Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login
POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sarmaluta2002
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 25 - 50 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Se pare c-am fost prea indulgenta cu voi si a-ti sarit calul asa ca refac lista de reguli
1.Odata ce te-ai inregistrat ramai cu noi si postezi. 2.Asta inseamna sa postezi la toate topicurile chiar daca esti sau nu fan 3. FARA semnaturi care sa deformeze pagina si fara avatare obscene 4. "Respecta-ma ca sa te respect"-->>respecta moderatorii ca sa fii si tu respectat 5. Nu sari de cur in sus ca nu stiu cine vorbeste NUMAI despre tine,isneamna ca ai pitici pe creier daca crezi asta 6. Eu am facut forumul,eu sunt adminul deci eu am ultimul cuvant 7. Fara prescurtari. 8. Litera mare la inceput de propozitie. 9. Fara termeni "sora mea/fratele meu/cumnata mea" 10. Pentru a posta un fic trebuie sa ai minin 80 de postari 11. Acordul trebuie sa-l ai de la un moderator sau administrator.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Mie mi se par usoare regulile,nu am nimic de comentat Sper doar sa se respecte
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Nimic de obiectat ! Idem Cleo Numai să se respecte
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Elizabeth
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 162
|
|
Regulile nu mi se par iesite din comun, sunt cat se poate de ok 
_______________________________________


Ich fiel, stand ich auf, ich liebte dich, du vergessen mich Ich Liebe Dich<3
|
|
| pus acum 15 ani |
|
Criss Psychored .
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 215
|
|
Usor :-x
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
M.Ve
ºизwº
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 58
|
|
Regulile mi se par ok. Le voi respecta.
EDIT: Nu stiu unde trebuia sa scriu asta asa ca scriu aici.. M-am uitat prin diferite topicuri de pe forum si am observat ca se injura mult. De exemplu unde era despre asa zisa aventura a lui Tom cu tipa aceea..L-ati injurat si etc. Inteleg ca mai face omu`in gluma,dar totusi. Nu vreau sa se supere nimeni pe mine,dar cred ca ar fi bine sa nu se mai foloseasca limbajul acesta de strada..Parerea mea.
Modificat de M.Ve (acum 15 ani)
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
Eu una nu ma pot abtine,deci sorry,se vorbeste liber
Iar noi nu ne luam de Tom la propriu,ci doar glumim pe seama lui
|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
Mi se par niste reguli ok  Am sa incerc sa le respect 
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
-Billaconda
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 108
|
|
Soooo,m-am cam abatut de la regula I :o3 Dar promit ca o sa imi fac timp si o sa fiu mai activa ^.^
_______________________________________ I wonder if Bill knows that Tokio Hotel fans have a special word just for his penis o.0 What would his reaction be like if he finds out!xD

|
|
| pus acum 15 ani |
|
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
|
|
As dori totusi si semnatura ta mai mica
|
|
| pus acum 15 ani |
|
-Billaconda
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 108
|
|
Umm,care?:-??
_______________________________________ I wonder if Bill knows that Tokio Hotel fans have a special word just for his penis o.0 What would his reaction be like if he finds out!xD

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator
 Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
|
|
Theya se referă la semnătură în general,la toate giff-urile din semnătura ta.Să mai scoţi din giff-uri sau sau să le micşorezi,sau...
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
-Billaconda
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 108
|
|
Ow,Ok =D
_______________________________________ I wonder if Bill knows that Tokio Hotel fans have a special word just for his penis o.0 What would his reaction be like if he finds out!xD

|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
malyna97
ºизwº
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5
|
|
Regulile sunt ok..... 
56.4KB
|
|
| pus acum 15 ani |
|
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
|
|
Si acordul pentru fic il iau printr-un Mp?
_______________________________________ Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?

|
|
| pus acum 15 ani |
|
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
|
|
Ori vorbesti cu un moderator ori cu administratorul
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
|
|
ok...o sa vorbesc cu u cand ma hotarasc 
_______________________________________ Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?

|
|
| pus acum 15 ani |
|
sτяαώßεяяŷ
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 195
|
|
Mi se par ok regulile
_______________________________________ Easy come, easy go That's just how I live.

|
|
| pus acum 14 ani |
|