Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login
POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: ramona23 la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 24 - 52 ani |
|
|
|
Tsumi
Tom
Hachi
Masaru
Amaya
Matsumoto
Ichigo
Vor mai aparea si alte personaje pe parcurs.
Partea I - Fiica Impatarului. Capitolul I - Venirea pe lume. - Impinge,Amaya,nu te teme!Inca putin...putin...a nascut!!Amaya a nascut!! Ichigo lasa prosoapele din mana si o lua la fuga spre sala tronului unde Matsumoto astepta,rugandu-se.Deodata usile uriase se deschisera in galagie si Ichigo dadu buzna tipand. - A nascut,Inaltime!A nascut! Auzind asta,Matsumoto se ridica de pe tron si porni in graba spre camera unde se afla Amaya impreuna cu doica sa,Yoko.Se apropie usor de Amaya si ii saruta palmele transpirate. - Iubirea mea! Amaya schita un zambet fals apoi pleca capul. - Unde este?Vreau sa-mi vad baiatul! - Este fata. spuse Amaya si o lacrima i se prelinse pe obrazul stang. - Dar este asa frumoasa!Priviti,Inaltime,are ochii bunicului ei! si ii intinse fata.Intr-adevar era foarte frumoasa.O fetita cu ochii migdalati si buzitele rosii ca trandafirul. - Sa nu o vad! ordona Matsumoto si vru sa iasa cand Amaya il opri in tocul usii. - Dar trebuie sa ii dai un nume fetei tale. - Tsumi! si iesi trantind usa. - Tsumi? - Doamne! Amaya se lasa sa cada pe podea.Incepuse sa planga.Ichigo o lasa pe fetita in grija lui Yoko si se apropie de Amaya. - Gata,o sa-i treaca!Nu e vina ta. o calma Ichigo si o stranse tare in brate. - Nu,nu e asa!El vroia un baiat,un urmas. - Si ea e un urmas! - Dar el nu va accepta.
tsumi = pacat.
Modificat de мαﻮ∂αℓєηα. (acum 15 ani)
|
|
| pus acum 15 ani |
|
meyou
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
|
|
Imi place. Sunt curioasa sa vad ce implicare va avea Tom Si binenteles daca tatal fetei o va accepta ( eu sper ca da) NEXT!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
Capitolul II - Saisprezece ani mai tarziu. - Grabeste-te,Hachi!Sa le cerem autograf! - Incerc,dar tocurile astea ma omoara! - Nu stiu de ce ti-ai luat tocuri,si mai ales pe vremea asta. - Uite cine vorbea! - Eu pot alerga!Ah,uite-i!Haide,Hachi,vor pleca! - Acum,acum! Dar plecasera.Ultimul,un baiat brunet cu ochii caprui intra in masina si aceasta porni usor.Tsumi se opri in locul unde fusese masina mai devreme dupa care isi indrepta privirea spre Hachi. - Ei acum,o sa-i mai vedem noi,nu uita ca vor sta ceva timp aici! incerca Hachi sa se ierta,alergand cu umbrela dupa Tsumi,care mergea destul de repede. - Dar Tokyo este mare,foarte mare,Hachi! - Hai fi mai increzatoare.Acum ce faci? - Ma duc acasa. - Nu,haide sa mergem la mine! - Nu,Hachi!Nu ma simt prea bine si as vrea sa dorm. - Bine,dar te conduc eu. - Merci,dar voi lua metroul. - Bine,Tsumi? - Da? - O sa fi bine? - Da. raspunse aceasta afisand un zambet pe buze si isi stranse prietena in brate apoi cobori la metrou.Cumpara o cartela noua si astepta.Avea sa astepta ceva timp pentru ca metroul era la cinci statii departare de ea. Intr-un final ajunse.Pasi inauntru si se aseza langa o femeie batrana ce citea un ziar.Fara sa vrea,arunca o privire si observa ca pe prima pagina era trupa de la al carei concert venise:Tokio Hotel.Isi miji ochii si se apropie putin,vrand sa citeasca si ea,dar batrana schimba pagina."Daca as fi alergat mai tare,poate mi-ar fi dat autograful lui..." gandea ea.Dupa o ora de mers cu metroul,ajunse.Iesi din el si porni in sus pe scari.La iesire avu norocul sa gaseasca un taximetrist.Se urca in el si acesta o duse pana acasa.Plati si intra in casa.Isi arunca cizmele si geaca pe jos si urca in camera ei unde se tranti in pat.

Modificat de мαﻮ∂αℓєηα. (acum 15 ani)
|
|
| pus acum 15 ani |
|
meyou
◦Mзмвєя◦
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
|
|
Si tipul brunet era tocmai...TOM! Eu cred ca ma prindeam de masina sa imi dea un autograf. Sper sa se intalneasca. NEXT!
|
|
| pus acum 15 ani |
|
|
|
- Cum indraznesti sa-mi ceri asa ceva?! - Dar nu este pregatita!A crescut intr-o lume unde dragonii albastri si imparatii se gasesc numai in basme.Intelege! - Nu-mi pasa! - Ar trebui!Pentru ca este numai vina ta!! - Ce-ai spus,Amaya-san? - Ce ai auzit!Tu ai vrut s-o exilezi si ai trimis-o in viitor,in lumea orbilor! In clipa aceea,Amaya se trezi cu o palma zdravana ce o facu sa se prabuseasca la pamant.Incepu sa planga,dar se ridica demna si isi sterse lacrimile. - Este fiica noastra,Matsumoto!Chiar daca nu-ti place,sangele tau ii curge prin vene,dar trebuie sa ai rabdare! - Prea bine,dar ii vom face o vizita,sa mergem! - Dar nu poti merge imbracat asa,si nici eu. - Cum?Aceasta este armura regala! ridica tonul. - Stiu,dar intelege. - Bine!Ce vom purta? - Ceva adecvat acelei lumi si care sa nu atraga atentia. si Amaya se schimba dintr-o pocnitura a degetelor intr-o rochie crem si cizme de cowboy.Isi trecu mana pe deasupra lui Matsumoto si acesta,din armura regala se schimba intr-un costum negru de stofa.Se admira cateva clipe in oglinda apoi zambi scurt.Se apropie de Amaya si ii oferi bratul lui si pornira spre gradina din spatele castelului. - Esti gata,draga mea? - Da,dar cred ca fiica noastra doarme acum. - Fiica noastra...watashi no tsumi... - Matsumoto,numai vorbi asa. - Sa mergem.Unde ne indreptam? - Japonia,Tokyo,secolul 21,anul 2011,17 mai,ora 23:45. - Intotdeauna ai fost asa,draga mea. - Tu mai invatat. si il saruta.Isi pleca capul pe pieptul lui si incepura sa mearga spre un cerc de lumina,un portal.

|
|
| pus acum 15 ani |
|
m☻®gΛ∩ΛÐΛm§
ºизwº
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 52
|
|
Yay !
In sfarsit merge s-o vizite pe Tsumi .
Ce inseamna" watashi no tsumi "?
Next.
|
|
| pus acum 15 ani |
|
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰
 Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
|
|
Interesant..Deabaia astept sa vad cum va reactiona Tsumi cand va afla care sunt parintii ei 
Next.
_______________________________________

|
|
| pus acum 15 ani |
|