Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sarmaluta2002
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 50 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Rules! / RULES ! Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini: 1
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Se pare c-am fost prea indulgenta cu voi si a-ti sarit calul asa ca refac lista de reguli

1.Odata ce te-ai inregistrat ramai cu noi si postezi.
2.Asta inseamna sa postezi la toate topicurile chiar daca esti sau nu fan
3. FARA semnaturi care sa deformeze pagina si fara avatare obscene
4. "Respecta-ma ca sa te respect"-->>respecta moderatorii ca sa fii si tu respectat
5. Nu sari de cur in sus ca nu stiu cine vorbeste NUMAI despre tine,isneamna ca ai pitici pe creier daca crezi asta
6. Eu am facut forumul,eu sunt adminul deci eu am ultimul cuvant
7. Fara prescurtari.
8. Litera mare la inceput de propozitie.
9. Fara termeni "sora mea/fratele meu/cumnata mea"
10. Pentru a posta un fic trebuie sa ai minin 80 de postari
11. Acordul trebuie sa-l ai de la un moderator sau administrator.


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Mie mi se par usoare regulile,nu am nimic de comentat
Sper doar sa se respecte


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Nimic de obiectat !
Idem Cleo
Numai să se respecte


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Mda,asta sper si eu

pus acum 15 ani
   
Elizabeth
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 162
Regulile nu mi se par iesite din comun, sunt cat se poate de ok

_______________________________________



Ich fiel, stand ich auf, ich liebte dich, du vergessen mich
           Ich Liebe Dich<3

pus acum 15 ani
   
Criss Psychored .
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 215
Usor :-x

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
M.Ve
ºизwº

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 58
Regulile mi se par ok. Le voi respecta.

EDIT: Nu stiu unde trebuia sa scriu asta asa ca scriu aici..
M-am uitat prin diferite topicuri de pe forum si am observat ca se injura mult. De exemplu unde era despre asa zisa aventura a lui Tom cu tipa aceea..L-ati injurat si etc. Inteleg ca mai face omu`in gluma,dar totusi.
Nu vreau sa se supere nimeni pe mine,dar cred ca ar fi bine sa nu se mai foloseasca limbajul acesta de strada..Parerea mea.

Modificat de M.Ve (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Eu una nu ma pot abtine,deci sorry,se vorbeste liber

Iar noi nu ne luam de Tom la propriu,ci doar glumim pe seama lui


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Uneori e amuzant    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Mi se par niste reguli ok
Am sa incerc sa le respect


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
-Billaconda
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 108
Soooo,m-am cam abatut de la regula I :o3
Dar promit ca o sa imi fac timp si o sa fiu mai activa ^.^


_______________________________________
I wonder if Bill knows that Tokio Hotel fans have a special word just for his penis o.0 What would his reaction be like if he finds out!xD


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
As dori totusi si semnatura ta mai mica

pus acum 15 ani
   
-Billaconda
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 108
Umm,care?:-??

_______________________________________
I wonder if Bill knows that Tokio Hotel fans have a special word just for his penis o.0 What would his reaction be like if he finds out!xD


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Theya se referă la semnătură în general,la toate giff-urile din semnătura ta.Să mai scoţi din giff-uri sau sau să le micşorezi,sau...

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
-Billaconda
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 108
Ow,Ok =D

_______________________________________
I wonder if Bill knows that Tokio Hotel fans have a special word just for his penis o.0 What would his reaction be like if he finds out!xD


pus acum 15 ani
   
malyna97
ºизwº

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 5
Regulile sunt ok.....  

rules regulile sunt ok.....  

56.4KB


pus acum 15 ani
   
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
Si acordul pentru fic il iau printr-un Mp?

_______________________________________
Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?



pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Ori vorbesti cu un moderator ori cu administratorul

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
αηtoniα ♀
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 397
ok...o sa vorbesc cu u cand ma hotarasc   

_______________________________________
Te gandesti la o persoana pentru ca iti e dor de ea, sau iti e dor pt ca te gandesti la ea?



pus acum 15 ani
   
sτяαώßεяяŷ
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 195
Mi se par ok regulile

_______________________________________
Easy come, easy go
                That's just how I live.



pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la