Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Adelinadia
Femeie
25 ani
Mures
cauta Barbat
27 - 71 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Together Again Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini:  1 2
Kagome
ºизwº

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 8
Ai chiar multa imaginatie!!Mi-a placut foarte mult ce ai scris! FICUL asta este foarte tare! A fost bestial,  incitant si emotionant!Mi-a placut foarte mult.Ultimele parti au fost chiar foarte emotionante.Mai sa imi dea lacrimile, serios!Oricum, bravo.Nu am nimic rau de spus in legatura cu ce ai scris.Totul mi s-a parut de-a dreptul fascinant!!!   

together again chiar multa placut foarte mult scris! ficul asta este foarte tare! fost incitant

50.2KB


_______________________________________
^o^ I love Inuyasha and Sesshomaru. ^o^
^Kagome si Inuyasha Sesshomaru si Rin^

pus acum 14 ani
   
Kagome
ºизwº

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 8
Am scris si eu niste povesti cu Inuyasha, adica vreo X sau XI capitole nu mai stiu.Dar cu aceleasi personaje ca in anime.  

together again scris niste povesti inuyasha, adica vreo sau capitole mai stiu.dar aceleasi personaje

48.7KB


_______________________________________
^o^ I love Inuyasha and Sesshomaru. ^o^
^Kagome si Inuyasha Sesshomaru si Rin^

pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ma bucur ca-ti place
Poate o sa-lmai continui
Daca vrei sa mai citesti si altul mai este unul "Only If I Knew You" la arhiva fan-fic,nu e terminat dar ai destule pagini de citit

Apropo,daca tot te-ai inregistrat,ce zici daca te-ai prezenta la "Me,myself and I"? <3
Vad ca esti fana InuYasha deci bate palma


pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Are de ce sa iti adore ficul daca este si ea fana InuYasha  
Chiar infocata ca si tine :>


_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Eu sunt fana Sesshomaru,e o diferenta = ))

pus acum 14 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dar iti place si serialul "InuYasha" cum ar veni  

_______________________________________


pus acum 14 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Da :|

pus acum 14 ani
   
Pagini:  1 2  

Mergi la