Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ingera_31 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Constanta
cauta Barbat
30 - 59 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Life in America Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini: 1
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Elin Cecil Risonne von Rüch-Cantareata,coregrafa si model.Este o fata simpla,cu gust,care tine foarte mult la imaginea ei.O tanara in varsta de 19 ani care adora libertatea.Ii place muzica,fara ea nu poate trai si completeaza aceasta pasiune cu dansul.De mica face cursuri pentru a fi profesionista si tot de mica a inceput sa apara in diverse reclame.Stabilita in prezent in America este una dintre cele mai solicitate modele aparand la diferite evenimente mondene si purtand creatii ale celor mai mari artisti.Desi lumea vorbeste ca ea ar fi fitoasa,in particular este o fata simpla,plina de multa energie,copilaroasa,cu multi prieteni si mereu cu zambetul pe buze.Dintotdeauna si-a dorit sa ajunga pe primul loc,fiind ambitioasa si provenind dintr-o familie nemteasca cu membrii lafel de talentati.Este inalta si desi pare slaba corpul ei este bine definit.Are un par lung,blond si bogat ca de printesa,iar ochii ei sunt albastrii ca un ocean.Este invidiata pentru buzele naturale cu care se poate mandri.



Tom Kaulitz-Trümper-Toata lumea il stie pe Tom.Numai cand auzi acest nume nu te poti gandi decat la celebrul chitarist al binei cunoscute formatii Tokio Hotel.Cu o mare dorinta de a cuceri fetele si de a fi in centrul lor,Tom este un baiat simplu.Este golan,iar cu sarmul lui unic cucereste multe fete.Defapt are toate fetele la picioare.In timpul liber este un client fidel al salii de fitness,isi plimba cainele,exerseaza la chitara si isi imparte timpul intre familie,restul trupei si prieteni.Fiind cunoscut si pentru multe bazaconii spuse in diferite emisiuni si pentru intamplari mai putin placute,Tom continua sa fie lafel de sincer si amuzant cum e dintotdeauna.Nu se fereste de intrebarile mai particulare si mereu raspunde la orice.Adora sa priveasca fetele,iar zonele lui preferate sunt sanii,fundul si picioarele.Inca nu si-a gasit jumatatea,dar spune ca nu ar mai fi lafel daca ar avea o iubita.

Intr-o seara friguroasa de Decembrie,cand toate magazinele si mall-urile erau pline de oameni grabiti sa cumpere cadouri pentru Craciun,Tom se plimba linistit pe strada cu mainile in buzunar admirand agitatia din jurul lui.
T: niciodata nu i-am inteles pe oamenii astia,sunt cretini si disperati de se grabesc atat[se oprea in fata unei vitrine privind cu ochii mari] eu prefer sa cumpar in ultima clipa
Intra inauntru unde gaseste niste lucruri foarte frumoase,pentru el era cam greu sa le cumpere,dar e barbat adevarat si decat sa fie Bill cu el,prefera sa stea ore intregi facand comparatie intre doua lucruri simple.Enervat la culme pentru ca nu stia ce sa faca pune pe raft ce luase si da sa plece de acolo.Numai ca in momentul ala da peste o fata lovind-o destul de tare,aproape pierzandu-si echilibrul.
E: uita-te pe unde mergi!
T: scuze
E: da da
T: esti bine?
E: sa zicem
T: haide frumoaso,numai fi suparata,a dat norocul peste tine
E: visezi[arcuia usor o spranceana devenind serioasa]
T: nu vezi pe cine ai in fata ta?
E: Tom,mare chestier
T: tu creca iti bati joc de mine
E: nu draga,vorbesc foarte serios
T: facem cunostinta?
E: ma grabesc
T: asa de tare? Te astept afara daca e
E: am multe de cumparat…Tom
T: stii,mai bine te ajut
E: nu lasa,ma descurc
T: dar ce nervoasa esti
E: am si eu probleme
T: stai asa ca imi pari cunoscuta
E: ia uimeste-ma
T: te-am vazut pe la televizor
E: ce informatie...
T: nu stiu toate vedetele,draguto
E: laso balta
T: deci cum te cheama?

E: Elin,dar de ce te tii dupa mine?
T: ce nume frumos,parintii tai au fost foarte inspirati,pai si asa ma plictisesc
E: stiu,sunt foarte norocoasa,te plictisesti?
T: da
E: du-te la Ria,hai
T: ce?
E: ce ai auzit,pa


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Oooo vaaaai = ))))))))
O dar vaaaai,i-a te uita  

Asta da...noroc izbitor
Da fata jos din picioare ca la cat de mare e... :-L
Ai grija mamutule! :-L
Se mai si tine dupa ea :|
Subtil Tom,subtil -_-
Du-te la Ria,n-auzi,surdule?


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Tom e foarte insistent si nu e bine    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
T: ai cam mult tupeu
E: o vai,te-am suparat?
T: nu
E: mititelul de tine
T: vreau sa fim prieteni
E: debea m-ai cunoscut
T: e ceva rau in asta?
E: nu,doar ca n-am timp acum
T: tare grabita mai esti,da sa iti tin cosul si tu pune aici ce ai nevoie
E: eu cred ca te asteapta Ria
T: nu am treaba cu ea
E: mincinosule,v-am vazut
T: dar nu e nimic serios
E: a nu,paparazzi nu au ce face si fix pe voi va gasesc
T: stii ce? Eu m-am cam saturat sa imi bat gura cu subiectul asta
E: esti prost
T: poftim?
E: esti un mare prost pentru ca stai dupa curul ei
T: ea se tine dupa mine
E: si tu accepti orice,vad ca iti place sa fii tras la fund,esti barbat adevarat sau nu?
T: sunt un armasar chiar
E: demonstreaza
T: asa o sa iti fiu mai drag?
E: nu am treaba cu tine,scumpule si nu te uita asa la mine pentru ca sunt dificila
T: am auzit ca poti fi si de treaba
E: nu si atunci cand sunt stresata
T: probleme cu cariera?
E: eh,mici modificari
T: imi place corpul tau
E: mie si mai mult
T: si eu am inceput sa arat tot mai bine
E: te-am intrebat ceva?
T: nu,dar imi place sa vorbesc
E: te lauzi prea mult


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
T: si eu am inceput sa arat tot mai bine
E: te-am intrebat ceva?


Bestial        

Se baga ca musca in curu' calului,nu intereseaza pe nimeni cum arata  


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Doar vede ca ea nu are chef de vorba si nu are timp de el,dar degeaba    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Dra n-avem ce sa facem,e Tom

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
T: imi place tare mult caracterul tau
E: ce draga,Ria nu este lafel de rea ca mine?
T: m-ai innebunit cu acea Ria
E: pai daca umblii cu ea,eu doar imi fac datoria si iti aduc aminte
T: acum suntem doar noi doi
E: chiar ai iesit singur la cumparaturi?
T: da,ce e rau in asta?
E: e minune,tu care nu ai rabdare nici cu Bill
T: cu Bill e alta poveste
E: apropo,el ce face?
T: cand am plecat de acasa manca
E: aha
T:[se apropie si mai mult de ea]
E: ce vrei?
T: parfumul tau imi place
E: ohh,mersi..dar totusi,pastreaza distant
T: nu te mananc,frumoaso
E: hai hai,date mai incolo
T: nu
E: Tom,nu suport ca cineva sa stea in sufletul meu,intelege
T: greu cu fetele
E: na’ ca eu nu sunt ca toate tarfele care ti-au trecut prin pat
T: stai linistita ca si tu poti urma oricand
E: ce-ai zis ma?
T: o sa ajung intre picioarele tale
E:[brusc ii trage o palma usturatoare,in jur facandu-se liniste]
T: fa-ti cumparaturile singura,pa
E: nici nu aveam nevoie de tine
Tom pleaca nervos din magazin ducandu-se direct acasa.Fata pe care o intalnise nu era ca celelalte si nici nu a fost o seara prea buna pentru el.Nu a obtinut nimic de la ea,ii stia doar numele.Cu toata agitatia din oras noaptea a trecut foarte repede,iar razele soarelui anunta o noua zi.La ora 8 deja Tom nu mai avea stare asa ca se da jos din pat si se duce direct la baie facand un dus fierbinte pentru a se relaxa,apoi urmeaza sa se faca fresh.Intra in camera cu halatul pe el si deschide dulapul de unde ia o pereche de boxeri albi,soseste albe,o pereche de blugi deschisi la culoare si o bluza alba.Isi pune bandana pe cap,se parfumeaza,nu uita vesnicul ceas impreuna cu lucrurile pe care le are oricand la el,se incalta si ia o geaca iesind din casa.In cealalta parte a orasului Elin inca dormea,iar soarele care isi facea tot mai mult aparitia prin draperia cea groasa o enerva la culme.Se ridica in fund incruntata,isi pune mainile pe fata si dupa cateva minute de tacere se da jos din pat ducandu-se si ea la baie.Acolo sta mult,ca orice fata,facandu-si dus.Termina si iese din baie ducandu-se in camera unde se imbraca cu o pereche de blugi stramti,sutien,o bluza cu maneca lunga,cu plasa,dar umerii goi,geaca de piele si pantofi.Se duce in fata oglinzii unde se machiaza,se aranjeaza,isi ia geanta plina de telefoane,chei,bani si alte accesorii si iese din casa.In acest timp Tom ajunge in fata unei cafenele dandu-se jos din masina si asteptand pe cineva.Surprinzator era faptul ca Elin opreste la departe de Tom grabindu-se sa intre in cafenea.
T: buna dimineata
E:[se opreste brusc] iar tu?
T: da,ce faci?
E: buna,uite bine,tu?
T: bine,vreau sa imi cer scuze pentru aseara
E: esti Tom,e ceva normal
T: ma gandeam…nu vrei sa iesim azi?
E: ba da,la ce ora?
T: pai dupa ce bem cafeaua mergem si ne mai plimbam
E: ok,hai inauntru
T: astept pe cineva
E: vine si Bill?
T: nu
R: buna Tom,scuze ca am intarziat[il apuca de barbie si il saruta]
T: nui nimic,ea este Elin
R: Ria,incantata
E: fa usor cu tupeul asta,in primul rand nu fac cunostinta cu o vaca
T: Elin,ce ai?
E: a da,numai iesim
T: de ce?
E: nu imi plac mincinosii si tradatorii,bafta


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E: fa usor cu tupeul asta,in primul rand nu fac cunostinta cu o vaca

LMFAO maxim!        


E:[se opreste brusc] iar tu?
Bai Tom,ai disperat-o    

Acum c-a intrat Ria in scena chiar vreau sa vad continuarea ;; )
Si Tom bou :-j
Reepede sa iasa cu Elin cand colo umbla cu gaina aia 8-|
Bai cap de gunoi...degeaba ma zbat aici :|


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Daca ar fi dupa Tom ar umbla cu mai multe deodata    
Imediat ma apuc sa scriu urmatorul next


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cu o negresa,o mulatra,o alba,una din asia,una din filipine si tot asa = )))))

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Vai,ar intrece si un arab    

T: stai asa,eu acum doar beau cafeaua cu ea si apoi putem iesi
E: bai esti prost?! Cum pusca mea sa iesi cu mine cand tu te intalnesti cu ea de dimineata si va petreceti toata ziua impreuna?
T: nu e adevarat,ea apoi pleaca
E: nu m-am nascut ieri
T: haide Elin
E: nu,nu si NU! Vaca asta se va tine dupa noi,sta numai in curul tau,pardon,la umbra pulii tale
R: ei ei,ia te uita,cine esti tu sa iti permiti sa vorbesti asa despre mine?
E: ma’ta fa,ma’ta din tinerete,tu nu aveai de unde sa stii cum arata
R: ai grija
E: ca de nu ce?
R: Tom e aici si aude
E: si crezi ca maimutoiul asta imi poate face ceva?
R: nici n-ai idee
E: nu mie frica de el
R: stii ceva,am stat prea mult la discutie cu tine,haide Tom
T: hai
E: nici nu te mai recunosc,cand vine ea parca esti alta persoana
T: tu faci scandal
E: tot eu?
T: da
E: nesuferitule
Odata ce au intrat in cafenea,Elin s-a asezat la distanta de cei doi stand pe ganduri,dar cum vroia sa se distreze de dimineata,i-a facut semn chelnerului vorbind cu el.Au pus ceva la cale si apoi s-a ridicat cu zambetul pe buze asezandu-se la masa unde erau cei doi.
R: ce cauti aici?
E: m-am gandit mai bine si sa stii ca am exagerat
T: nu stiu ce te apucase
E: dimineata sunt mai ciudata,iubire
R: el e iubitul meu
E: taci fa ca nu cu tine vorbeam,a-ti comandat?
T: da
E: bun,atunci sa comand si eu
T: ramane valabila iesirea noastra?
E: desigur,iubire
T: in sfarsit
R: sa nu stai prea mult
T: suntem doar prieteni
E: asa e,nu e nimic intre noi
Dupa ce Elin a comandat cafeaua dorinta si cateva cornulete cu ciocolata,chelenerul a venit cu comanda pentru toti trei.
R: mmm,arata asa de bine
T: cei de aici au o cafea excelenta
E: aproape in fiecare zi vin aici
T: si eu,e ciudat ca nu ne-am intalnit pana acum
E: eh,cine stie
R:[lua frumos ceasca in mana savurand cafeaua numai ca scuipa dupa prima gura]
T: ce ai patit?
R: e sarata
T: doamne,cum sa fie cafeaua sarata?
R: ala nu a pus zahar Tom,a pus sare,gusta si tu
T: bine bine,te cred
E: cere-i alta cafea
R: am sa ma duc sa vorbesc cu ei
T: ok,ai grija
E:[cat Tom nu era atent Elin varsa “intentionat” ceasca plina de cafea in poala lui]
T: aaahhh! Frige,bagamias!
E; usor scumpule,ia servetele si sterge-te
T: mi-am facut pantalonii fleasca
E: te schimbi tu
T: de ce ai facut asta?
E: pentru ca te iubesc


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Elin ce chizda matii ai patit? = ))))))))

Lasa-l fa pe Tom in pace,nu merita atata deranj,daca-i prost,bou e,lafel ca vaca de Ria :-j
Lasa-i fata in pace,du-te acasa,relaxeaza-te,intalneste-te cu Bill ;; )
Putin sex pe acolo ;; )
Ce scurt dar bun,hai :> ;; )   


Sobolanul de Tom plange ca are pantalonii uzi,o vai (:|


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Sexul cu Bill ar calma-o imediat    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ei ei i-a te uita,unde-i next-ul?:|

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Next-ul o sa apara mai incolo

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
T: chiar asa de mult ma iubesti?
E: a nu,doar glumeam,nu ma atragi deloc
R: m-am intors
T: azi mi-a mers prost si asta numai din cauza ta
R: a mea?
T: nu,a ei
R: chiar ma gandeam,iubitule
E: dar ce am mai facut?
T: te bagi prea mult in viata mea
E: ce prost esti,incerc sa iti deschid ochii
T: nu am nevoie de sfaturile tale,daca ma mai presezi atat nici amici nu vom fi
Elin se ridica de la masa cu lacrimi in ochi iesind din cafenea.Traverseaza strada nervoasa si se urca in masina punandu-si geanta in spate.In ochii ei mari si albastrii acum era o furtuna,iar sufletul o durea.Nu se astepta la asemenea vorbe din partea lui.Pret de cateva minute a stat in masina privind in gol,dar apoi a inspirat adanc si a plecat.Conducea pe strazile Americii cu o viteza mare,nepasandu-I ca ceva s-ar intampla.Numai Tom ii era in minte si Ria care mereu apare in peisaj.
R: ai fost asa de nervos,te iubesc
T: bine bine,acum bea mai repede cafeaua pentru ca trebuie sa mergem la mine,arat oribil
R: ei si tu acuma,se mai intampla
T: fetita aia este tare obraznica,are impresia ca poate face ce vrea cu mine
R: de cand va cunoasteti?
T: aseara am intalnit-o
R: aseara zici?
T: da
R: si ce a-ti facut mai exact?
T: am stat de vorba,dar am dat-o in bara asa ca am plecat
R:  nu e de tine,scumpule
In timp ce Ria isi bea cafeaua linistita,iar Tom butona telefonul concentrat,in cafenea isi face aparitia Bill,fratele lui Tom.Se uita in jur si se aseaza la aceeasi masa cu ei.
T: ce cauti aici?
B: te-am cautat toata dimineata
T: am iesit la o cafea cu Ria
B: auzi fa,ti-am zis sa il lasi in pace!
R: da da,il mai tin putin ca mi-e drag
B: Tom am treaba cu tine,misca
T: acum?
B: da,acum..haide
T: asteapta-ma afara
B: ai 10 minute la dispozitie


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom,mai ai 2 minute /: )
MISCA-TE! :-L
Cat tupeu frate pe nasul lui :|
I-a ranit sufletelul lui Elin :|
E fata,are sentimente Tom!
Bine ca o lingi in cur pe Ria si Ria te linge la coaie pe tine ca sa spun asa /: )
Doamne ce om 8-|
Oameni,pardon,gaini 8-|
Macar Bill sa mai fie cu picioarele pe pamant.Sper.


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Bill este cu picioarele pe pamant,dovada ca trebuie sa vina dupa Tom ca sa il scape de Ria,sub diferite pretexte

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Mai exista oameni sanatosi la cap xD

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ohoo,sunt multi,dar trebuie descoperiti    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Helloooo :|
Nu-mi spune ca numai ai inspiratie :|


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Eh,azi chiar nu stiam ce sa mai scriu si acum gata    

R: ce mai vrea Bill?
T: nu stiu,dar trebuie sa plec
R: pai si noi doi?
T: alta data,plateste tu,pa
R: nesuferitule,pa
Iese grabit din cafenea intalnindu-se cu Bill.Noroc de fratele lui care era singurul cu picioarele pe pamant si de cate ori avea ocazia incerca sa ii deschida ochii lui Tom.Nu o suporta pe Ria si il apucau nervii atunci cand ea se afla in preajma lui Tom.Il apuca de ureche pe Tom si il baga in masina la volan spunandu-I sa vina acasa.Deja era prea mult,iar ziarele scriau mereu cum ca Tom si Ria ar avea o relatie secreta.Dar chiar si asa lui ii ramasese gandul la Elin.Fata cu ochii mari si albastrii nu si-o mai putea scoate din cap.Problema era ca nu stia cum sa dea de ea,dar poate cateva informatii de pe internet l-ar putea ajuta.Norocul lui cel mare a fost ca Elin deja este cunoscuta.Acasa dupa multe cautari Tom nu a dat de absolut nici o sursa care sa il ajute sad ea de Elin.Nu vroia sa renunte,dar astepta sa se mai intalneasca cu ea.Deja seara se lasa si o furtuna puternica a inceput.Nu ningea,ciudat era ca ploua.Bill s-a dus la parter verificand geamurile,iar Tom facea acelasi lucru,dar la etaj.Dupa doua ore in care furtuna parca devenea tot mai puternica,un zgomot brusc se aude in usa.Cineva batea cu disperare.Era Elin care nu mai avea cum sa ajunga acasa si nu stia peste cine avea sa dea.
E: deschideti! Doamne,sper sa fie cineva acasa
T: imediat! Da?! Elin?...
E: Tom?
T: Elin,cum ai ajuns aici?
E: numai conteaza[dadea sa plece,dar Tom o apuca de mana tragand-o in casa]
T: micuto,esti uda toata
E: stiu,mi-am pierdut cheile de la casa si nu am unde sa stau pana maine
T: ramai aici,hai,descaltate si mergem sus sa iti dau schimburi curate
E: mersi,dar ce grijuliu esti acum
T: am si eu un suflet
B: buna,cine e?
T: ea este Elin,o prietena,si-a pierdut cheile si ramane in seara asta la noi
E: incantata
B: de asemenea
E: m-am facut de rusine
T: nicio problema,azi am cautat pe net informatii despre tine
E: atat de disperat esti?
T: vroiam sa lamurim faza de azi
E: la cat de frig imi este acum credema ca nu imi mai pasa
T: uite,intra in camera asta,vin imediat
Tom alearga repede in camera lui de unde ia pentru Elin o pereche de pantaloni de trening grosi,o bluza cu maneca lunga si un hanorac mai subtirel cu fermoar.
T: poftim
E: ok,si mai e ceva
T: ce?
E: inainte sa ma imbrac trebuie sa fac neaparat baie
T: baia este cea din capat,ai prosoape curate,tot ce trebuie
E; mersi[se ridica de pe pat si se indreapta catre baie]
T: [statea in hol uitandu-se dupa ea] –a dat norocul peste mine,baby-


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
A dat norocul peste tine o laie,du-te dracu /: )
Oricum maine pleaca si a da,nu faci sex cu ea ;; )
Mama ei de furtuna :|
Macar hainele s-o ajunga = )))))

Si Bill scarba :|
Faaa fmm,fa ceva :|


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Eh,Bill stii cum e    
A doua zi Elin va pleca ca si cand Tom nu a ajutat-o cu nimic  


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ce-mi place pizda asta ;; )

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Doar din cauza furtunii e cuminte,ca apoi...      

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Timp de o ora jumatate Elin s-a rasfatat in baie,la final iesind imbracata cu hainele lui Tom,iar hainele ei tinandu-le in mana.
T: am crezut ca numai iesi?
E: e vreo problema ca am stat atat?
T: a nu
E: ma gandeam eu
T: cum a fost?
E: oare? Foarte bine
T: vei dormi cu mine
E: creca iti bati joc de mine
T: nu,haide frumoaso in camera mea
E:[se opreste arcuind o spranceana uitandu-se serioasa la Tom] eu cu tine nu dorm nici beata
T: nu iti fac nimic
E: da da,vreau sa dorm singura
T: camera asta este libera
E: asa mersi[intra in camera si inchide usa,dar dupa cateva minute iese ducandu-se la Tom] baby,am nevoie de laptop-ul tau
T: acum?
E: da,hai dami-l,stiu ca ma iubesti
T: si eu ce primesc?
E: daca mai pui multe intrebari ti-l dau de cap,nu iti dau nimic
T: poftim
E: asa,mersi..dar scumpa de Ria nu vine sa iti tina de urat?
T: Bill nu ma lasa sa vin cu ea in casa
E: o vai…esti un las
T: daca tot esti la mine hai sa mai stam si noi de vorba
E: n-am chef,noapte buna
T; si acuma ce pula mea fac? Sa mor de nu pizda asta e greu de cucerit
Se da jos din pat si se duce la baie facand un dus fierbinte.Toate bune si frumoase pana cand a observat ca nu mai era nici un prosop asa ca pune pe el un halat si iese din baie facand dara de apa in urma lui.Mergand pe hol se opreste in dreptul camerei lui Elin de unde se auzea cum rade cu lacrimi.Se apropie si mai mult de usa lipindu-si urechea de ea.Era asa de concentrat incat nu l-a auzit pe Bill si s-a speriat cand l-a vazut aproape de el.
T: ce naiba faci aici?
B: mai nou asculti la usi?
T: nu,am vrut sa vad ce mai zice
B: acum asculta muzica,vino pana la mine
T: ce ai mai facut?
B: sa imi pui becul asta[zambeste larg]
T: am sa ti-l bag undeva[ii ia becul din mana si se duce la Bill in camera]


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom,nu i-l baga ca-l doare        

Iote pizda,il ia cu "baby" :|
Fa,ma dezamagesti = ))))))))))
Bill are o lista de reguli pentru Tom,a? = ))))))
Accesul interzis persoanelor filipineze cu numele Ria   
La ce rade aia asa cu pofta?:|


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Se uita la clipuri pe youtube      

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Aaa cu cine? ;; )

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Are treaba cu Jared    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E clar atunci      

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Tom are sanse minime      

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dupa ce se ocupa de fratiorul lui mai mic si il ajuta cu becul,pleaca din camera acestuia ducandu-se in a lui.Se urca in pat,dar nu avea stare.Nu putea sa stea degeab a cand stia ca o are pe Elin in casa.Asa ca iese din nou din camera si se duce in camera fetei fara sa bata la usa.Elin nici nu a bagat de seama atunci cand Tom a intrat in camera,pentru ea erau mult mai importante clipurile de pe Youtube.Radea cu lacrimi,dar in acelasi timp era topita dupa Jared.Desi ii stia toate melodiile pe derost le asculta mereu pentru ca niciodata nu se plictisea de ele.Tom se aseaza in pat langa ea si ii pune o mana pe umar sarutand-o pe gat.In momentul acelas Elin a scos un sunet pe gura,dar nu din cauza lui Tom,ci Jared o facuse sa respire si mai greu.
T: iti place iti fac
E: uhm,nu imi place
T: cum adica? Mai inainte ai scos un sunet de placere
E: e din cauza lui[intoarce capul zambind,aratandu-I lui Tom spre ecran]
T: esti indragostita de el?
E: n-ai idee
T: dar Elin,este mult mai mare ca tine
E: sa nu te aud ca te dau imediat afara din camera
T: ok ok,calmeaza-te,respire
E: asa,ce bine e cand ma asculti
T: dar lasa laptop-ul,hai sa mai stam si noi de vorba
E: nuuuuu
T: Elin
E: dar nu vreau,nu ma pot desparti de el,uite cat de frumos e
T: off,o sa stai toata noaptea si o sa te uiti la poze cu el
E: a da,apropo de poze,ti-am salvat cateva pe desktop
T: am sa le sterg maine
E: de parca iti pasa…
T: imi pasa de tine
E: stiu ce vrei de la mine,dar uite,n-am iubit si imi place sa fiu singura
T: eu vreau sa am o iubita ca mine
E: dar nu o sa ai,frumosule
T: vrei sa joci dur?
E: nu ma complic cu tine,nu ma atragi,acuma pleaca si lasa-ma singura
Tom a stat pe ganduri cateva minute dupa care a intins-o pe Elin pe pat punandu-se peste ea incepand sa o sarute foarte lung si cu pasiune.Traia intens momentul punandu-I picioarele in jurul taliei lui.


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Jared e muuuult mai bun decat Tom xDD
Tom e lasat deoparte,plange,ce triiiist    

Cred ca abea asteapta sa stearga pozele  
M,s-a mai si pus peste ea :|
Tom,daca ajungi intre picioarele ei primesti o cutie cu Scooby Snack  


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
     
Oricum biata Elin nu stie ce sa mai zica,dar si daca ii frige o palma...    


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Criss Psychored .
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 215
ARRIIIBAA!
Omigi . Elin s-a lasat ea mare smechera cu dublu "sm " , dar... Tot a cazut in plasa DraGoostei<3.
Ce romantiiic <3.
Ce perverss<3 .
Ce pornografiiic <3.
Vreau next :-w.
Daca nu fac urat. Lilililililililililili= ))))
Neext :o3


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu cred ca se lasa ea asa usor

pus acum 14 ani
   
Criss Psychored .
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 215
Hehe, va era dor de comentariile mele stupide, no?
I'm cool : )))


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Imi era dor sa te vad pe forum = ))

pus acum 14 ani
   
Criss Psychored .
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 215
Ehehee, cui nu-i era ?
Sunt aşa de tare, încât dacă Cleo nu pune next fac pe dracu în 4 şi crăp pământul )) .


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Imi era si mie dor sa te vad pentru ca stiu ca postezi si ma apuc sa scriu next,azi trebuie sa primiti vreo doua next-uri    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Hormonii lui incepeau sa danseze salsa si cu cat o simtea pe Elin mai aproape de el cu atat devenea mai pasional,dar si salbatic si sexy in acelasi timp.Brusc a fost apucat de codite si capul i-a fost dat pe spate.Elin ii zambea satisfacuta.
E: nu nu nu,ce e prea mult strica
T: dar baby,esti buna
E: Tom,cand zic nu,nu ramane
T: ceva scurt,hai
E: nu vreau,nu acum,nu aici si nu cu tine,hai,date
T: ma calci pe nervi
E: ai venit cumva cu dulcegarii si ai crezut ca o sa iti alunece mana in chilotii mei? Nu dragalasule
T: esti asa o pizda
E: ma respect,nu sunt ca toate “iubitele” tale care se inchina la pula ta,sa fim seriosi,sunt  baieti mai dotati si oricum toti aveti aceeasi chestier intre picioare
T: dar marimea conteaza
E: iubire,ti-a mai crescut sau tot la 45 a ramas?[ii pune o unghie sub barbie scarpinandu-l]
T: a mai crescut si m-a socat
E: o vai,e campioana deja?
T: n-ai idee
E: ce pacat ca nu vreau sa incerc,nu?
T: nu stii ce pierzi
E: o ba stiu,un afemeiat care s-a atins de Ria[il impinge de pe pat] dute la tine
T: mai ai si tupeul sa ma impingi dupa ce te-am primit la mine?
E: maine oricum plec
T: noapte buna
E: of of of,ce s-a suparat[se intinde pe pat continuand sa il priveasca pe Jared]


Inca o noapte agitata din peisajul Americii trece si vine o zi plina de soare,dar foarte friguroasa.Deja se anuntau ninsori pentru dupa-amiaza,cel tarziu seara.Dupa un somn pufos la loc cald,Elin se trezeste usor uitandu-se la ceas.Primise un mesaj surpriza asa ca se da repede jos din pat,se duce la baie facandu-se fresh,se imbraca si coboara jos in graba.La bucatarie Bill si Tom luau micul-dejun uitand-se la televizor.Erau foarte plictisiti,dar zgomotul tocurilor apasate ce coborau foarte rapid scarile le atrag atentia.


B: buna dimineata,Elin
T: ce faci,frumoaso?[se ridica de la masa]
E: neata,foarte bine,Tom nu am timp de tine,lasama acum
T: hei,stai putin? Cum pleci asa?
E: am treaba,doar nu crezi ca sunt lenesa?
B: prezentare de moda?
E: e dimineata omule
T: emisiune?
E: nu
T: vreo problema?
E: nici asta
B: intalnire
E: bingo
T: iubitul?
E: m,poate viitorul
B: deci cine e?
E: fac orice pentru Jared,pa baieti
T: pa
B: ce ti-a zis-o[incepea sa rada cu lacrimi]
T: nu e amuzant deloc[se uita pe geam dupa ea]


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E: e dimineata omule

Bai tipule    


E: iubire,ti-a mai crescut sau tot la 45 a ramas?[ii pune o unghie sub barbie scarpinandu-l]
T: a mai crescut si m-a socat
E: o vai,e campioana deja?


The FUCKING best!    


Hopa :|
Apare Jared in scena? ;; )
Pai si Tom?:o3
Hai maaa plange Tom :o3


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Nu cred ca o sa il bag in scena,dar e clar vorba despre el    
Sa vedem,si mie imi este mila de Tom,daca face fata aia de catelus...  


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Fa-l pe Tom mai golan,poate-i place

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ea vrea sa il chinuie,ca daca o intreaba altcineva daca ii place de Tom fii sigura ca raspunsul va fi un "da" mare

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Sper /: )

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Vom vedea pe parcurs cat de mult se iubesc

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Criss Psychored .
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 215

Ińů_YąśħąLōvė a scris:

Imi era si mie dor sa te vad pentru ca stiu ca postezi si ma apuc sa scriu next,azi trebuie sa primiti vreo doua next-uri    



Ahh , cui nu îi era dor de mine?
Mă simt aşa importantă :-x .



Doamne, Elin îl scoate din minţi pe Tom , ceea ce mă face să văd un next maaai erotic,  mai exactific . Jared apare în povestioară? Bestial coae , bestial . Parcă mi-o imaginez pe Elin stând şi pupăcindu-se cu Jared, şi Tom să-l ia la bătaie . Viiise : ))


Neeext :o3


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Eu cred ca Tom va iesi batut xD
O fi Jared mai mic de statura dar da,nu sta = ))))))


Si eu vreau next porrrrrrnografic :|
Pe linie porrrrnografica si errrrotica ;; )
Plina de sssssssex ;; )


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ok fetelor :|     
Deja mi-a venit o idee cum sa se ajunga la sex asa ca ma apuc de scris  


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Mai rrrrrepede :|

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Scuze scuze scuze :|
Cu ai mei in camera a fost foarte greu sa termin ce mi-am propus,dar intr-un final e gata

T: auzi,ia mai scuteste-ma cu morala ta si lasa-ma sa imi fac de cap
Iese nervos din casa trantind usa si se urca in masina plecand in oras.Mergand cu viteza pe strazile incurcate la un moment dat da de un semafor asa ca opreste brusc,mai sa intre in curul altuia.Apasa pe butonul de radio,muzica incepand sa cante,dar cum nu ii placea nimic din ce era acolo il opreste si pune un CD cu muzica lui preferata.Ca sa fie si mai smecher pe langa asta mergea si o tigara asa ca scoate pachetul,ia una,o aprinde cu bricheta si deschide geamul privind plictisit privelistea din jurul lui.Cand masinile au inceput sa mearga a pornit si Tom,dar de data asta mai incet si cand a intors capul a observat pe cineva cunoscut.Trage pe dreapta si se da jos din masina mergand dupa Jared si Elin care se tineau de mana.
T: ce faci Elin?
E:[se sperie si intoarce capul] ce cauti aici?
T: ma plimbam si te-am vazut
E: sunt cu el,nu se vede?
J: salut
T: salut,da..dar trebuie sa vorbim ceva,e urgent,asa ca anuleaza azi intalnirea asta
E: m…
T: ce e?
E: nu pot
T: haide Elin,am nevoie de tine
J: daca vrei te poti duce,nu ma supar
E: sigur?
J: da,sigur..putem sa ne vedem si in alta zi
E: bine,mersi[il imbratiseaza strans si il pupa pe toata fata] pa
J: ai grija,pa
E: da,am…deci ce e?
T: vino cu mine[o apuca de mana mergand cu ea spre masina]
E: bine,dar nu ma strange,sunt firava
T: hai ca nu iti fac nimic rau,urca
E: am urcat
T: asa,sa mergem
E: unde ma duci?
T: ai sa vezi
E: ai grija ce iti trece prin capul ala pentru ca am incredere in tine
T: cu atat mai bine,iubire
E: porneste odata
Zis si facut.Tom porneste cu viteza si fericit ca a dat de Elin si ca a putut sa o ia cu el.Desigur ca locul ales era tot casa lui,dar nu asta conta prea mult cand urma sa faca sex.Atunci cand faci sex conteaza sa te simti bine.Odata ajunsi la el acasa se da repede jos din masina,ii deschide usa lui Elin ca sa coboare si o ia de mana intrand in casa.Nu il mai baga in seama pe Bill si oricum nu isi daduse prea bine seama daca era in casa sau plecase.Urca la etaj si intra la el in camera cu Elin.O ia in brate punandu-I picioarele in jurul taliei lui si o lipeste de perete sarutand-o salbatic si lung.La inceput ea ramasese fara cuvinte,dar se lasa dusa de val dandu-I tricoul jos lui Tom.Il zgarie pe spate de jos in sus si il maseaza senzual pe umeri.Il trage de codite dandu-I capul pe spate sarutandu-l pe gat si muscandu-l de clavicula.Tom vroia tot mai mult asa ca o dezbraca pe Elin,acelasi lucru face si el si o pune capra tinandu-I tot parul intr-o coada incepand sa o penetreze adanc si rapid.Cu cealalta mana o mai plesnea din cand in cand peste fund spunandu-I ca a fost cea mai rea fetita si apoi isi muta o man ape soldurile ei tinand-o lipita de el pentru a se undui.Deja primele tipete si gemete de placere isi fac aparitia.Cu cat Elin ii cerea tot mai mul,Tom devenea o bestie fiind rau,tragand-o de par si muscand-o de spate.Schimba pozitia si o pune pe pat,el deasupra ridicandu-I un picior pe soldul lui penetrand-o cu spor.O saruta usor pe abdomen,urca tot mai sus la sani unde se joaca cu limba pe ei si ajungand la gat o saruta si o musca facand-o sa isi infinga unghiile in spatele lui.De asemenea o saruta si pe barbie si isi baga o mana sub capul ei masandu-I ceafa in timp ce ii sopteste la ureche diverse lucruri.Elin il apuca cu o mana de brat strangandu-l si dand capul pe spate,dar brusc isi urca si celalalt picior pe el si isi pune mainile pe soldurile lui impingandu-l si tragandu-l asa cum ii place.Iese din ea si o pune pe o parte punandu-se in spatele ei.Ii baga doua degete in gura sa o tina ocupata si isi face treaba tot mai bine impingand puternic.Sangele din venea fierbea,iar venele I se umflau.O saruta pe spate si respira greu fiind fericit.Dar cum Elin este fata cuminte,dar si buna in acelasi timp,poate mai perversa decat crede Tom,se ocupa de degetele lui cu spor avand parte de muscaturi si altele.Il opreste si il intoarce cu fata in sus punandu-se deasupra.Era randul ei sa domine si sa ii arate ce stie sa faca.Se apasa pe el si se unduia ca o feline flamanda punandu-I o mana pe unul dintre sanii ei.Se lasa usor pe spate continuand sa se miste circular sau in opturi.Tom deja simtea cum explodeaza de placere si isi punea o mana pe soldul ei apasand-o.Elin se apleaca peste el plimbandu-si unghiile pe abdomenul lui,il saruta scurt de cateva ori si se da de pe el trangandu-l de mana.Il da jos din pat spunandu-I sa ramana in picioare.Se pune in genunchi in fata lui incalzindu-I comoara,apoi o bag ape toata in gura facandu-l cel mai fericit barbat.Tom isi pune o mana pe capul ei ca sa ia tot in gura.Dar dupa cate minute in care Elin se jucase cu comoara lui Tom ii mai face o surpriza oferindu-I un deep throat de milioane.Asta il facuse pe Tom sa isi deschida fabrica mai devreme dandu-si drumul.Elin zambeste si inghite tot,se curata cu limba in jurul gurii si se ridica sarutandu-l.


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
In sfarsit Tom e fericit = )))))
Sa nu-l mai aud ca se plange ca vai nu stiu ce ca nu a primit nu stiu = )))))

Imi place ce citesc ;; )
E fata cuminte si ascultatoare deci inghite fara sa se sclifoseasca = ))))

Sigur Tom e duuuuulce ca o bomboana = )))))
Vestita fabrica,na c-ai donat si direct = ))))))


Dar Jared...a ramas...singur :|
Sigur s-a simtit ca dracu mai ales Elin ca tantalaul ala a urmarit-o = )))))


A si...Elin,taci,stiu ca-ti place pula = )))))))))


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
     
Adica pana la urma Elin nu a mai comentat nimic si l-a lasat pe Tom sa isi faca treaba,dar i-a placut  
Nu se stie,poate o sa mai vrea  

Bietul Jared,nu a mai zis nimic :|


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Jared :o3


O sa mai vrea,sigur  


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Mai mult ca sigur  
Cu Jared se va mai intalni,dar trebuie sa se asigure ca Tom nu o va mai vedea


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Amandoi se urca in pat,dar Tom mai are parte de inca  surpriza.Elin se pune din nou deasupra facandu-si treaba,dar de data asta mai usor in timp ce statea cu mainile pe fata lui sarutandu-l.
E: esti asa de bun,te ador
T: n-ai tu idee de cand asteptam momentul asta
E: nu ma gandeam ca o sa ma gasesti
T: vroiam cu orice pret sa dau de tine
E: dar intre mine si Jared nu este nimic,suntem prieteni foarte buni
T: sunteti foarte apropiati
E: asa si?
T: devin gelos
E: vrei sa stau numai cu tine sau cum?
T: nici chiar,dar ai plecat val-vartej
E: iubitule,eu nu sunt ca celelalte sa ma tin dupa fundul tau mereu
T: acum eu sunt cel care se tine dupa tine[incepe sa rada]
E: ei,asta e ceva nou
T: te iubesc mult
E: fii atent,daca vrei sa fii cu mine trebuie sa scapi de Ria,nu ma intereseaza ce faci,ce ii spui sau ce inventezi,nu vreau sa o mai vad in preajma ta ca daca o mai prind apropiindu-se de tine ii smulg tot parul din cap
T: asa de batausa esti?
E: m,nu,nu ma consider o batausa,dar vrei sa fiu doar a ta,nu?
T: clar
E: ei bine,scapa de Ria si restul fufelor care te mai pupa in fund,sigur mai sunt si eu nu stiu
T: pentru mine e floare la ureche,dar ma asteptam si din partea ta sa…
E: sa ce? Nu ai incredere in mine?
T: de la inceput am avut si tu te vedeai cu Jared
E: asta pentru ca debea ne-am cunoscut,desteptule,esti Tom,imi poti trage teapa oricand
T: nu o sa te insel,iubire
E: gandeste-te ca ai calca pe un bec in picioarele goale,cam asa o sa patesti daca imi vei fi infidel
T: sunt pregatit pentru o relatie
E: a si sa nu te aud ca nu iti convine cum ma port si nu stiu cum,imi pierd usor rabdarea[se da de pe Tom invelindu-se]
T: o sa fiu grijuliu cu tine
E:[ii pune o mana pe fata] ma sperii,nu asa aproape
T: de ce?
E: mie somn[se intoarce pe cealalta parte adormind]


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E: dar intre mine si Jared nu este nimic,suntem prieteni foarte buni


Da da,absolut nimic,aha ;; )



Tom,da-te din sufletul fetei,ii respiri tot aerul  
Si fruntea ta sigur o sperie :|
Pastreaza distanta in pat :-w
Ma mir cum de panarama asta vrea o relatie cu Tom  


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Poate vrea sa isi bata joc de el asa putin  
Nu prea o vad eu renuntand atat de repede si brusc la Jared  


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Jared,meseria de amant te cheama la lucru!    

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Trebuie sa fie prezent la datorie    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O inveleste bine si se apropie de ea punandu-i o mana pe talie si umarul sprijinit usor de umarul ei.Parfumul si pielea fina pe care o avea il innebunea pe Tom.Ii placea sa stea in preajma ei si pentru prima data nu mai simtea nevoia de nimic altceva.Statea si se gandea departe,nu prea avea somn.Vroia ca macar Elin sa se odihneasca.Dar brusc se ridica in fund,ceva nefiind in regula.Observa ca Elin nu mai respira asa ca o intoarce cu fata in sus si incearca sa o trezeasca.Dupa multe incercari se trezeste cu o palma peste fata.


E: prostule,ce faci?
T: ce bine ca traiesti[o imbratiseaza strans]
E: Tom,lasa-ma[il impinge ridicandu-se in sus]
T: am puteri[da din sprancene mandru]
E: bai baiatule,tu esti normal? Ai innebunit? Incercam sa dorm!
T: dar numai respirai
E:[isi pune mainile pe fata] doamne,cu cine m-ai bagat in pat? Asa dorm eu,desteptule
T: si crezi ca eu stiu tot? Am vrut sa ma asigur
E: da da,faci un lucru bun si apoi reusesti sa strici tot
T: poti sa nu ma mai critici atat?
E: eu nu critic,spun un adevar
T: ma speriasem
E: esti disperat rau
T; hai ma Elin,ce esti asa nervoasa?
E: numai rade ca nu e de ras,dormeam asa bine
T: off micuto,vino incoa’
E: nu
T: haide sa te tin in brate
E: ia mana de pe mine ca iti mai trag una
T: papusa,nu crezi ca esti cam violenta?
E: sunt cum vreau eu,Tom Kaulitz
T: dar nu trebuie sa te superi asa
E: deja e prea tarziu
T: asa esti tot timpul?
E: cum?
T: ciufuta
E: da,sunt,si te-am avertizat dar am vorbit degeaba
T: arata-mi putin mana
E: ce mai e?
T: ce e cu inelul asta?
E: ....


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Deci pot spune ca toata conversatia este bestiala    


E; grijuliu si ea a dracu si acra precum o lamaie    
Fa,il sperii si esti...rece cu el:|
Repede observa tot dar...ce-i cu inelul?:|


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Vrea sa il sperie putin pe Tom    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ce ii mai spune fraierului?  

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ai sa vezi imediat    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645

T: spune ceva
E: eu…
T: tu ce?
E: eu sunt logodita
T: poftim?[se schimba la fata brusc]
E: ce ai auzit,sunt logodita de doi ani
T: cu cine?
E: cu Jared[zambeste larg]
T: de asta te tineai mereu dupa el?
E: normal
T: si acum noi doi…
E: sa nu te aud,a fost frumos
T: tu iti bati joc de mine
E: stii ceva? Meriti si iti spun si de ce,pentru ca umbli cu Ria!
T: esti culmea!
E: sunt mandra ca te aduc la exasperare
T: pleaca
E: ce ma?
T: am spus sa pleci,pleaca inainte sa nu fac altceva
E: stai linistit ca nu vine Jared dupa tine,el nu e violent
T: nu imi pasa! M-am purtat frumos cu tine si tu ai profitat de bunatatea mea
E: esti un mare fraier,te credeam mai destept
Se da jos din pat si se duce cu cearceaful pe ea la baie imbracandu-se.Se aranjeaza si se intoarce in camera lui Tom sa isi ia restul lucrurilor.
E: ce repede a disparut…Tom![cobora usor scarile uitandu-se dupa el]
T: te asteptam[deschidea usa de la intrare]
E: pentru?
T: sa imi iau la revedere de la tine
E: esti un amant bun[il saruta scurt si pleaca


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E: sunt mandra ca te aduc la exasperare
     



Stai :|
STAI!!! :|
E pe bune cu Jared sau la vrajeala?:|
Ca ma cam sperie si nu stiu daca sa rad sau sa plang pentru Tom :|
Nu-l iubeste pe Tomata?:o3
You selfish fuckin' cunt bitch! :-L


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Tomata e certat de toata lumea :|
Nu este logodita cu Jared,sunt foarte buni prieteni,mai fac ei sex,dar nimic mai mult  
Iar acel inel era unul obisnuit,dar mai finut  


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom,cap sec -_-
Ma faci sa-mi para rau pentru tine :-L


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Lasa ca si asa iti pare rau pentru el,o parte din inimioara ta are loc si pentru Tom  

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Jumatate chiar :-L

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ooo    
E mult    


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la