Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil lovely_pink
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 49 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / My first love story. Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini: 1
K.
Vizitator



SueRi - 17 ani,o fire energica si gata sa sara in ajutor pentru oricine.

SueJi - 17,o fata foarte frumoasa,dar si sensibila.

SeungHyun - 18 ani,fratele mai mare al lui SueRi,este un baiat frumos si grijuliu,ii place sa cante si sa danseze,

LeeTeuk - 18 ani,un baiat mai totdeauna zambitor.Desi nu pare,este o fire mai sensibila cand e vorba de dragoste,

EunHyuk - 17 ani,este un baiat plin de energie si foarte glumet.Si lui,deasemenea,ii place sa cnate si sa danseze.

Hyori - 18 ani,este genul de fata dura,cu o aura misterioasa,careia nu ii pasa de nimeni.Este iubita lui SeungHyun si tine mult la SueRi,desi nu arata,

HeeChul - 17,este un baiat "ciudatel" caruia ii place sa vrajeasca toate fetele si care este indragostit de imaginea lui,insa,tine mult la SueJi,careia nu ii arata asta.



    - SueRi!SueRi,nu!

    Prima mea poveste de dragoste...
   
    S-a intamplat in urma cu un an,cand alergam spre trenul ce urma sa porneasca spre Seul iar eu urmam sa-l pierd.

    - Nu!Opriti acel tren!

    Puteam sa jur ca il voi pierde.Norocul meu a fost ca o femeie mai in varsta ce statea langa cabina pilotului m-a vazut si i-a atras acestuia atentia,care a incetinit trenul incat sa pot intra.

    - Multumesc mult!
    - Nu ai pentru ce,frumoaso!
   
    - Acum,sa vedem unde am eu loc...
   
    Am scos dintr-o geanta de piele alba cu tot felul de modele un biletel de tren

    - Asa,deci,vagonul trei,ultimul loc la fereastra...off!Asa imi trebuie daca fac totul tarziu!

    Am bagat biletul bine inapoi in geanta si am inaintat spre locul meu.Abia cand am ajuns in fundul vagonului mi-am dat seama ca nu trebuia sa bag biletul inapoi in geanta.Si asa a trebuit eu sa caut iar dupa acel bilet,pe care acum nu il mai gaseam.Atunci,o fata cu parul saten,destul de draguta,poate chiar foarte,s-a ridicat de pe locul ei si s-a apropiat de mine.
   
    - Hei,pot sa te ajut cu ceva? m-a intrebat cu un zambet urias pe fata.
    - Pai,eu imi caut locul si...numai gasesc biletul.
    - Haha,poti sta langa mine,la fereastra,locul ala e liber si cred ca este al tau.
    - Multumesc,dar daca vine cineva si este locul sau?
    - Aseaza-te odata,locul asta e mai liber ca un camp uscat! spuse o fata cu parul lung,saten,putin rastita catre mine.

    M-am plecat putin in semn de multumire si m-am asezat pe locul de la fereastra.Inca cautam acel bilet si,intr-un sfarsit,l-am gasit.Am respirat usurata,lasandu-ma pe spate pe scaun,dar oricum nu aveam cum sa il pierd.


Modificat de мαﻮ∂αℓєηα. (acum 15 ani)


pus acum 15 ani
   
Green.
Vizitator



Sincer, n-o vedeam pe Shin Hye ca fiind SueRi
Hai ca eu am citit ficul asta, cel putin cat ai scris la el si-mi place:>
Next


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Foarte dragutza tipa.
Imi place:X
Ca deobicei, descrii superb..:X
Next.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
K.
Vizitator



    M-am plecat putin in semn de multumire si m-am asezat pe locul de la fereastra.Inca cautam acel bilet si,intr-un sfarsit,l-am gasit.Am respirat usurata,lasandu-ma pe spate pe scaun,dar oricum nu aveam cum sa il pierd.

    - Si cum te numesti? m-a intrebat fata cu parul satenEra asa zambitoare si frumoasa.Probabil daca as fi fost baiat m-as fi dat la ea.
    - SueRi. i-am raspuns scurt si sec,privirea atintindumi-se la cealalta fata,care avea o aura asa dura si misterioasa.Cu toate ca ma deranjase faptul ca se rastise la mine,imi era simpatica si vroiam sa ma imprietenesc si cu ea.
    - Si mergi spre Seul,nu?
    - Da.
    - De ce?Esti la faculatate?
    - Nu,acolo locuieste familia mea,dar eu am stat la bunici pentru ca imi plac locurile la tara si m-am transferat la un liceul in Seul.
    - Ce super!Si noi suntem de acolo,poate o sa fim colege,haha!
    - Haha,ar fi tare,dar nu cred ca va fi asa,Seul e foarte mare.
    - Da...
    - Si..voi cum va numiti?
    - Ea e Lee Hyori,dar noi ii spunem Lee.
    - Incatanta,Lee! am spus intinzandu-i mana.Aceasta ridica privirea spre mine si imi arunca una cam cu sila,apoi intinse mana si o lua pe mea apoi imi dadu repede drumul. - Si tu?
    - Nu o sa-ti vina sa crezi,dar...si imi dadu o doza de cola. si pe mine ma cheama Sue,SueJi.

    Aceasta desfacu doza si o lovi de a mea.Am cascat bine ochii la ea.Sincer,nu ma asteptam la asta.Poate nu parea ceva de care sa fi uimit,dar eu am fost.
    Dupa sase ore de mers cu trenul am ajuns.In gara ma asteptau parintii mei si fratele meu,Seung Hyun.I-am sarit de indata ce l-am vazut in brate.
   
    - Ce dor mi-a fost de voi!
    - Si noua de tine,surioara.Sa mergem la masina,avem o surpriza pentru tine.
    - Ce surpriza?
    - Vei afla in masina. spuse mama luandu-ma la subrat.Am strans-o in brate,fericita sa o vad si am pornit impreuna spre masina,cu tata si Hyun care carau bagajele.


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Foarte tare!
Vreau sa stiu care e surprizaaa!!
Next.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Si nextu' meu? :o3

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la