Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
deea43 pe Simpatie
Femeie
24 ani
Timis
cauta Barbat
25 - 56 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Just sex(18.) Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini: 1
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Hei..Am deschis si eu un fic Am acord de la Tisa siii..sii..sper sa va placa : ))
Personaje:

Andrea Weber-20 de ani, studenta la facultatea de teatru si actorie, locuieste cu iubitul ei Lucas, care o cam preseaza, dar ea il iubeste prea mult ca sa-i spuna asta



Lisa Weber-36 de ani, mama Andreei, nu i-a pasat niciodata de fica sa, deoarece atunci cand a ramas insarcinata, iubitul ei a parasit-o, traieste cu ajutorul unui magazin de jucari erotice



Lucas Wagner-24 de ani, lucreaza ca doctor ginecolog la o clinica particulara, locuieste cu iubita sa
Andrea, pe care o iubeste foarte mult



Alexander Müller-20 de ani, invata la aceeasi facultate cu Andrea, este cel mai bun prieten al ei, dar se indoieste in privinta iubitului acesteia



Tom Kaulitz-22 de ani, chitaristul trupei TH, ascunde un mare secret



Bill Kaulitz-22 de ani, solistul trupei TH, ascunde acelasi secret ca si fratele sau



Toate sunt nume germane, deoarece actiunile se petrec in Berlin, Germania.

Kälte Tränen:
          Se aseaza peste mine pe pat.Începe sa ma sarute pasional pe buze.Coboara pe gât si pe clavicula.Stie ca ador sa faca asta. Coboara si se joaca putin cu sânii, dupa care ma cuprinde si ma face sa scot gamete de placere, spre satisfactia lui.Îsi arcuieste corpul deasupra mea extreme de sigur pe sine.Ma rostogolesc peste el si încep si eu sa-l sarut pe abdomenul si pectoralii bine lucrati, dar nu pentru mult timp, caci dupa ma dau jos de pe el si ma întorc pe o parte cu spatele la el.
          Acesta îsi strecura o mâna pe sub capul meu, iar pe cealalta pe piciorul meu catifelat, si începu sa ma mângâie tandru.
         -De ce te-ai oprit?
         -Nu am chef!
         -Dar mie îmi placea!Haide, printesa!Fa-o pentru mine, te rog!
         Spuse acesta apoi începu sa ma mângâie si mai pofticios de picior.I-am îndepartat mâna de pe piciorul meu apoi i-am zis:
         -Am spus ca n-am chef!Lasa-ma!
         -Bine!Dar întelege-ma si pe mine ca te doresc din ce în ce mai mult!Tu esti prinsesa mea!Te iubesc!
         -Si eu!Dar te rog sa ma lasi acum!
         Mă luă în brate pe la spate si începu sa ma mângâie pe solduri.Apoi înainta mai mult si începu sa ma pipaie pe sani.M-am ridicat nervoasa si am tras cearceaful dupa mine, apoi m-am dus în sufragerie.M-am întins pe canapea si am adormit.
          Cred ca am uitat sa mensionez.Ma numesc Andrea.Locuiesc împreuna cu iubitul meu de patru ani, de cand eu aveam 16 iar el 20.Mama m-a lasat întotdeauna sa fac ce vreau eu, inclusiv sa ma mut cu Lucas de la o vârsta atât de frageda, lucru pe care eu l-am regretat, deoarece mi-am pierdut virginitatea de la aceasi varsta, dar bineînteles ca pe mama a durut-o fix în..cot.Si înca nu-mi vine sa cred ca-mi pare rau ca nu l-am ascultat pe Alex.Cine e Alex? E cel mai bun prieten al meu! Si cel care, m-a avertizat ca am sa regret ca am decis sa pun capat adolescentei mele pentru ,,un disperat" cum îi spune el.
          Dupa liceu, mi-am continuat studiile la facultatea de teatru si actorie.Acum sunt in anul al doilea si pot spune ca duc o viata agitata, veti vedea de ce..
__
Sper sa va placa
Am incercat sa scriu cu diacritice da sunt sigura ca mi-au scapat cateva..
Astept Ideei


Modificat de ♡→˘ħř˘řℓă†έ ħř†→♡ (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Andreea .
◦Aυтσмαtіc

Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
Pana acum e misto ficul , imi place
Numai Vlad care e cam un pic prost , ca nu intelege ca nu se simte bine Zoe
Si-a pierdut virginitatea la 16 ani ?! Si mama-sa nu o zis nimic , ca daca o doare-n cot
Asta e daca nu l-a ascultat pe Alex , probabil i-a zis niste sfaturi bune , care probabil Zoe nu le-a luat in serios ..
Si de ce sta cu Vlad , cand stie ca nu ii place de el ?
Ma rog..

Next !


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Pai, defapt il iubeste, numai ca el e mult prea presand

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Andreea .
◦Aυтσмαtіc

Din: Cluj-Napoca ;X
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3271
Aha , am inteles

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Am modificat putin personajele..Si am incercat sa modific si titlul ficului, dar nu stiu de ce nu a mers:-?

In fine

Noul titlu este Kälte Tränen


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la