Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login
POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: geogeorgiana17 pe Simpatie
 | Femeie 25 ani Arad cauta Barbat 26 - 57 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
L-aş fute odată =p~ 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Poti sa-i futi pe toti dar pe Sessho' il ocolesti 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Bine,bine 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Îmi ajunge Sepiroth 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ok,ma bucur,daca intra Naraku in scena ce faci? 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Ehm,păi,ah,păi,eu,ehm ...

_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 21 -I-a fost promisa de la inceput-
Bill: pleaca,lasa-ma!Imi distragi atentia,ma chinui de 10 minute sa pun sageata asta Sepiroth: cotul sus,privirea dreapta,cotul nu la 90 de grade bizon prost,la 180,asa acum pune sageata pe elastic si tine degetul aratator de pe arc drept Bill: e bine asta? Sepiroth: da,acum trage must sageata in spate,inchide ochiul stang,fixeaza locul si tinteste,ba da’ tintesti nu ca o muiere Bill: da da am inteles,Gizz nu trebuie sa ai o erectie pe chestia asta[face cum i-a spus Sepiroth si ca prin minune,nimereste] yaaay,sunt tare,sunt cel mai tare,uhuu,hip hip ura pentru Bill[sare-n sus de bucurie] Sepiroth: bravo pustiule,ai vazut ca poti? Bill: de-ar fi tata lafel ca tine
In urmatoarea secunda se trezeste c-o piatra in cap: Bill: auuu’ Sesshomaru: ce-ai spus,fiule? Bill: nimic Sesshomaru: hm? Bill: am spus ca as vrea sa fi lafel ca el,calm si rabdator Sesshomaru: sunt dar cum tine nu merita sa-mi bat gura[se intoarce cu spatele la el si pleaca] Bill: man,asta inafara de a disparea si a aparea dintr-o data nu stie si alt ceva?Pe bune c-am sa ma trezesc cu el in lac fara sa-mi dau seama Sepiroth: asa face mereu,pe toti ne sperie,numai cu Shilo se poarta alt fel si are de ce Bill: ce? Sepiroth: mama ta a fost si inca mai este cea ma dorita fata dintre demoni.Dobandeste o putere mare si e foarte frumoasa Bill: dar totusi,de ce pe el? Sepiroth: i-a fost promisa inca de la nastere Bill: ce prostie Sepiroth: nu chiar,nu sunt casatoriti dar te au pe tine,se iubesc ca doi nebuni,Shilo tremura cand il vede,nu ma refer ca tremura de frica,ci de placere,dragoste,are acel ceva ce-l imblanzeste,tine bestia inchisa in el Bill: cum a fost la masa atunci? Sepiroth: da Bill: kawaii Sepiroth: chiar ca dar hai baiete,sa mergem inauntru sa faci o baie si sa te schimbi Bill: imediat[vine langa Sepiroth care-I pune o mana pe umar]
Dupa cativa pasi barbatul se opreste: Bill: s-a intamplat ceva? Sepiroth: Naraku…? Naraku: chiar eu in persoana Bill: [arcuieste o spranceana dar tare] tu cine mai esti? Naraku: ai grija cu tupeul nepoate Bill: cum indraznesti ba' sa-mi spui mie “nepoate”? Sepiroth: [il trozneste pe Bill c-o palma peste ceafa] nu fi obraznic Bill: n-ai auzit ba' ca mi-a spus “nepoate”? baaa' cum iti perimiti sa-mi spui asa? Sepiroth: e unchiul tau,nataraule Naraku: Shilo a fost beata cand te-a facut Bill: las-o pe mama in pace!Ciudatule Naraku: Shilo este sora mea Bill: minti[se apropie de Naraku]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Vai ce să zic A învăţat şi el ceva Şi Sepiroth îi spune lu' Bill moartea căprioarei ... Bill mă face de ruşine în faţa lu' Naraku :-W Îl bat :-L Cum poate doamne să fie aşa prost :|
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Partea asta o sa-ti placa
Chapter 22 -Naraku-
Plictisit si el,intoarce privirea spre Sepiroth: Sepiroth: iti simt durerea Naraku: pfa!Ma face de rusine,Sesshomaru e cu nervii la pamant,cred Sepiroth: oricat de calm ar fi tot se enerveaza Bill: ehm!Sunt si eu pe aici Sepiroth: tu vin-o cu mine[il apuca de guler si-l trage dupa el]
Il taraie pe Bill dupa el in timp ce purta o conversatie cu Naraku.Ajuns in fata portii ii da drumul baiatului: Bill: in sfarsit!Era sa ma sufoci,prostule Sepiroth: esti singurul plod care imi da dureri de cap,sa te extermine mai repede un demon ca m-am saturat sa-ti aud gura aia care-ti merge ca o moara stricata!Nici iubita mea nu face asa,esti culmea,esti fata sau baiat?Hotaraste-te odata! Bill: [amuteste] heeei!Cum iti permiti?Adica stai,ai gagica? Sepiroth: ti se pare ceva ciudat? Bill: nu[zambeste si rade[ Sepiroth: deja-mi pierd rabdarea Bill: imi retrag cuvintele de la antrenament Sepiroth: tu muiere Bill: [se uita urat la Sepiroth si intra in palat] mama! Sepiroth: asa,cheam-o pe mama ta sa ma parasti Bill: de unde stii? Sepiroth: e ceva evident la un plangacios ca tine Naraku: asta chiar e nepotul meu?[c-o expresie nedumerita] Sepiroth: din pacate da Naraku: Sfanta Maica Precista! Sepiroth: stiu stiu,nu trebuie sa spui Bill: vedeti voi acum,mama!
Coboara Shilo scarile in graba: Shilo: ce ai patit de tipi in halul asta?[se opreste] Naraku…
Ridica privirea si-o vede pe sora lui cea mica indreptandu-se spre el cu bratele deschise schitand un zambet de copil si lacrimi de bucurie in ochi.O cuprinde cu cele doua maini puternice ale lui tinand-o strans sa-I simta inima pe care n-a mai auzit-o batand de ani buni: Naraku: mi-ai lipsit,Shilo Shilo: sit u mie,dragul meu frate[se uita adanc in ochii lui]
Naraku,spre deosebire de Sesshomaru si ea,avea ochii rosii,nu aurii desi era demon.Ca si “cumnatul” lui,avea un machiaj frumos,o nuanta de mov pal aplicata pe pleoape si gene lungi negre.Zambetul lui cald redat de buzele rozalii iti confereau o stare de liniste. Era lucrat de asemenea,inalt cu umeri lati,brate groase si puternice,gatul parand firav dar puternic in acelasi timp.Unghiile nu le avea lungi ca Sesshomaru,ci normale,parul lung si negru parea scos din basme,pielea fina si alba ca laptele iti dadea dependenta sa-l atingi iar structura fetei era ca a unei fete.Un barbat foarte frumos,si el avand o varsta…destul de frageda,370 de ani nu sunt prea multi pentru un demon.Insa un semn in deosebea foarte mult.Pe spate avea ca cicatrice un paianjan mare lasat in urma unei arsuri in timpul unei batalii.In ciuda faptului ca era mare,era sexy chiar. O mai tine in brate cateva clipe dupa-I da drumu sarutand-o pe ambii obraji: Naraku: si acum explica-mi Shilo: ce? Naraku: cum se face ca acest…ciudat e nepotul meu? Shilo; nu e ciudat Naraku: dar se poarta ca o fata,mi-ai spus ca-I baiat Shilo: este dar…cu-n comportament mai dificil
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Narakuuu =p~ =p~ =p~ =p~ =p~ =p~ =p~ =p~ Ce descriere =p~ =p~ Ha ha Ce să zic Bill ... Mai spart,sunt numai cioburi Chiar că se poartă ca o fată Cum spune Sepiroth =p~ Săraca Shilo Are viaţă grea cu el 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Te rog frumos Nu mă mai întărâta :-L Rămân la Sepiroth 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Da' si Naraku e bun:> Io-te ce muschi are :>
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Da,da ...este , este 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Uite-o şi pe ratata asta Cică-i Sepiroth 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Te rooog nu-mi mai baga specimene aici 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Era un exemplu' de om fără viitor 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ok dar sa lasam adevartii profesionisti sa-si faca treabaadica personajele 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Vreau să-i văd în acţiune ;; )
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Şi ce-mi spui mie Aştept asta din partea ta Adică să scrii
Eu pe Sepiroth :-" 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ei pula = ))))) Trebui sa scriu acum la el ca-i reuniunea d efamilie = )))) O sa am la personaje fel de fel :|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Andreea .
◦Aυтσмαtіc
 Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
|
|
Ce sexy e Naraku ;X Imi place de el Si Bill tot "o fetita" a ramas Abia astept sa vad ce se v-a intampla in continuare 
Next !
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 23 -"O mana de ajutor"-
Naraku: unde-I Sesshomaru? Vreau sa vorbesc ceva cu el Shilo: il gasesti in biblioteca Naraku: mersi[pleaca spre biblioteca unde se afla Sesshomaru] Shilo: acum,de ce ai tipat? Bill: las-o balta Shilo: du-te si fa o baie,mirosi a caine ud Bill: iar in lac? Shilo: nu,te duci la etaj sa faci dus Bill: woau,exista asa ceva la voi? Shilo: nu ma calca pe coada,Bill Bill: scuze mama[lasa capul in jos si pleaca spre etaj sa faca un dus sa se revigoreze]
Sepiroth lasat singur cu printesa,lasa de asemenea capul in jos dar simte cum Shilo isi strecoara mana firava intre bratul si corpul lui: Sepiroth: Sh…Shilo Shilo: ramai diseara,te rog Sepiroth: stiu si eu…vine familia voastra Shilo: dar Sepiroth[ii cauta privirea] si tu faci parte din familie Sepiroth: da? Shilo: da[isi pune mana la gura chicotind] haide si tu sa faci un dus,sa te schimbi sis a mai stai cu barbatii Sepiroth: desigur Shilo: a da,stii ca…diseara e sezonul acela al primaverii Sepiroth: sezonul cand apa din lacul de ciresi fierbe scotand aburi? Shilo: exact Sepiroth: ce-I cu el? Shilo: ma gandeam ca dupa cina sa iesiti toti barbatii sa faceti o “sauna” impreuna,asa Bill poate se va mai dezgheta si isi va da drumul la vorba Sepiroth: bine[isi da pelerina jos urcand si el scarile tinand-o in brate]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 24 -Reuniunea de familie-
Seara se asterne peste palat cerul devenind negru,numai mici sclipiri aparand pe cer.Vantul abea ca adia iar totul era calm si linistit. Invitatii deja isi faceau aparitia.InuKimi,mama lui Sesshomaru era imbracata intr-un kimono alb cu un model roz ilustrand un dragon si cu blana cea pufoasa pe umeri.La bratul acesteia se afla InuTaisho imbracat in armura sa de gala,nimic schimbat.Ii place ca totul sa-l mentina normal.In partea cea dreapta a lui era printesa Izayou,mama lui InuYasha,imbraca si ea intr-un kimono albastru pal iar la gat purtand un medalion mare din aur. In urma lor venea InuYasha,cum totii stim ca vestimentatia lui era cea rosie,acum isi intimpina gazdele intr-un kimono negru cu-n model floral la baza si la maneci,curea avand tot o esarfa alba. Naraku,ca toti ceilalti se imbracase tot cu-n kimono mov inchis cu diferite modele pe el albe si pantaloni negri,lungi si largi,parul avandu-l prins intr-o coada,buclele revarsandu-se pe umerii lui.
Masa era deja pregatita.Fripturi,salate,diferite feluri de cartofi si multe multe altele ii asteptau pe invitati care urmau sa manance toate bunataturile ce li se vor servi. La aranjarea festinului a ajutat si Sepiroth care era acum un barbat la 4 ace.A lasat laoparte perelina cea lunga de piele si pantalonii mulati cu cizme optand pentru o camasa lunga alba si o pereche de pantaloni largi inchisi la culoare.
Toate ca toate dar gazdele trebuiau sa straluceasca.
Simplu din fire,Sesshomaru isi da jos doar armura ramanand in clasicul kimono alb cu acel imprimeu rosu care-l deosebeste de ceilalti. Shilo,pe de alta parte,se dichisise de zor,trebuia sa arate pe departe cea mai frumoasa din acea seara. Imbracase o rochie lunga fara bretele,care-I scoata in evidenta bustul generos si talia ca de viespe,culoarea aleasa era auriul,sa-I faca ochii sa para ca scosi din poveste.Pentru a atrage atentia asupra parului rosu ca focul se da cu-n ruj aproape identic cu sangele care-I contura buzele carnoase,ochilor le dadea o forma superba prin a se machia cu-n negru carbune dar nu mult si exagerat,ci putin conferindu-I o privire seducatoare.La gat isi pune un lant din aur cu-n pandantiv din diamante daruit de iubitul ei si ca sa incheie toata “magia” se parfumeaza putin si discret.
Iar ultimul,Bill.Ca tot tine la fashion isi alegea un kimono alb pana in pamant,aproape,pana la glezne iar ca pantaloni isi punea o pereche neagra mai fix ape picior.Isi aranjeaza parul si celelalte. Deviza lui: Nu trebuie sa intelegi moda,ci s-o simti.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Măi.măi,măi Ce fashion-işti sunt Mai puţin Sesshomaru,nu prea îl atrage asta Oo Sepiroth la 4 ace :> Şi Bill ,ok ce să spun Încă mai aştept să meargă la,lac 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Eu m-am chinuit sa scriu next-ul asta si tu-mi spui ca vrei scena de la lac :|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Păi daaa,ok... Adică ..îmi imaginez că te-ai chinuit să-l scrii A ieşit ceva frumos,dar am fost sinceră Adică na,îmi închipui şi na Adică tot nu înţeleg , ce e rău în asta ? :| :-s
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Nimic 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
:| Ok 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 25 -Reuniunea de familie II-
Fiecare invitat intra in palat ducandu-se in sala de mese condusi de Sepiroth care era un adevarat gentelman: InuTaisho: nu nu nu tinere,aceste doua doamne superbe vin cu mine[face cu ochiul mandru] InuKimi: taci din gura,caine batran,baiatul vrea sa fie politicos si tu ii distrugi visul InuTaisho: nu ma mai lovi,iubito InuKimi: “iubito”? InuTaisho: da[zambeste larg] Izayou: si eu ce sunt,mare lord al cainilor? InuTaisho: tu esti printesa mea,Izayou[o saruta de fata cu prima lui femeie] InuKimi: ehm[isi drege vocea insistent in spatele demonului] inaintezi…dragul meu? InuTaisho: imediat[iar afiseaza zambetul tamp] InuYasho: of frate[da ochii peste cap in urma lor si-si da o palma peste frunte] spune-mi ca se vor potoli,hey Naraku Naraku: probleme in paradis?[da mana cu el] InuYasha: mereu se gasesc in ultimul moment,ma’sa lui Sesshomaru e asa o panarama Naraku: daca te aude zbori de aici InuYasha: dad a,detalii detalii[isi continua drumul alaturi de Naraku spre sala de mese]
Ajunsi acolo,InuTaisho striga dupa fiul lui: InuTaisho: Sesshomaru![c-o voce dominanta]
Se aud pasi indreptandu-se spre ei si din umbra apare baiatul cu parul alb si lung,ochii stralucind in intuneric.La bratul lui se afla incantatoarea Shilo care lumina incaperea cu prezenta ei.Pe umeri purtand un alt kimono dar lung si vaporos de-o culoare deschisa presarata cu sclipici: Shilo: bine ati venit[afiseaza un zambet cald] InuKimi: e atat de frumoasa[uimita de aparitia celor doi] InuTaisho: stiam eu c-am facut o alegere buna[mandru de ce-a facut pana acum] Sesshomaru: nut e umfla in pene,batrane InuTaisho: mereu imi spulberi visul,stiai asta baiete? Sesshomaru: ce rost are sa visezi cu ochii deschisi cand iti poti indeplini visele chiar singur? InuTaisho: acum imi vorbesti in termini filozofici Sesshomaru: ia loc si taci[se aseaza in capul mesei]
Invitatii isi ocupa locurile,Shilo langa Sesshomaru,Izayou langa Shilo,in partea cealalta se aflau Sepiroth langa InuYasha,Naraku stand langa InuTaisho,desigur ca la masa se mai aflau si alte persoane printre care Bill care era de-a dreptul uimit de buncul sau.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 26 -Reuniunea de familie III-
Pe timpul festinului se mai incingeau discutii,barfe intre fete,plimbari,totul petrecandu-se pana aproape de miezul noptii.Atunci Shilo se duce langa Sesshomaru care era cu gura pana la urechi si-I sopteste: Shilo: du-te cu ceilalti la lacul cu aburi,e sezonul acela al primaverii Sesshomaru: imediat,barbati,e timpul sa facem o baie sis a continuam discutia acolo unde suntem feriti de ochii si urechile femeilor noastre[ridica un pahar cu vin pe care-l duce la gura,da tot pe gat apoi il aseaza pe masa parasind incaperea urmat de ceilalti]
InuTaisho: hai nepoate,nu fi timid Bill: dar veti fi toti goi InuTaisho: ai ceva sa ne ascunzi?[razand de el ca era speriat] B: nu…
Ajunsi la lac,se dezbraca toti lasandu-si hainele pe pietre: Naraku: ador sezonul asta[dand capul pe spate] InuYasha: iiip,m-a piscat ceva pe sub apa Naraku: ala era piciorul meu[arcuieste o spranceana] InuYasha: aaa[zambeste scurt si speriat] Sepiroth: liniste si pace InuTaisho: da,am scapat de femei,Bill nu intri? Bill: imediat bunicule[se apropie de lac acoperindu-si zona] Sesshomaru: timid mai esti[il apuca de glezna tragandu-l] Bill: ia mana de pe mine! Sesshomaru: daca mai tipi o singura data zbori Bill: [se uita speriat in ochii tatalui sau si intra in apa] chiar e…bine
Sesshomaru isi sprijina coatele de-o parte si de alta a pietrelor lasand capul pe spate udandu-si parul cel lung si bogat simtindu-se bine.Lafel fac si ceilalti.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Demonii sunt demoni,el e prea pizda 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Woooow cat am pierdut :| Asta a fost mai mult ca niciodata,sa-mi trag palme Valeleu Deci:-? Da,Bill nu se lasa deloc si ii enerveaza pe toti prietenii lui Sesshomaru Si te gandesti ca si ei sunt calmi ca el si tot nu reusesc sa ii faca fata pentru ca la un moment dat te dispera Pe bune ca te scoate din sarite :| Daca si pe Shilo a inceput sa o enerveze atunci e clar Imi place ca ea stie cum si ce fel sa il potoleasca dar doar pentru moment ca atunci cand il vede pe tasu' iar o face pe viteazul
Sa nu mai zic ca toti prietenii si ceilalti membrii din familie sunt absolut superbi :X:X:X Descrierea lui Naraku a fost 8-> Si poza =P~ Mama,numai cand iti imaginezi El si cu Sesshomaru Reuniunea de familie a fost prea misto :| Deci imi plac hainele lor,tot ce tine de traditia lor :X Bunicii si restul sunt prea tari Sunt de treaba,iar Bill nu stie ce pierde :-w Adica ei stiu ce-i aia distractie si atmosfera misto  Si la ce bunatati au:> Imi imaginez o masa deaia mare si plina cu tot ce-i bun,tot ce-ti doreste inima :X Si Bill ar trebui sa aiba simtul umorului ca ceilalti,sa nu se simta exclus ca doar face parte dintr-o familie foarte renumita si puternica si mai ales ca tatal lui nu-i oricine,ci Lord Sesshomaru :>
Shilo a fost cea mai frumoasa si perfecta din seara aceea :| Si Sesshomaru simplu dar cu gust si stil asa cum le place tuturor si asa cum il stim Dar si Bill s-a imbracat cu alb si a fost adorabil :X Sa numai zic ca faza de la lac a fost =P~ Toti erau relaxati,numai Bill nu El ar trebui sa fie mandru si cu ce are,desi tasu' detine puterea si e cel mai bun dintre toti :> Shilo este norocoasa ca ii are pe amandoi desi Bill inca este capul rautatilor,nici ca se lasa 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 27 -Reuniunea de familie IV-
In scurt timp incep iar sa glumeasca,sa vorbeasca pe diferite teme,mai destind atmosfera.In discutii se mai strecoara si mici gesticulari,lovituri,ca intre baieti.Singurul tacut era Bill care statea si-I privea pe fiecare infricosat.Se gandea cu disperare ca sunt demoni,le masura cu privirea muschii cei mari facuti in timpul luptelor,antrenamentelor si a diferitelor lucruri facute.Dar ce-l atragea si mai tare era frumusetea lor.Cum se face ca demonii sunt mai frumosi decat barbatii normali?
Dar numai dureaza mult ca-si da drumul la vorba,mai spunea mici secrete,radea cu ceilalti,ajunsese sa se impace bine cu toti dar tot simtea o teama fata de tatal sau.
Il mai privea cu coada ochiului in timp ce vorbea cu ceilalti si ingheta de fiecare data.I se parea ciudat,desi avea zambetul pe buze,tot plutea acea aura demonica in jurul lui.
Bill: ehm.. Sesshomaru: da? Bill: nimic,lasa Sesshomaru: n-ai sange in tine deloc,esti ca o tulpina uscata Bill: ce-ai spus?[incruntandu-se] Sesshomaru: ce ai auzit[pocneste din degete]
Kaede apare in cateva clipe cu o tava pe care se aflau cateva pahare cu sampanie: Sesshomaru: mersi,poti pleca,barbati,cate putin ca nu vrem s ane bata femeile[rade dar devine serios cand il vede pe Bill] Bill: ma urasti?
Tacerea apare.Toti isi duc privirea asupra lui Sesshomaru care era oarecum amuzat de intrebarea baiatului: Sesshomaru: tu gandesti cand pui o intrebare sau deschizi gura asa fara noima? …Bill ramane mut…
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
E si asta o teama 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Ca dupa daca il vad asa tacut cine stie ce mai cred despre el 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
El se teme sa nu pateasca ceva ca demonii sunt cam...suspecti si inconjurat numai de barbati sigur va gandi alt ceva,daca ma-ntelegi 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Si el provine din timpul ala unde totul e posibil 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Bill stai linistit ca nimeni n-o sa ti-o dea pe la spate 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
La cum e tasu' nu prea cred c-o sa apuce Bill ceva 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ii fute Sess' un pumn de cade 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Deci,am citit si eu ficul [ restu partilor] dar nu am apucat ca comentez,ca mi-e fost lene deh. : )) Asa,e prea amuzant ficul asta.Imi place mult de Bill,parca ar fi Inuyasha = )) cu gura mare da bun de nimic.Se pare ca pana si pe Shilo a enervat-o pana ia dat o palma. ; )) Saracul,toti se iau de el. [-( Mi-a placut descrierea despre Naraku =P~ [ ii bun :> ].Vai,la unul din nexturi am avut impresia ca Sepiroth a luat-o pe Shilo in brate si a urcat cu ea pe scari. 8-} In fine...neamul lui Bill are gusturi bune. <33 Shilo normal ca trebuia sa fie cea mia frumoasa. [-( <3 Sesshomaru simplu si linistit. ^^ Faza cu InuTaisho si sotiile lui a fost prea tare = )) cum ii vorbeau,eu una nu l-as putea imparti pe demonu ala cu alta. = )) Hmm,daca lar fi auzit InuKimi pe Inuyasha ar fi facut crize. x_X Vai,si cum vorbeste Sess' cu tasu' : )) caine batran sau cum i-o fi zis. = )) Imi dau seama cum se simtea Bill la lac printre atatia barbati demoni. = )) :o3 Sunt curioasa ce o sa-i mai comenteze lui Sesshomaru acum :-?. Next. xD
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Javra batrana,sac de purici,mos bun de nimic,incompetent-->>adresarea lui Sesshomaru catre InuTaisho (Toga numele real) = ))) Caine nerecunscator,insensibil,persoana mai rea ca el n-a intalnit niciodata si o rusine pentru familie-->>vorbele lui Toga catre Sesshomaru
Bill e ca speriat de bombe dar cum ziceai si tu,InuYasha varianta "umana" sa zicem desi ambii lui parinti sunt demoni deplini [cu pedigri sa zicem]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
La ce temperament are ...-_-'
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 28 -Reuniunea de familie V-
Sesshomaru: mi se pare ca n-ai pic de creier in acel cap al tau si ca totul este in deriva InuTaisho: nu fi asa rau cu baiatul Sesshomaru: taci,mosule[radicand mana spre tatal sau dar inca tinand cotul pe piatra] InuTaisho: tu esti cel prost crescut Sesshomaru: bai dupa ce ca ai avut tupeul de marlan sa-I dai acestei…corcituri[uitandu-se la InuYasha care prindea muste cu ochii] Tetsusaiga mai ai si obraznicia de a-mi spune ca eu sunt cel prost crescut InuTaisho: iar vesnica poveste in legatura cu sabiile Sesshomaru: mi-ai dat o sabie inutila,taranule InuTaisho: [dadea ochii peste cap] distrugi petrecerile Sesshomaru: cine vorbea,Lordul InuFustangiu[clipea din ambii ochi] InuTaisho: nu te intinde,Sesshomaru Sesshomaru: o vai tremur tot,uita-te la mine[dadea din maini]
Ceilalti dupa tacere incep sa rada: Naraku: sigur sunt tata si fiu? Sepiroth: cred ca nu,mai degraba frati InuYasha: [ridica mana] Tetsusaiga e a mea! Naraku: [isi pune o man ape fata inchizand ochii] prostule InuYasha: ce? Sesshomaru: acum comanda de “sezi” ar fi fost buna,caine bleg InuYasha; pe cine faci tu “caine bleg” javra ordinara?[se ridica] Sesshomaru: mai bine te-ai aseza cu fundu-n apa inapoi pentru ca nimeni nu are chef sa-ti vada inzestrarea InuYasha: suferi?[spunand cu-n ton sa-l enerveze pe Sesshomaru] Sesshomaru: nu,n-am de ce,eu sunt fratele mai mare deci sunt chiar “mare” InuTaisho: taci ma ca tu n-ai 203 tone Sesshomaru: asta pentru ca nu-s un bosorog ordinar ca tine,tatae InuTaisho: ha ha,amuzantule,circul inca n-a venit dar ai face un caine extraordinar la trambulina Sesshomaru: tu glumetule
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Hmmm,eram sigura ca InuTaisho o sa-i ia apararea putin asa lui Bill. <3 Vai,dar cum se jignesc. :| Next.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
La ei e ceva normal sa se jigneasca 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
InuYasha e...futut in cur 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Uneori e prea disperat 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 29 -Reuniunea de familie VI-
Bill: explica-ti-mi si mie odata pentru totdeauna,de ce va certati? Sesshomaru: nut e priveste Bill: ba uite ca ma priveste,deci? Sesshomaru: deci nimic Bill: javra[da ochii peste cap spunand mai incet]
Dar isi primeste o palma peste cap destul de tare de la Sesshomaru: Bill: pentru ce-ai facut asta?! Sesshomaru: nu-ti trebuie un raspuns Bill: om rau esti Sesshomaru: om ai spus? Bill: da[radicand din umeri] Sesshomaru: eu,Sesshomaru nu permit sa fiu numit “om”,acea clasa josnica de oameni nici nu-si merita locul aici Bill: [dand din maini] eu,Sesshomaru bla bla bla InuTaisho: fiule,mai bine n-ai face asta Bill: de ce?
InuTaisho arata cu degetul spre Sesshomaru care parca luase foc.InuYasha se duce langa fratele sau mai mare si-I pune o mana pe umar: InuYasha: lasa-l ma ca-I mic si prost Sesshomaru: ca tine InuYasha: iar incepi? Sesshomaru: desigur,sange-mal[clipeste insistent din ochi zambind] InuYasha: esti asa o scorpie Sesshomaru: n-am cum sa fiu,nu sunt femeie InuYasha: de la spate pari a fi una
Sesshomaru arcuieste o spranceana semn ca gluma nu a fost deloc buna asa ca InuYasha se retrage: InuYasha: da,n-a fost buna Naraku: ma faci sa plang,stiai asta? InuYasha: hai plangi Naraku: nu fi un caine fara stapan[rade tragandu-l pe InuYasha de o suvita de par]
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
InuYasha parca are o agenda speciala cu glume seci 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Dar fix glumele seci care la un moment dat sa il scoata din sarite pe InuYasha 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Nu prea am ce comenta despre partea asta :-? iarasi se cearta ; )) eram sigura ca Bill va mai comenta el ceva. :> Un mic sfat: ai putea baga mai multa descriere. (:
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 30 -Ce naiba?-
Se trage inapoi si revine la locul lui inchizand ochii.In sfarsit un moment de liniste si relaxare,Bill a tacut,licuricii zburau in jurul lor astfel luminand zona. O jumatate de ceas trece iar gasca se sparge,fiecare se imbraca cu cate un kimono alb simplu si se incalta cu o pereche de papuci negri mergand spre palat unde era cald.Ultimul era bine inteles,Bill. Ajunsi inauntru,o iau pe cai separate ducandu-se in cate o camera,singurul care mai ramane este Sesshomaru.
Simtindu-I prezenta si parfumul,Sesshomaru se duce in bucatarie unde o gaseste pe Shilo in picioare cu spatele la el taind un mar.Dar din neatentie se taie la deget. Avand simturile foarte dezvoltate,simte mirosul de sange si se duce in spatele ei intorcand-o cu fata la el.
Lumina lunii trecea prin fereastra astfel luminandu-I numai pe ei.Ii tinea mainile fine intr-ale lui uitandu-se adanc in ochii ei aurii fara sa zabeasca sau sa clipeasca.Patrunsi de moment si fara sa stie ce va face in continuare,Shilo ramane putin cam uimita cand il vede pe Sesshomaru ca-I duce degetul taiat aproape de buzele lui si-I sterge sangele cu varful limbii.Zambind in colt,baiatul o apropie de el cu o mana ce o avea pe spatele ei.
Fara prea multe ganduri,isi pune mainile in jurul gatului lui lasandu-l putin mai in jos ca ajunga la el.Se uita atenta la buzele lui si-l saruta ca si cand ar gusta din fructul preferat.Amandoi isi tineau ochii inchisi,doar sarutul lung si pasional era deajuns pentru ei,ii incalzea sufleteste,le ungea inima si imblanzind bestiile din ei.
Dar magia nu tine prea mult ca un zgomot puternic se aude.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Avand simturile foarte dezvoltate,simte mirosul de sange si se duce in spatele ei intorcand-o cu fata la el.
Lumina lunii trecea prin fereastra astfel luminandu-I numai pe ei.Ii tinea mainile fine intr-ale lui uitandu-se adanc in ochii ei aurii fara sa zabeasca sau sa clipeasca.Patrunsi de moment si fara sa stie ce va face in continuare,Shilo ramane putin cam uimita cand il vede pe Sesshomaru ca-I duce degetul taiat aproape de buzele lui si-I sterge sangele cu varful limbii.Zambind in colt,baiatul o apropie de el cu o mana ce o avea pe spatele ei.
Fara prea multe ganduri,isi pune mainile in jurul gatului lui lasandu-l putin mai in jos ca ajunga la el.Se uita atenta la buzele lui si-l saruta ca si cand ar gusta din fructul preferat.Amandoi isi tineau ochii inchisi,doar sarutul lung si pasional era deajuns pentru ei,ii incalzea sufleteste,le ungea inima si imblanzind bestiile din ei.
Ador partea asta mi-i si imaginez 8-> tare presimt ca zgomotul ala este Bill. X_X
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
O sa vedeti maine care e adevarata cauza : ))
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Chapter 31 -Lupta impotriva lui Tenky-
Isi indreapta privirile afara si vad cum incet incet se inalta un demon negru cu ochii rosii scotandu-si coltii cei albi la iveala. Era momentul sa-si faca treaba.Pleaca din bucatarie,Sesshomaru iese in curte in intampinarea demonului asteptandu-l relaxat fara nici un stres.
Ramasa singura,Shilo isi da jos toate bijuteriile lasandu-le pe o masa,isi mai intorcea capul sa vada cat de aproape era demonul.In cateva clipe I se alatura lui Sesshomaru intr-un costum negru mulat si blanita la glezne si incheieturi: Shilo: vechi prieten.Sesshomaru? Sesshomaru: ar fi vrut el[ridica o mana,unghiile de la doua degete incepand sa lumineze,un bici lung facandu-si aparitia]
Il arunca spre cativa copaci lovind demonul care iese nervos la lumina: Shilo: aoleu ce urat e Sesshomaru: [tace si-l mai plesneste inca o data pana la sange]
Un tipat puternic de durere se aude trezind tot palatul: InuTaisho: ce naiba se petrece?[se duce la fereastra facand ochii mari] nu din nou InuKimi: [se da jos din pat ducandu-se in spatele lui] s-a intamplat ceva,dragul meu? InuTaisho: avem companie[se suceste imbracandu-se in costumul lui luand sabia in mana] ne vedem in curand InuKimi: ai grija InuTaisho: sunt din fier,femeie InuKimi: ai vrea tu
Cat cobora scarile,lupta de afara devenea tot mai apriga.Sesshomaru isi pastra calmul si se lupta cu demonul Tenky doar cu sabia Tokijin.Shilo,pe de alta parte deja era enervate la culme de tupeul marsav al demonului asa ca isi arata adevarata forma.
Fiind cu picioarele pe pamant,in jurul ei apare o aura demonica rosie acompaniata de un vartej mic albastru care,lafel ca la Sesshomaru,se inalta spre cer.Intr-o clipa fata cu parul roscat si un corp de invidiat devine o vulpe neagra cu o coada din flacari si labele in flacari de asemenea.
In pragul scarilor,InuTaisho ramane uimit,o asemenea frumusete era rara,se gandea oare sa stea de-oparte sis a priveasca sau sa le dea o mana de ajutor.Dar raspunsul ii vine imediat in minte si era acela de a-i lasa singuri.
Shilo: Sesshomaru,da-te!e timpul ca uratania sa dispara[alearga spre el si-I sare la gat muscandu-l punandu-l la pamant]
Bill era cu sufletul la gura dar si socat.Era pentru prima data cand o vedea pe mama sa in forma adevarata si statea cu sufletul al gura pentru ca nu stia ce se va intampla in continuare.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Bill si asa n-are nici un sters :-L Nimeni nu-l ciupeste de cur deci sa nu inceapa cu basinile de diva :-L 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Nu se stie in continuare 
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Unii demoni sunt smecheri si periculosi,dar daca se mai baga si InuTaisho sigur vor face fata 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Am deja o idee in minte,cred ca maine seara pun next :X
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Debea astept :X:X
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|