Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login
POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Cenusareasa
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 28 - 61 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Fic fara personaje din anime,woaaaau = )))))))
______________________________________________________
Andrea. -are 22 de ani,locuieste in Germania de mica desi provine din Bulgaria.A fost crescuta de matusa ei care a decedat in urma cu doi ani.De atunci are grija singura de ea si de casa lasata mostenire.Are o frumusete rapitoare de aceea este victima multor avansuri din partea baietilor si a barbatilor.Are multi prieteni si este o fire vesela dar la locul ei.Casa pe care i-a lasat-o matusa este de fapt o cabana foarte aproape de o padure.
Tom. -nu are un nume de familie deoarece este jumatate om jumatate lup.Unii oameni numesc aceste persoane varcolaci dar numai din cauza povestilor pentru ca n-au vazut in viata lor o asemenea fiinta.E destul de inaintat in varsta,cu aproximatie 120 de ani dar mai mult de 20 nu ii dai.Are o fire mai rebela si un caracter puternic,incapatanat din fire nu tine cont de ce zic batranii si se aventureaza foarte des in orase sau paduri.Cand este in forma umana inca-si pastreaza coada iar picioarele si mainile raman lafel ca labele din timpul formei sale adevarate.
Tarziu de tot in cabana Andreei era cam multa agitatie.Motanul ei Casper se pare ca disparu-se.Vazand ca inauntru nu e se hotaraste sa-l caute in padurea cea intunecata desi era trecut de miezul noptii.La ora aia toate animalele de prada erau iesite la vanatoare dar tinea prea mult la pisica ei incat sa renunte.Se incalta c-o pereche de adidasi si-si pune un hanorac mai grosut pe ea iesind pe usa cu o lanterna in mana: -Casper![striga fata uitandu-se in stanga si-n dreapta] Casper vin-o inapoi![se uita inainte inghitind in sec vazand negrul padurii]
Isi ia inima in dinti,inspira adanc si intra in padure luminand cu lanterna.Se uita pretutindeni dupa motanul ratacit dar nici o urma de el.Faptul ca avea si blana neagra nu o prea ajuta dar cauta in continuare pana se afunda tot mai adanc in inima padurii.Urletele lupilor se faceau prezente dar inca din indepartare: -Casper unde esti?[isi spune in soapta] luna e plina…un moment absolute nepotrivit.[se incrunta in timp ce se uita la luna] Casper?[isi continua drumul cu pasi mici]
Departe,pe creanga unui stejar batran statea Tom la panda parca asteptandu-si prada.Incet incet vocea Andreei se facea tot mai auzita.In momentul in care ajunge sub creanga unde se afla baiatul,acesta ramane inmarmurit.Parca o manca din priviri,era fascinat de ea.Ca sa evite contactul visual cu ea se ascunde undeva mai intre frunze spunandu-si in minte ca trebuie sa se abtina san u fie ea urmatoarea lui prada.Isi intorcea putin capul s-o vada mai bine in coltul gurii aparand un zambet mic: -Sa stii ca daca nu apari in momentul asta ma duc in casa![se rasteste fata la motanul care nici nu se dichisise sa apara]
Totusi,putin speriat de fata care se rastise,ramanea nemiscat acoperit de frunze.Vazand-o ca pleaca o urmareste in continuare cu privirea una dintre urechi culcandu-se: -E atat de frumoasa…
Satula si speriata ca lupii ar putea sa se apropie se hotaraste sa plece din padure gandindu-se ca poate Casper era deja in fata casei.Cum iese din padure zareste motanul pe covorul din fata usii: -Motan obraznic.Unde ai fost?Esti plin de scaieti[il ia in brate curatandu-I blana]
Inchide usa cu cheia mangaiandu-l de cateva ori pe cap si se duce la culcare.

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Îmi place idea ficului. Din descriere îmi dau seama că Tom nu e chiar usă de biserică. Era de aşteptat Cam nasol la Tom că n-are mâini,adică na... O să se sperie Andrea când o să-l vadă  Jumătate om jumătate lup, sună interesant. Andrea singurică în cabana aia . Eu n-aş putea să stau acolo . Dream girl zici ă :> ? E clar ! Pare interesant. Next 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Sper sa nu ajung sa fac o drama din povestea asta,o sa incerc sa stau pe linia de plutire: amuzament,fictiune si actiune Mersi de felicitari Da,Dream Girl = )))) Titlu banal sa spun :-?? Imediat scriu si-l pun
Tom e superb lup :|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Curios cum e si rapit de frumusetea fetei,se da jos din copac incepand sa adulmece pe jos urmele Andreei pentru a ajunge la casa ei.Dupa cativa metri ajunge in fata casei ei,cauta cu privirea camera ei dar lumina fiind stinsa n-avea de unde sa stie asa ca-si foloseste instinctele.Trage adanc aer in piept si-si indreapta privirea spre unul dintre balcoanele de la etaj.Reuseste sa se catere pe peretele casei ajungand pe terasa balconului.Sterge geamul aburit cu cotul si se uita inauntru precum un hot.Observa ca patura se musca asa ca ramane cu privirea atintita la pat. Obisnuita sa se foiasca pana adoarme se intorcea si pe-o parte si pe alta ramananc cu fata indreptata spre balcon. In acel moment Tom inghite in sec,nu vroia sa fie vazut si s-o sperie dar parca nici sa plece nu-I convenea asa ca astepta undeva la panda pana vede ca numai misca.In scurt timp Andrea adoarme aidoma unui bebelus sub privirea baiatului care era lipit de geam cu palmele si varful nasului lafel: -Ma intreb…oare ce cauta o fata singura ca ea tocmai aici?Orasul e mai la vale…[lasa capul intr-o parte adulmecand] miros pisica [se incrunta]
Isi relaxeaza fata uitandu-se in continuare la ea intrun fel zambind dar cu ochi tristi: -Ia-ti gandul,Tom,o fata ca ea nu te-ar placea.De ce a trebuit sa fiu blestemat sa nu fiu om?Vroiam o viata normala…ca toti ceilalti…[strange pumnul] sa pot iubi pe cine vreau,sa ies in lume,nu sa ma ascund si sa nu sperii pe nimeni…dar de ce ma simt atras tocmai de ea?E o fata obisnuita[se uita la ea printre sprancene] o fata obisnuita care fura inimile doar cu privirea.
Loveste geamul usor cu palma si se intoarce cu spatele: -Intr-o buna zi o sa ne vedem fata-n fata. Coboara iar pe cladire cu grija si alearga in padure inapoi la stejarul batran.
A doua zi dimineata,Andrea se trezeste cam greu si infrigurata.Se da jos din pat punan un halat pe ea si iese pe balcon.Cateva urme de labe de noroi ii atrag atentia: -In nici un caz,Casper,a dormit in casa si urmele sunt prea mari.Sau poate ca inva visez[se scarpina in cap si inspira adanc aerul curat intorcandu-se in camera]
|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Nu avea cum sa fie pazita de el daca n-a vazut-o deloc :|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠ a scris:
Sper sa nu ajung sa fac o drama din povestea asta,o sa incerc sa stau pe linia de plutire: amuzament,fictiune si actiune Mersi de felicitari Da,Dream Girl = )))) Titlu banal sa spun :-?? Imediat scriu si-l pun
Tom e superb lup :| |
Da,arată bine,dar încerc să mi-l imaginez , ceva gen scos din filme horror. Am văzut un film cu unu' care se transforma aşa şi când mă gândesc la el îmi vine imaginea aia în minte . Vorba lui Cleo ..nu mi-am dat seama că va fi şi amuzant 
____________________________
Revenind la next Săracu' Tom,adică e nasol să te îndrăgosteşti la prima vedere şi ea nici măcar să nu te cunoască şi să fi terifiat de gândul că nu te place mai ales cum arată el. care era lipit de geam cu palmele si varful nasului lafel Mi-l şi imaginez căţărat, pe balcaon uitându-se pe geam la Andrea cum doarme 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Isi baga nasl peste tot,si asa il are ascutit = )))))) Poate peste cateva next-uri va deveni putin mai vesel fic-ul,nu stiu,depinde de starea mea = ))))) Incerc totusi sa nu grabesc lucrurile Da,indragostindu-se orbeste de ea gandurile ca l-ar putea refuza sau ca s-ar speria il framanta ca un buldozer = )))))
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Imi dau seama ca pana acum de cand este el nu a mai intalnit o fata asa de frumoasa Incat in subconstientul sau sa refuze sa nu se apropie de ea si sa nu ii faca rau pe moment Deci e clar ca acolo undeva in sufletul lui simte ceva si o scanteie s-a aprins 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
: ))))) Să aducă cineva apă
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Ma gandesc ca el sigur va mai pandi si alte persoane,dar pe ea o va proteja intr-unf el 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Da,presupun că da. Adică na,doar e fata visurilor lui : )))))
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ar deveni chiar un....InuYasha :| Ce dracu?
Casa aia e mostenire si oricum Andrea a copilarit acolo la padure,stie totul ca-n palma. Dar se pare ca Tom a fost FOARTE absent :-L
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
A deci pentru ea totul este normal Pai Tom a aparut de curand banuiesc :|
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
E fata naturii = ))))))) Nhee,Tom sta ascuns in padurea aia de zeci de ani,rare ori iese la suprafata = ))))
|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Depinde,cateodata se face mare pentru a ajunge mai repede undeva,cand e un pericol si vrea sa se apere,cand e sa traverseze un rau :-??
|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Da :X Arata asa de bine :X
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Theya,şti că te iubesc, nu ? ;; )
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Next...nu stiu...pana la cat stai azi?
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Habar n-am..în jur de 12 şi ceva,că atunci mă ia somnul : ))) , cred :-?? Dar dacă e nevoie stau mai mult 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Ok  Atunci sa ma apuc sa-l scriu 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Dasta te iubesc eu :X:X
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
O sa stau pe forum,nu pot rata nextul :X:X:X
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Parca-i premiera filmului "The Robbers" :|
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
N-am auzit de el :-"
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
-_-' :| :| Despre ce e vorba ?Ei vor fi personajele principale ?
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Coboara scarile din lemn masiv de stejar si ajunge in bucatarie,ii da de mancare motanului si-si pregatesc micul dejun.Clatitele americane cu sos de ciocolata sunt preferatele ei asa ca si le pregateste. Se aseaza la masa mancand incet,ochii fiind atintiti la televizorul de pe blat. Desigur ca stirile erau pline iar de crime,violuri si avorturi: -Tampenii,in fiecare zi aceeasi poveste.[inchide televizorul si se uita la calendarul din perete] vineri…urasc vinerile.
Termina de mancat si spala vasele,unele dintre ele lasate de aseara.Intoarce capul uitandu-se afara cum frunzele copacilor erau battue aspru de vant.Un fior I se ridica pe sirea spinarii ca si cand cineva ar urmari-o.Se uita in urma ei dar nu vede o miscare.Opreste apa la robine si se sterge pe maini ducandu-se in baie.Da drumu la apa de la dus sa curga pana o combina,se dezbraca lasandu-si hainele langa masina de spalat si inchide usa la cabina de dus facuta din sticla.
Din nou,Tom isi face aparitia la fereastra baii.Scena care o vazu-se chiar ii puse-se capac.Simtea cum sangele i-o lua la vale prin vene si incepea sa fiarba,pupilele i se dilatasera iar suflul devenea tot mai greu.Respiratia lui aburea geamul dar numai in dreptul nasului si a gurii.Ii era foarte cald dar nici ca se dezlipea de geam,parca parca vroia sa intre dupa ea in cabina de dus dar deja ar fii fost prea de tot: -Nu.Abtine-te…dar e prea mult,fata asta nu poate fii adevarata,poate e doar un vis care se tot repeta.Tot ce vad acum poate e o iluzie…
Zgaria geamul cu ghearele incruntandu-se: -Vreau s-o am,numai pentru mine,nimeni sa n-o poata atinge.Dar…blestemul asta e deja…prea mult pentru mine.De-ar exista si leacul…vreau sa fiu cum eram inainte.Sunt un monstru…numai suport labele astea,mi-e dor de mainile mele,vreau sa-mi vad degetele umane,parca am si uitat cum e sa ai asa ceva.Coada asta ma scoate din sarite….urechile numai spun…
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Sigur Tom o privea încă din bucătărie. Săracu' Tom la ce chin este expus. Să o vadă pe Andrea-n duş Mi-l şi imaginez cum se uită la ea ştiind că nu poate fi a lui. Cel puţin deocamdată. Deci mister Tom este blestemat :| Naşpa. Sper ca blestemul să fie dezlegat şi să nu-şi mai facă probleme în legătură cu imaginea sa.
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Нσттɛѕt Вίтсн a scris:
-_-' :| :| Despre ce e vorba ?Ei vor fi personajele principale ? |
Da,vor fii actorii principali,in orice caz e complicata povestea,cica au fost despartiti la anstere,tot frati vor fi si-n film.Asta ar fi si cauza pentru care Bill prinde "forme"
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Sună interesant .
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Da :X Debea astept sa vad,sunt atatea delatii aparute,incat devine din ce in ce mai curios 
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Da,Tom a fost blestemat cu multi ani in urma de catre un vraci batran
|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Incerc s-o fac asa ...interesanta 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Este fara discutii :X
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Adio fic 
|
|
| pus acum 14 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Chiar ca adio
_______________________________________

|
|
| pus acum 14 ani |
|