Colectia de poze ultimateth.3xforum.ro
Total 3100 poze.

InapoiInainte

 
10 nota pentru poza10
29.06.201117.9KB
hot. hot or not.Hot.
26.07.201136.2KB
hot. hot or notHot.
30.06.201133.2KB
1o. nota pentru poza1o.
29.06.201127.8KB

 
good. good or badGood.
05.07.201132.6KB
1o, ce dragalase sunt.  :nebun:  nota pentru poza1o, ce dragalase sunt. :nebun:
01.07.201131.1KB
vreau o poza cu rin mica vreau o pozaVreau o poza cu Rin mica
18.04.201138.4KB
good good or badGood
12.04.201133.5KB

 
10 nota pentru poza10
16.06.201129.9KB
10 :x nota pentru poza10 :X
25.03.201123.3KB
7 nota pentru poza7
02.04.201158.3KB
good. good or badGood.
30.06.201114.5KB

 
pe cine ai pune sa se imbrace in costumul asta de baie? cine?Pe Georg:)) Pe cine ai pune sa se imbrace in costumul asta de baie?
14.05.20119.4KB
vreau o poza cu ryeowook vreau o pozaVreau o poza cu RyeoWook
13.04.201125.2KB
10 nota pentru poza10
14.05.201123.1KB
aia nu prea mi-a placut de la inceput good or badBad,rochita aia nu prea mi-a placut de la inceput
22.05.201134.9KB

 
6. nota pentru poza6.
03.07.201130.5KB
:zzz: stupid coke.:zzz:
31.01.201116.3KB
9.50 nota pentru poza9.50
04.06.201132.8KB
10 nota pentru poza10
04.04.201135.9KB

 
1o. nota pentru poza1o.
11.07.201131.6KB
10 =p~

m-ai nimerit = )) nota pentru poza10 =P~ M-ai nimerit = ))
27.02.201135KB
ficul asta a fost chiar tare! mi-a placut tot de la inceput la sfarsit.ma si cate la sesshomaru laFICUL ASTA A FOST CHIAR TARE! Mi-a placut tot de la inceput la sfarsit.Ma si cate bunaciuni...de la Sesshomaru la Osaya.Cat tupeu are Bill. E tare in gura.Si vorbeste cu Sesshomaru de parca nu ar fi tatal lui.Nu stie cu cine se pune.:nono: A facut bine Shilo cand l-a plesnit.Sesshomaru si-a pastrat calmul.Eu nu as fi putut.In ficul asta au fost si multe parti amuzante si mult suspans.Ai scris totul perfect.Si te pricepi si la descrieri. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Sesshomaru si Shilo se iubesc foaaaarte mult. :nebun: Si vocabularul lui Bill este... :rotfl: Faina partea cu reuniunea de familie... :rotfl: Apare si Inuyasha.Interesant.Bomba:apare Naraku :uimit:Bine ca nu are rolul ca in anime ca deja ma saturasem de el. :rotfl: :rotfl: Faina descriere la el.Mi-a placut. ;) Apoi toti la masa.Imi imaginez toate bunataturile alea.Miam! :rotfl: OMG! Toate bunaciunile in apa... :nebun: In comparatie cu ei, Bill era mititelul confuz. :rotfl: :rotfl: :rotfl: Ma cum incepusera sa se certe acolo...a fost tare.Si ce cuvinte grele... Si lupta cu Tenky...a fost tare.Mi-a placut cum ai descris-o pe Shilo cand se transforma.Tenky ala a ranit-o.Nu stie cu cine se pune.A regretat ca s-a pus cu Sessho' :nono:. Si cand a nascut Shilo...doi baieti si o fetita...Sesshomaru l-a omorat pe nenorocitul ala care voia sa ii omoare.Chiar ca o familie numeroasa nu alta, :uimit: Si partea cu printesa Aurora...vai ce sa zic, are si ea un plod si vine la Sessho' si la familia lui...ce sa-ti povestesc!! Si cand te gandesti...trei copii mici.Bill se descurca si singur de acum si bine ca s-a potolit i nu mai comenteaza in halul in care o facea la inceput si bine ca a invatat si el ceva.A avut noroc cu InuPapa.Saraca Shilo trebuie sa aiba grija de toti...! Partea cea mai trista a fost cand demonul ala o omoara pe Shilo.Sessh’ era cu adevarat distrus.Si bietii copii la fel.T_T.Dar Sessh’ i-a venit pana la urma de hac.Si atunci apare si Rin.E o scumpete.Cine ar putea sa o urasca?E adorabila.O ador!E atat de dulce!!!Sesshomaru a luat-o cu el si a duso la palat.Al cincilea copil cum ar veni. Si ce test dificil...oricum Sessho’ ar fi facut orice sa o aduca pe Shilo inapoi si a reusit.Iti dai seama cat de fericit eraaa!!Si doamne...deabea s-a intors Shilo acasa si a si fost rapita.Sesshomaru innebunise la gandul ca s-ar putea repeta povestea.Dar au scapat cu bine.Si faza cu Sesshomaru om a fost prea de tot!!Si ce priceputa e Shilo cand vine vorba de vraji. Faza cand Shilo ii invata pe copii vrajile alea dragute a fost super.Un mod distractiv de ai distra pe micuti.O familie foarte frumoasa si fericita. Deci inca o data felicitari pentru acest fic.Ai avut inspiratie.Mi-a placut foarte mult. Si ce chestie...credeam ca ficul asta are la fel ca celalalt vreo 3-4 pagini dar cand am vazut 17 pagini...credeam ca nu o sa termin de citit in vecii vecilor dar uite ca am reusit in doua zile si a meritat sa citesc. Acum va las ca ma uit la primul film Inuyasha si apoi ma culc asta doar daca o sa mai am somn. Bye Bye :rotfl: :rotfl: :rotfl: :wink2: :zzz:
03.07.201148.4KB
10 nota pentru poza10
03.02.201137.9KB

 
hot :-x hot or notHot :-x
28.02.201117.8KB
ai de acord cu tine :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 

10 :x nota pentru pozaAi dreptate,sunt de acord cu tine :rotfl: :rotfl: :rotfl: 10 :X
13.03.201144.5KB
9 nota pentru poza9
22.03.201122.8KB
:nebun: inuyasha:nebun:
24.01.201138.2KB

 
10 :x nota pentru poza10 :X
15.05.201131.9KB
9.50 . :zzz: nota pentru poza.9.50 . :zzz:
01.01.201220.9KB
10 :x  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: nota pentru poza10 :X :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
08.04.201123.8KB
\:d/
 :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: 
si bunica are = pline de paianjeni  :rotfl:  



maaama ce zambetDaaa Multumesc! \:d/ :rotfl: :rotfl: :rotfl: Si bunica are = ))))))))) Da`s pline de paianjeni :rotfl: Maaama ce zambet de milioanee :nebun: :nebun:
30.01.201144.8KB

 
da:-w
10 nota pentru pozaDa:-w 10
07.06.201140.1KB
vreau o poza cu heechul vreau o pozaVreau o poza cu HeeChul
11.07.201128.4KB
:cool: poze:cool:
16.01.201130KB
10 :x nota pentru poza10 :X
20.07.201120.2KB

 
o stii normal ca o stii, dar iti promit ca pe asta nu o stii :rotfl:  stupid coke.O stii normal ca o stii, dar iti promit ca pe asta nu o stii :rotfl:
23.01.201137.8KB
sunt cea din o poza cu beyonce vreau o pozaSunt cea din stanga Vreau o poza cu Beyonce
20.04.201155.1KB
jin e versiunea japoneza a lui heechul in materie de :rotfl:  jin akanishi.Jin e versiunea japoneza a lui HeeChul in materie de perversitate :rotfl:
14.04.201132.8KB
hot hot or notHot
27.06.201126.3KB
InapoiInainte