Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ramona23 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 52 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Watashi no Tsumi. Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini: 1
K.
Vizitator



Tsumi

Tom

Hachi

Masaru

Amaya

Matsumoto

Ichigo


Vor mai aparea si alte personaje pe parcurs.

    Partea I - Fiica Impatarului.   
    Capitolul I - Venirea pe lume.

    - Impinge,Amaya,nu te teme!Inca putin...putin...a nascut!!Amaya a nascut!!
    Ichigo lasa prosoapele din mana si o lua la fuga spre sala tronului unde Matsumoto astepta,rugandu-se.Deodata usile uriase se deschisera in galagie si Ichigo dadu buzna tipand.
    - A nascut,Inaltime!A nascut!
    Auzind asta,Matsumoto se ridica de pe tron si porni in graba spre camera unde se afla Amaya impreuna cu doica sa,Yoko.Se apropie usor de Amaya si ii saruta palmele transpirate.
    - Iubirea mea!
    Amaya schita un zambet fals apoi pleca capul.
    - Unde este?Vreau sa-mi vad baiatul!
    - Este fata. spuse Amaya si o lacrima i se prelinse pe obrazul stang.
    - Dar este asa frumoasa!Priviti,Inaltime,are ochii bunicului ei! si ii intinse fata.Intr-adevar era foarte frumoasa.O fetita cu ochii migdalati si buzitele rosii ca trandafirul.
    - Sa nu o vad! ordona Matsumoto si vru sa iasa cand Amaya il opri in tocul usii.
    - Dar trebuie sa ii dai un nume fetei tale.
    - Tsumi! si iesi trantind usa.
    - Tsumi?
    - Doamne!
    Amaya se lasa sa cada pe podea.Incepuse sa planga.Ichigo o lasa pe fetita in grija lui Yoko si se apropie de Amaya.
    - Gata,o sa-i treaca!Nu e vina ta. o calma Ichigo si o stranse tare in brate.
    - Nu,nu e asa!El vroia un baiat,un urmas.
    - Si ea e un urmas!
    - Dar el nu va accepta.

tsumi = pacat.


Modificat de мαﻮ∂αℓєηα. (acum 15 ani)


pus acum 15 ani
   
meyou
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
Imi place. Sunt curioasa sa vad ce implicare va avea Tom
Si binenteles daca tatal fetei o va accepta ( eu sper ca da)
NEXT!


pus acum 15 ani
   
K.
Vizitator



    Capitolul II - Saisprezece ani mai tarziu.
    - Grabeste-te,Hachi!Sa le cerem autograf!
    - Incerc,dar tocurile astea ma omoara!
    - Nu stiu de ce ti-ai luat tocuri,si mai ales pe vremea asta.
    - Uite cine vorbea!
    - Eu pot alerga!Ah,uite-i!Haide,Hachi,vor pleca!
    - Acum,acum!
    Dar plecasera.Ultimul,un baiat brunet cu ochii caprui intra in masina si aceasta porni usor.Tsumi se opri in locul unde fusese masina mai devreme dupa care isi indrepta privirea spre Hachi.
    - Ei acum,o sa-i mai vedem noi,nu uita ca vor sta ceva timp aici! incerca Hachi sa se ierta,alergand cu umbrela dupa Tsumi,care mergea destul de repede.
    - Dar Tokyo este mare,foarte mare,Hachi!
    - Hai fi mai increzatoare.Acum ce faci?
    - Ma duc acasa.
    - Nu,haide sa mergem la mine!
    - Nu,Hachi!Nu ma simt prea bine si as vrea sa dorm.
    - Bine,dar te conduc eu.
    - Merci,dar voi lua metroul.
    - Bine,Tsumi?
    - Da?
    - O sa fi bine?
    - Da. raspunse aceasta afisand un zambet pe buze si isi stranse prietena in brate apoi cobori la metrou.Cumpara o cartela noua si astepta.Avea sa astepta ceva timp pentru ca metroul era la cinci statii departare de ea.
    Intr-un final ajunse.Pasi inauntru si se aseza langa o femeie batrana ce citea un ziar.Fara sa vrea,arunca o privire si observa ca pe prima pagina era trupa de la al carei concert venise:Tokio Hotel.Isi miji ochii si se apropie putin,vrand sa citeasca si ea,dar batrana schimba pagina."Daca as fi alergat mai tare,poate mi-ar fi dat autograful lui..." gandea ea.Dupa o ora de mers cu metroul,ajunse.Iesi din el si porni in sus pe scari.La iesire avu norocul sa gaseasca un taximetrist.Se urca in el si acesta o duse pana acasa.Plati si intra in casa.Isi arunca cizmele si geaca pe jos si urca in camera ei unde se tranti in pat.



Modificat de мαﻮ∂αℓєηα. (acum 15 ani)


pus acum 15 ani
   
meyou
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
Si tipul brunet era tocmai...TOM!
Eu cred ca ma prindeam de masina sa imi dea un autograf.
Sper sa se intalneasca. NEXT!


pus acum 15 ani
   
K.
Vizitator



    - Cum indraznesti sa-mi ceri asa ceva?!
    - Dar nu este pregatita!A crescut intr-o lume unde dragonii albastri si imparatii se gasesc numai in basme.Intelege!
    - Nu-mi pasa!
    - Ar trebui!Pentru ca este numai vina ta!!
    - Ce-ai spus,Amaya-san?
    - Ce ai auzit!Tu ai vrut s-o exilezi si ai trimis-o in viitor,in lumea orbilor!
    In clipa aceea,Amaya se trezi cu o palma zdravana ce o facu sa se prabuseasca la pamant.Incepu sa planga,dar se ridica demna si isi sterse lacrimile.   
    - Este fiica noastra,Matsumoto!Chiar daca nu-ti place,sangele tau ii curge prin vene,dar trebuie sa ai rabdare!
    - Prea bine,dar ii vom face o vizita,sa mergem!
    - Dar nu poti merge imbracat asa,si nici eu.
    - Cum?Aceasta este armura regala! ridica tonul.   
    - Stiu,dar intelege.
    - Bine!Ce vom purta?
    - Ceva adecvat acelei lumi si care sa nu atraga atentia. si Amaya se schimba dintr-o pocnitura a degetelor intr-o rochie crem si cizme de cowboy.Isi trecu mana pe deasupra lui Matsumoto si acesta,din armura regala se schimba intr-un costum negru de stofa.Se admira cateva clipe in oglinda apoi zambi scurt.Se apropie de Amaya si ii oferi bratul lui si pornira spre gradina din spatele castelului.
    - Esti gata,draga mea?
    - Da,dar cred ca fiica noastra doarme acum.
    - Fiica noastra...watashi no tsumi...
    - Matsumoto,numai vorbi asa.
    - Sa mergem.Unde ne indreptam?
    - Japonia,Tokyo,secolul 21,anul 2011,17 mai,ora 23:45.
    - Intotdeauna ai fost asa,draga mea.
    - Tu mai invatat. si il saruta.Isi pleca capul pe pieptul lui si incepura sa mearga spre un cerc de lumina,un portal.



pus acum 15 ani
   
m☻®gΛ∩ΛÐΛm§
ºизwº

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 52
Yay !

In sfarsit merge s-o vizite pe Tsumi .

Ce inseamna" watashi no tsumi "?

Next.


pus acum 15 ani
   
♫ Łίvέ чøùя ℓίƒέ ♫
۰ΤН~ғαи۰

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 340
Interesant..Deabaia astept sa vad cum va reactiona Tsumi cand va afla care sunt parintii ei

Next.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la