Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Cenusareasa
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
28 - 61 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Dream Girl Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini: 1
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Fic fara personaje din anime,woaaaau = )))))))

______________________________________________________

Andrea.
-are 22 de ani,locuieste in Germania de mica desi provine din Bulgaria.A fost crescuta de matusa ei care a decedat in urma cu doi ani.De atunci are grija singura de ea si de casa lasata mostenire.Are o frumusete rapitoare de aceea este victima multor avansuri din partea baietilor si a barbatilor.Are multi prieteni si este o fire vesela dar la locul ei.Casa pe care i-a lasat-o matusa este de fapt o cabana foarte aproape de o padure.



Tom.
-nu are un nume de familie deoarece este jumatate om jumatate lup.Unii oameni numesc aceste persoane varcolaci dar numai din cauza povestilor pentru ca n-au vazut in viata lor o asemenea fiinta.E destul de inaintat in varsta,cu aproximatie 120 de ani dar mai mult de 20 nu ii dai.Are o fire mai rebela si un caracter puternic,incapatanat din fire nu tine cont de ce zic batranii si se aventureaza foarte des in orase sau paduri.Cand este in forma umana inca-si pastreaza coada iar picioarele si mainile raman lafel ca labele din timpul formei sale adevarate.






            Tarziu de tot in cabana Andreei era cam multa agitatie.Motanul ei Casper se pare ca disparu-se.Vazand ca inauntru nu e se hotaraste sa-l caute in padurea cea intunecata desi era trecut de miezul noptii.La ora aia toate animalele de prada erau iesite la vanatoare dar tinea prea mult la pisica ei incat sa renunte.Se incalta c-o pereche de adidasi si-si pune un hanorac mai grosut pe ea iesind pe usa cu o lanterna in mana:
-Casper![striga fata uitandu-se in stanga si-n dreapta] Casper vin-o inapoi![se uita inainte inghitind in sec vazand negrul padurii]

             Isi ia inima in dinti,inspira adanc si intra in padure luminand cu lanterna.Se uita pretutindeni dupa motanul ratacit dar nici o urma de el.Faptul ca avea si blana neagra nu o prea ajuta dar cauta in continuare pana se afunda tot mai adanc in inima padurii.Urletele lupilor se faceau prezente dar inca din indepartare:
-Casper unde esti?[isi spune in soapta] luna e plina…un moment absolute nepotrivit.[se incrunta in timp ce se uita la luna] Casper?[isi continua drumul cu pasi mici]

               Departe,pe creanga unui stejar batran statea Tom la panda parca asteptandu-si prada.Incet incet vocea Andreei se facea tot mai auzita.In momentul in care ajunge sub creanga unde se afla baiatul,acesta ramane inmarmurit.Parca o manca din priviri,era fascinat de ea.Ca sa evite contactul visual cu ea se ascunde undeva mai intre frunze spunandu-si in minte ca trebuie sa se abtina san u fie ea urmatoarea lui prada.Isi intorcea putin capul s-o vada mai bine in coltul gurii aparand un zambet mic:
-Sa stii ca daca nu apari in momentul asta ma duc in casa![se rasteste fata la motanul care nici nu se dichisise sa apara]

                Totusi,putin speriat de fata care se rastise,ramanea nemiscat acoperit de frunze.Vazand-o ca pleaca o urmareste in continuare cu privirea una dintre urechi culcandu-se:
-E atat de frumoasa…

              Satula si speriata ca lupii ar putea sa se apropie se hotaraste sa plece din padure gandindu-se ca poate Casper era deja in fata casei.Cum iese din padure zareste motanul pe covorul din fata usii:
-Motan obraznic.Unde ai fost?Esti plin de scaieti[il ia in brate curatandu-I blana]

              Inchide usa cu cheia mangaiandu-l de cateva ori pe cap si se duce la culcare.




pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Cand am vazut dimineata fic nou deja imi facea cu ochiul    
Trebuie sa il citesc ca altfel nu pot sa mananc,ma mananca curiozitatea  
Deci ficul este wow :|
Nu ma asteptam la o idee ca asta :|
Nici nu mi-a trecut prin cap,e geniala :X
Poza cu Tom a fost buna la ceva,nu degeaba e facuta asa    
Totusi mie mila de Andrea ca este nevoita sa locuiasca singura intr-o cabana aproape de o padure
Adica e periculos pentru oricine,dar ea ca este si fata e si mai si
Ii este frica,dar asta nu inseamna ca renunta
Pe deoparte noroc de disparitia lui Casper ca Tom a vazut-o pe Andrea care minune: nu a vrut sa fie prada urmatoare si e fascinat de ea :>
Ma gandesc ca poate in timp o sa aiba grija de ea,nu stiu
Conteaza mai mult reactia ei si sigur se va speria
Apropo imi place foarte mult forma lui Tom cand e transformat :X:X:X

Va fi un fic plin de suspans si actiune ca si celelalte 8->
Felicitari pentru acest fic superb care va avea mai mult ca sigur un succes enorm  


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Îmi place idea ficului.
Din descriere îmi dau seama că Tom nu e chiar usă de biserică. Era de aşteptat 
Cam nasol la Tom că n-are mâini,adică na...
O să se sperie Andrea când o să-l vadă   
Jumătate om jumătate lup, sună interesant.
Andrea singurică în cabana aia .
Eu n-aş putea să stau acolo .
Dream girl zici ă :> ?
E clar !
Pare interesant. Next


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Sper sa nu ajung sa fac o drama din povestea asta,o sa incerc sa stau pe linia de plutire: amuzament,fictiune si actiune
Mersi de felicitari
Da,Dream Girl = ))))
Titlu banal sa spun :-??
Imediat scriu si-l pun

Tom e superb lup :|


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
De la inceput mi-am dat seama ca va fi si amuzant,e imposibil    
Daca stai si te gandesti pe deoparte lui Tom ii este greu sa nu aiba maini normale
Dar daca asa este el,e obisnuit,e ciudat pentru ceilalti
Poate cineva il va iubi :>

Da,si mie imi place la nebunie cum arata :X:X:X


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
               Curios cum e si rapit de frumusetea fetei,se da jos din copac incepand sa adulmece pe jos urmele Andreei pentru a ajunge la casa ei.Dupa cativa metri ajunge in fata casei ei,cauta cu privirea camera ei dar lumina fiind stinsa n-avea de unde sa stie asa ca-si foloseste instinctele.Trage adanc aer in piept si-si indreapta privirea spre unul dintre balcoanele de la etaj.Reuseste sa se catere pe peretele casei ajungand pe terasa balconului.Sterge geamul aburit cu cotul si se uita inauntru precum un hot.Observa ca patura se musca asa ca ramane cu privirea atintita la pat.
              Obisnuita sa se foiasca pana adoarme se intorcea si pe-o parte si pe alta ramananc cu fata indreptata spre balcon.
               In acel moment Tom inghite in sec,nu vroia sa fie vazut si s-o sperie dar parca nici sa plece nu-I convenea asa ca astepta undeva la panda pana vede ca numai misca.In scurt timp Andrea adoarme aidoma unui bebelus sub privirea baiatului care era lipit de geam cu palmele si varful nasului lafel:
-Ma intreb…oare ce cauta o fata singura ca ea tocmai aici?Orasul e mai la vale…[lasa capul intr-o parte adulmecand] miros pisica [se incrunta]

                 Isi relaxeaza fata uitandu-se in continuare la ea intrun fel zambind dar cu ochi tristi:
-Ia-ti gandul,Tom,o fata ca ea nu te-ar placea.De ce a trebuit sa fiu blestemat sa nu fiu om?Vroiam o viata normala…ca toti ceilalti…[strange pumnul] sa pot iubi pe cine vreau,sa ies in lume,nu sa ma ascund si sa nu sperii pe nimeni…dar de ce ma simt atras tocmai de ea?E o fata obisnuita[se uita la ea printre sprancene] o fata obisnuita care fura inimile doar cu privirea.

                 Loveste geamul usor cu palma si se intoarce cu spatele:
-Intr-o buna zi o sa ne vedem fata-n fata.
                 Coboara iar pe cladire cu grija si alearga in padure inapoi la stejarul batran.

                 A doua zi dimineata,Andrea se trezeste cam greu si infrigurata.Se da jos din pat punan un halat pe ea si iese pe balcon.Cateva urme de labe de noroi ii atrag atentia:
-In nici un caz,Casper,a dormit in casa si urmele sunt prea mari.Sau poate ca inva visez[se scarpina in cap si inspira adanc aerul curat intorcandu-se in camera]


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Cum ziceam,pentru Tom este greu sa nu fie om in totalitate pentru ca oricui ii este frica de el
Dar are acel ceva special care il face cu totul diferit si mult mai frumos  
Inpisra o putere de nedescris si atunci cand pune mana pe prada,e clar,numai scapa
Dar Andrea a avut noroc
Si nu are ce sa ii faca,e prea frumoasa,e cuminte.isi vede de treaba ei
Sa zicem ca ea intr-un fel stand acolo este pazita de el desi nu stie


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu avea cum sa fie pazita de el daca n-a vazut-o deloc :|

pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686

٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠ a scris:

Sper sa nu ajung sa fac o drama din povestea asta,o sa incerc sa stau pe linia de plutire: amuzament,fictiune si actiune
Mersi de felicitari
Da,Dream Girl = ))))
Titlu banal sa spun :-??
Imediat scriu si-l pun

Tom e superb lup :|



Da,arată bine,dar încerc să mi-l imaginez , ceva gen scos din filme horror.
Am văzut un film cu unu' care se transforma aşa şi când mă gândesc la el îmi vine imaginea aia în minte .   
Vorba lui Cleo ..nu mi-am dat seama că va fi şi amuzant 

____________________________


Revenind la next
Săracu' Tom,adică e nasol să te îndrăgosteşti la prima vedere şi ea nici măcar să nu te cunoască şi să fi terifiat de gândul că nu te place mai ales cum arată el.
care era lipit de geam cu palmele si varful nasului lafel
Mi-l şi imaginez căţărat, pe balcaon uitându-se pe geam la Andrea cum doarme


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Isi baga nasl peste tot,si asa il are ascutit = ))))))
Poate peste cateva next-uri va deveni putin mai vesel fic-ul,nu stiu,depinde de starea mea = )))))
Incerc totusi sa nu grabesc lucrurile
Da,indragostindu-se orbeste de ea gandurile ca l-ar putea refuza sau ca s-ar speria il framanta ca un buldozer = )))))


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Imi dau seama ca pana acum de cand este el nu a mai intalnit o fata asa de frumoasa
Incat in subconstientul sau sa refuze sa nu se apropie de ea si sa nu ii faca rau pe moment
Deci e clar ca acolo undeva in sufletul lui simte ceva si o scanteie s-a aprins  


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Esti sigura ca nu-i un incendiu?           
Bestia din el e flamanda :>


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Sau poate sa fie si un incendiu        
Sigur o sa ramana mult timp cu gandul la ea
Ca doar o are prin preajma    


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
: )))))
Să aducă cineva apă


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ma gandesc ca el sigur va mai pandi si alte persoane,dar pe ea o va proteja intr-unf el  

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Da,presupun că da.
Adică na,doar e fata visurilor lui : )))))


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
El sigur nu se astepta sa o intalneasca asa de repede si tocmai in padure  
Nu oricine isi permite acolo o locuinta si are curajul sa stea
Dar asta nu inseamna ca Andrea sta numai acolo,Tom pun pariu ca o va mai urmari


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ar deveni chiar un....InuYasha :|
Ce dracu?  

Casa aia e mostenire si oricum Andrea a copilarit acolo la padure,stie totul ca-n palma.
Dar se pare ca Tom a fost FOARTE absent :-L


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A deci pentru ea totul este normal  
Pai Tom a aparut de curand banuiesc :|


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
E fata naturii = )))))))
Nhee,Tom sta ascuns in padurea aia de zeci de ani,rare ori iese la suprafata = ))))


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Wow,ma mir cum de nu s-a plictisit    
Defapt e ceva normal pentru el,acolo este locuinta lui
Dar e linistit
Si cand se transforma deobicei?  


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Depinde,cateodata se face mare pentru a ajunge mai repede undeva,cand e un pericol si vrea sa se apere,cand e sa traverseze un rau :-??

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ce bine io fi    
Cand se transforma e mare si face totul mai rapid :|
Dar e adorabil in ambele forme,mai ales a doua poza o ador :X


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Are muschi :X

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da :X
Arata asa de bine :X


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Theya,şti că te iubesc, nu ? ;; )

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Next...nu stiu...pana la cat stai azi?

pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Habar n-am..în jur de 12 şi ceva,că atunci mă ia somnul : ))) , cred :-??
Dar dacă e nevoie stau mai mult 


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ok
Atunci sa ma apuc sa-l scriu


pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Dasta te iubesc eu :X:X

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
O sa stau pe forum,nu pot rata nextul :X:X:X

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Parca-i premiera filmului "The Robbers" :|

pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
     
N-am auzit de el :-"


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ne place mult tare,stam cu sufletul la gura    

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611

Нσттɛѕt Вίтсн a scris:

     
N-am auzit de el :-"



E filmul in care vor juca Bill si Tom


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Vor avea de munca      

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
-_-' :| :|
Despre ce e vorba ?Ei vor fi personajele principale ?


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
                  Coboara scarile din lemn masiv de stejar si ajunge in bucatarie,ii da de mancare motanului si-si pregatesc micul dejun.Clatitele americane cu sos de ciocolata sunt preferatele ei asa ca si le pregateste.
Se aseaza la masa mancand incet,ochii fiind atintiti la televizorul de pe blat.
Desigur ca stirile erau pline iar de crime,violuri si avorturi:
-Tampenii,in fiecare zi aceeasi poveste.[inchide televizorul si se uita la calendarul din perete] vineri…urasc vinerile.

                  Termina de mancat si spala vasele,unele dintre ele lasate de aseara.Intoarce capul uitandu-se afara cum frunzele copacilor erau battue aspru de vant.Un fior I se ridica pe sirea spinarii ca si cand cineva ar urmari-o.Se uita in urma ei dar nu vede o miscare.Opreste apa la robine si se sterge pe maini ducandu-se in baie.Da drumu la apa de la dus sa curga pana o combina,se dezbraca lasandu-si hainele langa masina de spalat si inchide usa la cabina de dus facuta din sticla.

                   Din nou,Tom isi face aparitia la fereastra baii.Scena care o vazu-se chiar ii puse-se capac.Simtea cum sangele i-o lua la vale prin vene si incepea sa fiarba,pupilele i se dilatasera iar suflul devenea tot mai greu.Respiratia lui aburea geamul dar numai in dreptul nasului si a gurii.Ii era foarte cald dar nici ca se dezlipea de geam,parca parca vroia sa intre dupa ea in cabina de dus dar deja ar fii fost prea de tot:
-Nu.Abtine-te…dar e prea mult,fata asta nu poate fii adevarata,poate e doar un vis care se tot repeta.Tot ce vad acum poate e o iluzie…

                    Zgaria geamul cu ghearele incruntandu-se:
-Vreau s-o am,numai pentru mine,nimeni sa n-o poata atinge.Dar…blestemul asta e deja…prea mult pentru mine.De-ar exista si leacul…vreau sa fiu cum eram inainte.Sunt un monstru…numai suport labele astea,mi-e dor de mainile mele,vreau sa-mi vad degetele umane,parca am si uitat cum e sa ai asa ceva.Coada asta ma scoate din sarite….urechile numai spun…


pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Sigur Tom o privea încă din bucătărie.
Săracu' Tom la ce chin este expus. Să o vadă pe Andrea-n duş 
Mi-l şi imaginez cum se uită la ea ştiind că nu poate fi a lui. Cel puţin deocamdată.
Deci mister Tom este blestemat :|
Naşpa.
Sper ca blestemul să fie dezlegat şi să nu-şi mai facă probleme în legătură cu imaginea sa.


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Neeext :X:X:X:X
Ce simpla e Andrea :X
Imi place de ea ca desi sta singura si este vineri,ziua pe care o uraste,prefera sa stea in casa
E harnica,isi gaseste de treaba  

Si se pare ca Tom a ales un moment chiar foarte potrivit sa o vada :>
Desi ea simte totusi ca o urmareste
Mi-a placut reactia lui      
Daca si el este cum este si simtea cum se topeste si totul o lua razna in jurul lui e clar  
Imi pare rau pentru el ca a trebuit sa fie asa,dar cum spuneam,Andrea poate o sa il placa asa cum e
Poate se vor intelege,poate nu
Depinde de amandoi  
Ce ii mai place sa priveasca :>
E goala si acele forme,frumusetea ei innebunesc pe oricine 8->


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611

Нσттɛѕt Вίтсн a scris:

-_-' :| :|
Despre ce e vorba ?Ei vor fi personajele principale ?


Da,vor fii actorii principali,in orice caz e complicata povestea,cica au fost despartiti la anstere,tot frati vor fi si-n film.Asta ar fi si cauza pentru care Bill prinde "forme"


pus acum 14 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Sună interesant .

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da :X
Debea astept sa vad,sunt atatea delatii aparute,incat devine din ce in ce mai curios  


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Da,Tom a fost blestemat cu multi ani in urma de catre un vraci batran

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Bietul Tom :|
Devine si mai palpitanta povestea    


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611

Incerc s-o fac asa ...interesanta


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Este fara discutii :X

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Adio fic

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Chiar ca adio

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la