Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
morena28 Profile
Femeie
25 ani
Bistrita Nasaud
cauta Barbat
27 - 52 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Infinity Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini: 1
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Recunosc,o sa-mi fie greu sa scriu la doua fic-uri dar asta e,m-a mancat,ma scarpin = )))))


So,sa incep

________________________________________________________________




InuTaisho-sau “Generalul”.Este unul dintre cei mai puternici demoni din Japonia Feudala,dominand toata partea de Est.Desi este o persoana inalta si solida are o parte amuzanta.Este comunicativ dar cand vine vorba de lupta lasa zambetul de-oparte.Are 1.93 inaltime,1000 de ani insa daca e sa o luam normal,are 20-21 de ani.Ii plac foarte mult fetele,sa zicem ca este afemeiat dar arata si bine.Ochii aurii si machiajul mov de pe pleoape seduc orice femeie.Semnele de pe obraji sunt de un albastru ca al marii,urechile ascutite ii permit sa auda totul foarte bine pe o raza destul de mare.Adevarata sa forma este cea de caine demon care atinge 8 metri inaltime si 12 in lungime cantarind 203 tone.


Sesshomaru-camarad de lupta cu InuTaisho,desi este cu 400 de ani mai mic,normal avand varsta de 18 ani.Lafel ca si prietenul lui,este lafel de puternic,inalt si lucrat.Cand se transforma ia aceeasi forma de caine.In ciuda faptului ca InuTaisho are doua dungi groase pe obraji,acesta are cate doua dungi subtiri mov pe fiecare obraz,machiajul asortandu-se cu ele iar luna de pe frunte mostenind-o de la mama sa,imparateasa Lunii.Dobandeste multe calitati in ceea ce priveste puterea.Este imun la boli,otrava,vraji sau altele.


Andrea-printesa demon cu forma umana.Ii iubeste in paralel pe InuTaisho si Sesshomaru,foarte des petrecand noptile ba cu unul ba cu celalalt.Este cam de aceeasi varsta cu Sesshomaru dar nu lafel de puternica.Nu-I place sa lupte,considera ca asta este pentru barbati,nu femeie.Inalta si mostenind frumusetea mamei ei,de asemenea,este si foarte desteapta.



            Noapte.Intr-o camera din palatul printesei se auzea cum patul se misca inainte si inapoi.Gemetele si tipetele de placere erau tot mai puternice.
            Fiind deasupra lui,acesta isi tinea mainile pe soldurile ei apasand-o tot mai tare respirand greu.Flamand dupa un sarut aprins,ii apropie capul blond aproape de el sarutand-o salbatic,la sfarsit tragand-o de buza inferioara.Simtind placere in tot corpul il zgarie pe pectorali pana la sange tipand din adancul plamanilor oprindu-se incet:
-Te iubesc. [spune InuTaisho printre picaturi incercand sa-si traga rasuflarea.]

               Andrea se da de pe baiat intorcandu-se cu fata-n sus acoperindu-se:
-Esti incredibil. [intoarce privirea spre el zambind ca un copil sarutandu-l scurt]
-Noapte buna,printesa.
-Noapte buna,generale.

               Se aseaza spate-n spate inchizand ochii asteptand ziua de maine.

                   Dar a doua zi vine cat ai clipi.Soarele se ridica pe cer iar pasarelele din ciresii infloriti incep a ciripi frumos.
Deranjata de razele soarelui ce-I bateau in ochi,Andrea deschide un ochi incruntandu-se punandu-si mana pe frunte.Casca si se ridica in fund cu spatele sprijinit de pernele mari.Se freaca la ochi si se uita in cealalata parte a patului care era goala:
-A plecat…din nou. [ofteaza si-si infasoara cearceaful de jur imprejurul ei ducandu-se pe balcon]


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Fic nou :X:X:X
Si ce personaje :>
Ce bunaciuni 8->

Noapte.Intr-o camera din palatul printesei se auzea cum patul se misca inainte si inapoi.Gemetele si tipetele de placere erau tot mai puternice.
            Fiind deasupra lui,acesta isi tinea mainile pe soldurile ei apasand-o tot mai tare respirand greu.Flamand dupa un sarut aprins,ii apropie capul blond aproape de el sarutand-o salbatic,la sfarsit tragand-o de buza inferioara.Simtind placere in tot corpul il zgarie pe pectorali pana la sange tipand din adancul plamanilor oprindu-se incet:
-Te iubesc. [spune InuTaisho printre picaturi incercand sa-si traga rasuflarea.]

Inceputul este hiper genial =P~
Deci e clar ca toti trei se iubesc foarte mult      
E dragoste nebuna intre InuTaisho si Andrea si creca va urma si intre ea si Sesshomaru    
Dar cum ai putea sa ii refuzi cand ei arata asa de bine? :X
Va fi un fic super interesant 8->
Ea printesa 8->


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Sper sa ma tin de el :|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Eu cred ca o sa reusesti      
Dar oricum,este bestial ca si pana toate ficurile de acum :X:X


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611



                   Prin padurea palatului se plimbau cei doi demoni vorbind pe diferite teme.La un momentdat,InuTaisho intinde mana dupa un mar copt si mare dintr-un copac si musca din el:
-Urla foamea in tine? [spune Sesshomaru arcuind o spranceana]
-Nici sa mananc un mar numai am voie cand sunt cu tine
-Am spus eu ceva?Continua doar ca eu vorbeam si pe tine te doare in blana
-Vai scuza-ti-ma,lordul meu. [face o plecaciune dar in gluma]
-Haha [rade] ce glumet esti azi
-Asa am fost mereu,pustiule. [il loveste cu palma pe spate]
-E liniste
-Cam prea liniste[se incunta] in aer nu e nici un miros
-Atunci sa mai mergem.
-Bine dar nu mult ca am o foame de lup. [arata InuTaisho cu degetul]
-Esti caine,nu lup. [da ochii peste cap]
-Fantasticule,de unde stii ca nu sunt lup?
-Discutia asta e stupida,pe bune. [spune tanarul marind ochii]
-A da,tu esti ala intelectual,ce sa-ti spun.Ba,eu cand eram mic am luptat mai mult decat cat fire ai tu in capul ala
-Poti sa incetezi?Ma strezezi,batrane
-Batrane?De parca am 8000 de ani. [rade si-l bate pe spate pe Sesshomaru]


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Uite ce bine se inteleg    
Chiar daca aici nu sunt tata si fiu  
Au cate ceva in comun,sunt prieteni si amandoi lupta  
Si InuPapa mananca bine :>
Mere mari si coapte :>
Stie el ce-i bun si ce nu  
Si cred ca amandoi iubesc aceeasi femeie  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Logic ca iubesc aceeasi femeie    

pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611




                 InuTaisho si Sesshomaru mai verifica o data imprejurul palatului si padurea intorcandu-se pe terenul unde se intamplau antrenamentele.Azi,fiind zi libera,nu se prea obosesc sa se mai antreneze.Se uita unul la celalalt si inainteaza in castel.
                  Andrea le apare in cale intampinandu-i intr-un kimono lung pe care-l tragea dupa ea cu manecile foarte largi.Din partea amandurora primeste cate o plecaciune:
-Buna dimineata,printesa.

                Revin la pozitia normala stand inaintea ei cu mainile la spate ca doi brazi falnici uitandu-se in fata dar nu la ea:
-Pe loc repaus.[intinde o mana in care avea o scrisoare facuta sul legata cu o panglica rosie] Vreau ca unul dintre voi sa se duca la imparatul Sashu pentru a-i da aceasta scrisoare.O mica atentie din partea mea.
-Ma duc eu,majestate.

             Spunse InuTaisho c-o voce hotarata luand scrisoarea din mana fina a fetei:
-Cand trebuie s-o primeasca?
-Inainte de pranz,generale.
-Cum binevoiti.[mai face o plecaciune iesind din incapere inca cu fata spre Andrea]

-Sesshomaru.
-Da,printesa?Sunt la dispozitia dumneavoastra 24 de ore din 24.
-Spune-le soldatilor palatului sa pescuiasca un numar mare de pesti.Este nevoie doar de 5 barbati,nu mai multi sau mai putini.Roaga alti doi sa vaneze un porc mistret iar de celelalte ma ocup eu.
-Imediat ma duc si le ordon.

               Lafel ca si prietenul lui,iese pe portile inalte cu fata spre printesa.


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Spunse InuTaisho c-o voce hotarata luand scrisoarea din mana fina a fetei:
Ce hotarat este InuTaisho    
Uite barbat adevarat :>
Ii face pe plac printesei :>
E normal,orice pentru Andrea    

Dar nici Sesshomaru nu a scapat  
La cat de mare este imparatia este nevoie de munca,nu gluma :|
Si sa inteleg ca toti 3 stai impreuna,nu? :-?


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Nu stau in palat : ))

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
A bun    
Dar oricum ar fi ceva daca ar sta  
Dar sunt asa de :X


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611




               Ramasa singura,din nou,cere unei servitoare sa-i dea cateva haine de schimb.Le tine in brate si se duce la unul dintre lacurile din spatele palatului imbaindu-se cat timp Sesshomaru dadea ordine.Terminand repede,se imbraca in noile haine intrand inapoi in palat ducandu-se in dormitorul ei.

               Isi lasa bluza de la kimono cazand pe umarul ei in timp ce se dadea cu crema pe gat,umar,spate si piept.Dar fiind asa de concentrata sa se relaxeze sis a-si ia gandul de la munca nu-l aude pe Sesshomaru care,parca plutea cand intra in camera ei:
-Printesa…[se aseaza pe patul ei in genunchi dandu-i mainile laoparte masand-o el] ordinele au fost date[o saruta usor pe gat soptindu-i la ureche] sa lasam politeturile de-oparte si sa vorbim ca doua persoane foarte[o musca usor de gat] foarte apropiate[continuand s-o sarute pe spate in jos plimbandu-si varful limbii incet pe omoplatul stang]

           Andrea da capul pe spate respirand greu zambind satisfacuta.Se intoarce cu fata la el care ii arunca o privire seducatoare:
-Lord Sesshomaru,chiar iti doresti sa devenim o singura persoana?[isi desface panglica de la kimono]
-Nu ai idee cat de mult pot tanji dupa tine.Esti ca o zeita[se intinde dupa ea luand-o in brate] acum lasa-ma sa te iubesc in voie,sa fac dragoste dulce cu tine.


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Mereu Sesshomaru este rapid    
Mai ales ca acum InuTaisho este plecat si are cale libera la Andrea    
Dar aici e diferit fata de oras,adica ma refer la o relatie dintre o fata si un baiat
Aici lumea se respecta :|
Si nu e vorba numai de placere,ci si de dragoste :>
Ca toti sunt asa de frumosi :X
Andrea e singura fata de acolo si e superba :X
Sigur urmeaza ce cred eu ca ar trebui sa se intample    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Da,se respecta dar ea are si un anumit rang = ))))






            Tace lasandu-se dusa de val.Sesshomaru,neavand armura pe el ii venea mai usor sa renunte la haine,pe Andrea lafel.O invaluie intr-o baie de saruturi pasionale si sexy facand totul cu grija ajungand deasupra ei.Continua pe piept jucandu-se usor cu sanii ei si jos pe abdoment.Ii ridica un picior pe soldul lui,celalalt lafel penetrand-o incet inainte si inapoi in cateva clipe crescand ritmul.Se apleaca s-o sarute dar simte cum unghiile ei ascutite ii taiau pielea de pe spate.Oprindu-se din cand in cand din sarut,o privea adanc in ochii verzi ca smaraldul pur zambindu-i bland.Ii cuprinde spatele cu bratele tragand-o in “poala” lui apropiindu-si corpurile mai mult.

            Incercau totul dar intr-o maniera decenta incat sa ramana la dragoste.Pana ajungea InuTaisho inapoi la palat cu misiunea indeplinita,ce-I doi terminasere si se uitau unul la celalalt:
-M-am simtit inca o data extraordinar,este ceva ce nu stii sa faci?
-Nu stiu,inca ma uimesc singura.[se da jos din pat punandu-si bluza lui de kimono alba cu model rosu pe umeri legand-o]
-Poti s-o pastrezi
-Pot avea tot ce vreau,deci nu-mi spune tu ce pot pastra si ce nu[il loveste usor peste picioare]


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
S-a intamplat si intre ei :>
Si Sesshomaru ca si InuTaisho este lafel de bun deci e normal sa iasa ceva calume    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Woau,comm scurt :|

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Da    
Pai sa zic ca aici s-a intamplat altfel  
A fost diferit fata de ce s-a intamplat intre ea si InuTaisho  
Dar creca cand o prinde nu o mai lasa :>


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Acum m-am apucat de citit..Ce pot sa spun. Imi placee!!
Imi place ideea, si cum descri. Cat despre Andreea, e foaaaarte rea > : )

Next.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Andrea nu mi se pare asa rea  
Adica asa din perspectiva mea dar din cea a cititorului poate ca asta reiese


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Andrea se poarta exact ca o printesa  

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чřůя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Si nextu cnad?:-W

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Am doua ficuri,nu ma pot imparti la toate
Am si alte treburi


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Cand o sa ai timp,o sa scrii,stai linistita    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la