[spunand cu-n ton sa-l enerveze pe Sesshomaru]
Sesshomaru: nu,n-am de ce,eu sunt fratele mai mare deci sunt chiar “mare”
InuTaisho: taci ma ca tu n-ai 203 tone
Sesshomaru: asta pentru ca nu-s un bosorog ordinar ca tine,tatae
InuTaisho: ha ha,amuzantule,circul inca n-a venit dar ai face un caine extraordinar la trambulina
Sesshomaru: tu glumetule


pus acum 15 ani
   
K.
Vizitator



Hmmm,eram sigura ca InuTaisho o sa-i ia apararea putin asa lui Bill. <3 Vai,dar cum se jignesc. :|
Next.


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
La ei e ceva normal sa se jigneasca  

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
InuTaisho este si nebun si glumet de felul lui    
Inca tine cu Bill,dar nu se stie mai tarziu  
Poate isi dau seama cu toti ca este la inceput si ca are nevoie de timp ca sa se obisnuiasca cu toate  
Sa ia parte la lupte si dupa antrenamente si sa apere palatul si tot asa nu-i usor pentr el  
Adica na',cativa ani buni a stat departe de acea lume :|

Dar Sesshomaru este genial      
Deci il ador cand se ia si de Bill,si de InuTaisho si de InuYasha    
Numai cand imi imaginez ce fel il face javra ordinara sau bosorog    

Imi place de el ca inca sta relaxat acolo in apa si vorbeste fara sa se ridice sau sa se enerveze :>
Pe cand InuYasha se agita degeaba    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
InuYasha e...futut in cur

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Uneori e prea disperat  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
K.
Vizitator



Next?

pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Maine

pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                                                              Chapter 29
                                                     -Reuniunea de familie VI-


Bill: explica-ti-mi si mie odata pentru totdeauna,de ce va certati?
Sesshomaru: nut e priveste
Bill: ba uite ca ma priveste,deci?
Sesshomaru: deci nimic
Bill: javra[da ochii peste cap spunand mai incet]

                Dar isi primeste o palma peste cap destul de tare de la Sesshomaru:
Bill: pentru ce-ai facut asta?!
Sesshomaru: nu-ti trebuie un raspuns
Bill: om rau esti
Sesshomaru: om ai spus?
Bill: da[radicand din umeri]
Sesshomaru: eu,Sesshomaru nu permit sa fiu numit “om”,acea clasa josnica de oameni nici nu-si merita locul aici
Bill: [dand din maini] eu,Sesshomaru bla bla bla
InuTaisho: fiule,mai bine n-ai face asta
Bill: de ce?

                 InuTaisho arata cu degetul spre Sesshomaru care parca luase foc.InuYasha se duce langa fratele sau mai mare si-I pune o mana pe umar:
InuYasha: lasa-l ma ca-I mic si prost
Sesshomaru: ca tine
InuYasha: iar incepi?
Sesshomaru: desigur,sange-mal[clipeste insistent din ochi zambind]
InuYasha: esti asa o scorpie
Sesshomaru: n-am cum sa fiu,nu sunt femeie
InuYasha: de la spate pari a fi una

                    Sesshomaru arcuieste o spranceana semn ca gluma nu a fost deloc buna asa ca InuYasha se retrage:
InuYasha: da,n-a fost buna
Naraku: ma faci sa plang,stiai asta?
InuYasha: hai plangi
Naraku: nu fi un caine fara stapan[rade tragandu-l pe InuYasha de o suvita de par]


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Uuu,next :X:X:X

Bill: explica-ti-mi si mie odata pentru totdeauna,de ce va certati?
Sesshomaru: nut e priveste
Bill: ba uite ca ma priveste,deci?
Sesshomaru: deci nimic
Bill: javra[da ochii peste cap spunand mai incet]

                Dar isi primeste o palma peste cap destul de tare de la Sesshomaru:
Bill: pentru ce-ai facut asta?!

Palmele lui Lord Sesshomaru functioneaza mereu    
Il trezesc pe Bill la realitate  
Si ca deobicei comenteaza,asa se apara el  
Stai ca s-a bagat InuYasha  
El crede ca poate rezolva problema,dar mai rau o incurca  
Mereu gaseste glume care sunt seci pentru Sesshomaru    
Dar imi place ca Sesshomaru vorbeste cu InuYasha pe un ton deala de il face sa taca imediat  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
InuYasha parca are o agenda speciala cu glume seci    

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar fix glumele seci care la un moment dat sa il scoata din sarite pe InuYasha  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
K.
Vizitator



Nu prea am ce comenta despre partea asta :-? iarasi se cearta ; ))  eram sigura ca Bill va mai comenta el ceva. :>
Un mic sfat: ai putea baga mai multa descriere. (:


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                                                              Chapter 30
                                                              -Ce naiba?-


                    Se trage inapoi si revine la locul lui inchizand ochii.In sfarsit un moment de liniste si relaxare,Bill a tacut,licuricii zburau in jurul lor astfel luminand zona.
                      O jumatate de ceas trece iar gasca se sparge,fiecare se imbraca cu cate un kimono alb simplu si se incalta cu o pereche de papuci negri mergand spre palat unde era cald.Ultimul era bine inteles,Bill.
                       Ajunsi inauntru,o iau pe cai separate ducandu-se in cate o camera,singurul care mai ramane este Sesshomaru.

                      Simtindu-I prezenta si parfumul,Sesshomaru se duce in bucatarie unde o gaseste pe Shilo in picioare cu spatele la el taind un mar.Dar din neatentie se taie la deget.
Avand simturile foarte dezvoltate,simte mirosul de sange si se duce in spatele ei intorcand-o cu fata la el.

                      Lumina lunii trecea prin fereastra astfel luminandu-I numai pe ei.Ii tinea mainile fine intr-ale lui uitandu-se adanc in ochii ei aurii fara sa zabeasca sau sa clipeasca.Patrunsi de moment si fara sa stie ce va face in continuare,Shilo ramane putin cam uimita cand il vede pe Sesshomaru ca-I duce degetul taiat aproape de buzele lui si-I sterge sangele cu varful limbii.Zambind in colt,baiatul o apropie de el cu o mana ce o avea pe spatele ei.

                         Fara prea multe ganduri,isi pune mainile in jurul gatului lui lasandu-l putin mai in jos ca ajunga la el.Se uita atenta la buzele lui si-l saruta ca si cand ar gusta din fructul preferat.Amandoi isi tineau ochii inchisi,doar sarutul lung si pasional era deajuns pentru ei,ii incalzea sufleteste,le ungea inima si imblanzind bestiile din ei.

                        Dar magia nu tine prea mult ca un zgomot puternic se aude.
                     


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
In sfarsit liniste si pace 8->
In sfarsit Bill a stat potolit pana la final 8->

Si partea care urmeaza imi place la nebunie =P~ :X:X
Dar din neatentie se taie la deget.
Avand simturile foarte dezvoltate,simte mirosul de sange si se duce in spatele ei intorcand-o cu fata la el.

                      Lumina lunii trecea prin fereastra astfel luminandu-I numai pe ei.Ii tinea mainile fine intr-ale lui uitandu-se adanc in ochii ei aurii fara sa zabeasca sau sa clipeasca.Patrunsi de moment si fara sa stie ce va face in continuare,Shilo ramane putin cam uimita cand il vede pe Sesshomaru ca-I duce degetul taiat aproape de buzele lui si-I sterge sangele cu varful limbii.Zambind in colt,baiatul o apropie de el cu o mana ce o avea pe spatele ei.

                         Fara prea multe ganduri,isi pune mainile in jurul gatului lui lasandu-l putin mai in jos ca ajunga la el.Se uita atenta la buzele lui si-l saruta ca si cand ar gusta din fructul preferat.Amandoi isi tineau ochii inchisi,doar sarutul lung si pasional era deajuns pentru ei,ii incalzea sufleteste,le ungea inima si imblanzind bestiile din ei.

Oooh ce se mai iubesc 8->
Ador descrierile dintre ei doi :X:X:X
Se iubesc ca doi nebuni    
Ce poveste :X
Cata dragoste :X
Ei doi perfecti :X
Si banuiesc ca zgomotul care strica atmosfera si linistea este facut de Bill :|
Adica asa cred  
Ca el ramane ultimul  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu e Bill = ))))

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Acum Bill e baiat ascultator si s-a dus la culcare    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
K.
Vizitator



Avand simturile foarte dezvoltate,simte mirosul de sange si se duce in spatele ei intorcand-o cu fata la el.

                      Lumina lunii trecea prin fereastra astfel luminandu-I numai pe ei.Ii tinea mainile fine intr-ale lui uitandu-se adanc in ochii ei aurii fara sa zabeasca sau sa clipeasca.Patrunsi de moment si fara sa stie ce va face in continuare,Shilo ramane putin cam uimita cand il vede pe Sesshomaru ca-I duce degetul taiat aproape de buzele lui si-I sterge sangele cu varful limbii.Zambind in colt,baiatul o apropie de el cu o mana ce o avea pe spatele ei.

                         Fara prea multe ganduri,isi pune mainile in jurul gatului lui lasandu-l putin mai in jos ca ajunga la el.Se uita atenta la buzele lui si-l saruta ca si cand ar gusta din fructul preferat.Amandoi isi tineau ochii inchisi,doar sarutul lung si pasional era deajuns pentru ei,ii incalzea sufleteste,le ungea inima si imblanzind bestiile din ei.

Ador partea asta    mi-i si imaginez 8-> tare presimt ca zgomotul ala este Bill. X_X


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
O sa vedeti maine care e adevarata cauza : ))

pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                                                              Chapter 31
                                                   -Lupta impotriva lui Tenky-


                      Isi indreapta privirile afara si vad cum incet incet se inalta un demon negru cu ochii rosii scotandu-si coltii cei albi la iveala.
Era momentul sa-si faca treaba.Pleaca din bucatarie,Sesshomaru iese in curte in intampinarea demonului asteptandu-l relaxat fara nici un stres.

                  Ramasa singura,Shilo isi da jos toate bijuteriile lasandu-le pe o masa,isi mai intorcea capul sa vada cat de aproape era demonul.In cateva clipe I se alatura lui Sesshomaru intr-un costum negru mulat si blanita la glezne si incheieturi:
Shilo: vechi prieten.Sesshomaru?
Sesshomaru: ar fi vrut el[ridica o mana,unghiile de la doua degete incepand sa lumineze,un bici lung facandu-si aparitia]

                 Il arunca spre cativa copaci lovind demonul care iese nervos la lumina:
Shilo: aoleu ce urat e
Sesshomaru: [tace si-l mai plesneste inca o data pana la sange]

                 Un tipat puternic de durere se aude trezind tot palatul:
InuTaisho: ce naiba se petrece?[se duce la fereastra facand ochii mari] nu din nou
InuKimi: [se da jos din pat ducandu-se in spatele lui] s-a intamplat ceva,dragul meu?
InuTaisho: avem companie[se suceste imbracandu-se in costumul lui luand sabia in mana] ne vedem in curand
InuKimi: ai grija
InuTaisho: sunt din fier,femeie
InuKimi: ai vrea tu

                   Cat cobora scarile,lupta de afara devenea tot mai apriga.Sesshomaru isi pastra calmul si se lupta cu demonul Tenky doar cu sabia Tokijin.Shilo,pe de alta parte deja era enervate la culme de tupeul marsav al demonului asa ca isi arata adevarata forma.

                 Fiind cu picioarele pe pamant,in jurul ei apare o aura demonica rosie acompaniata de un vartej mic albastru care,lafel ca la Sesshomaru,se inalta spre cer.Intr-o clipa fata cu parul roscat si un corp de invidiat devine o vulpe neagra cu o coada din flacari si labele in flacari de asemenea.

                In pragul scarilor,InuTaisho ramane uimit,o asemenea frumusete era rara,se gandea oare sa stea de-oparte sis a priveasca sau sa le dea o mana de ajutor.Dar raspunsul ii vine imediat in minte si era acela de a-i lasa singuri.

Shilo: Sesshomaru,da-te!e timpul ca uratania sa dispara[alearga spre el si-I sare la gat muscandu-l punandu-l la pamant]

              Bill era cu sufletul la gura dar si socat.Era pentru prima data cand o vedea pe mama sa in forma adevarata si statea cu sufletul al gura pentru ca nu stia ce se va intampla in continuare.


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A,asta era cel care le-a stricat momentul     
Imi place de Sesshomaru ca e calm
Fara stres
Ba chiar asteapta ca Tenky sa vina spre el si sa vada de ce este in stare  
Dar si Shilo este asa de curajoasa :X
Imi place de ea ca s-a enervat la culme    
Sa-i arate demonului cine este ea cu adevarat si cu cine se pune :>

InuTaisho: sunt din fier,femeie
Nebunul    
Mi-l imaginez si pe el  

    Fiind cu picioarele pe pamant,in jurul ei apare o aura demonica rosie acompaniata de un vartej mic albastru care,lafel ca la Sesshomaru,se inalta spre cer.Intr-o clipa fata cu parul roscat si un corp de invidiat devine o vulpe neagra cu o coada din flacari si labele in flacari de asemenea.
Este lafel de superba :X:X:X
Imi place descrierea :X:X
Este si puternica si atunci cand l-a muscat a fost prea tare    
A deci Bill trebuia sa o mai vada si pe Shilo in adevarata sa forma si uite ca a avut ocazia  
Trebuie sa se obisnuiasca ca lupte vor mai fi  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Bill si asa n-are nici un sters :-L
Nimeni nu-l ciupeste de cur deci sa nu inceapa cu basinile de diva :-L 


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
   
El doar priveste :-w
Ca Shilo si cu Sess' se lupta de zor,bine,ca acum Shilo a doborat demonul la pamant  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu se stie in continuare  

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Unii demoni sunt smecheri si periculosi,dar daca se mai baga si InuTaisho sigur vor face fata  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Am deja o idee in minte,cred ca maine seara pun next :X

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Debea astept :X:X

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Pagini:  1 2 3 4 5  

Mergi la