Ultim.Ate TokioHotel-->>Product
Tokio Hotel will be forever an automatic humanoid.
Lista Forumurilor Pe Tematici
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product | Inregistrare | Login

POZE ULTIM.ATE TOKIOHOTEL-->>PRODUCT

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
swiss_virginia pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Cluj
cauta Barbat
27 - 54 ani
Ultim.Ate TokioHotel-->>Product / Arhiva Fan-Fiction / Spectrul Iubirii Moderat de Нσттɛѕt Вίтсн, Ińů_YąśħąLōvė
Autor
Mesaj Pagini: 1
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Spectrul Iubirii



Personaje :
Andrea Teodora [Personaj Principal]: sau “Pisi , sexy şi rea ! ”  O fată obişnuită , cu chef de viaţă , glumeaţă , sensibilă dar şi răutăcioasă ( când vrea ea )



Sinonna Helen [Personaj Secundar] : prietenă cu Andrea , o fată de gaşcă , la fel , plină de viaţă ca şi prietena ei .




Bill Kaulitz [Personaj Secundar ] : un băiat aproape “ normal ” , un pic cam fiţos , care crede că lumea îi stă la picioare , dar toate acestea se vor schimba .



Tom Kaulitz [Personaj Principal] : fratele lui Bill , are cam acelaş comportament ca fratele său , dar puutin mai afemeiat .






                                 


                                                 The Story


-Hai mişcă-te ! Strigă Andrea din uşă nervoasă .
-Vin , vin ! Strigă Sinonna la rândul ei îmbufnată .
__________________________________________
-Hai bro odată că întarziem ! Zise Tom din pragul uşi de la camera lui Bill rotindu-şi ochii peste cap .
-Hai mă că vin , disperatule ! Spuse împingândul pe hol , ieşind amandoi din casă .
__________________________________________
Un Bmw Z4 Black opreşte în faţa unei clădiri înalte pe care scria cu litere mari RTL.
O fată cu parul blond şi cu ochii  albaştri ca un ocean parcă scos din poveşti iese din maşină îmbrăcată cu o rochie movă , scurtă care îi punea în evidenţă  picioarele lungi şi subţiri .Se pare că este şoferiţa deoarece din cealantă parte a maşini iese o fată la fel de înaltă şi frumoasă cu ochii la fel de albaştri şi cu parul negru .
-Wow … spuse blondia uimită scoţându-şi ochelari de soare de la ochii .
-Minunat ! spuse Sinonna cu un zâmbet strălucitor pe buze .
În timp ce fetele se minunau , lângă ele parchează un Audi R8 Black . Din el ies cei doi băieţi Bill şi Tom Kaulitz . Da ! Băieţi aceia care au un succes imens în toată lumea.Andrea se uită un pic uimită la ei.
-Nu ne mai suportăm ! şoptindui lui Sinonna parcă vrând să o audă şi ei .
Tom se uită cu o sprânceană ridicată la ea analizând-o din cap până în picioare.
-Ne cunoaştem de undeva ..păpusă ?!
- Nu  ! Spuse Andrea luând-o de mână pe Sinonna care stătea şi se uita la ei intrând în clădire.Tom rămăsese   în acelaş loc uimit Bill îşi dă ochii peste cap.
-Hai mă intrăm sau stăm aici , eu uitându-mă la tine cum salivezi ?
- Hai !  Intră înăuntru ...

       Fetele ajung pe un hol lung alb cu zeci de camere pe o parte şi pe alta. Se uită una la alta şi ridică din umeri.
-Şi acum ce facem ? spune Andrea punându-se pe un scaun pe care-l zări la cam un metru distanţă de ea.
-Aşteptăm . spuse şi Sinonna punându-se lângă ea cu un zâmbet perves pe faţă.
-Ceee ?! spune  indignată Andrea.
-Ce ai cu ăia ?
-Care ăia ?
-Hai nu te mai face că nu şti ... ăia Kaulitzii .spuse râzând.Andrea se uită indiferentă la ea.
-Oare pot să fumez aici ?
Sinonna ridică din umeri.Andrea nu mai stă pe gânduri şi aprinde una , mai întâi fiind atentă să nu o vadă nimeni şi se apropie de un geam. Sinonna se apropie de ea.
-Deci , îmi spui ?
-Ce ? Aa..treaba cu ăia?Spuse neschiţând niciun gest
Sinonna a făcut un gest ca semn să continue.
-Nimic . spuse întorcându-se cu faţa la ea schiţând un zâmbet ..doar că mă enervează..sunt aşa de..de înfumuraţi parcă lumea s-ar învârte în jurul lor.Spuse dânduşi ochii peste cap.





Modificat de کAleera .ך (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom e un anonim fara poza?    

Pe blonda numai de fumat o intereseaza  


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Nu merge poza 

Modificat de کAleera .ך (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Acuma merge

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
A dat domnu' #:-s

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Kawaii,banner-ul meu :X

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Nu se putea fără :X

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Fata lui Bill e starleta    

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Eh ..       

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686


În timp ce stăteau ele de vorbă îşi facuse apariţia şi cei doi băieţi
-Grozav ! spuse Andrea.
-Bună !zise Bill
-Bună ! salută Sinonna
-Aşteptaţi pe cineva ?
-Da . Pentru o emisiune ...
-Păi şi noi tot la acea emisiune suntem invitaţi , dar platoul este în celălant capăt al clădiri.Veniţi cu noi.Spuse Bill făcându-le cu ochiul.Fetele merseră după băieţi pe holurile lungi până ajunseră într-un platou destul de încăpător.Au fost întâmpinaţi de prezentatore spunăndu-le să ia loc pe canapea.
Tom vroia să se pună lângă Andrea , dar...
-Păpuşel ! spune arătându-i capătul canapelei.Tom dă ochii peste cap
-Ce fiţoasă . Şoptind mai mult pentru el , dar Andrea l-a auzit
-Ce-ai zis mă !spuse în timp ce se ridică de pe canapea.
-În cinci minute intrăm în direct! Spuse moderatoarea .
Andrea se uită la Tom şoptindu-i
-Nu o să rămână asta aşa.

După aproximativ o oră

-Doamnelor şi domnilor, emisiunea noastră se încheie aici ! Vă aşteptăm să fiţi alături de noi şi data viitoare ! La revedere !
După câteva secunde :
-Sunteţi liberi dragi mei ! adaugă moderatoarea cu un zâmbet frumos pe faţă .
-A dat domnul ! spuse Andrea ridicându-se repede de pe canapea vrând să plece.
-Păpuşică ... unde pleci aşa repede ? spuse Tom care încă mai stătea pe canapea.
-Andrea!..si scuteşte-mă ! spuse ieşind afară.
“ăă!”îşi spuse Tom în gândul lui ridicând din umeri .
-Andrea eu te aştept în maşină ..văd că eşti cam..agitată.Şi pleacă.
După o lungă căutare găsi în sfârşit ce vroia.Baia !
Se duce spre oglindă când uşa se deschise şi în pragul ei apăru Tom.Andrea se uită la el apoi se întoarce spre oglindă ignorându-l pe Tom care se apropia încet de ea rezemându-se de perete.Văzând că Andrea îl ignoră în continuare întrăzneşte să o bage în seamă plimbându-şi mâna prin faţa ei.Andrea se uită urât la el , el luându-şi mâna din faţa ei afişând un zâmbet crezând că îl va băga în seamă , dar asta nu s-a întâmplat.
-Hey ! Sunt aici !Spuse Tom deja enervat.
-Te-am văzut.Spuse fără să se uite la el.
-Păi..
-Şi ce vrei acum  ? Să îţi dau  vrun premiu ? Să te felicit ?
-Să mă bagi în seamă...
-Huh ! Ai tupeu nu  glumă !
-De ce ? Cer prea  mult ?
Andrea terminase de aranjat şi se întreptă spre uşă fără să-i mai dea  vrun răspuns lui Tom.
Tom făcu un pas mai mare ajungând în faţa ei.Andrea vroia să-l dea la o parte , dar el  nici nu se clintea încrucişându-şi mâinile.
Îl ocoli şi ieşi afară din baie . Tom a urmând-o până afară unde erau maşinile.
Până să intre în maşină Andrea strigă la Bill.
-Ţine-ţi căţe...fratele departe de mine! Să  nu spui că  nu ţi-am zis ! Apoi se urcă în maşină .
Bill se uită urât la Tom.
-Ce pula mea ai făcut mă şi de data asta ?
-Ăăă...nu mai  bine mergem noi acasă ?Spuse Tom arătându-şi toţi dinţii printr-un zâmbet mare.
Andrea iese din maşina.
-Apropo a cui e maşina ?
-A mea ! Spuse Bill şi Tom în aelaş timp.
Andrea ridică o sprânceană . Tom şoptindu-i încet lui  Bill.
-Frate spune că e a mea.
Bill se uită la el urât apoi
-Fie...
-Ăăă...a lui este ! Adaugă repede Bill
Andrea intră în maşină fără să  mai spună  nimic.Trece pe lângă maşina lui Bill şi  o zgârie cu cheile de la maşina ei.
-Frumoasă maşină ...Tom.Spuse zâmbit şi îşi continuă drumul.


Modificat de کAleera .ך (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Andrea intră în maşină fără să  mai spună  nimic.Trece pe lângă maşina lui Bill şi  o zgârie cu cheile de la maşina ei.

Ceva nu-i logic aici :|

Oricum BRAVO Andrea  


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Ce nu-i logic ? Ce nu înţelegi ?

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Pai mai intai INTRA in masina apoi i-o zgarie pe a lui Tom?:|
Cum face asta?


pus acum 15 ani
   
meyou
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
Daca eram in locul lui Bill o tavaleam pe jos. Cum adica sa imi zgarie mie bunatate de masina scumpa. Pai nu o zgarii si eu. Ori suntem pisici ori numai suntem  
Sunt curioasa cum va fi..NEXT'ul!


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686

٠ŚзѕѕнσмαяυSάмα٠ a scris:

Pai mai intai INTRA in masina apoi i-o zgarie pe a lui Tom?:|
Cum face asta?

Intră în maşina ei . Adică înăutru pe scaun   


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Pai da ma am inteles dar cum Doamne iarta-ma i-o si zgarie lui Tom?:| Are mana elastica?:|


Ei cacat,sa fim seriosi,la cat de buna e Andrea iti bagi pula-n ea de masina


pus acum 15 ani
   
meyou
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
Nu ma, probabil cand a trecut pe langa masina lui Tom a oprit, a scos cheile si gata!

pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ma rog,numai conteaza

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Andrea a fost geniala la faza aia    
Ceva foarte finut  
Imi place ca la luat tare pe Tom de la inceput :>
Nu da doi bani pe el  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686


Bill făcu ochii mari
-Dacă mă gândesc mai bine ..o i-au pe jos...Spuse Tom îndepărtându-se de maşină şi de Bill.
-Tooom ! Spuse Bill de-a dreptul furios .
Tom se întoarce cu spatele îşi făcu cruce şi se întoarce din nou cu faţa la Bill
-Bill ! spuse Tom serios
-Eu sunt fratele mai mare şi nu ai TU niciun drept să îmi ceri MIE socoteală.
-Ce măăă !!!
Bill deja se înroşise la faţă .
“Ok..asta nu a mers “îşi spuse în gând .
-Bill...şti că eşti fratele meu mai mic şi că te iubesc . Spuse făcând o inimoară în aer.
Bill oftă şi îşi dă ochii peste cap.
-Haide urcă în maşină.Spuse zâmbind.
Acasă la Andrea ....
-Hai gata fată că te îneci.Spuse Andrea începând şi ea să râdă .
-Deci , eşti fenomenală.
-Ştiu !..şi făcu o plecăciune.
-Ce ai degând cu el ?
-Nu ştiu..momentan mă distrez.
-Dacă te mai întâlneşti cu el...
-Mda...să speram că da..spuse începând amândouă să râdă.
Ajunse şi cei doi băieţi acasă.Tom se pune pe canapea uitându-se într-un punct .
Bill se pune în faţa lui.
-Ce ai man ?
-Nimic...
-Hai..bagă..Acum . şi se aşează lângă el pe canapea.
-Andrea...
-Cine e aia ?
-Blondia....
-Aha..ce-i cu ea ?
-Se lasă greu...
Bill începu să râdă . Tom se uită puţin furios la el.
-Ce-ai mă de râzi ca prost?Lui Bill îi peri zâmbetul de pe faţă.
-Scuze ! spuse Tom arătându-şi dinţii.
-Tom ! Nu te place ! spuse începând din nou să râdă.
-Chiar mă gândeam cănd o să apară aşa fată.O minunăţie de fată care nu e în limbă după tine.Spuse râzând şi mai zgomotos.Tom îşi dă ochii peste cap.
Bill se apropie de Tom afişând un zâmbet dulce pe faţă.
-Uite..poate de place şi mă înşel eu cea ce nu cred .Ai putea să te duci pe la ea sau să o suni . Nu ştiu ...ceva de genul asta.Spuse Bill zâmbind.
-Să şti că nu e o idee rea numai că Nu ştiu unde stă şi Nu îi ştiu numarul de telefon.
Bill începu să râdă .
-Frate , asta nu e treaba mea.Spuse în timp ce urcă scările
-Baftă ! A şi apropo maşina nu se repară singură . spuse de data asta serios.
Tom devenise şi el serios.
-Dar...
Bill ridică o sprânceană.
-Nu ai spus nimic de asta.
-Tom !  dacă nu îţi i-au maşina ! Să fie clar !
-O să o duc la service ! Schiţând un zâmbet.
-Sper ! spuse ducându-se în camera lui.
Seara se lăsase repede peste Berlin.
-Bill ! strigă Tom de la parter.Bill iese afară din camera lui.
-Ăă ?
-Eu plec să mă plimb.
-Dute sănătos...poate te întâlneşti cu Andrea.Spuse râzând.
-Hahaha...ce amuzand eşti de la un timp ! Spuse dându-şi ochii peste cap ieşind din casă.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Dupa cum se poarte Tom zici ca a dat dragostea in el si l-a lovit cupidon    
Debea acum incepe testul ca Andrea nu se lasa cu una,cu doua :>
Nici macar  n-are numarul ei de telefon si nici adresa,bravo Tom,esti tare  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
meyou
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
Si daca se intalneste cu tipa, ar fi WoW
Bill are dreptate, trebuie sa ii duca masina le service.
NEXT!

Modificat de meyou (acum 15 ani)


pus acum 15 ani
   
>>JustSmile<<
۰ΤН~ғαи۰

Din: bucharest :>
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 316
oo :>:>
ar fi tare sa se intalneaasca cu andrea.. 
dragoste cu nabadai..
imi place atitudinea andreei..   bravo girl !
nextttttt


_______________________________________
>>>> Life Sucks <<<<

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686



Era o după-amiază dezmierdată de vântul plăpând de toamnă.Roşul aprins şi galbenul ce învăluiau jumătate din peisaj. Frunzele cad cu mişcări line . Dintr-o dată cerul devine plumburiu !Soarele încearcă din toate puterile să-şi facă simţită prezenţa dar degeaba. Străzile care erau odată pline acum sunt abandonate de toţi .
Numai o siluetă care mergea agale se putea desluşi în depărtare.
________________________________________
-Andrea !!!
-Auu ?
-Hai să...să facem ceva.
-Ce?
-O..nu...a ştiu..neah...poate..eh ,altă dată...
-Spune femeie odată că plec înapoi în camera mea.
-Gata , ştiu...o prăjitură ..ce zici ??
Andrea se uită serioasă la ea şi îi pune mâna pe frunte.
-Ai febră ?
-Nu..hai măăă...
-Hmm...bineee...fie
-Ok..deci ..avem nevoie de...
_____________________________________________
După aproximativ 30 de minute de când Tom plecase de acasă Bill se hotărâ să îl sune.
Tom se plimbă prin parcul  cel mai mare din Berlin care odată nu aveai loc pe unde să mergi sau să ai unde să stai pe o banca , acum era pustiu.Covorul de frunze foşneşte sub picioarele lui , copacii, dezgoliţi de frunze conferă întregii naturi o stare melancolică.Se aşează parcă în reluare pe o bancă aflată în apropierea lui uitându-se într-un punct anume gândindu-se la toate clipele frumoase pe care le afusese în locul ăla.Dar găndurile îi fu întrerupte de sunetul apăsat al telefonului.Rămâne nemişcat în acelaş loc pentru câteva secunde apoi scoase telefonul din buzunarul exagerat de mare al hanoracului tot cu privirea fixă într-un punct.Într-un final se uita pe ecranul telefonului văzând că îl sună Bill.
-Da ?!
-Unde drequ eşti mă , vi acasă ?
-Nu! Şi închise telefonul.
După câteva minute care îi derulează în minte diferite imagini se ridică agale de pe bancă şi porneşte sper…nici el nu ştie.
______________________________________________
-Ok..deci ne mai trebuie 4 ouă
-N-avem !
-Grozav !
-Nu putem să cumpărăm una ? spuse Andrea afişând un zâmbet tâmp pe faţă.
-Nu !
-Bine…mă duc să cumpăr ouă.Şi pleacă din bucătărie tot cu acelaş zâmbet t
mp pe faţă.
Din cer încep să cadă picături ca nijte mărgăritare străvezii din ce in ce mai mari, mai reci si mai grele peste Berlin.
-Shit ! Grozav ! Ma apucat ploaia ! Spuse Andrea grăbindu-se spre magazin.
_____________________________________________
Telefonul lui Tom începu iar să sune.
-Mă tâmpitule , a început să plouă , acum vi acasă ?
-Nu ! Adaugă Tom la fel de sictirict şi închide telefonul ca prima dată.
Fugi  intrând repede în magazin.Cumpără ouă şi iese grăbită din magazin.În fuga ei spre casă dă peste cineva căzând jos spărgându-se ouăle.
-Cine drequ eşti ? Spuse Andrea în timp ce se ridică.Când se ridică şi văzu că în faţa ei este Tom deveni şi mai nervoasă , iar Tom începu să zâmbească cu toşi dinţi dar când se uită la Andrea deveni şi el serios.
-Mă..matahală ! De ce papuci mei nu te uiţi pe unde mergi ?!?!?
-Scuzee .Spuse Tom cu un zâmbet tâmp pe faţă.
-Scuzee!!Boule !!Mi-ai spart ouăle !! Spuse Andrea de-a dreptul nervoasă .
-Uite , dacă vrei iţi dau eu altele...
-Adică ??
-Nimic , nimic...
-Pentru asta te duci şi îmi cumperi 2 prăjituri !
-Dar..
-Acum !
-Dar..n-am banii la mine
-Şi crezi că îmi pasă.
Tom se intreaptă uşor spre magazin întorcându-se puţin să se uite la Andrea.Ea îl privea de sus.Oftă uşor şi intră în magazin.Spre norocul lui găsi în buzunarele largi ale pantalonilor nişte banii.Ieşi afară şi îi dădu lui Andrea cele 2 prăjituri.
-Mulţumită ?
-Ce măăă !
-Nimic ..ho ce izbucneşti aşa.
Andrea se calmă şi îşi continuă drumul spre casă.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
>>JustSmile<<
۰ΤН~ғαи۰

Din: bucharest :>
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 316
"-Mă..matahală! "

"-Uite , dacă vrei iţi dau eu altele...
-Adică ??
-Nimic , nimic."

Deci este super.. Nu mai pot de ras.   
Ador ficul..     Il iubesc 
NEXT !!!!


_______________________________________
>>>> Life Sucks <<<<

pus acum 15 ani
   
Raluca :3
◦Mзмвєя◦

Din: Humanoid City.
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 272
E foarte tare
L`am mai citit pe un forum da` nu era terminat..

"-Mă..matahală! "

"-Uite , dacă vrei iţi dau eu altele...
-Adică ??
-Nimic , nimic."

       

Prea taree!!!!
NEXT!!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
meyou
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
Are Tom de unde sa ii dea altele..
Faza a fost mortala trebuie memorata
NEXT girl!


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
De ce vă gândiţi la ce mă gândesc şi eu ? :-w

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
meyou
◦Mзмвєя◦

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 141
Pentru ce e logic..
Asa a vrut si ea sa percepem glume


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Ehm , poate vroia să-i cumpere altele     

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Raluca :3
◦Mзмвєя◦

Din: Humanoid City.
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 272
Nu.. e mai departe magazinu decat Tom ca sa ne dam seama de ideea aia    
Are Tom destule = )))))))
Si.. Nextu` unde`i ??? :-w


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686


Din cer încep să cadă picături din ce in ce mai mari, mai reci şi mai grele.Vântul începu să bată cu putere . Tom stă tot în acelaşi loc nemişcat.
-Pa ! Spune Tom puţin iritat de comportamentul fetei.
Andrea se opreşte stând cu spatele câteva secunde după care se întoarce la Tom.
-Uite , dacă vrei poţi să vi cu mine .Spuse afişând un zâmbet tâmp.
Cuvintele ăstea erau magice pentru Tom.Zâmbi.
-Hai mă odată !crezi că stau să mă rog de tine ?Sau preferi să stai acolo ?
Tom nu mai aşteptă să i se mai spună odată şi înaintă spre ea.
Andrea intră în casă,Tom intrând neinvitat.
-Ţi-am spus eu să intri ?
-Scuze mademoiselle ! Pot să intru ma cher ?
-Nu !Ieşi afară şi când te invit eu intri...ma cheri .
Tom,resemnat,iese afară şi aşteaptă.
-Hai intră mă odată,am glumit.Şi începu să râdă.
Tom făcu o faţă de parcă l-a bătut cineva cu paru' toată ziua.
-Aloo !! Măă !!Intri odată ?
Tom intră şi vru să se aşeze pe canapea,dar Andrea îşi trase vocea ,iar Tom revine la poziţia de drept.
Sinonna stă şi se uită la ei şi începu să râdă.
-Măi numai chinui băiatul !
-Îl testam puţin !
-Pentru ce ?!Spuse Tom şi făcu ochii mari.
-Glumeam mă,ce te strofoci atât.
Tom îţi dă ochii peste cap.
-Cam glumeaţă de la un timp...
-Ce-ai spus măăă...
-Săru'mâna !
-Să creşti mare !Vrei ceva de băut ?
-Da..o bere dacă ai.
-N-am
-Whisky ?
-Nu
-Suc ?
Andrea se întreaptă spre bucătărie..
-Noo
Tom îşi dă ochii peste cap
-Apăăă,apăăă..aii ?
-Nu cred...şi începu să râdă
-Glumeşti nu?
-Da.Şi afişă un zâmbet tâmp pe faţă.
-Vrei apă ?
-Nu ..mai vreu nimic,vino aici !Spuse făcându-i semn să se pună lângă el pe canapea.
Andrea se pune frumos pe canapea,zâmbind, ca o fetiţă mică ce îşi aşteaptă bombonica.
Tom îi zâmbeşte la rândul lui...
-Soo,baby..spune-mi şi mie mai multe despre tine.
-De ce aş face-o ?
-Că vreau să fim prieteni şiii..că vreau să te cunosc mai bine.
Andrea stă câteva clipe să se gândească după care ridică din umeri.
-Tu tot timpul eşti aşa...rea ?
-Ăh ! ..Încă n-ai văzut nimic.Şi îi face cu ochiul...


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Raluca :3
◦Mзмвєя◦

Din: Humanoid City.
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 272
"-Ce-ai spus măăă...
-Săru'mâna !"

     
Foarte taree
Ce necst luung
Il astept pe urmatorul : )


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Aşteaptă-l 

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686


-Opa..spuse Tom şi ridică o sprânceană apropiindu-se de ea uitându-se în ochii ei.
-Îmi placi.Spuse Tom lejer.
-Mă bucur ! Spuse şi ia la fel.
Tom începu să râdă apropiindu-se şi mai mult de ea.
-Tom,vrei să mai respiri ?
El ridică din umeri.
-Dăde mai încolo.
Tom pricepuse mesajul şi se îndepărtă.
Andrea se întreptă spre fereastră.Văzu cum picăturile mari şi grele se izbesc de geam apoi curg liniştit într-o linie dreaptă dându-i geamului o imagine a unui mozaic.
-Toom !!
Tom se trezi din visare.
-Au ?
-Tom,plouă !
-Aha...
-Băă,deci,plouăăă!Tom,plouăă!
-Observ.
-Tooom,vezi plouăă!Şi făcu ochii mari.
-Văd,văăăd.
Andrea începu să râdă.
-Vrei o cioco ?Şi clipi repede din gene.
-Ăăă ?!?
-Ciocolată caldă deşteptule.
-Aaa,da !
Andrea veni după o vreme cu două căni de ciocolată caldă.
Tom încă statea pe canapea.
-Vino cu mine !
-Unde ?
-Să te fut !
-Poate invers..
Andrea se uită urât la el..
-Mă prefac că n-am auzit.
Andrea intră în camera ei unde era beznă.
-Ce este aici,vrun sanctuar ?Şi începu să râdă.
-Bă prost te-a mai făcut măta !şi aprinse lumina punând cănile pe masa.
Tom,deja se aşează'n pat,dar de data asta Andrea nu mai spune nimic.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
>>JustSmile<<
۰ΤН~ғαи۰

Din: bucharest :>
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 316
Am ratat eu un fragment..?? Nu se poate O.O
Deci.. Aici'sa ficul asta e GENIAL !!!!!!!!!! N'am cuvinte.. !!
Hmm.. Andrea nu a mai comentat. Mi se pare sau ii convine patul moale.. cu Tom in el?? 

I want a big NEXT !!   


_______________________________________
>>>> Life Sucks <<<<

pus acum 15 ani
   
Raluca :3
◦Mзмвєя◦

Din: Humanoid City.
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 272
"-Toom !!
Tom se trezi din visare.
-Au ?
-Tom,plouă !
-Aha...
-Băă,deci,plouăăă!Tom,plouăă!
-Observ.
-Tooom,vezi plouăă!Şi făcu ochii mari.
-Văd,văăăd."


Eu stiu ce urmeaza  
O sa se suie putin peste el.. isi trag 2 limbi si dupa ea se da jos si`l lasa asa   

SI EU VREAU THE BIGGEST NECST!!


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
>>JustSmile<<
۰ΤН~ғαи۰

Din: bucharest :>
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 316
Multumesc ca mi'ai stricat surpriza... :-w
Trebuia sa spui tu repede ce se va intampla,domne   :-w


_______________________________________
>>>> Life Sucks <<<<

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
   



-Babe..ne distrăm şi noi un pic ?Spuse Tom dându-se jos din pat şi luând-o pe Andrea în braţe.Văzând că ea nu schiţează niciun semn îi dă drumul lăsând capul in jos după câteva secunde il ridică şi se uită la ea zâmbind.
-Vroiam să ne jucăm.Şi făcu o faţă de căţel ud.
-Tom..spuse punându-i mâna pe frunte
-Ai febră ?
-Nu !...
-Ok,hai să ne jucăm !
Şi-l trânti pe Tom pe pat punându-se peste el.Tom o sărută şi îşi puse mâna pe abdomenul fetei.Acesta o trase mai aproape,iar ea îi răspunse la sărut,strecurându-şi limba printe buzele lui cărnoase .
Au început să se rostogolească pe pat până ce Tom ajunse deasupra fetei,O atingea uşor pe coapse.Fata îşi îndesă limbuţa în gura lui,îl simţea excitat şi plin de dorinţă,mişcările lui erau uşoare.Andrea ajunseră din nou peste Tom,mâinile ei alunecau din ce în ce mai jos, masau abdomenul înfierbântat al băiatului, apoi coborau şi mai jos.. începu sa se joace cu slitul de la blugi.
Tom lăsă pentru câteva secunde capul pe spate.Andrea zâmbi şi-l mai sărută odată după care se dă jos după el.
Tom rămâne un pic uimit de ceea ce tocmai făcuse fata.
-Ce sa întâmplat ?întreabă el.
-Nimic
-Păi şi?...
-Şi ce ?spuse în timp ce îşi ia ciocolata caldă de pe masă punându-se lângă el pe pat.
-Gulmeşti nu?spuse Tom foarte serios
-Nu..ce?
-Mă..mă laşi aşa ?!..
-Aşa cum?
-Pe bune ?
-Dacă spui tu,pe bune este !
Tom se dă jos din pat şi se îndreaptă cu paşi uşori spre Andrea care era cu spatele vrând să o i-a în braţe dar în momentul acela Andrea se întoarce cu cana în mână vărsând-o pe Tom.Acesta făcu ochii mari.Andrea afişă un zâmbet tâmp.
-Doare ?
-Frigeee !
-Ok,ok am înţeles,nu ţipa la mine,vezi că eşti în casa mea.
-Şi mă doare-n pulă !
-Păi..cred şi eu .Ţi-a ajuns ciocolata fierbinte în pantaloni ?Spuse clipind des din ochii.
-Hai numai spune,să moară gibilan ?
Telefonul lui Tom începu să sune.Se uită pe ecranul telefonului văzând că scrie "Bill" îşi dă ochii peste cap şi îi respinge apelul.
-Te cheamă mămicuţa acasă ?Ţi-a trecut ora de culcare ?
Tom îşi dă ochii peste cap.
-Ar fi vremea să plec.
-Ştiu,s-a întunecat afară şi trebuie să te duci acasă că te ceartă mămica.
-Hai termin-o cu ironia asta.
-N-am auzit cuvintele magice...
-Te roog...
Andrea îi deschide uşa de la camera ei apoi uşa de la ieşire.
Tom iese afară din casă.
-Tom,noapte bună !
-Somn din pulă.Spuse acesta şi pleacă.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Raluca :3
◦Mзмвєя◦

Din: Humanoid City.
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 272
       
Asta`i cel mai tare next!!!!!!  
"Somn din pula!"     
Nu vreau sa stiu ce scandal ii face Bill acasa
De ce`i va face Bill, chiar ca il va durea in pula

Baga`l pe urmatorul!!  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686



Ajuns acasă ,Tom nu scapă de întrebările lui Bill.
-Unde ai fost,cu cine,ce ai făcut,cand aveai de gând să-mi spui ?
-Nicăieri,cu nimeni,nimic,niciodată.
-Mă,tu mă iei la mişto ?
-Nuuu bro,ce-ai ?
-Hai mă spune ce ai făcut
-Am fost la Andrea
-Care Andrea mă ?
-Bă prost mai eşti,pizda aia blondă,ţi-am mai spus odată lachetule.
-Ok,ok..şii ?Spuse Bill făcând cu ochiul
-Ce mă ?
-Dute mă de prost,ce s-a întâmplat ?A ieşit de ceva ?
-Eee,am belit pula,aia a ieşit,dar asta nu va rămâne aşa,vede ea cine-s eu.Cine-i Tom Kaulitz,unu este Kaulitz..
-Hallooo....şi eu ce-s
-Dute mă-n pula mea...lasă-mă să termin.
-Scuze.Spuse-n şoaptă..
-Aa deci unde rămăsesem ? Aa da!..Unul e Kaulitz
Bill îşi trage vocea.
-Kaulitz mai mare,nah !Spuse şi intrase-n camera lui.Acest lucru făcuse şi Andrea,dar în camera ei.
A doua zi,de dimineaţă intră fulger în camera Andreei Sinonna trăcând traperiile.
-Care pidza mea a făcut asta că-l omor !!!
-Hoo bre,numai fi aşa vulgară şi este ora 10:00
-Şi ce pula mea belesc dacă mă trezesc ?
-Păăi..îmi spui ce-ai făcut aseară.
-Am frecat menta,hai ieşi afară...a da! Şi trage ălea la loc !
Sinonna îşi dă ochii peste cap şi iese afară din cameră.
În casa Kaulitz,Tom fu cel matinal,având in vedere că de obicei fratele său stă aproximativ jumătate de oră ca să-l trezească.
Se duce în bucătărie şi prepară cafeaua punându-şi într-o cană,punându-se la masă,sorbind încet din ceaşcă.
Peste aproximativ o oră ajunge şi fratele său prin bucătărie punându-se şi el la masă.Tom se scoală şi îi toarnă şi fratelui său o ceaşcă de cafea.
-De când eşti mă aşa gospodin ?
-Hai taci şi su..bea.
-Şi ai făcut rost de numărul blondinei ?
Tom făcu ochii mari.
Nu-mi spune că ai uitat tocmai de asta.Spuse Bill bufnind în râs.



Trebuie de acum să încep să scriu :|


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
-Eee,am belit pula,aia a ieşit,dar asta nu va rămâne aşa,vede ea cine-s eu.Cine-i Tom Kaulitz,unu este Kaulitz..
-Hallooo....şi eu ce-s
-Dute mă-n pula mea...lasă-mă să termin.
-Scuze.Spuse-n şoaptă..
-Aa deci unde rămăsesem ? Aa da!..Unul e Kaulitz
Bill îşi trage vocea.


BEST PART EVER!      

Parca joaca in filmele cu super eroi,il si vad pe Tom cu-n picior pe-o treapta,o mana pe balustrada,privirea-n fata si-o mana pe inima spunand asta si dupa cand il intrerupe Bill ceva de genul "-_-' "         


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Cam la asta m-am gândit şi eu când am scris       

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Gandim lafel    

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Da,da   

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cand faci cadou un next?:-w

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Ca cadou zici
Cred că scriu acum 


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Asa ;; )

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Cică acum scriu 

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686



Tom se ridică de la masă şi se duce sus în camera lui unde stă toată ziua.
Zilele trec una câte una . Băieţii îşi văd de ale lor : interviuri,sedinţe foto,autografe,se pregădesc chiar şi pentru noul turneu care va fi peste câteva luni bune,dar cum spune Bill : mai bine să ai totul sub control.
Fetele şi ele la fel,îşi continuă viaţa lor de zi cu zi,plictisitoare pentru Sinonna,care strătea aproape tot timpul după Andrea şi când nu era cu ea stăte acasă uitându-se la Tv sau făcut unele chestii ca să nu se plictisească,ba chiar începu-se să îşi facă programul pentru a doua zi casă nu stea degeaba,în schimb Andrea debea avea timp să respire.
David : Băieţii,aveţi o săptămână liberă,distracţie plăcută.
Spuse David după care iese grabit din studio.
-Ce grăbit este domnu' ăsta ! Spuse Bill ridicându-şi o sprânceană
-În fine,nu mă interesează.
-Tom,ţi-a cerut cineva părerea ?
Tom îţi dă ochii peste cap.
-Mergem acasă ?
-Haide..băieţii v-am pupat .Spune Bill
Gerog şi Gustav se uită cu o sprânceană ridicată la el în timp ce Tom numai putea de râs
-Băieţii,v-am pupat ! Spuse Tom cu vocea piţigăiată  încercând să-l imite pe Bill
-Ha ha ! Ce amuzant.Hai mişcă-te odată
Ajunşi acasă Tom se trânteşte pe canapeau din living dând drumul la Tv.
Peste câteva secunde vine şi Bill alături de el cu două beri în mână.
-Frate,prima zi liberă din săptămână ! Exclamă Bill rupând tăcerea
-Aha
-Avem în sfârşit liber !
-Aha
-Ce zici o petrecere în seara asta ?
-Aha
-Bă,hai că deja o dai în nesimţire . Numai aha şti să zici ?
-Aha
-Auzi,am văzut-o azi pe pizda aia blondă,mi-a făcut cu ochiul.
-Ce mă ? Unde ai văzut-o ?
În acel moment Bill bufniră în râs.
-Hai recunoaşte că te mai gândeai la ea.
-Sincer nu,dar acum că mi-ai amintit ,da !
-Tom,las-o baltă ,nu o să meargă.
-Bro,ascultă la mine,o să vină singur la tăticuţu.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686



Tom se ridică de la masă şi se duce sus în camera lui unde stă toată ziua.
Zilele trec una câte una . Băieţii îşi văd de ale lor : interviuri,sedinţe foto,autografe,se pregădesc chiar şi pentru noul turneu care va fi peste câteva luni bune,dar cum spune Bill : mai bine să ai totul sub control.
Fetele şi ele la fel,îşi continuă viaţa lor de zi cu zi,plictisitoare pentru Sinonna,care strătea aproape tot timpul după Andrea şi când nu era cu ea stăte acasă uitându-se la Tv sau făcut unele chestii ca să nu se plictisească,ba chiar începu-se să îşi facă programul pentru a doua zi casă nu stea degeaba,în schimb Andrea debea avea timp să respire.
David : Băieţii,aveţi o săptămână liberă,distracţie plăcută.
Spuse David după care iese grabit din studio.
-Ce grăbit este domnu' ăsta ! Spuse Bill ridicându-şi o sprânceană
-În fine,nu mă interesează.
-Tom,ţi-a cerut cineva părerea ?
Tom îţi dă ochii peste cap.
-Mergem acasă ?
-Haide..băieţii v-am pupat .Spune Bill
Georg şi Gustav se uită cu o sprânceană ridicată la el în timp ce Tom numai putea de râs
-Băieţii,v-am pupat ! Spuse Tom cu vocea piţigăiată  încercând să-l imite pe Bill
-Ha ha ! Ce amuzant.Hai mişcă-te odată
Ajunşi acasă Tom se trânteşte pe canapeau din living dând drumul la Tv.
Peste câteva secunde vine şi Bill alături de el cu două beri în mână.
-Frate,prima zi liberă din săptămână ! Exclamă Bill rupând tăcerea
-Aha
-Avem în sfârşit liber !
-Aha
-Ce zici o petrecere în seara asta ?
-Aha
-Bă,hai că deja o dai în nesimţire . Numai aha şti să zici ?
-Aha
-Auzi,am văzut-o azi pe pizda aia blondă,mi-a făcut cu ochiul.
-Ce mă ? Unde ai văzut-o ?
În acel moment Bill bufniră în râs.
-Hai recunoaşte că te mai gândeai la ea.
-Sincer nu,dar acum că mi-ai amintit ,da !
-Tom,las-o baltă ,nu o să meargă.
-Bro,ascultă la mine,o să vină singură la tăticuţu.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Aha/aha/aha      

La taticutu zici,a?
Andrea vrea sa auda numai "cine-i taticul tau?" atat,Tom    
Tu nu cred ca esti donatorul de sperma din a carui samanta a iesit ea  

Bill si asa e pizda si ma astept sa se poarte ca una  


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686


Bill îşi dă ochii peste cap ridicându-se de pe canapea şi ducându-se...numai el ştie unde lăsându-l pe Tom cu ochii-n soare. Rămănând câteva secunde aşa după care se aşează comod pe canapea cu zâmbetul pe buze.
Venind seara ,se hotărâse să dea o petrecere.
Unde era invitat tot tineretul din cartier plus prieteni din oraş.
Fete ,băutură,muzică,destrăbălare,haos,sticle sparte,injurături,cunoştinţe pierdute din cauza băuturi....
Cam aşa fuseseră petrecerea.
Cum spun ei şi toţi prezenţi : Una reuşită !
Seara trecu mai repede decât credeau.Dimineaşa prizându-i pe toţi in casa familiei Kaulitz.
Unii pe canapea,alţi pe jos.Dar ce mai conta ?
Petrecerea fusese excelentă !
A doua zi Tom se trezi cu zâmbetul pe buze.
Se duse în baie făcându-şi un duş rece ,se îmbracă repede cu nişte haine luate la nimereală dar destul de elegante,faţă de ziua precedentă,parfumându-se discret dar mirosul pe care-l lăsa în urma lui era destul de puternic.
Se duse în bucătărie unde  băuse cafeaua împreună cu ceilanţi.
După câteva ore ,pretecăreţii plecară fiecare la casa lui.Lăsând în urmă numai laude la adresa băieţilor .
Tom se trânti ca deobicei pe canapea,în schimb Bill se uita în jurul lui .
-Tooom !
-Ce vrei femeie ! Spuse dea dreptul indignat
-Ce ai spus !
-Mă refeream la aia de la Tv,da ,spune frăţiorul meu drag ! Spuse cu o voce caldă şi clipind des din gene.
-Trebuie să facem curat ! Spuse Bill repede cu o voce tăioasă.
Tom de data asta numai comentă nimic,apucându-se de treabă cu fratele său.
După câteva ore bune ,Tom se hotărăşte să plece,simţea că se sufocă-n casă,mai ales că Bill nu-l lăsa o clipă-n pace .
Îşi ia cheile de la maşină şi iese afară din casă lăsându-l pe Bill cu o sprânceană ridicată.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Cat urasc petrecile monstru:|
Curatenia de dupa e crima pentru toti :|


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Mie-mi plac
Dar să nu fac eu curat   


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
Asa deci
Am cam mult de recuperat dar mi-a placut la nebunie prima intalnire cu Tom si Andrea  
Faza cu ciocolata calda si celelalte      

Bill se poarta ca o muiere si mi-a fost mila de Tom cand a fost luat la interogatoriu  
Adica nu a fost deajuns ca Bill l-a sunat insistent  

In ultima parte mi-a placut ca l-a enervat cu "aha,aha,aha"    
Numai sa-l scoate din sarite  
Cica taticutu      
Inca nu a impresionat-o pe Andrea,deci..    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
>>JustSmile<<
۰ΤН~ғαи۰

Din: bucharest :>
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 316
-Tooom !
-Ce vrei femeie ! Spuse dea dreptul indignat


Deci este absolut extraordinar.. Nu'mi vine sa cred cat de mult imi place   
E plin de suspans.. glume.. sex.. toate cele ))  Il adorr..
Iar daca nu pui next ne suparam :-w .. :X:X
Hai ca sti ca te iubesc  .. 


_______________________________________
>>>> Life Sucks <<<<

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686



Plimbându-se prin parc intră din nou într-o stare melancolică.
Îi plăcea foarte mult să se plimbe prin parcul acela.Ori de câte ori avea ocazia era acolo.Dacă putea veşnic ar sta acolo.Îl linişteşte foarte mult locul ăla dar de cele mai multe ori îl bagă şi într-o depresie de câteva zile chiar,dar..ce mai contează ?
Mergând ,normal fără să se uite,pierdut în gandurile lui dă peste cineva.
"Auch!”
Tom se trezi pe jos.
"Uita-te pe unde mergi mă ameţitule!"
Ar fi recunoscut acea voce veninoasă şi sarcastică din 1000.
"Andrea!”
Aceasta se intorse dând să plece, însă Tom a prins-o de mână .
"Ce faci pe aici,frumoaso?"
"Frumoasă-i mă-ta !" spunând asta îl împinse, iar cum Tom o ţinea de mână au căzut amândoi pe iarbă.Tom peste Andrea.
Acesta-i privi în tacere ochii ei mari, expresivi de culoarea smaraldului , gura ce semănă cu o cireaşă coaptă, trăsăturile fine ale feţei, fără să-şi dea seama ce face i-a pus o mână în părul ei mătăsos, de un blond strălucitor,mângâind-o.
Fără să-şi dea seama ce face îşi apropie încet buzele de ale ei neluându-şi privirea de la ochii ei.
Andrea stătea şi ea uitându-se în ochii lui de un ciocolatiu expresiv.
Îşi lipi buzele de ale ei , închizând încet ochii.
Andrea pentru început se încrundă puţin , dar se lăsă şi ea purtată de val închizând ochii la fel ca el lăsându-l pe Tom să-şi bage limba lui caldă în guriţa ei.
El îşi strecură o mână sub spatele ei ţinând-o lipită complet de corpul lui.El continuă să-i mângâie părul, în timp ce ea i-a dus nesigură o mână după gât şi una pe umăr.
După câteva minute cei doi s-au despărţit ţinându-şi încă aproape buzele ca să-şi simtă respiraţia unul altuia.
Tom se retrage câţiva centimetri zâmbind dulce în colţul guri.
Andrea se uită la el fără nici o expresie.Mai stau aşa câteva minute.Dar până la urma expresia feţei Andreei nu deveni una chiar foarte bună.
"Bă,tâmpitule,ce mai aştepţi?"
Tom se uită nedumerit la ea.
"Băăă,dăde de pe mine"
"Dar"..încearcă Tom să spună ceva,dar a fost întrerupt pe fată.
"ACUM!"ţipă aceasta la el.
"Hoo disperat-o"
Tom se ridică de pe ea scuturându-şi hainele.Andrea se uită cu subînţeles la ea.
"Ce?"
"Ridică-mă prostule!"
"Aaaa,asta era,scuze!"spuse afişând un zâmbet tâmp.
După ce o ridică de jos ,Andrea îl plesni puternic peste faţă.
"Asta pentru ce pula mea a fost ..!! "Andrea se încrundă la el "...mami"afişând din nou un zâmbet tâmp.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Doamne deci femeia asta e DEMENTIALA = )))))))

Il face pe Tom de tot rahatul = )))))))

E cu coada intre picioare de fiecare data cand o vede desi o face pe Mihai Viteazu' = )))))))

Ba,un sarut nimic mai mult = )))))
Iti sfasie coaiele daca iti strecori mainile alea si prin alte parti = ))))


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Săracu' Tom,ce viaţă o să aibă. 

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ei nu poate fi chiar asa de rea,Andrea = ))))

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Eh,şi Tom o să fie rău ,cred :-? mă mai gândesc 

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Poate se cearta,se bat si fac sex,ca-n Love The Way You Lie = ))))

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Sex-ul aşa,ca un calmant   

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Exact = ))))

pus acum 15 ani
   
Ińů_YąśħąLōvė
Moderator

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 8645
S-au sarutat in sfarsit      
Dar mi-a placut de Andrea ca nu a dat doi bani pe Tom care la final a mai fost si nesimtit si nu a ridicat-o    
Cand vor fi impreuna se vor iubi si la draci ca sa nu se bata sigur vor face sex,cum spunea-ti si voi  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Cu regret ţin să spun că nu voi mai continua acest fic,cel puţin nu deocamdată.
Până atunci îl voi muta la arhivă.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
De ce?:|

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Pentru că numai am timp să scriu şi la el.
Bine,acum,în vacanţă,sper să am timp,dar nu promit nimic.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Acum scriu next-ul !

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686


Andrea se uită urât la el şi pleacă.
_________________________________

Tom ajunge acasă povestindu-i tot lu' Bill.
Se uită câteva secunde unu' la altu' după care încep amândoi să râdă.
-Pe bune, eu chiar vorbesc serios.Spuse Tom făcând câţiva paşi în faţa trecând pe lângă Bill uitându-se într-un colţ al camerei.
-Îmi placi. Spuse Bill cu zâmbetul pe buze.
Tom ridică o sprânceană.
-Adică ?
-Pe bune, fata asta te-a schimbat,adică e prima fată care faci atâtea pentru ea.
-Fi serios,asta este ca...o răzbunare pentru tot ce mi-a făcut.
-Ce ţi-a făcut man ?
-Uită-te puţin la mine,uite în ce hal am ajuns.
Bill ridică o sprânceană.
-Am fost la ea acasă ca să o vă... am fost la ea acasă.
-Ahaa...şi cum ai ajuns acolo mă rog ?
-Roagă-te , să-ţi de-a Dumnezeu minte !!
Bill îşi dă ochii peste cap în timp ce Tom se aşează la masa din bucătărie.
-Tot nu mi-ai spus cum ai ajuns acolo .
-Cu picioarele,am mers ... ştiu tu chestia aia pe care o face toată lumea sau aproape toată lume,cand se excită un organ
Bill începu să râdă
-Ăă?
-Nimic,nimic.
-În fine,continuă cu chestia aia cu "răzbunarea"
-Bill,strici momentul !Ăsta e momentul meu !
-Bine,hai,ăsta e monentul tău!Spuse Bill făcând o plecăciune.
-Aşa deci,am fost la ea acasă,eu niciodată nu mă duc la o fată acasă,numai ele vin la mine!
-Aşa...
-Mi-a vărsat ciocolată caldă pe pantaloni,pe pantaloni Bill !!! Înţelegi !!!
-O....k
-M-a umilit,ma tratat ca pe o crâpă.
-Urââât ! Spuse Bill încândurat.
-Îmi place tipa !!Adaugă el repede, entuziasmat
Tom îşi ignoră fratele continuând.
-Jur câ-mi va plăti toate ăstea pizda asta, jur.
-Şi cum ai să faci asta Tom,apropo şti că răzbunarea e arma prostului , nu ?Spuse Bill clipind des din gene.
-Nu mă interesează Bill,ştiu că mă place,dar văd că joacă dur...bine păpuşă,tu ai vrut-o.
-Ăăăă,vorbeai cu mine ?Spuse Bill îi timp ce îşi afişă dinţi la înaintare.
Tom îşi dă ochii peste cap urcând scările spre camera lui.
Peste câteva secunde Tom coboară jos punându-se în faţa lui Bill.
-Bill,ţi-am mai spus că-mi strici momentele?Spuse Tom pe un top calm
-Ăă, da?!
-Ei bine , ţi-o mai spun odată, Bill îmi strici momentele !!Spuse Tom ţipând în gura mare.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Doamne,Tom asta e crizat tare    
Nici el numai stie ce vrea
Acum l-a aburit si pe Bill

Daca asa o sa-i vorbeasca si Andreei,saraca fata va ramane cam...tablou,Tom nu stie sa se exprime  
Se exprima ca un pusti de clasa intai cu niste cuvinte de baiat rau
Ceva ciudat,totusi


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Tom e mai..PROST !!!       deocamdată.    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686



-Zi Andrea, ce ai degând cu Tom ?Spuse Sinonna în timp ce se aşează pe canapea.
-Nu ştiu , mă enervează tipu' la culme!Spuse Andrea în timp ce se îndreaptă şi ea către canapea cu dou căni de ceai în mână.
-Da, dar îl placi , nu ?
Andrea stă puţin pe gânduri ridicând din umeri.
-Nu,nu cred .
-Hai pe bune, Andrea, cum nu crezi ?!
-Nu !Pe bune nu are niciun drept să se poarte cu mine aşa.Cine se crede.
-Dar recunoaşte,îţi place ! Spuse Sinonna ridicând din sprâncene.
-Poate...dar cu atitudinea asta nu o să ajungă nicăieri, ba chiar din contră.Nu ştiu să se comporte cu o fată , crede că toate trebuie să îi cadă la picioare şi să facă numai ce vrea el.Aşa nu se poate !Spuse Andrea nervoasă.
-Se pare că macho ăsta şi-a gâsit naşul.
-Să spunem şi aşa.
________________________________
-Tom,ţi-am mai zis că eşti fraier ?
-Scuteşte-mă de încă o replică de a ta .Spuse dându-şi ochii peste cap ducându-se în camera lui stând acolo toată ziua.
Seara se hotărî să iasă la o plimbare aşa că numai stă pe gânduri şi iese afară din camera sa.
Ajungând în living îl vede pe Bill pe canapea , dormind.Se mai uită odată la el zâmbind apoi plecă.Se urcă la volanul maşini pornind.
Noaptea în oraş, prea multă agitaţie pe străzi.
Tom se mai uită din când în când pe geam admirând peisajul.Întotdeauna iubise oraşul ăsta şi unul dintre motive era şi faptul că noaptea se transforma într-un mic Paris.
Aşteptă la semafor, batând cu degetele în volan. Era stresat,nervos.
Dădu cu pumnul în volan aducându-şi aminte de ultimele evenimente apărute în viaţa lui.Vorbele lui Bill îi răsunau în minte"Pe bune, fata asta te-a schimbat,adică e prima fată care faci atâtea pentru ea"
-La dracu! Spuse prindre dinţii.


Ştiu că acţiunea este cam trasă de păr,cam grăbită,dar vreau să-l termin mai curând.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Ciudat,are deabea 3 pagini si tu vrei sa-l termini
In fine,din experienta mea mai rau faci daca te grabesti

Vad ca Tom e...praf :-??
Andrea...in plop cu mintea si cu totul
Nu stie ce vrea,e confuza = ))


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Ştiu, nu e un lucru tocmai indicat ,dar nu prea o să am timp.
Bine acum nu o să-l termin într-o pagină.
M-am grăbit unpic la faza cu jocul Andreei cu Tom .     
Am trecut "la acţiune" să zic aşa.  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686

Gândurile i-au fost întrerupte de zgomot puternic.Erau ceilanţi şoferi din spatele lui care-l claxonau şi uni dintre ei chiar îl şi înjurau pentru că, culoarea semaforului se schimbase de ceva vreme şi el încă se mai afla acolo.Tom se încrundă după care porneşte maşina ducându-se acasă intrând direct în camera lui trândinudu-se pe pat şi stând aşa câteva minute.
"trebuie să fac ceva" îşi spuse Tom în gând după care intră în baie făcând un duş rece.Iese din duş punându-şi un prosop în jurul taliei oprindu-se în faţa oglindei .
Stătu în linişte câteve secunde uitându-se atent cu o expresie a feţei ştearsă, apoi dă cu pumnul în oglindă spărgând liniştea din încăpere.
Mâna-i era plină de sânge.Tom îşi încleştă maxilarul uitându-se tot în oglindă fară să clipească expresia feţei trasformându-se în una dură.Mai stătu ceva timp aşa după care un zâmbet mic îi apăru în colţul guri.
Se spală pe mână uitându-se prin baie.Privirea îi fu aţintită spre tricoul care-l dăduse jos de pe el.Îl ia şi îl rupe înfăşurându-l în jurul mânei .
Iese din baie,trândindu-se din nou în pat, adormind aşa.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tricou de firma rupt!Tricou de firma rupt!Politia modei,alarma!
 

Vai saracutul de el,e dur si a spart oglinda ;; )
Ce vrei sa demonstrezi cu asta? ;; )


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
     
Sunaţi la 112     


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
112-->>Piulita in actiune    

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
     




Dimineaţa veni repede, iar Tom se trezi , se învârti puţin prin cameră după care deschise fereastra.
Afară era o vreme urâtă ba chiar începu să burniţe aşa că Tom se puse din nou în pat dormind până la prânz când fu trezit de Bill.
-Bă, tu chiar numai ai degând să te trezeşti ?
-Pa ! Spuse Tom cu jumătate de gură.
-Hai, trezeşte-te !
-Nu !
-Acum Tom Kaulitz Trumper !
-Mă-ta!
Bill numai zice nimic înaintând spre Tom
-Tom,ha...de ce naiba ţi-ai legat tricoul ăla la mână ?
-Ca să-mi ţină de cald.De ce crezi boule ?M-am tăiat !
Bill făcu ochii mari
-Unde,cum,când,de ce nu mi-ai spus,te doare,de ce nu ţi-ai pus pansament şi de ce mă rog nu mi-ai spus?!?!
-Ai terminat ?
-Păi...da
-Bine...
-Tom !
-Ce?Sper că nu aştepţi şi un răspuns la toate acele întrebări, nu?
-Păi..dăăă !!!
-Bill, nu ai să le primeşti aşa că ieşi din camera mea.
Bill iese din cameră trândind uşa puternic după el.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Curios te-o mai facut mumata 8-|
Lasa omu' in pace sa doarma :-L
Ce te bagi?:-L
I-a trecut si durere si tot :-j


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
El încerca doar să fie un frate bun .     

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Inca putin si ii deschide pieptul lui Tom si se baga in el :|

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
   
Asta-i tare   


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Sa fie mai aproape de inima lui    

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Aproape de corazon ;; )

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Sa vezi dupa ce inima neagra o sa aiba Tom    

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
   

Săracu    


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Capul ala negru a lui Bill ocupa tot :|

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Care cap ?    

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Capul de sus,ala de jos are alta culoare      

pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686
Nu te contrazic       

_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Нσттɛѕt Вίтсн
Moderator

Din: Eforie Sud
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3686


Mai pe seară iese şi Tom din camera lui exact cum dormise.Avea prosopul pus pe talie.Intră în bucătărie şi-l vede pe Bill care stătea la masă cu o cană de ceai în mână.
-Salut !Spuse Tom punându-se lângă Bill la masă, dar acesta nu îi răspunse .
-Bill,uite,îmi cer scuze pentru astăzi.
-Tom, nu e vorba de asta..
-Dar ?
Bill se ridică de la masă.
-De la o vreme te-ai schimbat mult, nu pot să spun că te-ai schimbat în bine dar nici în rău,defapt nu ştiu ce să mai cred,credeam că te cunosc dar defapt se pare că m-am înşelat.
-Bill, nu asta era intenţia mea..
-Poate că nu.
Se ridică şi Tom apropiindu-se de Bill.
-Îmi pare rău.
Bill lasă capu-n jos.Tom îi pune două degete pe bărbie ridicându-l.Privirea lui Bill era fixată într-un anumit punct, apoi se uită la Tom zâmbindu-i.Tom îşi pune mâna după gâtul lui Bill zâmbind şi el.
-Bill, şti am nevoie de un miiic favor .
Bill ridică o sprânceană.
-Tu spui de mine că nu mă mai cunoşti, dar eu ce să mai spun ?
-Adică ?
-Ştiu că ieşi cu fata aia ...cum o cheamă ?..A da! Sinonna.
Bill începu' să zâmbească.
-Uite ce e..ea e cea mai bună prietenă a lui Andrea.
Bill dă din cap.
-Păi,nu o inviţi şi tu pe aici ?A da şi poate să-şi i-a şi prietena cu ea.Spuse Tom afişând un zâmbet tâmp pe chip.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
٠Āяιstσсяαtιс Aѕѕαѕѕίη٠
٠Sexymaru™٠

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 10611
Tom,nu-ti baga coada de drac in ciaunul care fierbe 8-|

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la