Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
T: imi place tare mult caracterul tau E: ce draga,Ria nu este lafel de rea ca mine? T: m-ai innebunit cu acea Ria E: pai daca umblii cu ea,eu doar imi fac datoria si iti aduc aminte T: acum suntem doar noi doi E: chiar ai iesit singur la cumparaturi? T: da,ce e rau in asta? E: e minune,tu care nu ai rabdare nici cu Bill T: cu Bill e alta poveste E: apropo,el ce face? T: cand am plecat de acasa manca E: aha T:[se apropie si mai mult de ea] E: ce vrei? T: parfumul tau imi place E: ohh,mersi..dar totusi,pastreaza distant T: nu te mananc,frumoaso E: hai hai,date mai incolo T: nu E: Tom,nu suport ca cineva sa stea in sufletul meu,intelege T: greu cu fetele E: na’ ca eu nu sunt ca toate tarfele care ti-au trecut prin pat T: stai linistita ca si tu poti urma oricand E: ce-ai zis ma? T: o sa ajung intre picioarele tale E:[brusc ii trage o palma usturatoare,in jur facandu-se liniste] T: fa-ti cumparaturile singura,pa E: nici nu aveam nevoie de tine Tom pleaca nervos din magazin ducandu-se direct acasa.Fata pe care o intalnise nu era ca celelalte si nici nu a fost o seara prea buna pentru el.Nu a obtinut nimic de la ea,ii stia doar numele.Cu toata agitatia din oras noaptea a trecut foarte repede,iar razele soarelui anunta o noua zi.La ora 8 deja Tom nu mai avea stare asa ca se da jos din pat si se duce direct la baie facand un dus fierbinte pentru a se relaxa,apoi urmeaza sa se faca fresh.Intra in camera cu halatul pe el si deschide dulapul de unde ia o pereche de boxeri albi,soseste albe,o pereche de blugi deschisi la culoare si o bluza alba.Isi pune bandana pe cap,se parfumeaza,nu uita vesnicul ceas impreuna cu lucrurile pe care le are oricand la el,se incalta si ia o geaca iesind din casa.In cealalta parte a orasului Elin inca dormea,iar soarele care isi facea tot mai mult aparitia prin draperia cea groasa o enerva la culme.Se ridica in fund incruntata,isi pune mainile pe fata si dupa cateva minute de tacere se da jos din pat ducandu-se si ea la baie.Acolo sta mult,ca orice fata,facandu-si dus.Termina si iese din baie ducandu-se in camera unde se imbraca cu o pereche de blugi stramti,sutien,o bluza cu maneca lunga,cu plasa,dar umerii goi,geaca de piele si pantofi.Se duce in fata oglinzii unde se machiaza,se aranjeaza,isi ia geanta plina de telefoane,chei,bani si alte accesorii si iese din casa.In acest timp Tom ajunge in fata unei cafenele dandu-se jos din masina si asteptand pe cineva.Surprinzator era faptul ca Elin opreste la departe de Tom grabindu-se sa intre in cafenea. T: buna dimineata E:[se opreste brusc] iar tu? T: da,ce faci? E: buna,uite bine,tu? T: bine,vreau sa imi cer scuze pentru aseara E: esti Tom,e ceva normal T: ma gandeam…nu vrei sa iesim azi? E: ba da,la ce ora? T: pai dupa ce bem cafeaua mergem si ne mai plimbam E: ok,hai inauntru T: astept pe cineva E: vine si Bill? T: nu R: buna Tom,scuze ca am intarziat[il apuca de barbie si il saruta] T: nui nimic,ea este Elin R: Ria,incantata E: fa usor cu tupeul asta,in primul rand nu fac cunostinta cu o vaca T: Elin,ce ai? E: a da,numai iesim T: de ce? E: nu imi plac mincinosii si tradatorii,bafta
_______________________________________

|
|