Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login
POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Lolo pe Simpatie
 | Femeie 24 ani Galati cauta Barbat 25 - 52 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Mujeres Asesinas Femei Asesine
Bună tuturor ! În primul rând vreau să-i mulţumesc lui Theya pentru acord . Am venit cu un nou fic ! Demult vroiam să fac un fic cu tema asta.Sper să vă placă şi vouă idea cum imi place şi mie. Vreau să specific că într-adevăr,pentru fic-ul ăsta m-am inspirat dintr-un film. Atât am avut de spus ,restul las la criticile voastre.
Andrea
Prima dintre asesine.O fată inocentă,care cade în plasa celui pe care-l iubeşte cel mai mult. Şi pentru asta ia o decizie. Să-l....omoare !
"Da,sunt !Toate suntem !Şi da,trăim ca nişte....asesine !Pentru că niciodată nu omorâm un străin,omorâm doar pe cel ce iubim."
________________________________
Gelosie,frică,chin,disperare,ambiţie,trădare,resentimente,confuzie,dezamăgire. Istoria femeilor care pentru a trăi,trebuie să..OMOARE. Uneori sufletul vorbeşte cu sânge...
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Andreea .
◦Aυтσмαtіc
 Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
|
|
E fain ficul Si cum descrii
Next !
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чřůя ℓίέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
Uuuu:X Imi place ideea:X Next.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
-Ce ai păţit Andrea,ce aţi păţit amândouă ?M-am săturat de certurile voatre ! întreabă tatăl Andreei în timp ce încerca să-şi controleze mânia şi să fie atent la drum. -Lasă-mă în pace ! spuse Andrea de pe locul din spate al maşini cu lacrimi în ochii. -Cât va mai dura? Vă certaţi de ani întregii ! Mama ta a murit,nu e vina mea ! La auzul acestor cuvinte, Andreei îi curg două lacrimi din ochii. -Şi dacă eu am decis să mă recăsătoresc este treaba mea !Spuse ţipând de-a dreptul la ea. -Îţi este clar ? -Este o mofturoasă ! Spuse mama ei vitregă de pe scaunul din dreapta. -Tu,nu te amesteca!Adaugă tatăl ei scurt. -Vezi,ce ţi-am spus eu ţie!Eu nu fac parte din viaţa ta, înţeleg că este fiica ta dar eu sunt soţia ta ! Andrea numai suportă situaţia aşa că se hotărâ să nu mai tacă din gură. -Prima oară ai fost amanta lui,după ce mama mea a murit da, normal, te-a făcut soţia lui,dar nu uita cum au evoluat lucrurile...secretară(spuse uitându-se la tatăl ei),amantă şi apoi soţie. La vorbele ăstea femeia începu' să plângă. -Gata!M-am săturat Andrea,m-am săturat !spuse tatăl ei oprind maşina. -Nu ştiu ce să fac cu tine . -Nu şti ce să faci cu mine ?! spuse Andrea revoltată şi ieşi din maşina trândind uşa foarte puternic. Tatăl ei ieşi după ia,lafel şi mama ei vitregă. -Andrea,Andrea,opreşte-te am spus ! Sunt tatăl tău ! Andrea,ascultă-mă! Andrea nu se opri şi merse încontinuare. -Las-o,las-o să plece dacă asta vrea .spuse mama ei vitregă. -Bine,pleacă !spuse tatăl ei furios. Andrea nici nu îi băgă în seamă,doar continuă să meargă. -Să vedem unde te duci la noapte !"spuse întorcându-se. -Şi tu,intră în maşină! Se urcă amândoi în maşină.Tatăl Andreei se uită în oglindă şi o vede cum merge înainte fără să ezite,ba chiar grăbită. Se mai uită puţin şi porneşte maşina,plecând. Andrea îşi continuă drumul furioasă spre...ei bine nici ia nu ştia,dar merge înainte sigură pe sine.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Andrea mai merse puţin şi se opri la umbra unu copac.Având în vedere că în jurul ei era pustietate,se gândi să facă cu mâna la maşini,poate,poate se va îndura cineva şi o va lua cu ea şi aşa nu prea circulau pe acolo şi încurând se aşternea noaptea.Cine ştie ce animale puteau să apară noaptea pe acolo.Gândul ăsta o terifia. Maşinile trecea pe lângă ea fără să o bage în seamă.Începuse să plângă continuând să aştepte. După vreo două ore în care îşi pierduse speranţa,mai făcu odată cu mâna la o maşină şi spre surprinderea ei chiar opri.Nu era cine ştie ce maşină,dar nu conta asta pentru Andrea,conta că cineva s-a îndurat de ea. Se puse repede în remorca maşini mulţumindu-i din toată inima şoferului.Era un om bătrân,se vedea pe chipul lui ce om bun este. În spate lângă Andrea mai era un bărbat.Andrea îl privi o clipă după care se uita în împrejurimi. Seara se lăsă repede şi Andrea se înfăşură în hanoracul subţire pe care-l avea pe ea gândindu-se ce va face,nici măcar nu ştia unde merge.Nu îi venea să creadă ce se întâmplă.O lacrimă îşi făcu apariţia pe obrazul ei lasând capul în jos. După încă o oră de mers, şoferul se opri într-o staţie unde era şi un fel de terasă. -Până aici v-am adus, domnişoară.Spuse şoferul după ce deschise geamul. Andrea coboară din remorcă ducându-se spre geam. -Mulţumesc ! -Pentru nimic !Spuse şoferul după care plecă. Se uită puţin în jur şi se duce spre locul acela. -Poftiţi domnişoară, cu ce putem să vă servim ? Se uită în buzunar şi vede că nu are decât câţiva mărunţi. -Îmi dai un pahar cu apă,vă rog? -Da,cum să nu, luaţi un loc ! Andrea se asează la o masă scoţându-şi telefonul din buzunar vrând să-şi apeleze prietena cea mai bună,dar telefonul ei se stinse.Îl aruncă nervoasă pe masă. -Mai doriţi ceva domnişoară ?Spuse barmanul îi timp ce îi puse paharul cu apă pe masă. -Nu,mulţumesc ! În timpul ăla opri în faţa teresei un Alfa Romeo 8C Competizione negru,coborând din maşină un tip înalt şi brunet. Andrea stătea la masă cu ochii plini de lacrimi,luând din când în când câte o gură de apă. Băiatul comandă două plăcinte aşezându-se la o masă în spatele Andreei. Se uită odată la el după care îşi întoarse privirea înapoi la masă curgându-i o lacrimă pe obraz.Băiatul se uită şi el la ea analizând-o din cap pană-n picioare. -Poftiţi domnule . Îi spuse barmanul băiatului aducându-i comanda. -Mulţumesc. Andrea se mai uită odată la el după care îşi puse mâna pe faţă ştergându-şi lacrimile care îi curgeau. -Eşti bine ? O întreabă băiatul.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чřůя ℓίέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
:o3
Ce dragutz e!!!
:o3
Vleau next:o3
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Andrea se uită câteva secunde la el şi se întoarce cu spatele.Băiatul mai întreabă odată, de această dată Andrea îi răspunde. -Da ! Băiatul se ridică de la masa lui şi se duce la Andrea punându-se pe scaun uitandu-se la ea.Andrea îşi întoarce privirea spre el. -Îţi este foame ? Ea întoarce capul în altă parte evitându-i privirea.Băiatul îi intinde o plăcintă. -Mănâncă ! -Mulţumesc ! Andrea stă pur şi simplu uitându-se la farfuria din faţa ei. -Ce?Nu-mi spune că le vrei pe amândouă ?! Fetei îi apăru un zâmbet mic în colţul guri, începând să mănânce. -Vi cu mine ? -Poftim ?Spuse Andrea ridicând o sprânceană. -Stai,nu mă înţelege greşit,stai liniştită,nu am să-ţi fac nimic,doar vreau să te ajut. -Ei bine, pot să stai liniştit în privinţa asta. -Te rog frumos,lasă-mă să te ajut, mi-am dat seama că nu eşti de pe aici- -Nu-ţi face griji, mă descurc singură ! -Ştiu şi eu şi tu că nu o sa te descurci, în fine, dacă nu vrei să vi, este pierderea ta nu a mea, doar să şti că am vrut să te ajut, şă-ţi fac un bine.Spuse băiatul ridicându-se de la masă. Andrea se uită după el. -Nu,stai ! Băiatul îşi întoarce privirea spre ea. -Vin cu tine. Andrea se urcă împreună cu el în maşină. -Şi dasta ai plecat ? -Da ! spuse Andrea sigură pe ea. -Să facă ce vrea !Nu ştiu cine se crede femeia aia, ştiu perfect cum îl minte pe tata,când mama a murit ştiam deja că are o relaţie cu ea.vrea doar banii lui,exact cum i-am spus şi lui Aida,a,da,Aida este cea mai bună prietenă a mea.Mi-am adus aminte vroiam să o sun,dar numai am baterie. -Păi nici eu numai am că îţi dădeam să o suni.Spuse uitându-se la ea zâmbind amândoi. -În fine eu vorbesc şi tot vorbesc,dar tu nu spui nimic ? -Cum ar fi ? -Nu ştiu,cu ce te ocupi,ce-ţi place,chestii dăstea. -Păi să spunem că-mi place să ascult muzică.Spuse dând drumu la muzică. -Mai avem mult de mers ? Sunt obosită... -Imediat ajungem,o să stăm la un hotel în noaptea asta.
Scuze de greşeli, dar îmi este lene să le mai modific. 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чřůя ℓίέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
Moamaaa ce dragutz e cu ea:o3
Dar nu pui si tu personaje?
Te rog, please
Si astept next.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Băiatul prefer momentan să-l mai las puuuţin anonim . Foarte puţin,cred că la următorul next am să spun cine e. Restul personajelor (tatăl ei,mama ei vitregă,Aida şi o sa mai apară câteva) nu contează,nu are rost să le pun pentru că sunt personaje episodice sau secundare, asta însemnând că nu o să apară cam deloc. Las la imaginaţia ta restul personajelor.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чřůя ℓίέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
Ok, astept nextul tau
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|